Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 28.11.20061004/2006
Документ 1004/2006, поточна редакція — Прийняття від 28.11.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і
культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній
діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці
підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року
Акта проголошення незалежності України ( 1427-12 )
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ПАСІЧНИКА - ректора Національного Ігоря Демидовича університету "Острозька академія",
Рівненська область
СОХАНЯ - директора Інституту української Павла Степановича археографії та джерелознавства
імені М.С. Грушевського НАН України,
м. Київ
ХОЛОМЕНЮКА - художника-живописця, народного Івана Олександровича художника України, м. Чернівці
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ПОЛЯКОВА - ректора Дніпропетровського Миколу Вікторовича національного університету
РАХАНСЬКОГО - народного депутата України Анатолія Варфоломійовича II-IV скликань
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАБАКА - ректора Національного авіаційного Віталія Павловича університету, м. Київ
БУГАРУ - директора державного підприємства Михайла Івановича "Шахтоуправління
"Південнодонбаське N 1", Донецька
область
КОСЕНКА - директора Національного Івана Семеновича дендрологічного парку "Софіївка"
НАН України, м. Умань, Черкаська
область
КРАВЦЯ - генерального представника Миколу Григоровича авіакомпанії "АероСвіт - Українські
авіалінії" у США
КРУПЧАНА - директора Інституту приватного Олександра Дмитровича права і підприємництва Академії
правових наук України, м. Київ
ЛЕВІТАСА - президента Ради національних Іллю Михайловича товариств України, м. Київ
ЛІСОВОГО - ректора Харківського державного Володимира Миколайовича медичного університету
МОРОЗА - директора державного підприємства Івана Федоровича дослідного господарства "Агрофірма
"Лосинівська", Чернігівська
область
МОЦИКА - Надзвичайного і Повноважного Посла
Олександра Федоровича України в Республіці Польща
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ВОЛЛЕРА - слюсаря-інструментальника Юрія Леоновича акціонерного товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
ВОЛЬВАЧА - голову Кримської філії Наукового Петра Васильовича товариства імені Тараса Шевченка,
м. Сімферополь
ДАНИЛЬЧУКА - колишнього голову Кам'янської Миколу Ничипоровича сільської ради, Рівненська область
ДАНИЛЮКА - завідувача кафедри історії України
Дмитра Дмитровича Ужгородського національного
університету, Закарпатська область
ДІДКІВСЬКОГО - суддю Конституційного Суду Анатолія Олександровича України
ЗАГОРОДНЬОГО - заступника голови Державного Володимира Петровича агентства України з інвестицій та
інновацій
ЗІНИЧА - викладача Київської православної Петра Миколайовича богословської академії, священика
Володимирського кафедрального
собору, протоієрея, м. Київ
КОЗЛОВУ - складальника електричних машин і Тетяну Василівну апаратів акціонерного товариства
"Фірма Селма", м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
КОНДРАТЮКА - артиста Вінницького обласного Нестора Павловича українського академічного
музично-драматичного театру
імені М.К. Садовського,
народного артиста України
ЛИСЕНКА - члена Проводу Всеукраїнського Миколу Григоровича товариства політичних в'язнів
і репресованих, Київська область
МАКАРЕНКА - художнього керівника і головного Германа Георгійовича диригента оркестру "Київ-класик"
ПЕТРАКОВА - начальника управління Федеральної Віктора Васильовича служби нагляду за дотриманням
законодавства у сфері масових
комунікацій та охорони культурної
спадщини Міністерства культури і
масових комунікацій Російської
Федерації
ПРУДКОГО - провідного анестезіолога Інституту
Івана Івановича серцево-судинної хірургії
імені М.М. Амосова, м. Київ
СЕ КАЙСИНА - генерального директора товариства
"Інститут східної медицини", м. Київ
СЕНЧИКА - голову правління акціонерного Олександра Васильовича товариства "Парафіївський цукровий
завод", Чернігівська область
СКОРОХОДА - завідувача кафедри Володимира Михайловича Кіровоградського державного
педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
СОКИРКА - народного депутата України Миколу Васильовича
СТАДНИКА - завідувача кафедри Інституту Богдана Івановича комп'ютерних технологій,
автоматизації та метрології
Національного університету
"Львівська політехніка"
ТАЛАЛАЄНКА - першого проректора Донецького Олександра Миколайовича державного медичного університету
імені М. Горького
ЧЕКІТУ - віце-президента товариства Геннадія Леонідовича "Панком-Юн", м. Одеса
ШАЛІТА - директора Київської дитячої Олександра Григоровича музичної школи N 35
ШПАКА - заступника начальника управління Володимира Яковича Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ШПОРТЬКА - народного артиста України, Віктора Михайловича професора Київського національного
університету культури і мистецтв
ЮРЧЕНКА - агломератника акціонерного Віктора Васильовича товариства "Маріупольський
металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГЕРАЩЕНКО - водія тролейбуса комунального Наталію Вікторівну підприємства "Горлівське
трамвайно-тролейбусне
управління", Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
СУХОМЛИНСЬКУ - академіка-секретаря Академії Ольгу Василівну педагогічних наук України,
м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОГАЧЕВСЬКУ-ХОМ'ЯК - директора програми академічних Марту обмінів імені Фулбрайта в Україні,
громадянку Сполучених Штатів
Америки
ДУЛЕБУ - директора Верхньодніпровського Світлану Яківну спеціального навчально-
реабілітаційного центру для
дітей з наслідками церебральних
паралічів та дітей-інвалідів,
Дніпропетровська область
ЄЩЕНКО - народного депутата України Валентину Миколаївну I скликання
КОВАЛЬОВУ - народного депутата України Юлію Вікторівну
ЛЕВЧЕНКО - народного депутата України Катерину Борисівну
НОЧВАЙ - завідувача секретаріату Комітету Людмилу Іванівну Верховної Ради України з питань
економічної політики
ОМЕЛЬЯНЕНКО - вченого секретаря Світлану Віталіївну Кіровоградського державного
педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
ТКАЧЕНКО - генерального директора Євгенію Володимирівну акціонерного товариства
"Магнолія - ТВ", м. Київ
ШАДРІНУ - генерального директора товариства Тетяну Олександрівну "Телерадіокомпанія "Ільдана",
м. Черкаси
Нагородити орденом Данила Галицького
СЕРДЮКА - заступника голови Одеської Миколу Дмитровича обласної державної адміністрації
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОГДАШОВА - водія автобази Кіровоградської Миколу Петровича обласної ради
БОРОДАВКА - машиніста екскаватора державного Анатолія Михайловича підприємства "Криворізька
теплоцентраль", Дніпропетровська
область
ЄЛІСЕЄВА - старшого виконавця робіт Будівельно-
Анатолія Петровича монтажного поїзда N 392 Південно-
Західної залізниці, Вінницька
область
КАЛЛУСА - слюсаря акціонерного Володимира Олександровича товариства "Первомайськдизельмаш",
Миколаївська область
ЯКОВЛЕВА - горнового феросплавних печей Володимира Олександровича акціонерного товариства
"Стахановський завод феросплавів",
Луганська область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЮКУ - режисерові, артисту Київського Ярославу Дмитровичу академічного Молодого театру
КАРПОВУ - артистові Кримського українського Валерію Вікторовичу музичного театру, м. Сімферополь
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
МІЧЦІ - художникові-живописцю, м. Мукачеве,
Золтану Федоровичу Закарпатська область
ПАСІВЕНКУ - художникові-монументалісту, Володимиру Івановичу м. Київ
ПАТИКУ - художникові-живописцю, м. Львів Володимиру Йосиповичу
ЧУМАКУ - скульпторові, м. Луганськ Євгенію Федоровичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ЛЕТЕНКУ - солістові-вокалісту Харківської Олегу Георгійовичу обласної філармонії
ПОПЕНКО - артистці Чернівецького обласного Ларисі Вікторівні українського музично-драматичного
театру імені Ольги Кобилянської
ТАТАРЧЕНКУ - композиторові, м. Київ Геннадію Петровичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ЖИДКУ - першому віце-президентові Миколі Олексійовичу Української державної будівельної
корпорації "Укрбуд", м. Київ
КАЙРОДУ - начальникові дочірнього Григорію Олексійовичу підприємства "Чернігівська пересувна
механізована колона N 59"
акціонерного товариства
"Чернігівводбуд"
КАНЦЕДАЛ - першому заступникові голови Тамарі Степанівні правління акціонерного товариства
"Трест "Житлобуд-1", м. Харків
ЧАРНЮКУ - голові правління акціонерного Валерію Євгенійовичу товариства "Ярмолинецький агробуд",
Хмельницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
БОРИМСЬКОМУ - завідувачеві лабораторії Олександру Івановичу Інституту надтвердих матеріалів
імені В.М. Бакуля НАН України,
кандидату технічних наук, м. Київ
ПОТОПАЛЬСЬКОМУ - керівникові групи Інституту Анатолію Івановичу молекулярної біології і генетики НАН
України, кандидату медичних наук,
м. Київ
ЧЕКАНОВИЧУ - доцентові Херсонського Мечиславу Геннадійовичу державного аграрного університету,
кандидату технічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКО - учительці Кам'янської Людмилі Іванівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 2, Черкаська
область
ДАНИЛЕЙКУ - вчителеві загальноосвітньої Роману Васильовичу школи I-II ступенів с. Летяче,
Тернопільська область
КОЦЬ - учительці Луцького навчально- Тамарі Григорівні виховного комплексу N 26,
Волинська область
РУДЕНКО - учительці Мар'янівської Валентині Олександрівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Кіровоградська
область
СИНИЦІ - учительці ліцею N 15 Валентині Миколаївні міста Чернігова
ЧУКІНІЙ - учительці Українського Віталії Федорівні гуманітарного ліцею Київського
національного університету
імені Тараса Шевченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ПИЛИПЕНКУ - старшому викладачеві Івану Яковичу Національної академії
образотворчого мистецтва
і архітектури, м. Київ
РОГОТЧЕНКУ - мистецтвознавцеві, м. Київ Олексію Олексійовичу
СОБКО - директорові Івано-Франківської Ярославі Михайлівні обласної філармонії
СТЕФАНИШИНУ - композиторові, фольклористу, Мирославу Степановичу м. Луцьк, Волинська область
ТЕТЕРЕЩЕНКУ - поетові-пісняру, режисерові Олександру Дмитровичу естради, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
АБЛЯЗОВУ - ректорові Східноєвропейського Рауфу Ахметовичу університету економіки і
менеджменту, доктору технічних наук,
професору, м. Черкаси
БОРЯКУ - першому заступникові Голови Геннадію Володимировичу Державного комітету архівів України,
доктору історичних наук, професору
ВЛОХ - завідувачеві кафедри Львівського Ірині Йосипівні національного медичного університету
імені Данила Галицького, доктору
медичних наук, професору
ГОРСЬКОМУ - професорові Національного Вілену Сергійовичу університету "Києво-Могилянська
академія", доктору філософських наук
ПЕРЕХРЕСТЕНКУ - директорові Інституту Петру Михайловичу гематології та трансфузіології АМН
України, доктору медичних наук,
професору, м. Київ
ПРОЦЮКУ - професорові Національного Раду Георгійовичу медичного університету
імені О.О. Богомольця, доктору
медичних наук, м. Київ
СЕЛЬНІКОВІЙ - директорові Інституту епідеміології
Ользі Петрівні та інфекційних хвороб
імені Л.В. Громашевського АМН
України, доктору медичних наук,
професору, м. Київ
СКИБО - завідувачеві відділу Інституту Галині Григорівні фізіології імені О.О. Богомольця
НАН України, доктору медичних
наук, професору, м. Київ
УРСУЛЕНКУ - головному науковому Василю Івановичу співробітникові Інституту
серцево-судинної хірургії
імені М.М. Амосова, доктору
медичних наук, професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
МАСЛОВУ - керуючому Одеською обласною Юрію Костянтиновичу філією акціонерно-комерційного
банку "Укрсоцбанк"
МОГИЛЬНИЦЬКІЙ - начальникові управління Марії Павлівні Національного банку України, м. Київ
МОЛДАВАН - головному науковому Любові Василівні співробітникові Інституту економіки
та прогнозування НАН України,
доктору економічних наук, професору,
м. Київ
ПОРЕЧКІНІЙ - заступникові Міністра внутрішніх Лідії Степанівні справ України
ХИЛЮКУ - голові Державної податкової Віталію Павловичу адміністрації у Львівській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
КАЧУЛІ - головному редакторові газети Віктору Володимировичу "Кримська світлиця", м. Сімферополь
СТЕПАНИШИНУ - головному редакторові Сергію Борисовичу Рівненської обласної газети "Волинь"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВАЛІХНОВСЬКОМУ - лікареві-хірургу Ростиславу Любомировичу державного закладу "Поліклініка N 2"
м. Київ
ВЕРЕТИКУ - головному лікареві Чортківської Івану Йосиповичу комунальної районної стоматологічної
поліклініки, Тернопільська область
ГРИГОРОВИЧУ - начальникові відділу Василю Романовичу департаменту Міністерства охорони
здоров'я України
КОРОТКОРУЧКУ - доцентові Національної Анатолію Олександровичу медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
ЛАПАЮ - начальникові управління охорони Василю Степановичу здоров'я та медицини катастроф
Одеської обласної державної
адміністрації
ПОГРЕБНЯКУ Володимиру Вікторовичу - завідувачеві відділення
Луганської обласної клінічної
лікарні
ТУРЯНЧИКУ - начальникові управління охорони Михайлу Івановичу здоров'я Закарпатської обласної
державної адміністрації
ШЕВЧУКУ - головному лікареві Кіровоградської
Миколі Тодоровичу обласної лікарні
ФЕДОСЮКУ - лікареві-анестезіологу Роману Миколайовичу державного закладу "Поліклініка
N 2", м. Київ
ЯКИМЕНКУ - головному лікареві Володимиру Григоровичу Переяслав-Хмельницької центральної
районної лікарні, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ТАРАНЕНКУ - директорові державного Юрію Миколайовичу підприємства "Миргородське лісове
господарство", Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ДУМИНЦЮ - майстрові-золотареві, м. Ужгород, Петру Васильовичу Закарпатська область
СУМАРЯК - майстрові писанкарства, с. Усть- Василині Олексіївні Путила, Чернівецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БАБЕНКУ - слюсареві акціонерного Володимиру Олексійовичу товариства "Азовмаш",
Донецька область
ВОЛКОВІЙ - заступникові керівника Світлані Костянтинівні управління Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України
ГРИЦЕНКУ - заступникові генерального Олександру Івановичу директора - технічному директору
холдингової компанії "АвтоКрАЗ",
м. Кременчук, Полтавська область
ЯНОВУ - генеральному директорові Леоніду Івановичу товариства "Харківський завод
підйомно-транспортного
устаткування"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
АВАНЕСЯНУ - першому віце-президентові Ради Ашоту Дадікоєвичу національних товариств України,
м. Київ
ВАСКАНУ - голові Чернівецького обласного Василю Васильовичу відділення товариства
"Україна - Молдова"
ГЕРАСИМЕНКО - професорові Об'єднаного Людмилі Петрівні інституту при Національній
академії оборони України
ГОЛІНАТОМУ - керівникові - диригентові Петру Миколайовичу народного аматорського колективу
"Діброва" с. Стара Ягільниця,
Тернопільська область
ЖЕПЛИНСЬКОМУ - голові Львівського Богдану-Михаїлу Михайловичу обласного відділення Національної
спілки кобзарів України
МЕДВЕДЕНКУ - голові Луганської обласної Андрію Юхимовичу організації Національної спілки
письменників України
РОСЛЯКОВУ - директорові Миколаївського Сергію Миколайовичу обласного художнього музею
імені В.В. Верещагіна
ШЕЙКО - викладачеві Полтавського музичного
Неллі Миколаївні училища імені М.В. Лисенка
ЯРОЩУК - директорові Рівненської державної Валентині Петрівні обласної бібліотеки
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЄЛЯЄВІЙ - директорові Херсонської Валентині Іванівні спеціалізованої школи I-III ступенів
N 52 з поглибленим вивченням
української мови
БОДНАРУКУ - доцентові Чернівецького Миколі Івановичу національного університету
імені Юрія Федьковича
ВОРОНІ - директорові Вінницького вищого Ларисі Миколаївні професійного училища сфери послуг
ГЕНСЬОРСЬКІЙ - директорові Тернопільського Мирославі Іванівні міського центру дитячої творчості
ГОЛОВКУ - ректорові Київського інституту Ярославу Дмитровичу інвестиційного менеджменту
ГРИЩЕНКУ - проректорові Київського Івану Михайловичу національного університету
технологій та дизайну
ЛЕВЧЕНКУ - головному науковому Борису Олексійовичу співробітникові, професорові
Національного технічного
університету "Харківський
політехнічний інститут"
ЛУКОВСЬКІЙ - викладачеві Житомирського Галині Іванівні автомобільно-дорожнього коледжу
МАРТИНЕНКУ - директорові Путивльської Віктору Олексійовичу загальноосвітньої школи-інтернату
I-II ступенів, Сумська область
ПОВАЖНОМУ - проректорові Донецького Олександру Станіславовичу державного університету управління
РИБАЧЕК - директорові школи - дитячого Тетяні Костянтинівні садка "Перша ластівка" з поглибленим
вивченням англійської мови,
м. Київ
СТЕРІОПОЛО - професорові Київського Олені Іванівні національного лінгвістичного
університету
УВАРОВУ - заступникові начальника Олегу Васильовичу Головного управління освіти і науки
Харківської обласної державної
адміністрації
ШНИРКОВУ - заступникові директора з Олександру Івановичу наукової роботи Інституту
міжнародних відносин Київського
національного університету
імені Тараса Шевченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
БЕРЕСТОВЕНКУ - лікареві Інституту серцево- Віктору Сергійовичу судинної хірургії
імені М.М. Амосова, м. Київ
ПОХОЛЬЧЕНКО - старшій медичній сестрі Ірині Михайлівні Одеської консультативної поліклініки
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АКУЛЕНКУ - заступникові голови правління - Анатолію Даниловичу комерційному директорові
акціонерного товариства
"Сумихімпром"
БІЛОСІ - заступникові генерального Василю Петровичу директора акціонерного товариства
"Возко", м. Вознесенськ,
Миколаївська область
БОТЮКУ - технічному директорові Олегу Миколайовичу акціонерного товариства
"Дніпропетровський металургійний
завод імені Комінтерну"
ДОЛГОПОЛОВУ - машиністові підіймача Віктору Олексійовичу газопромислового управління
"Шебелинкагазвидобування",
Харківська область
ЗАГУРСЬКОМУ - генеральному директорові Олександру Дмитровичу товариства "Хмельницький
комбінат хлібопродуктів"
КРАВЦЮ - помічникові директора акціонерного
Василю Федоровичу товариства "Шосткінський
хлібокомбінат", Сумська область
МЕЛЬНИКУ - слюсареві акціонерного товариства Андрію Павловичу "Первомайськдизельмаш",
Миколаївська область
МІНІЧУ - голові правління акціонерного Григорію Івановичу товариства "Рокитнівський скляний
завод", Рівненська область
ПОДОЛЯН - директорові акціонерного товариства
Марії Іванівні "Летичівська швейна фабрика",
Хмельницька область
ПУСТОВІТУ - директорові колективного Василю Васильовичу підприємства "Магдалинівський
маслозавод", Дніпропетровська
область
ХОМЕНКУ - генеральному директорові Віталію Івановичу Кременчуцької виробничо-
торговельної фірми "Кремтекс",
Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ГЛАДІЮ - народному депутатові України Михайлу Васильовичу
ГОРБИКУ - провідному агрохіміку Херсонського
Миколі Захаровичу обласного державного науково-
технологічного центру
"Облдержродючість"
ПУЧЦІ - генеральному директорові Анатолію Давидовичу товариства "Україна" Покровського
району, Дніпропетровська область
РИБАКУ - деканові Державного Миколі Федоровичу агроекологічного університету,
м. Житомир
ТОВСТОНОЖЕНКУ - голові правління Олександру Андрійовичу акціонерного товариства
"Миронівський інкубатор",
Київська область
ХОМЯКУ - директорові Таврійської філії Михайлу Васильовичу акціонерного товариства
"Науково-виробниче підприємство
"Райз-Агро" Токмацького району,
Запорізька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
БЕРКУТ - директорові Марганецького Ірині Іванівні територіального центру соціального
обслуговування пенсіонерів та
одиноких непрацездатних громадян,
Дніпропетровська область
ДЄВУШКІНІЙ - керуючій Севастопольським Галині Миколаївні міським відділенням Фонду
соціального захисту інвалідів
ЛЕВИЦЬКІЙ - заступнику начальника Вінницького Галині Павлівні міського управління юстиції -
начальнику відділу реєстрації
актів цивільного стану
ПЕЧЕРСЬКИХ - начальникові служби у справах Тетяні Петрівні неповнолітніх Харківської обласної
державної адміністрації
ФІЛІППОВУ - директорові Луганського Юрію Миколайовичу обласного молодіжного центру праці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
РОМАНЕНКУ - начальникові центру Олексію Леонтійовичу електрозв'язку N 1 Житомирської
філії акціонерного товариства
"Укртелеком"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГАЛЬЧЕНКУ - першому заступникові Владиславу Васильовичу начальника державного підприємства
"Бердянський морський торговельний
порт", Запорізька область
НОВІКОВУ - слюсареві локомотивного депо Миколі Миколайовичу Запоріжжя-2 Придніпровської
залізниці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ДЕЙЧАКІВСЬКОМУ - старшому тренерові - Яремі Васильовичу викладачу дитячо-юнацької спортивної
школи N 2, м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ІСАКОВУ - адвокатові, м. Харків Михайлу Григоровичу
КОЗЛОВСЬКОМУ - віце-президентові з наукової Антону Антоновичу роботи Міжнародного науково-
технічного університету, м. Київ
КРУГЛІКОВІЙ - судді апеляційного суду Катерині Степанівні Донецької області
КУЧЕВСЬКОМУ - заступникові голови Петру Васильовичу апеляційного суду Вінницької області
НОВІКОВУ - заступникові голови Київського Михайлу Миколайовичу апеляційного господарського суду
РУДЕНКУ - завідувачеві кафедри Харківського Миколі Васильовичу національного університету
імені В.Н. Каразіна
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БУЙГАШЕВІЙ - художникові-монументалісту, м. Київ
Аллі Борисівні
ЗАХАРЧУКУ - художникові-живописцю, м. Київ Олексію Миколайовичу
НІКІТІНУ - художникові-графіку, м. Київ Володимиру Васильовичу
ПОЛУБОТЬКУ - художникові-ковалю, Сергію Олександровичу м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
КАБАНЦЮ - директорові департаменту Михайлу Пантелійовичу акціонерного товариства
"Національна акціонерна компанія
"Вугілля України", м. Київ
ЛУКОМСЬКОМУ - машиністові відокремленого Володимиру Васильовичу підрозділу "Шахта
"Південнодонбаська N 3"
державного підприємства
"Донецька вугільна енергетична
компанія"
ШУРАЄВУ - машиністові гірничих виїмкових Сергію Сергійовичу машин акціонерного товариства
"Орендне підприємство "Шахта
"Жданівська", Донецька область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 28 листопада 2006 року
N 1004/2006



вгору