Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 19.06.20031016-IV
Документ 1016-15, поточна редакція — Прийняття від 19.06.2003
 

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання суддів

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, N 52, ст.379 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду
Автономної Республіки Крим

Моісеєнко Тетяну Іллівну,

Шестакову Ніну Володимирівну;

місцевого Ялтинського міського суду
Автономної Республіки Крим

Земляну Галину Володимирівну;

місцевого Апостолівського районного суду
Дніпропетровської області

Петренко Аллу Павлівну;

місцевого Дніпропетровського районного суду
Дніпропетровської області

Бровченка Володимира Володимировича;

місцевого Жовтоводського міського суду
Дніпропетровської області

Хорошенка Василя Миколайовича;

місцевого Криничанського районного суду
Дніпропетровської області

Цаберябого Бориса Миколайовича;

місцевого Орджонікідзевського міського суду
Дніпропетровської області

Нижника Мирослава Михайловича;

місцевого Павлоградського міського суду
Дніпропетровської області

Самоткан Наталію Григорівну;

місцевого Першотравенського міського суду
Дніпропетровської області

Бондарьову Ганну Миколаївну;

місцевого Софіївського районного суду
Дніпропетровської області

Байду Тетяну Іванівну;

місцевого Красногвардійського районного суду
міста Дніпропетровська

Осіяна Олексія Миколайовича;

місцевого Заводського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Гібалюк Тетяну Яківну,

Ізотова Віктора Максимовича;

місцевого Дніпровського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Кір'яка Анатолія Володимировича;

місцевого Довгинцівського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Бардіна Олександра Сергійовича;

місцевого Жовтневого районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Кулігіну Тетяну Дмитрівну;

місцевого Інгулецького районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Макарову Тамару Юхимівну;

місцевого Саксаганського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Мхітаряна Сергія Самсоновича;

місцевого Центрально-Міського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Чумак Надію Олексіївну;

місцевого Гощанського районного суду
Рівненської області

Рудик Людмилу Миколаївну;

місцевого Дубровицького районного суду
Рівненської області

Краська Володимира Йосиповича;

місцевого Здолбунівського районного суду
Рівненської області

Калюжного Анатолія Євгенійовича;

місцевого Млинівського районного суду
Рівненської області

Одемчука Євгенія Віталійовича;

місцевого Радивилівського районного суду
Рівненської області

Прачук Людмилу Іванівну;

місцевого Рівненського міського суду
Рівненської області

Боймиструка Сергія Васильовича,

Герасимчука Миколу Костянтиновича;

місцевого Рокитнівського районного суду
Рівненської області

Денисюк Марію Володимирівну;

місцевого Борщівського районного суду
Тернопільської області

Чира Павла Васильовича;

місцевого Бучацького районного суду
Тернопільської області

Шваюк Галину Василівну;

місцевого Гусятинського районного суду
Тернопільської області

Римара Григорія Миколайовича;

місцевого Кременецького районного суду
Тернопільської області

Зембру Євгена Йосиповича;

місцевого Лановецького районного суду
Тернопільської області

Щербату Галину Романівну;

місцевого Тернопільського міського суду
Тернопільської області

Сливку Любомиру Михайлівну;

місцевого Тернопільського районного суду
Тернопільської області

Кузьму Романа Миколайовича;

місцевого Чортківського районного суду
Тернопільської області

Квятковську Лідію Йосипівну;

місцевого Балаклійського районного суду
Харківської області

Муленко Лідію Михайлівну;

місцевого Валківського районного суду
Харківської області

Бондаренка Віктора Миколайовича;

місцевого Дергачівського районного суду
Харківської області

Жорняка Олександра Миколайовича;

місцевого Кегичівського районного суду
Харківської області

Топова Василя Григоровича;

місцевого Лозівського міського суду
Харківської області

Міхно Тетяну Олексіївну;

місцевого Нововодолазького районного суду
Харківської області

Покальчука Юрія Михайловича,

Марюхну Любов Анатоліївну;

місцевого Дзержинського районного суду
міста Харкова

Наумову Світлану Миколаївну;

місцевого Київського районного суду
міста Харкова

Божко Валентину Вікторівну;

місцевого Ленінського районного суду
міста Харкова

Буцького Василя Валерійовича,

Скляренка Сергія Олександровича;

місцевого Московського районного суду
міста Харкова

Оксененко Віру Анатоліївну,

Майстренка Олександра Миколайовича;

місцевого Орджонікідзевського районного суду
міста Харкова

Єрмоленко Вікторію Борисівну,

Клименка Андрія Миколайовича;

місцевого Каланчацького районного суду
Херсонської області

Одінцову Галину Олексіївну;

місцевого Дніпровського районного суду
міста Херсона

Гордимова Анатолія Володимировича;

місцевого Кам'янського районного суду
Черкаської області

Коваленка Володимира Івановича.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 19 червня 2003 року
N 1016-IV


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...