Документ 107-15, поточна редакція — Прийняття від 11.07.2002

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 42, ст.308 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Автономної Республіки Крим
Осоченка Анатолія Миколайовича;
апеляційного суду Вінницької області
Аліфанова Юрія Борисовича;
апеляційного суду Волинської області
Александрову Марію Ананіївну, Расевича Сергія Івановича;
апеляційного суду Дніпропетровської області
Пістун Аллу Олексіївну, Повєткіна Володимира Веніаміновича;
апеляційного суду Донецької області
Гончарова Геннадія Григоровича, Єрьоміна Анатолія Васильовича, Литвинова Олександра Миколайовича, Резникову Лілію Володимирівну;
апеляційного суду Житомирської області
Балашкевича Сергія Вікторовича;
апеляційного суду Закарпатської області
Крегула Миколу Миколайовича;
апеляційного суду Запорізької області
Алейнікова Григорія Івановича, Літвіну Валентину Василівну;
апеляційного суду Кіровоградської області
Медведенка Юрія Сергійовича;
апеляційного суду Київської області
Коротких Олександра Антоновича;
апеляційного суду Львівської області
Галина Василя Петровича, Зубарєву Катерину Петрівну, Партику Ірину Володимирівну, Танечника Ігоря Івановича;
апеляційного суду Одеської області
Бойченка Миколу Євгеновича;
апеляційного суду Полтавської області
Ландаря Олексія Васильовича;
апеляційного суду Сумської області
Дубровну Валентину Володимирівну, Попругу Сергія Володимировича;
апеляційного суду Харківської області
Глініна Бориса Вікторовича, Ємельянову Валентину Іванівну, Пшенічну Людмилу Василівну;
апеляційного суду Черкаської області
Демиденка Анатолія Івановича, Карпенко Оксану Володимирівну, Качана Олександра Володимировича;
апеляційного суду Чернігівської області
Зенченко Тетяну Сергіївну, Лихуту Любов Миколаївну;
апеляційного суду Херсонської області
Колісниченка Андрія Григоровича;
апеляційного суду міста Києва
Британчука Володимира Васильовича, Вербову Ірину Михайлівну, Волошину Валентину Миколаївну, Гончара Віталія Петровича, Єленіну Жанну Миколаївну, Ковальську Віру Володимирівну, Коротуна Вадима Михайловича, Кравченка Станіслава Івановича, Лапчевську Олену Федорівну, Лук'янець Любов Федорівну, Матвєєву Олену Анатоліївну, Панченка Миколу Миколайовича, Пікуль Антоніну Адольфівну, Побірченко Тетяну Ігорівну, Прокопчук Наталію Олексіївну, Степашка Олександра Івановича, Усика Григорія Івановича, Чобіток Аллу Олександрівну, Шахову Олену Василівну;
місцевого Ялтинського міського суду
Автономної Республіки Крим
Білюнаса Володимира Юрійовича;
місцевого Центрального районного суду
міста Сімферополя
Лебедя Олега Дмитровича;
місцевого Шацького районного суду
Волинської області
Кривенчука Володимира Івановича;
місцевого Вільногірського міського суду
Дніпропетровської області
Сербіна Валентина Віталійовича;
місцевого Першотравенського міського суду
Дніпропетровської області
Головка Володимира Григоровича;
місцевого Тернівського міського суду
Дніпропетровської області
Стуковенкову Тетяну Григорівну;
місцевого Юр'ївського районного суду
Дніпропетровської області
Гордієнка Костянтина Михайловича, Кравченко Світлану Олександрівну;
місцевого Тернівського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Тарасенка Олександра Вікторовича;
місцевого Добропільського міського суду
Донецької області
Таніча Леоніда Михайловича;
місцевого Костянтинівського районного суду
Донецької області
Чернецького Володимира Анатолійовича;
місцевого Шахтарського районного суду
Донецької області
Чекіну Валентину Сергіївну;
місцевого Микитівського районного суду
міста Горлівки Донецької області
Наумик Олену Олександрівну, Федька Григорія Миколайовича;
місцевого Іллічівського районного суду
міста Маріуполя Донецької області
Меленчука Василя Сергійовича;
місцевого Попільнянського районного суду
Житомирської області
Городиського Сергія Степановича;
місцевого Великоберезнянського районного суду
Закарпатської області
Цибика Івана Йосиповича;
місцевого Воловецького районного суду
Закарпатської області
Конепуда Василя Івановича;
місцевого Бердянського районного суду
Запорізької області
Іванову Тетяну Анатоліївну;
місцевого Гуляйпільського районного суду
Запорізької області
Карташова Дмитра Олексійовича;
місцевого Енергодарського міського суду
Запорізької області
Дзямко Ольгу Павлівну;
місцевого Мелітопольського міського суду
Запорізької області
Ніколову Ірину Сергіївну;
місцевого Чернігівського районного суду
Запорізької області
Гляня Сергія Івановича;
місцевого Орджонікідзевського районного суду
міста Запоріжжя
Гнатик Галину Євгенівну;
місцевого Кіровського районного суду
міста Кіровограда
Деревінського Сергія Миколайовича;
місцевого Білоцерківського міського суду
Київської області
Федорову Тетяну Павлівну;
місцевого Бородянського районного суду
Київської області
Додатка Володимира Дмитровича;
місцевого Броварського районного суду
Київської області
Лопатинську Світлану Петрівну;
місцевого Вишгородського районного суду
Київської області
Кривенду Олега Вікторовича;
місцевого Обухівського районного суду
Київської області
Яворського Миколу Анатолійовича;
місцевого Краснодонського міського суду
Луганської області
Булавіну Наталію Іванівну;
місцевого Ровеньківського міського суду
Луганської області
Кулигіна Євгена Васильовича;
місцевого Сватівського районного суду
Луганської області
Пчолкіна Сергія Анатолійовича;
місцевого Старобільського районного суду
Луганської області
Ляшенко Тамару Сергіївну;
місцевого Стахановського міського суду
Луганської області
Рибака Андрія Миколайовича;
місцевого Артемівського районного суду
міста Луганська
Селезньову Тетяну Віталіївну;
місцевого Жовтневого районного суду
міста Луганська
Чобура Олександра Володимировича;
місцевого Іллічівського районного суду
міста Одеси
Борисенка Петра Трохимовича;
місцевого Конотопського міського суду
Сумської області
Черпакову Олену Іванівну;
місцевого Охтирського районного суду
Сумської області
Корольову Галину Юріївну;
місцевого Ковпаківського районного суду
міста Суми
Кондратенка Миколу Вікторовича;
місцевого Шумського районного суду
Тернопільської області
Томчук Світлану Володимирівну;
місцевого Канівського міського суду
Черкаської області
Дубенця Михайла Івановича;
місцевого Смілянського районного суду
Черкаської області
Зайончковську Інну Анатоліївну;
місцевого Придніпровського районного суду
міста Черкаси
Безверхого Ігоря Вікторовича, Шамову Тетяну Володимирівну;
місцевого Соснівського районного суду
міста Черкаси
Чепурного Валерія Петровича;
місцевого Кельменецького районного суду
Чернівецької області
Одинака Олександра Олександровича;
місцевого Голосіївського районного суду
міста Києва
Горбань Наталію Іванівну, Нежуру Вадима Анатолійовича;
місцевого Дарницького районного суду
міста Києва
Кириченко Наталію Олексіївну, Сизову Людмилу Анатоліївну;
місцевого Деснянського районного суду
міста Києва
Бабайлову Ларису Михайлівну;
місцевого Печерського районного суду
міста Києва
Малетича Михайла Михайловича, Умнову Олену Володимирівну;
місцевого Святошинського районного суду
міста Києва
Троян Наталію Миколаївну;
військового апеляційного суду Південного регіону
Журавльова Олександра Геннадійовича;
військового апеляційного суду Військово-Морських Сил
Купельського Анатолія Вадимовича, Нікітіна Геннадія Володимировича.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН
м. Київ, 11 липня 2002 року
N 107-IV


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору