Документ 126/2015, поточна редакція — Прийняття від 06.03.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ШЕМЯКІНУ
Яну Володимирівну

-

чемпіонку Олімпійських ігор, чемпіонку і дворазову призерку чемпіонату Європи, призерку чемпіонату світу з фехтування, м. Львів


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ГАПОНОВУ
Ольгу Борисівну

-

провідного інженера-технолога відділу відокремленого підрозділу "Запорізька атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


ДОНЕЦЬ
Валентину Федорівну

-

учительку комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа - дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради


ІЩУК
Олену Ананіївну

-

гальваніка акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ


КОРЖ
Ірину Володимирівну

-

завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ЛИТВИНЕНКО
Таїсію Йосипівну

-

артистку Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АЛЕКСЄЄВУ
Ганну Степанівну

-

помічника начальника бази - начальника служби 2572 центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України


БАНДАЛЕТОВУ
Вікторію Юріївну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", Київська область


БАШЕЙ
Ольгу Олексіївну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м. Київ


БИСТРУ
Наталію Олександрівну

-

начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підполковника служби цивільного захисту


БОРИСЕНКО
Тетяну Григорівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", Чернігівська область


ВАТУЛЬОВУ
Тетяну Олександрівну

-

психолога відділення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, майора служби цивільного захисту


ВОРОНУ
Ларису Миколаївну

-

директора державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг"


ВОТЧЕР
Юлію Луківну

-

волонтера, координатора Штабу національного спротиву


ЗЕМЛЯНУ
Ірину Олександрівну

-

волонтера, члена громадської організації "Спілка морських піхотинців України", Полтавська область


КУЧИНСЬКУ
Анастасію Олександрівну

-

начальника відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту


МАЙБОРОДУ
Ганну Анатоліївну

-

голову комітету Асоціації народних волонтерів України


МАТВЄЄВУ
Ганну Дмитрівну

-

директора Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості" Миколаївської міської ради Миколаївської області


НЄМЕЦЬ
Людмилу Миколаївну

-

завідувача кафедри Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна


ОРЛОВУ
Світлану Олександрівну

-

суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці


ПОПОВУ
Галину Іванівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м. Кіровоград


СИВАК
Оксану Василівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м. Київ


СИВЕЦЬ
Віру Миколаївну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Світанок", Черкаська область


СОСЮК
Наталію Володимирівну

-

директора комунального закладу "Школа-інтернат II-III ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради


ТОЛМАЧОВУ
Юлію Віталіївну

-

волонтера, м. Житомир


УЛЬЯНЕНКО
Наталію Борисівну

-

радника президента акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ХЕРХАДЗЕ
Ірму Автандилівну

-

провідного фахівця відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту


ЧИЖИК
Катерину Вікторівну

-

волонтера, заступника керівника штабу національного захисту Дніпропетровської області


ЧОРНУ
Наталю Василівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", Київська область


ШОЛОЙКО
Наталію Василівну

-

керівника сектору медичної служби Штабу національного спротиву


ЮЗЬКО
Тамару Анатоліївну

-

директора колективного закладу охорони здоров'я "Медичний центр лікування безпліддя", м. Чернівці


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


АНДРІЙЧЕНКО
Аліну Олександрівну

-

старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину


БЕРГІЛЕВИЧ
Світлану Олександрівну

-

операційну сестру від ділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта


ДИКУ
Тетяну Вікторівну

-

медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта


КАЛМИКОВУ
Катерину Ігорівну

-

інспектора відділення відділу прикордонної служби "Маріуполь-2" Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого сержанта


КУРОПАТУ
Еллону Михайлівну

-

старшого інспектора взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Золоті ворота" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, лейтенанта міліції


ЛОЗИНСЬКУ
Жанну Аркадіївну

-

старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину


МЕЛЬНИК
Ларису Миколаївну

-

медичну сестру Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України


МЕЛЬНИК
Ольгу Миколаївну

-

медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта


ОНОПРІЄНКО
Галину Миколаївну

-

інструктора роти батальйону забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України, сержанта


ПАВЛУХІНУ
Аллу Дмитрівну

-

старшу операційну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта


РЕШЕТОВУ
Марію Геннадіївну

-

міліціонера взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Луганськ-1" Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, рядового міліції


СІМОНЕНКО
Олену Іванівну

-

інспектора відділення відділу прикордонної служби "Красна Талівка" Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, сержанта


ШВЕЦЬ
Світлану Олександрівну

-

медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


БАБІНЧУК
Марину Іванівну

-

інспектора відділення відділу прикордонної служби "Ужгород" Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика


ГУЖВІНСЬКУ
Надію Вікторівну

-

старшого кухаря роти військової частини 3005 Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, старшого солдата


КОНДРАТЮК
Діану Вікторівну

-

заступника начальника відділу Котовського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковника


ОЛЕЩЕНКО
Олену Єлізарівну

-

начальника служби - головного державного санітарного лікаря військово-медичного управління Головного управління Національної гвардії України, полковника медичної служби


СЕМЕНОВУ
Людмилу Павлівну

-

начальника служби військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, майора медичної служби


СТЕФАНІВ
Наталію Дмитрівну

-

начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби


ТРОФИМЕНКО
Галину Петрівну

-

начальника служби військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби


ШЕВЧЕНКО
Світлану Володимирівну

-

першого заступника начальника Авдіївського міського відділу - начальника відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, майора міліції


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


ДРОЖАНІКОВУ
Галину Олександрівну

-

оперуповноваженого сектору Станично-Луганського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, лейтенанта міліції


ТИХОНОВУ
Юлію Валентинівну

-

медичну сестру Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, старшого сержанта


ХОМЕНКО
Оксану Василівну

-

головного спеціаліста відділу Департаменту Міністерства внутрішніх справ України


ШІЩЕНКО
Оксану Анатоліївну

-

старшого слідчого відділу управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, підполковника міліції


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ДАЦКО
Марту Ігорівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія революції", м. Львів


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАБАК
Ірину Миколаївну

-

старшого лейтенанта юстиції


ГАРКУН
Наталію Петрівну

-

оператора птахофабрик та механізованих ферм товариства "М'ясо-виробничий комплекс "Панвітек", Чернігівська область


ДІДЕНКО
Ларису Іванівну

-

начальника цеху акціонерного товариства "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів", Полтавська область


НАЗАРОВУ
Олену Миколаївну

-

медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область


ЧЕПІКОВУ
Тетяну Миколаївну

-

молодшу медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область


Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ДЯЧЕНКО
Лідії Олексіївні

-

провідному майстрові сцени Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського


НАГОРНІЙ
Ользі Василівні

-

солістці опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГЛЕБІ
Світлані Василівні

-

артистці, солістці академічного камерного хору "Кантус", Закарпатська область


МОЦНІЙ
Надії Григорівні

-

актрисі драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського


ПЕТРАШ
Ганні Олегівні

-

артистці-вокалістці Ансамблю пісні й танцю Міністерства внутрішніх справ України


ТУРЧАНІНОВІЙ-НЕТРЕБІ
Ілоні Леонідівні

-

артистці комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


МАРТЮШОВІЙ
Ірині Василівні

-

учительці Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БОДНІ
Катерині Ігорівні

-

завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України, доктору медичних наук, професорові


ДРЕБОТ
Оксані Іванівні

-

провідному науковому співробітникові Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України, доктору економічних наук, м. Київ


СТРЕЛКОВСЬКІЙ
Ірині Вікторівні

-

директорові Навчально-наукового інституту інфокомунікацій та програмної інженерії Одеської національної академії зв'язку імені О.С. Попова, доктору технічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ЛЕМІШКО
Наталії Євгенівні

-

начальникові Управління - головному бухгалтеру Державного управління справами


ЩЕГЛОВІЙ
Ользі Миколаївні

-

заступникові директора департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


АСАТУРЯН
Наталії Зиновіївні

-

заступникові директора творчо-виробничого об'єднання "Радіо "Карпати" Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії "Карпати"


ВЕРЛАТІЙ
Наталії Володимирівні

-

заступникові директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії "Скіфія"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АРЕШКОВИЧ
Аллі Олександрівні

-

лікареві, першому заступнику директора Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації


КАСЬКОВІЙ
Людмилі Федорівні

-

завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", Полтавська область


КОРОЛЬОВІЙ
Галині Едуардівні

-

завідувачеві амбулаторії загальної практики - сімейної медицини села Костянтинівка комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Мелітопольської районної ради, Запорізька область


КОРОЛЬОВІЙ
Ірині Михайлівні

-

лікареві Одеського міського управління головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області


ПАВЛОВСЬКІЙ
Маріанні Олександрівні

-

начальникові клініки - провідному інфекціоністу Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Міністерства оборони України


ШАБАЄВІЙ
Людмилі Іванівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров'я "Ізюмська центральна міська лікарня", Харківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


БОНДАР
Ніні Володимирівні

-

майстрові художньої вишивки, м. Житомир


СТЕПАНЮК
Вікторії Миколаївні

-

майстрові писанкарства, м. Рівне


ФЕДІРКО
Ніні Іванівні

-

майстрові художньої вишивки, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ВИСОЦЬКІЙ
Катерині Іванівні

-

директорові Вінницького обласного краєзнавчого музею


ЗАРЕНЧУК
Парасці Степанівні

-

бібліотекареві Стецівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Снятинської районної ради, Івано-Франківська область


МОЛЧАНОВІЙ
Ларисі Геннадіївні

-

викладачеві-методисту комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф'єва", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БЕЙДЕРМАН
Броніславі Володимирівні

-

директорові Хмельницького ліцею № 17


ПАВЛОВІЙ
Світлані Григорівні

-

завідувачеві відділу Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради


ПАНЕНКО
Вірі Андріївні

-

керівникові клубу комунального закладу "Сумський Палац дітей та юнацтва"


ПАСИНОК
Валентині Григорівні

-

деканові факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна


ПОЛЯКОВІЙ
Людмилі Степанівні

-

директорові школи - дитячого садка I ступеня "Пролісок" міста Києва


САВЧЕНКО
Наталії Володимирівні

-

директорові Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м. Київ


ФЕДОРОВИЧ
Уляні Михайлівні

-

викладачеві вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського"


ШУМ
Ользі Анатоліївні

-

директорові комунального закладу освіти "Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр № 1" Дніпропетровської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ДЕМЧЕНКО
Тетяні Володимирівні

-

медичній сестрі відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


КАНСЬКІЙ
Ганні Степанівні

-

операторові Тернопільського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії "Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз" акціонерного товариства "Укртрансгаз"


КОТИК
Антоніні Дмитрівні

-

начальникові відділу - головному технологу акціонерного товариства "Волиньхолдінг"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ДЕМЧЕНКО
Галині Валентинівні

-

директорові санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації "Смарагдове місто", Донецька область


СИВЕНКО
Ларисі Миколаївні

-

голові Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Українське товариство глухих"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


АРТАМОНОВІЙ
Марині Миколаївні

-

птахівниці товариства "Агрофірма "Дніпропетровська", Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БУКАЛОВІЙ
Олені Віталіївні

-

тренерові-викладачу Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ФІРСОВІЙ
Нелі Федорівні

-

художникові-керамісту, м. Кіровоград.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
6 березня 2015 року
№ 126/2015




вгору