Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 06.04.20001617-III
Документ 1617-14, поточна редакція — Прийняття від 06.04.2000
 

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 27, ст.215 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статті 9 Закону України
"Про статус суддів" ( 2862-12 ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Барського районного суду
Вінницької області
Панчишина Анатолія Даниловича, Хлопецького Олександра Станіславовича;
Бершадського районного суду
Вінницької області
Зайцева Михайла Петровича;
Вінницького районного суду
Вінницької області
Андронова Володимира Матвійовича, Горбатюка Сергія Андрійовича, Гриценко Ірину Григорівну;
Гайсинського районного суду
Вінницької області
Громадського Валерія Михайловича;
Жмеринського міського суду
Вінницької області
Ковальського Віктора Івановича, Патраманського Івана Олександровича;
Жмеринського районного суду
Вінницької області
Петрашека Леоніда Івановича;
Іллінецького районного суду
Вінницької області
Дєдова Миколу Степановича, Димбіцького Юрія Володимировича, Марчук Валентину Семенівну;
Калинівського районного суду
Вінницької області
Попика Юрія Павловича;
Козятинського районного суду
Вінницької області
Крейдіна Олександра Олександровича;
Крижопільського районного суду
Вінницької області
Панасюка Бориса Григоровича, Пителя Степана Миколайовича;
Липовецького районного суду
Вінницької області
Порохового Григорія Івановича;
Літинського районного суду
Вінницької області
Бойко Марію Михайлівну;
Могилів-Подільського міського суду
Вінницької області
Романова Петра Федоровича, Соколова Володимира Олексійовича;
Могилів-Подільського районного суду
Вінницької області
Камзалова Володимира Васильовича, Котовського Івана Віталійовича;
Немирівського районного суду
Вінницької області
Безрученка Анатолія Мироновича;
Погребищенського районного суду
Вінницької області
Мацюка Георгія Олександровича;
Теплицького районного суду
Вінницької області
Нагорнюка Сергія Васильовича;
Тиврівського районного суду
Вінницької області
Данилишина Станіслава Максимовича, Мартьолу Бориса Іларіоновича;
Тростянецького районного суду
Вінницької області
Капуша Сергія Івановича;
Тульчинського районного суду
Вінницької області
Носова Володимира Кириловича, Робак Світлану Олексіївну;
Хмільницького районного суду
Вінницької області
Стасюка Миколу Івановича;
Чечельницького районного суду
Вінницької області
Задорожного Василя Петровича;
Шаргородського районного суду
Вінницької області
Трофімчука Миколу Юхимовича;
Ямпільського районного суду
Вінницької області
Боднарука Миколу Федоровича;
Замостянського районного суду
міста Вінниці
Мартьянову Любов Іванівну;
Краснолиманського міського суду
Донецької області
Саржевську Ірину Віталіївну;
Тельманівського районного суду
Донецької області
Глущенко Яну Борисівну;
Харцизького міського суду
Донецької області
Наюк Лідію Михайлівну;
Центрально-Міського районного суду міста Горлівки
Донецької області
Калініч Наталію Іванівну;
Жовтневого районного суду міста Маріуполя
Донецької області
Бєдєлєва Сергія Івановича;
Виноградівського районного суду
Закарпатської області
Дворніченка Володимира Івановича;
Міжгірського районного суду
Закарпатської області
Цімботу Василя Івановича;
Перечинського районного суду
Закарпатської області
Поліщук Світлану Володимирівну;
Рахівського районного суду
Закарпатської області
Ємчука Віктора Едуардовича, Пересунька Володимира Семеновича;
Тячівського районного суду
Закарпатської області
Куцина Миколу Миколайовича, Мельника Василя Івановича;
Бердянського міського суду
Запорізької області
Андрєєву Алевтину Миколаївну, Буднікову Ніну Павлівну;
Бердянського районного суду
Запорізької області
Ліхтанську Наталію Павлівну;
Василівського районного суду
Запорізької області
Пушкарьову Світлану Павлівну;
Запорізького районного суду
Запорізької області
Євсєєву Ольгу Миколаївну, Трубкіна Юрія Костянтиновича;
Кам'янсько-Дніпровського районного суду
Запорізької області
Северина Миколу Миколайовича;
Куйбишевського районного суду
Запорізької області
Андрєєву Любов Василівну, Правила Миколу Тимофійовича;
Мелітопольського міського суду
Запорізької області
Купавську Наталію Михайлівну;
Мелітопольського районного суду
Запорізької області
Тимофєєву Віру Михайлівну, Шевченка Едуарда Івановича;
Оріхівського районного суду
Запорізької області
Нестеренко Людмилу Олексіївну, Хаджийського Віктора Григоровича;
Пологівського районного суду
Запорізької області
Омельчука Віктора Єфремовича, Фесенка Ігоря Васильовича;
Приазовського районного суду
Запорізької області
Живлакову Ганну Олексіївну;
Токмацького районного суду
Запорізької області
Апанаскович Надію Миколаївну, Бречка Івана Семеновича, Суслова Миколу Сергійовича;
Заводського районного суду
міста Запоріжжя
Косенко Альбіну Яківну;
Ленінського районного суду
міста Запоріжжя
Дюженко Лілію Анатоліївну, Лисенко Ларису Іванівну, Махібороду Ніну Олександрівну, Савченко Галину Василівну, Спас Ольгу Владленівну;
Орджонікідзевського районного суду
міста Запоріжжя
Леусенка Володимира Миколайовича, Мазура Василя Степановича;
Шевченківського районного суду
міста Запоріжжя
Голубкову Марину Анатоліївну;
Білоцерківського міського суду
Київської області
Машарову Зінаїду Андріївну, Мезіна Валерія Борисовича, Саніна Володимира Миколайовича, Сливку Володимира Васильовича;
Білоцерківського районного суду
Київської області
Данілова Олексія Миколайовича, Шпак Тамару Сергіївну;
Богуславського районного суду
Київської області
Бакуменка Анатолія Сергійовича, Загороднього Григорія Пилиповича;
Бориспільського районного суду
Київської області
Мельника Олега Олександровича;
Броварського міського суду
Київської області
Бендик Ольгу Григорівну, Костюк Любов Олександрівну;
Васильківського міського суду
Київської області
Підмогильну Ларису Василівну;
Вишгородського районного суду
Київської області
Якубчик Галину Степанівну;
Володарського районного суду
Київської області
Яковенко Ольгу Михайлівну;
Іванківського районного суду
Київської області
Грищенко Тамару Миколаївну, Яковенко Валентину Степанівну;
Ірпінського міського суду
Київської області
Оношко Галину Михайлівну;
Кагарлицького районного суду
Київської області
Іванюту Тетяну Євгенівну;
Києво-Святошинського районного суду
Київської області
Дзюбка Петра Олексійовича, Лисенка Володимира Васильовича, Тубольцеву Ніну Мусіївну;
Обухівського районного суду
Київської області
Соловйову Надію Миколаївну;
Переяслав-Хмельницького міського суду
Київської області
Кабанячого Володимира Андрійовича;
Переяслав-Хмельницького районного суду
Київської області
Поліщука Михайла Анатолійовича;
Сквирського районного суду
Київської області
Машкіну Віру Валентинівну;
Ставищенського районного суду
Київської області
Олефіра Петра Петровича;
Таращанського районного суду
Київської області
Бабоїд Олену Марківну;
Тетіївського районного суду
Київської області
Архангельського Адама Михайловича, Кравець Ольгу Анатоліївну;
Фастівського районного суду
Київської області
Поліщука Олександра Степановича;
Яготинського районного суду
Київської області
Кощія Миколу Ничипоровича;
Личаківського районого суду
міста Львова
Бачуна Олега Володимировича;
Суворовського районного суду
міста Одеси
Кифоренка Бориса Петровича;
Бережанського районного суду
Тернопільської області
Палуб'як Марію Іванівну;
Борщівського районного суду
Тернопільської області
Воробченко Лідію Анастасіївну;
Гусятинського районного суду
Тернопільської області
Козяр Людмилу Василівну;
Заліщицького районного суду
Тернопільської області
Антоновського Олега Олексійовича;
Зборівського районного суду
Тернопільської області
Кучера Ігоря Богдановича;
Козівського районного суду
Тернопільської області
Боднарука Богдана Васильовича;
Лановецького районного суду
Тернопільської області
Буячок Любов Іванівну, Сенюх Марію Зіновіївну;
Монастириського районного суду
Тернопільської області
Бойка Михайла Петровича;
Підволочиського районного суду
Тернопільської області
Довгуня Івана Михайловича;
Підгаєцького районного суду
Тернопільської області
Ігнатову Галину Володимирівну;
Теребовлянського районного суду
Тернопільської області
Будза Василя Федоровича;
Тернопільського міського суду
Тернопільської області
Будза Тараса Васильовича, Магдича Олександра Григоровича;
Тернопільського районного суду
Тернопільської області
Процька Ярослава Володимировича;
Чортківського районного суду
Тернопільської області
Теслюка Ярослава Степановича, Теслю Олексія Петровича;
Бахмацького районного суду
Чернігівської області
Костенко Ольгу Федорівну, Кухту Олександра Дмитровича;
Бобровицького районного суду
Чернігівської області
Єременко Світлану Володимирівну, Іванюка Івана Івановича;
Варвинського районного суду
Чернігівської області
Степашка Олександра Івановича;
Городнянського районного суду
Чернігівської області
Білоброва Василя Дмитровича, Валевача Миколу Миколайовича;
Ічнянського районного суду
Чернігівської області
Негоду Анатолія Миколайовича;
Козелецького районного суду
Чернігівської області
Бойка Василя Денисовича, Карпенко Ганну Микитівну;
Корюківського районного суду
Чернігівської області
Крапивного Володимира Івановича;
Ніжинського міського суду
Чернігівської області
Кобилецького Івана Федосійовича;
Ніжинського районного суду
Чернігівської області
Куровського Юрія Васильовича, Хандогу Валентину Миколаївну;
Носівського районного суду
Чернігівської області
Кучерявця Олександра Миколайовича;
Прилуцького міського суду
Чернігівської області
Нощенка Івана Андрійовича;
Прилуцького районного суду
Чернігівської області
Галича Анатолія Івановича;
Семенівського районного суду
Чернігівської області
Томилка Валентина Петровича;
Сосницького районного суду
Чернігівської області
Трофименка Михайла Володимировича;
Талалаївського районного суду
Чернігівської області
Антоненко Валентину Анатоліївну;
Чернігівського районного суду
Чернігівської області
Присяжну Аллу Федорівну;
Щорського районного суду
Чернігівської області
Смаглюк Раїсу Іванівну;
Деснянського районного суду
міста Чернігова
Добрянського Віталія Віталійовича;
Гагарінського районного суду
міста Севастополя
Євдокимову Ірину Арсентіївну, Нестерука Вадима Володимировича;
військового суду Запорізького гарнізону
Журавльова Олександра Геннадійовича.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 6 квітня 2000 року
N 1617-III

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...