Документ 27/2012, поточна редакція — Прийняття від 27.01.2012

Указ
Президента України

Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України"

За вагомі особисті заслуги у державотворчій, соціально-економічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди Дня Соборності та Свободи України постановляю:

Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України":

по Автономній Республіці Крим


БАРІЄВУ
Елеонору Рідванівну

-

головного спеціаліста Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, м. Сімферополь


ВОЙТЕНКА
Сергія Миколайовича

-

керуючого справами Бахчисарайської районної ради


ГАВРЮШЕНКА
Володимира Івановича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Красноперекопського управління водного господарства


ГРЕКОВУ
Надію Павлівну

-

вчителя навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" I-III ступенів № 2 Білогірської районної ради


ДЕМ'ЯНЕНКА
Олексія Івановича

-

заступника директора Кримського державного аграрного навчально-консультаційного центру, м. Сімферополь


ДЖОРКАШВІЛІ
Михайла Миколайовича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Мрія", Сакський район


ДМИТРУКА
Дмитра Васильовича

-

вчителя навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" № 3 імені А.С. Макаренка Сімферопольської міської ради


КАМАКІНУ
Тетяну Василівну

-

сестру медичну туристично-оздоровчого комплексу "Судак"


КРИВЕНКА
Віталія Віталійовича

-

голову правління - генерального директора акціонерного товариства "Феодосійська суднобудівна компанія "Море"


МОНАСТИРСЬКУ
Любов Василівну

-

майстра Ялтинської дільниці комунального підприємства "Ремонтно-будівельне управління "Зеленбуд"


МОСТОВУ
Ірину Юріївну

-

начальника відділу Феодосійської міської ради


НОВАКА
Геннадія Сергійовича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Лобанове-Агро", Джанкойський район


РОКОТЯНСЬКОГО
Олега Валеєвича

-

антенника-щогловика радіостанції-радіорелейної станції "Октябрське" державного підприємства "Радіотелевізійний передавальний центр Автономної Республіки Крим", Красногвардійський район


СЕМКА
Івана Тимофійовича

-

директора Євпаторійської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 Євпаторійської міської ради


СУРМАКА
Олександра Івановича

-

начальника служби акціонерного товариства "Кримський содовий завод", м. Красноперекопськ


ТУР
Валентину Петрівну

-

інженера державного підприємства "Сімферопольське лісомисливське господарство"


ШЕВКОПЛЯС
Людмилу Павлівну

-

вчителя Краснокам'янської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ялтинської міської ради


ШКУРІНУ
Ларису Миколаївну

-

Красногвардійського сільського голову Совєтського району

по Вінницькій області


БАС
Олену Іванівну

-

директора середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Вінниківці, Літинський район


БЕРДИША
Миколу Миколайовича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Рось", Погребищенський район


ВАЙНА
Дмитра Васильовича

-

голову фермерського господарства "Ромашка", Немирівський район


ВОНСОВИЧА
Івана Станіславовича

-

голову фермерського господарства "ВІС 57", Чернівецький район


ГОРОБЧУК
Наталію Семенівну

-

завідувача дошкільного навчального закладу № 35, м. Вінниця


ГРУБЕЛЯСА
Ігоря Петровича

-

завідувача відділення комунального підприємства "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради"


ГРИЦЕНКО
Лідію Микитівну

-

головного економіста Іллінецького державного аграрного коледжу


ГУЦАЛ
Тамару Василівну

-

директора Гніванської дитячої музичної школи, Тиврівський район


ДЕГТЯР
Любов Андріївну

-

Голодьківського сільського голову, Хмільницький район


ДЗЮБЕНКО
Лідію Іванівну

-

начальника відділу Бершадської районної державної адміністрації


ОГІРЧУК
Людмилу Василівну

-

голову фермерського господарства "Олімп", Мурованокуриловецький район


РЕНГАЧ
Галину Василівну

-

пенсіонерку, Шаргородський район


СТЕЦЮК
Людмилу Миколаївну

-

головного лікаря Липовецької обласної дитячої лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату


ФОЛЮШНЯК
Євгенію Василівну

-

завідувача відділу Тульчинського училища культури


ХАРКОВА
Віктора Івановича

-

генерального директора товариства "Аграна Фрут Україна", м.Вінниця


ЧЕРНЯКА
Василя Васильовича

-

вчителя Білянської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Чернівецький район


ШАЙДЮКА
Сергія Васильовича

-

директора акціонерного товариства "Ладижинський ремонтно-механічний завод"


ШАПОВАЛОВУ
Ларису Михайлівну

-

директора Барської дитячої музичної школи

по Волинській області


ВЕДМЕДЮК
Оксану Олександрівну

-

начальника лабораторії акціонерного товариства "Ковельський хлібокомбінат"


ВОЙЧУК
Лесю Йосипівну

-

директора Локачинського районного будинку школяра


ГОРДУНА
Володимира Григоровича

-

голову сільськогосподарського кооперативу "Прип'ять", Ратнівський район


ГОРЧИНСЬКОГО
Миколу Івановича

-

Заборольського сільського голову, Луцький район


ГЛАДИШЕВСЬКУ
Ніну Володимирівну

-

головного бухгалтера Рожищенської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


ЖУНКЕ
Федора Васильовича

-

директора товариства "Виробничо-комерційна фірма "Ковель"


КОРОЛЯ
Євгена Тимофійовича

-

вчителя загальноосвітньої школи I-III ступенів села Кримне, Старовижівський район


ЛУЦЯ
Миколу Мироновича

-

голову Любомльської районної організації ветеранів


МОРОЗЮК
Катерину Миколаївну

-

оператора машинного доїння товариства "Прогрес", Володимир-Волинський район


ОЛАСЮКА
Степана Адамовича

-

вчителя навчально-виховного комплексу смт Любешів


ОЗІМОК
Ніну Василівну

-

заступника директора загальноосвітньої школи I-III ступенів села Світязь, Шацький район


ПАЩУКА
Степана Івановича

-

директора Черемського природного заповідника, Маневицький район


ПОЛІЩУК
Наталію Іванівну

-

директора товариства "Володимир-Волинський хлібозавод"


САВЧУК
Світлану Федорівну

-

пенсіонерку, м. Камінь-Каширський


САЙКЕВИЧА
Степана Адамовича

-

керівника селянсько-фермерського господарства "Зоря", Горохівський район


СІЯНЧУКА
Михайла Григоровича

-

завідувача відділення Іваничівської центральної районної лікарні


СОКОЛ
Віру Андріївну

-

завідувача виробництва селянського (фермерського) господарства "Золота Нива", Ківерцівський район


СОЛОМ'ЯНЮК
Антоніну Олексіївну

-

ветерана праці, м. Нововолинськ


ШАВАРОВУ
Катерину Іванівну

-

почесного члена Волинського обласного відділу Союзу Українок, м. Луцьк


ШАРИНДУ
Тетяну Віталіївну

-

директора загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Дуліби, Турійський район

по Дніпропетровській області


АНЦИШКІНА
Ігоря Валерійовича

-

головного зберігача Нікопольського державного краєзнавчого музею


БУТ
Людмилу Юхимівну

-

вчителя Кислянської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району


ВЕДМІЦЬКОГО
Геннадія Анатолійовича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Сузір'я", Широківський район


ДЕРБІЧЕВУ
Віру Никифорівну

-

лікаря-педіатра комунального закладу "Покровська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради


ДУЗЕНКА
Володимира Костянтиновича

-

директора комунального закладу "Володимирівський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради


ЗАЯРНОГО
Сергія Миколайовича

-

голову селянського фермерського господарства "Прогрес", П'ятихатський район


ЗРАЖЕВСЬКОГО
Дмитра Івановича

-

Синельниківського міського голову


КОЛІНЬКО
Зінаїду Дем'янівну

-

пенсіонерку, Синельниківський район


КОЧЕНКА
Івана Миколайовича

-

начальника Васильківського району електричних мереж акціонерного товариства "Дніпроенерго"


КУЛИК
Вікторію Вікторівну

-

начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


КУМЕНКА
Миколу Михайловича

-

заступника головного лікаря комунального закладу "Апостолівська центральна районна лікарня"


ЛЕБЕДИНСЬКОГО
Івана Лукича

-

заступника начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області


ЛЕЛЬЧИЦЬКОГО Михайла Наумовича

-

директора обласного комунального закладу "Дніпропетровське вище училище фізичної культури"


ПАВЛЕНКА
Миколу Івановича

-

кореспондента власного державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення" (УТР)


ПСАРЬОВА
Олексія Сергійовича

-

заступника начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ПУЗАНКОВУ
Олександру Іванівну

-

методиста відділу виконавчого комітету Першотравенської міської ради


СІДАНЧЕНКО
Людмилу Іванівну

-

директора Царичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів


СОЯШНИК
Нелю Леонідівну

-

старшого інспектора управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ШУТЯ
Миколу Івановича

-

головного спеціаліста виконавчого комітету Вільногірської міської ради


ЯВІР
Надію Миколаївну

-

керівника етнографічного гуртка "Самара", Новомосковський район

по Донецькій області


БАБЕНКА
Михайла Володимировича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу "Шахта "Шахтарська-Глибока" державного підприємства "Шахтарськантрацит", м. Шахтарськ


ВОЛКОВА
Ігоря Васильовича

-

налагоджувальника акціонерного товариства "Азовзагальмаш" акціонерного товариства "Азовмаш", м. Маріуполь


ГАРНИШЕВА
Володимира Анатолійовича

-

газозварника заводу "Компресор" акціонерного товариства "Норд", м. Донецьк


ГОНЧАРОВА
Сергія Миколайовича

-

слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "Авдіївський коксохімічний завод"


ГРИГОРЕНКО
Катерину Матвіївну

-

пенсіонерку, м. Кіровське


ГРІНЧЕНКО
Марію Григорівну

-

старшого тренера-викладача вищої категорії дитячо-юнацької спортивної школи з плавання "Локомотив", м. Дебальцеве


ДАНИЛЮКА
Івана Павловича

-

радника директора структурної одиниці "Зуївська ТЕС" товариства "Східенерго", м. Зугрес


ДЗИГІМА
Олександра Валентиновича

-

начальника агроцеху акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча"


КАПУСТКІНА
Євгена Дмитровича

-

машиніста відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", м. Новогродівка


КРИВОПЛЯСОВА
Сергія Федоровича

-

токаря цеху товариства "Ясинуватський машинобудівний завод"


ЛУГАНСЬКУ
Світлану Миколаївну

-

пенсіонерку, м. Добропілля


МАРТИНОВА
Олександра Васильовича

-

тренера-викладача комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2" Артемівської міської ради


НАБІЛЬСЬКОГО
Сергія Григоровича

-

вчителя Дробишевської загальноосвітньої школи I-III ступенів Краснолиманської міської ради


ОЛЬШАНСЬКОГО
Василя Володимировича

-

гірника державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", м. Красноармійськ


ПРИЛЕПСЬКОГО
Сергія Володимировича

-

агломератника акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча"


ПСЬОЛА
Геннадія Володимировича

-

сталевара філії "Металургійний комплекс" акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод"


РАДЧЕНКО
Любов Стратонівну

-

дільничного педіатра Селидівської дитячої міської лікарні


РОЖНОВУ
Світлану Вікторівну

-

контролера акціонерного товариства "Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат"


ЧИСТІКОВА
Віктора Семеновича

-

пенсіонера, м. Донецьк

по Житомирській області


БЕНЕДІС
Світлану Сергіївну

-

лікаря-фтизіатра Лугинської центральної районної лікарні


БЕРНАЦЬКУ
Тетяну Григорівну

-

завідувача фельдшерського пункту села Меленці, Любарський район


БОРДЮГА
Анатолія Олександровича

-

водія підприємства "РІМ-Богдан", м. Житомир


БРИЧКОВСЬКОГО
Федора Павловича

-

старшого пожежного 15-ї самостійної державної пожежної частини Баранівського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшину служби цивільного захисту


ГАРІЗАН
Наталію Вікторівну

-

вчителя Брусилівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1


ДЕМЧУКА
Сергія Андрійовича

-

завідувача майстерні сільськогосподарського підприємства імені Шевченка, Баранівський район


КЛЮЧНИКА
Петра Андрійовича

-

лікаря Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання


КОВАЛЬЧУКА
Олексія Григоровича

-

голову ради Житомирської районної організації ветеранів


КОНЮХ
Марію Кирилівну

-

соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Брусилівський район


КОТЕНКА
Петра Павловича

-

директора спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С. Ковальчука, м. Житомир


КРАВЕЦЬ
Ірину Миколаївну

-

начальника відділу управління Народицької районної державної адміністрації


ЛЕВКІВСЬКОГО
Миколу Івановича

-

електрогазозварника акціонерного товариства Овруцького гірничо-збагачувального комбінату "Кварцит"


МОРОЗ
Тетяну Іванівну

-

головного спеціаліста Ємільчинської районної державної адміністрації


НЕДАШКІВСЬКОГО
Віталія Вікторовича

-

начальника караулу 14-ї самостійної державної пожежної частини Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту


ПАРФЕНЮКА
Олега Володимировича

-

начальника цеху Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І. А. Кочерги


ПОМІНЧУКА
Станіслава Антоновича

-

водія 24-ї професійної пожежної частини Олевського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області


СКВОРЦОВУ
Інну Петрівну

-

вчителя Баранівської гімназії


ТИМОШЕНКО
Тамару Миколаївну

-

соціального робітника центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Овруцького району


ХІРВОНІНА
Леоніда Вікторовича

-

голову правління акціонерного товариства "Коростенська спеціалізована пересувна механізована колона"


ЧЕРНЕНКО
Людмилу Олександрівну

-

завідувача Малинської міської дитячої бібліотеки

по Закарпатській області


ДЕРБАКА
Миколу Юрійовича

-

директора Національного природного парку "Синевир", Міжгірський район


ДОБРУ
Івана Степановича

-

директора Імстичівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Іршавський район


КАБАЛЬ
Олену Василівну

-

керівника апарату Рахівської районної державної адміністрації


ЛОПІТА
Івана Ілліча

-

першого заступника голови Воловецької районної державної адміністрації


ПОПОВИЧА
Михайла Мафтейовича

-

заступника голови Хустської районної державної адміністрації


РИГАНА
Василя Івановича

-

заступника голови Великоберезнянської районної ради


САЛІЯ
Олександра Васильовича

-

директора товариства "Маргіт", Свалявський район


ТИВОДАРА
Ігоря Михайловича

-

заступника головного лікаря Тячівської районної лікарні


ХАЩУ
Василя Васильовича

-

голову постійної комісії Берегівської районної ради


ЯКИМЦЯ
Миколу Миколайовича

-

директора товариства "Берег Вертікал", м. Берегове

по Запорізькій області


БАБЕНКА
Володимира Олексійовича

-

виконуючого обов'язки начальника Новомиколаївського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області


БАНДУРОВА
Віктора Володимировича

-

директора товариства "Агрофірма "Комунар" Пологівського району


ВІТРА
Вадима Борисовича

-

військового комісара Токмацького об'єднаного міського військового комісаріату Запорізької області


ГУЦУЛЯК
Ірину Геннадіївну

-

Гюнівського сільського голову, Великобілозерський район


ЗИМОГЛЯД
Наталю Миколаївну

-

головного економіста товариства "Куйбишевська птахофабрика"


ІЗОСІМОВА
Михайла Олександровича

-

режисера народного театру міського палацу культури "Сучасник" Енергодарської міської ради


КОНОНЕНКО
Жанну Костянтинівну

-

викладача комунального закладу "Оріхівська районна дитяча музична школа імені Марії Сокіл" Оріхівської районної ради


КРЕМЕНЧУТСЬКОГО
Олексія Олексійовича

-

механізатора державного підприємства "Дослідне господарство "Ізвєстія" Національної академії аграрних наук України, Веселівський район


ЛАПІНУ
Ніну Павлівну

-

дільничного лікаря-педіатра комунальної установи "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради


ЛИСЕНКА
Івана Миколайовича

-

тракториста-машиніста товариства "Еталон-Агро-Плюс", Гуляйпільський район


ПЕТРИЧЕНКА
Олега Володимировича

-

механізатора сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Лан", Приморський район


САППУ
Віталія Анатолійовича

-

голову Приазовського районного товариства інвалідів "Милосердя"


СЕРБЕЗ
Катерину Пантеліївну

-

директора Розівської державної сортодослідної станції Запорізького обласного державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин


СЕРДЮКА
Михайла Михайловича

-

директора державного навчального закладу "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"


СОЛОНЦЯ
Валерія Павловича

-

слюсаря акціонерного товариства "Мелітопольський компресор"


СТОГНІЯ
Григорія Кириловича

-

заступника директора товариства "Насінницька компанія Гібрид-С", м. Запоріжжя


ТРЮХАНОВУ
Наталію Вікторівну

-

відповідального секретаря комунального підприємства "Редакція газети "Запорозька Січ" Запорізької міської ради


ШИЛА
Володимира Івановича

-

директора комунального підприємства "Контакт" Токмацької міської ради


ЩЕРБИНУ
Валентину Миколаївну

-

директора Михайлівського відділення товариства "Виробниче об'єднання "Моліс"

по Івано-Франківській області


ВІВЧАРЕНКА
Олега Антоновича

-

заступника директора Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника


ГАРАЗДА
Мирослава Степановича

-

вчителя Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради


ЗАДОРОЖНОГО
Мирослава Володимировича

-

начальника лабораторії металів Бурштинської теплової електричної станції акціонерного товариства "Західенерго"


КАВАЦЮК
Марію Федорівну

-

вчителя Ковалівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Коломийської районної ради


КІКІНЧУКА
Ярослава Миколайовича

-

голову Верховинської районної ради


КОГУТЯК
Марту Захарівну

-

пенсіонерку, м. Івано-Франківськ


КОЗАКА
Анастасія Паньковича

-

пенсіонера, Тлумацький район


КОРЕЦЬКОГО
Михайла Миколайовича

-

директора філії "Рожнятівський РЕМ" акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго"


РАДЕВИЧА
Юліана Миколайовича

-

вчителя Снятинської гімназії


РЕГУ
Володимира Богдановича

-

директора Букачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Рогатинської районної ради


РОМАНИШИН
Романну Іванівну

-

Станьківського сільського голову, Калуський район


РОМАНКА
Василя Дмитровича

-

заступника голови Івано-Франківського міського об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Шевченка


СИМЧИЧА
Василя Васильовича

-

голову товариства "Шляховик", м. Городенка


ТИМЧУК
Марту Миколаївну

-

пенсіонерку, м. Косів


ФІЛЕВИЧА
Дмитра Степановича

-

пенсіонера, м. Болехів

по Київській області


АДАМЕНКО
Надію Дмитрівну

-

ветерана праці, Поліський район


БОБКА
Анатолія Миколайовича

-

начальника Броварської філії по експлуатації газового господарства акціонерного товариства "Київоблгаз", Броварський район


ВИНИЧЕНКА
Дмитра Кіндратовича

-

пенсіонера, Вишгородський район


ГАВРИЛЕНКА
Василя Васильовича

-

завідувача відділення Баришівської центральної районної лікарні


ГОЛОВКЕВИЧА
Миколу Михайловича

-

першого заступника Ірпінського міського голови


ДЕГТЯРЬОВА
Бориса Степановича

-

художника, м. Ржищів


ІВАНЦІВА
Володимира Опанасовича

-

голову Білоцерківського міськрайонного об'єднання Всеукраїнського об'єднання "Просвіта" імені Т. Шевченка, м. Біла Церква


КАРДАША
Миколу Івановича

-

начальника філії "Переяслав-Хмельницьке районне дорожне управління" державного підприємства "Київське обласне дорожне управління"


КРІПАКА
Андрія Петровича

-

Крюківщинського сільського голову, Києво-Святошинський район


КУЛАКОВА
Василя Григоровича

-

командира відділення 10-ї підпорядкованої державної пожежної частини м. Бровари Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Київській області


МИКИТЕНКО
Тамару Михайлівну

-

депутата Іванківської районної ради


ОНИЩУКА
Віталія Євгеновича

-

Путрівського сільського голову, Васильківський район


РІХСІЄВУ
Тетяну Василівну

-

сестру медичну Ставівського психоневрологічного інтернату, Кагарлицький район


СВИРИДЕНКО
Наталію Леонідівну

-

методиста дошкільного навчального закладу № 9 "Сонечко", м. Переяслав-Хмельницький

по Кіровоградській області


БАБЕНКА
Олександра Васильовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Хутірське", Маловисківський район


БАЛІЦЬКОГО
Миколу Васильовича

-

голову Фермерського господарства Баліцького М.В., Новоархангельський район


ГАЙДУКА
Ігоря Олексійовича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Гайдук", Долинський район


ДЖУЛАЯ
Володимира Олександровича

-

першого заступника Знам'янського міського голови


ЖОВНУ
Олександра Юрійовича

-

директора Новомиргородського районного краєзнавчого музею


ЗАМРИКУ
Геннадія Миколайовича

-

директора товариства "Степ", Олександрійський район


КАРАТАША
Володимира Михайловича

-

пенсіонера, Голованівський район


КРОЛОВЕЦЬКУ
Валентину Вікторівну

-

завідувача відділення Петрівської центральної районної лікарні


КУЛИК
Любов Федорівну

-

Верблюзького сільського голову, Новгородківський район


ЛЕВИЦЬКУ
Октябрину Павлівну

-

Аджамського сільського голову, Кіровоградський район


НЄСТЄРОВА
Анатолія Опанасовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Вікторія", Вільшанський район


НІМЕНКА
Сергія Івановича

-

керуючого селянським (фермерським) господарством "Галина", Бобринецький район


НУЖНУ
Наталію Андріївну

-

головного редактора Кіровоградської обласної газети "Наше місто Єлисаветград"


ПОЛІЩУКА
Сергія Івановича

-

завідувача підсобним господарством Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням


РОЗУМА
Юрія Анатолійовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Куцівський елеватор", Новгородківський район


РУСАКОВА
Анатолія Леонідовича

-

голову фермерського господарства "Магнат", Знам'янський район


СЕРЕДУ
Івана Яковича

-

директора товариства "МАС-АГРО", Світловодський район


СТРИЖНЬОВА
Володимира Григоровича

-

директора агрофірми "Ганнівська", Новоукраїнський район


ТАНАСІЄНКА
Івана Васильовича

-

голову Бобринецької районної ради


ТУЩЕНКА
Анатолія Леонідовича

-

Добровеличківського селищного голову

по Луганській області


БАРЖАКА
Валерія Володимировича

-

директора товариства "Агрофірма "Деметра-С", Біловодський район


ВІСІТАЄВУ
Людмилу Миколаївну

-

завідувача ферми фермерського господарства "Батирсултанов Ахмед", Міловський район


ГАЛЬЧЕНКА
Анатолія Михайловича

-

технічного директора державного підприємства "Донбасантрацит", м. Красний Луч


ГОЙДЕНКА
Володимира Миколайовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Воєводське", Троїцький район


ДЯДІНА
Олександра Івановича

-

головного ветеринарного лікаря підприємства "Агрофірма Довжанська", м. Свердловськ


ЄРКА
Володимира Ілліча

-

ветерана праці, м. Стаханов


КАРПЕНКА
Олександра Олександровича

-

директора товариства "Луганський інститут селекції і технології", Слов'яносербський район


КУТЕПОВА
Сергія Олексійовича

-

водія Луганської комунальної установи "Обласна рятувально-водолазна служба"


ЛИСИЧЕНКА
Бориса Борисовича

-

батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, м. Попасна


МАРУЩАКА
Мирослава Євгеновича

-

голову Перевальської районної ради ветеранів


МОЛЧАНОВУ
Ларису Геннадіївну

-

викладача-методиста комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф'єва"


МОНАСТИРСЬКУ
Галину Борисівну

-

заступника генерального директора акціонерного товариства "Луганськм'ясопром"


МОРГОСЛЄПА
Олександра Володимировича

-

головного механіка відокремленого підрозділу "Шахта "Вергелівська" державного підприємства "Луганськвугілля"


ОПРЮ
Володимира Михайловича

-

ланкового гірників відокремленого підрозділу "Шахта "Тошківська" державного підприємства "Первомайськвугілля"


ПЕТРОВСЬКУ
Любов Костянтинівну

-

керівника народного театру мініатюр комунального закладу "Сватівський районний народний дім "Сватова-Лучка"


РЯБОВА
Володимира Івановича

-

комерційного директора товариства "Україна - Схід", м. Антрацит


СЛІПЦЯ
Олександра Олексійовича

-

директора селянського фермерського господарства "Прогрес-10", Сватівський район


СТАРІКОВА
Віктора Івановича

-

директора приватного підприємства "СВ Росток", Кремінський район


СТАРОСТІНУ
Рімму Федорівну

-

тренера-викладача комунальної установи "Луганський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт"


ЩЕРБАКОВА
Миколу Володимировича

-

чергового комунального закладу "Луганський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей"

по Львівській області


БАДЯКА
Сергія Богдановича

-

керівника логістичної компанії "Захід-Ресурс", Городоцький район


ВИТВИЦЬКОГО
Теодора Тимофійовича

-

голову комісії Сколівської районної ради


ВІНЯРЖА
Петра Володимировича

-

електрогазозварника підрозділу "Вагонне депо Дрогобич" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"


ВОЙТОВИЧА
Леонтія Вікторовича

-

завідувача кафедри Львівського національного університету імені І. Франка


ГРЕНДУСА
Ігоря Івановича

-

слюсаря відокремленого підрозділу "Моторвагонне депо Львів" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"


ІВАНИЦЬКУ
Оксану Михайлівну

-

головного лікаря - директора філії акціонерного товариства "Трускавецькурорт" "Санаторій "Янтар"


КАМІНСЬКУ
Любов Іванівну

-

почесного голову Стрийської міськрайонної організації "Союз Українок"


КРОЛЯ
Михайла Михайловича

-

директора підприємства "Сян", Турківський район


КУЦИНДУ
Вячеслава Івановича

-

директора Державного архіву Львівської області


МАЛЕЦЬКОГО
Володимира Володимировича

-

голову правління Самбірської районної спілки споживчих товариств


МАХНИКА
Михайла Степановича

-

директора з кадрів і соціальних питань державного підприємства "Львіввугілля"


НАЗАРКЕВИЧА
Ігоря Миколайовича

-

заступника директора товариства "Н.П.Б.", Пустомитівський район


ПАЗИНА
Івана Дмитровича

-

методиста Яворівської районної державної адміністрації


СИСУНА
Володимира Васильовича

-

директора колективного підприємства "Галвет", Буський район


ТЮТІНА
Олександра Володимировича

-

директора товариства "Золочів ТХ", м. Золочів


УДОВЕНКА
Івана Васильовича

-

начальника Бориславського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань


ФЕТІСОВУ
Надію Йосипівну

-

директора Самбірської районної централізованої бібліотечної системи


ШВЕДА
Петра Яковича

-

бригадира відокремленого підрозділу "Стрийська дистанція колії" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"

по Миколаївській області


АНТОЩЕНКА
Юрія Михайловича

-

генерального директора акціонерного товариства "Миколаївобленерго"


БАБІНА
Олександра Миколайовича

-

директора Баштанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1


БЛИСКУНОВУ
Людмилу Володимирівну

-

директора Вознесенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Вознесенської міської ради


ВОЛЧЕНКА
Павла Леонтійовича

-

начальника служби безпеки дорожнього руху товариства "АЛАН-ТЕХНО", Жовтневий район


ЖУКОВА
Валерія Павловича

-

адміністративного директора товариства "Сандора", Жовтневий район


ЛАПШИНА
Олександра Івановича

-

заступника директора державного підприємства "Дельта-лоцман", м. Миколаїв


МАЛЯРЕНКА
Олега Юрійовича

-

голову фермерського господарства "Основа", Первомайський район


ОСТАПЕНКА
Олександра Миколайовича

-

заступника директора сільськогосподарського товариства "Промінь", Арбузинський район


ПОДГУРЕНКА
Володимира Сергійовича

-

директора товариства "Вітряний парк Очаківський", Очаківський район


ПОЗНЯКОВУ
Стефанію Миколаївну

-

головного бухгалтера сільськогосподарського товариства "Відродження", Казанківський район


СВИСТУНА
Артема Олександровича

-

голову Миколаївської міської громадської організації "Федерація аматорських Миколаївських театрів"


ШЕМЧУКА
Олега Олександровича

-

голову фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів "Прометей", м. Первомайськ


ЮДОВА
Олександра Миколайовича

-

голову правління селянської спілки приватних паїв "Сергіївка", Братський район

по Одеській області


АКУЛОВА
Бориса Миколайовича

-

генерального директора товариства "Інтернаціональні телекомунікації", м. Одеса


АНТОЩУКА
Івана Васильовича

-

головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні


БЕЛЬНИЦЬКОГО
Олександра Амвросійовича

-

голову ради Організації ветеранів Кілійського району


БОНДАРЕВУ
Антоніну Фоминічну

-

власного кореспондента газети Одеської обласної ради "Одеські вісті"


БЄЛИХ
Едуарда Сергійовича

-

пенсіонера, дійсного члена Академії будівництва України, м. Одеса


ГОЛДАЄВА
Сергія Геннадійовича

-

вчителя загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Яковлівка, Роздільнянський район


ЄРЬОМЕНКА
Анатолія Васильовича

-

заступника начальника державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт"


ІОРГАЧОВА
Дмитра Васильовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Одеський кабельний завод "Одескабель"


ІУКУРІДЗЕ
Елдара Жораєвича

-

генерального директора товариства "Промислово-торговельна компанія "Шабо", Білгород-Дністровський район


КРАЄВСЬКОГО
Володимира Миколайовича

-

головного механіка - начальника відділу акціонерного товариства "Одеський припортовий завод", м. Южне


КРИКЛИВОГО
Миколу Федоровича

-

проректора Національного університету "Одеська юридична академія"


НОВОЖИЛОВА
Івана Івановича

-

заступника голови Одеської обласної ради Організації ветеранів України


ПРОКОПЕНКА
Олександра Адольфовича

-

начальника Територіальної державної інспекції праці - головного державного інспектора праці в Одеській області


СМАГЛЮКА
Анатолія Васильовича

-

голову ради Організації ветеранів Одеського залізничного регіону


СТЬОПІНА
Анатолія Опанасовича

-

професора Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової


ШМУЛЕВИЧА
Наума Хаймовича

-

директора комунальної організації "Обласна служба експлуатації адміністративних будівель", м. Одеса

по Полтавській області


БАНДУРУ
Надію Дмитрівну

-

районного педіатра Козельщинської центральної районної лікарні


ВЕРХОВОДА
Сергія Івановича

-

начальника відділу державного підприємства "Державний проектний інститут містобудування "Міськбудпроект", м. Полтава


ВЛАСЕНКО
Клавдію Іванівну

-

вчительку Заїчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Семенівський район


ГАРМАШ
Наталію Василівну

-

головного лікаря Михнівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, Лубенський район


КОБУ
Ларису Юріївну

-

головного редактора обласної газети "Село полтавське"


КОРОСТИЛЕНКА
Олексія Яковича

-

директора виробничого підрозділу "Агро-Маяк" товариства "Агрофірма імені О. Довженка", Зіньківський район


КОСТЕНКА
Миколу Івановича

-

директора товариства "Лубнижитлобуд-2010"


КОСТЮКА
Василя Кириловича

-

пенсіонера, Котелевський район


МАТВІЄНКО
Валентину Петрівну

-

директора Шишацького районного будинку культури


МЕЛЬНИКА
Миколу Михайловича

-

заступника голови правління акціонерного товариства "Хорольський механічний завод"


ПАРНЕТУ
Михайла Пилиповича

-

засновника всеукраїнського фонду "Шевченко і воля", м. Кременчук


ПОРОНІКА
Василя Васильовича

-

токаря акціонерного товариства "Полтавський машинобудівний завод"


САРГОША
Дмитра Михайловича

-

головного лікаря Сенчанської районної лікарні, Лохвицький район


СОЛОВЙОВУ
Лідію Михайлівну

-

завідувача відділу виконавчого комітету Ленінської районної у місті Полтаві ради


СТАДНИК
Людмилу Марківну

-

директора Пирятинського будинку дитячої та юнацької творчості


ФЕСЮРУ
Володимира Григоровича

-

моториста Полтавського тампонажного управління акціонерного товариства "Укрнафта"


ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Юрія Миколайовича

-

голову фермерського господарства "Агро-Світ", Глобинський район


ШЕРЕМЕТЬЄВУ
Олександру Іванівну

-

Омельницького сільського голову, Кременчуцький район


ШЛЕГЕЛЯ
Лео Івановича

-

Лисівського сільського голову, Гадяцький район


ЯКОВЕНКА
Вадима Вікторовича

-

майстра товариства "Полтавський домобудівельний комбінат"

по Рівненській області


АТАМАНЮКА
Віктора Даниловича

-

голову фермерського господарства імені Шевченка, Здолбунівський район


ВОЛОШИНУ
Ніну Миколаївну

-

начальника Квасилівського колективного підприємства "Житловик-1", Рівненський район


ДІЖУРКО
Катерину Володимирівну

-

вчителя Володимирецького районного колегіуму


ЗАБОЛОТНОГО
Василя Івановича

-

лікаря Гощанської центральної районної лікарні


ЗАГАЛЬСЬКУ
Леокадію Михайлівну

-

пенсіонерку, Дубенський район


КАЛИТУ
Миколу Марковича

-

налагоджувальника акціонерного товариства "Рокитнівський скляний завод"


КЛІМЦОВА
Олександра Сергійовича

-

вчителя Томашгородської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, Рокитнівський район


КОБУ
Миколу Павловича

-

старшого тренера-викладача Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос"


КОВАЛЬЧУК
Галину Василівну

-

начальника відділу управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації


КОТЯША
Івана Лаврентійовича

-

начальника відділу Дубровицької районної державної адміністрації


КОРЕНЯ
Володимира Васильовича

-

слюсаря-пилоточа дочірнього підприємства "Ритм", м. Дубровиця


КРУКА
Андрія Миколайовича

-

налагоджувальника акціонерного товариства "Костопільський завод скловиробів"


КУШНІРА
Мирона Петровича

-

пенсіонера, м. Острог


ЛОЗОВУ
Оксану Василівну

-

завідувача відділення педіатрії № 2, лікаря кардіоревматолога дитячого Рівненської обласної дитячої лікарні


ПИЛИПАКУ
Олександра Федоровича

-

Березнівського міського голову


ПРАДУН
Вікторію Анатоліївну

-

доярку сільськогосподарського підприємства "Розвазьке", Острозький район


СИДОРЧУКА
Олександра Антоновича

-

директора підприємства "Будсервіс" товариства "Сарниагробуд"


ФЕДОРЧУК
Оксану Михайлівну

-

касира відокремленого підрозділу "Вокзал станції Рівне" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця"

по Сумській області


ВОВК
Ірину Іванівну

-

директора Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів Липоводолинської районної ради


ГЛУДИКА
Павла Кузьмича

-

Калюжненського сільського голову, Лебединський район


ДОМАШЕНКА
Віктора Миколайовича

-

директора Воскресенської загальноосвітньої школи I-III ступенів Воскресенської сільської ради, Буринський район


ЗДОРОВЦОВУ
Валентину Володимирівну

-

Хижківського сільського голову, Конотопський район


ІВАНОВА
Володимира Івановича

-

лікаря-терапевта дільничного Кириківської селищної лікарні, Великописарівський район


ЛИПЧЕНКА
Олександра Григоровича

-

голову Тростянецької районної ради


ЛІФИРЕНКО
Тетяну Аврамівну

-

директора Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)


МАНЧУКА
Віктора Миколайовича

-

головного інженера станції Хутір-Михайлівський відокремленого підрозділу "Конотопська дирекція залізничних перевезень" державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Ямпільський район


МАСЛЮК
Катерину Григорівну

-

завідувача Комишанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Сонечко" Комишанської сільської ради, Охтирський район


ОНИЩЕНКО
Надію Сергіївну

-

заступника директора агрофірми "Вікторія", Білопільський район


ОСТАПЧУКА
Ігоря Вікторовича

-

Недригайлівського селищного голову


СЕМЕНЦЯ
Анатолія Івановича

-

старшого тренера-викладача Сумської районної дитячо-юнацької спортивної школи


ЧЕРНІЄВСЬКОГО
Всеволода Леонідовича

-

керівника народної самодіяльної хорової капели Краснопільського районного палацу культури


ШУЛЬГУ
Валентину Іванівну

-

лікаря-хірурга комунальної установи Путивльської районної ради "Путивльська центральна районна лікарня"


ЩЕБЕДЬКО
Олену Миколаївну

-

Шевченківського сільського голову, Глухівський район


ЮРОВУ
Антоніну Володимирівну

-

лікаря загальної практики - сімейної медицини Перекопівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, Роменський район


ЯКУШЕВА
Івана Олексійовича

-

керівника апарату Середино-Будської районної державної адміністрації

по Тернопільській області


АПОСТОЛА
Романа Антоновича

-

директора агропромислового підприємства "Крок", Теребовлянський район


БІЛИК
Любов Василівну

-

директора загальноосвітньої школи I-II ступенів села Гадинківці, Гусятинський район


ВУЇВА
Івана Теофільовича

-

голову Бучацької районної державної адміністрації у 1999-2005 роках


ГРИЦАЯ
Володимира Богдановича

-

директора комунальної установи "Тернопільський муніципальний духовий оркестр "Оркестра Волі"


ДАНИЛЮКА
Івана Федоровича

-

Великодедеркальського сільського голову, Шумський район


ЗІЛІНКА
Ігоря Івановича

-

викладача комунальної установи "Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Тернопільська дитяча художня школа"


ІВАЩУК
Тетяну Іванівну

-

директора Якимівської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Лановецький район


ЛАЦКОВСЬКОГО
Василя Михайловича

-

директора філії "Бережани" акціонерного товариства "Тернопільський облрибокомбінат"


ЛІСНИЧУКА
Михайла Захаровича

-

директора Великобережецької загальноосвітньої школи I-III ступенів, Кременецький район


МАЛЮТУ
Юрія Станіславовича

-

директора товариства "Агропродсервіс інвест", Козівський район


МАРМУСА
Володимира Васильовича

-

завідувача сектору апарату Чортківської районної державної адміністрації у 2006-2009 роках


ПАЛЬЧИНСЬКОГО
Володимира Володимировича

-

водія філії "Підволочиський райавтодор" дочірнього підприємства "Тернопільський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"


ПАНАСЮКА
Віктора Дмитровича

-

начальника Збаразького управління акціонерного товариства "Тернопільгаз"


ПРОЦИКА
Степана Григоровича

-

пенсіонера, Зборівський район


СОПІВНИКА
Василя Дмитровича

-

пенсіонера, члена Національної спілки журналістів України, м. Заліщики


ЧЕРЕМШИНСЬКОГО
Остапа Степановича

-

директора обласного комунального Етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів, Монастириський район


ЧЕРЕПІЯ
Любомира Йосиповича

-

Скала-Подільського селищного голову, Борщівський район

по Харківській області


АНДРЄЄВУ
Ольгу Володимирівну

-

керівника вокального колективу Куп'янського районного будинку культури


БАКУНОВУ
Світлану Павлівну

-

вчителя Михайлівського навчально-виховного комплексу Первомайської районної державної адміністрації


БОНДАРЕНКО
Лілію Іванівну

-

головну медичну сестру комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги імені проф. О.І. Мещанінова"


БУТЕНКА
Миколу Сергійовича

-

начальника філії комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів м. Харкова "Шляхрембуд"


ГЕДЮН
Ольгу Григорівну

-

доярку товариства "Восток - КМК", Шевченківський район


ГУБІНУ
Віру Митрофанівну

-

головного спеціаліста управління Харківської районної державної адміністрації


ДАЦЕНКА
Івана Івановича

-

слюсаря комунального підприємства "Харківські теплові мережі"


ДВОРЕЦЬКУ
Любов Володимирівну

-

вчителя Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради


ДИБАНЬОВУ
Галину Володимирівну

-

сестру медичну сільського відділення загальної практики - сімейної медицини с. Капитолівка, Ізюмський район


КРАСНОКУТСЬКОГО
Сергія Григоровича

-

електромеханіка комунального спеціалізованого підприємства "Харківгорліфт"


КРИКУН
Тетяну Володимирівну

-

сімейного лікаря загальної практики - сімейної медицини комунального закладу охорони здоров'я Печенізької центральної районної лікарні


КУЛИК
Галину Михайлівну

-

завідувача Просянської бібліотеки Нововодолазької централізованої бібліотечної системи


КУЛИК
Ларису Анатоліївну

-

сестру медичну комунального закладу охорони здоров'я "Сахновщинська центральна районна лікарня"


КУЦ
Ларису Геннадіївну

-

вчителя Близнюківського ліцею Близнюківської районної ради


ПОСИПАЙКА
Олександра Вікторовича

-

вчителя Підсереднянської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Великобурлуцький район


ПРИДАТЬКО
Ольгу Яківну

-

лікаря-педіатра Борівської центральної районної лікарні


ПРИХОДІНА
Миколу Васильовича

-

викладача Дворічанського професійного аграрного ліцею


СЕМЕНОВА
Андрія Михайловича

-

електромонтера комунального підприємства "Харківський метрополітен"


ФЕСЕНКО
Валентину Михайлівну

-

двірника комунального підприємства "Харківблагоустрій"


ЧЕНЦОВА
Миколу Федоровича

-

старшого тренера-викладача комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4" Харківської міської ради


ЯКОВЕНКО
Валентину Іллівну

-

сестру медичну комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна лікарня № 8"

по Херсонській області


БОНДАРЕНКА
Івана Онисимовича

-

заступника головного лікаря Чаплинської районної лікарні


ДМИТРУКА
Миколу Ілліча

-

члена наглядової ради акціонерного товариства "Кам'янський", Бериславський район


КОВАЛЕНКА
Ігоря Владиславовича

-

вчителя гімназії Новокаховської міської ради


КОМАРОВУ
Нелю Миколаївну

-

Магдалинівського сільського голову, Чаплинський район


ПЕТРУКА
Сергія Адамовича

-

механізатора акціонерного товариства "Придніпровське", Нововоронцовський район


ПРОТОЧЕНКА
Олега Миколайовича

-

виконуючого обов'язки першого заступника начальника державного підприємства "Скадовський морський торговельний порт"


САФОНОВУ
Валентину Василівну

-

члена Нижньосірогозької районної організації ветеранів війни та праці


СІЛІНА
Івана Васильовича

-

завідувача відділу державного закладу "Каховська районна санітарно-епідеміологічна станція"


ШАПРАН
Валентину Володимирівну

-

головну медичну сестру комунального закладу "Центральна міська лікарня міста Нова Каховка"


ЯКУНІНУ
Валентину Юліївну

-

начальника відділу Цюрупинської районної державної адміністрації

по Хмельницькій області


БАЙДИЧА
Олександра Васильовича

-

директора Кузьминської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Красилівський район


БОНДАРЧУКА
Миколу Сергійовича

-

Сусловецького сільського голову, Летичівський район


ГАВРІШКО
Марію Василівну

-

директора Голозубинецької загальноосвітньої школи I-III ступенів, Дунаєвецький район


ГОЛОВАЧУКА
Олега Станіславовича

-

начальника станції Шепетівка відокремленого підрозділу "Козятинська дирекція залізничних перевезень" державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"


ГРИЦАЄНКА
Олександра Олександровича

-

провідного інженера відокремленого підрозділу "Хмельницька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


КРИВДИКА
Олексія Івановича

-

директора товариства "Хмельницький завод будівельних матеріалів"


ЛАБАЗЮКА
Петра Петровича

-

директора підприємства "Аграрна компанія 2004", м. Волочиськ


ЛОНТКОВСЬКОГО
Анатолія Сергійовича

-

лікаря-нейрохірурга Кам'янець-Подільської міської лікарні № 1


ЛУЦЮКА
Василя Васильовича

-

старшого водія 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Хмельницький Хмельницького міського відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області, старшого прапорщика служби цивільного захисту


МАРЧЕНКА
Володимира Леонідовича

-

генерального директора селянського товариства "Агрофірма "Маяк", м. Полонне


МАТВІЙЦЯ
Володимира Петровича

-

голову фермерського господарства "Вільний селянин", Білогірський район


НІМЦЯ
Петра Андрійовича

-

директора дитячої музичної школи, Старосинявський район


РОЖИКА
Миколу Феофановича

-

директора товариства "В'язовець", Білогірський район


САВЧЕНКО
Оксану Андріївну

-

головного лікаря Берездівської дільничної лікарні, Славутський район


ТОМЧУКА
Миколу Олексійовича

-

завідувача відділення Новоушицької центральної районної лікарні


ТОСТАНОВСЬКОГО
Антона Івановича

-

пенсіонера, м. Ізяслав


ТРОФІМЧУКА
Петра Петровича

-

директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства


ФАЛІОН
Наталію Іванівну

-

керівника народного аматорського театру пісні "Бабине літо" П'ятничанського сільського будинку культури, Чемеровецький район


ФЕДОРОВИЧ
Ларису Миколаївну

-

вчителя Ярмолинецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 і гімназія"


ШАПОВАЛОВА
Сергія Васильовича

-

директора сільськогосподарського товариства імені Т. Шевченка, Деражнянський район


ШПОРУКА
Валерія Володимировича

-

завідувача Волочиської центральної районної аптеки № 11

по Черкаській області


БОНДАР
Мирославу Ільківну

-

директора Черкаського обласного притулку для дітей служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації


БОРСЕНКА
Володимира Кириловича

-

лікаря-хірурга Звенигородської центральної районної лікарні


ГРЕБЕНЮКА
Володимира Яковича

-

художнього керівника народного аматорського жіночого вокального ансамблю Жашківського районного будинку культури


ДАВИДЕНКА
Володимира Олексійовича

-

голову правління Золотоніського районного споживчого товариства


ДВОЙНИХ
Володимира Григоровича

-

майстра виробничого навчання державного навчального закладу "Черкаський професійний ліцей"


ДУДКІНА
Сергія Анатолійовича

-

директора державного підприємства "Оризон Навігація", м. Сміла


КАЛЮЖНУ
Ганну Андріївну

-

доярку сільськогосподарського товариства "Тясмин", Чигиринський район


КАПКАЄВУ
Ліллю Павлівну

-

директора комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка" Черкаської обласної ради


КАРАСЬ
Аллу Іванівну

-

швачку товариства "Корсунь-Шевченківська швейна фабрика"


КОПИЦЮ
Віру Григорівну

-

вчителя Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради


КРЮЧКОВА
Віктора Григоровича

-

художника-реставратора комунального закладу "Черкаський обласний краєзнавчий музей" Черкаської обласної ради


ОГОРОДНІКА
Петра Андрійовича

-

оператора підприємства "Теплокомуненерго" акціонерного товариства "Монастирищенський ордена Трудового Червоного Прапора машинобудівний завод"


ОНОПРІЄНКА
Юрія Михайловича

-

машиніста відокремленого структурного підрозділу "Хлистунівське кар'єроуправління "Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України", Городищенський район


ПАРАСКЕВИЧА
Леоніда Миколайовича

-

Макіївського сільського голову, Смілянський район


СЛОБОДЯНИКА
Віктора Петровича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства "Агрофірма "АгроРось", м. Корсунь-Шевченківський


ШЕВЧУКА
Миколу Петровича

-

начальника відділу Головного управління Черкаської обласної державної адміністрації


ЩЕРБЕНКА
Миколу Миколайовича

-

слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "Технолог", м. Умань


ЯРОВОГО
Анатолія Григоровича

-

директора Черкаської філії зовнішньоекономічної асоціації "Новосвіт"

по Чернівецькій області


АЛУКІ
Марію Павлівну

-

пенсіонерку, Герцаївський район


БАЛАНА
Віктора Миколайовича

-

пенсіонера, Новоселицький район


ГОЛЕЙЧУКА
Василя Івановича

-

агронома товариства "Хрещатик-Агро", Заставнівський район


ЄВЕНЧУК
Ганну Миколаївну

-

товарознавця Путильського цеху обслуговування Чернівецької дирекції українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"


КИБІЧ
Ярославу Василівну

-

головного редактора Вижницької районної газети "Вижницькі обрії"


КРЮЧКО
Ольгу Миронівну

-

начальника відділу Глибоцької районної державної адміністрації


КУХАРЧУКА
Ігоря Юрійовича

-

голову правління Чернівецького міського центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу


ЛУЦЬ
Ніну Дмитрівну

-

директора Хотинської районної централізованої бібліотечної системи


МАРИНЯКА
Сергія Петровича

-

лікаря Новодністровської міської лікарні


РИНГАЧА
Сергія Анатолійовича

-

начальника цеху Чернівецької філії акціонерного товариства "Укртелеком", смт Кельменці


СМЕРИКУ
Дмитра Васильовича

-

водія комунального підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління"


СМИКАЛО
Ольгу Миколаївну

-

лікаря-терапевта Кіцманської центральної районної лікарні


ЦИНТУ
Олександра Васильовича

-

електрообмотувальника комунального підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління"

по Чернігівській області


БЕНДИКА
Віктора Миколайовича

-

водія сільськогосподарського виробничого кооперативу "Полісся", Чернігівський район


БУШАЙ
Віру Володимирівну

-

редактора Чернігівської обласної газети "Живи з надією"


ГАРУСА
Сергія Володимировича

-

Ріпкинського селищного голову


КАЛІНІЧЕНКА
Олексія Петровича

-

лікаря-офтальмолога комунального лікувально-профілактичного закладу "Прилуцька центральна міська лікарня"


КАРПЕНКА
Володимира Миколайовича

-

голову Ніжинської районної організації Чернігівської обласної організації ветеранів України


КИРИЧЕНКА
Олександра Володимировича

-

директора акціонерного товариства "Ритм", м. Чернігів


КУЗЬМЕНКА
Миколу Григоровича

-

завідувача кафедри Чернігівського державного технологічного університету


МУКВИЧА
Юрія Миколайовича

-

генерального директора Ніжинського українського драматичного театру імені М. Коцюбинського


ПЕРЕПЕЧАЯ
Петра Борисовича

-

керівника фермерського господарства "Зелений обрій", м. Мена


ЦАПА
Миколу Федоровича

-

директора Бахмацької районної друкарні

по місту Севастополю


АНДРІЙЦЯ
Сергія Григоровича

-

заступника генерального директора товариства "Агрофірма "Золота Балка"


ГІТЕЛЬЗОНА
Олександра Аркадійовича

-

головного лікаря комунального закладу "Міська лікарня № 4"


ГОЛОМИСОВУ
Марію Миколаївну

-

начальника хлібобулочного цеху акціонерного товариства "Цар хліб"


ДЬОМІНУ
Ірину Михайлівну

-

заступника директора Севастопольського палацу дитячої та юнацької творчості


ЗАХАРОВА
Анатолія Івановича

-

голову Інкерманської ради ветеранів м. Севастополь


ІСКРЕНКА
Юрія Івановича

-

завідувача відділення комунального закладу "Міська лікарня № 5 - "Центр охорони здоров'я матері і дитини"


МІЛЕХІНА
Віктора Івановича

-

електромонтера комунального підприємства "Енергосервіс"


НОВОСЬОЛОВУ
Інну Львівну

-

завідувача відділення комунального закладу "Міська лікарня № 3 імені Даші Севастопольської"


ПАРШИНА
Олександра Васильовича

-

слюсаря-електрика комунального підприємства Севастопольської міської ради "Севелектроавтотранс" імені О.С. Круподьорова


СМОЛЯКОВУ
Ілону Миколаївну

-

директора Севастопольського професійного торгово-кулінарного ліцею


ТУПІЛЕНКО
Світлану Валентинівну

-

завідувача Севастопольського комунального дошкільного навчального закладу № 107 компенсуючого типу Севастопольської міської ради


УДАРОВУ
Тетяну Іванівну

-

старшого інспектора управління Севастопольської міської державної адміністрації


УСКОВУ
Ларису Миколаївну

-

начальника відділу Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя

по місту Києву


БОНДАРЯ
Миколу Володимировича

-

завідувача кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


БУСЛОВИЧА
Леоніда Георгійовича

-

начальника дільниці комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація"


ГУЛЕНКО
Ольгу Миколаївну

-

старшу медичну сестру дитячої поліклініки № 2 Шевченківського району


ДАВИДЕНКА
Володимира Федоровича

-

електромонтера акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал"


ДІДКІВСЬКОГО
Івана Станіславовича

-

водія акціонерного товариства "Київспецтранс"


ІВАНИЦЬКУ
Олену Євгенівну

-

головного спеціаліста виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


МІЛЕНКО
Віру Федорівну

-

директора Київського міського центру роботи з жінками Київської міської державної адміністрації


МОСЯКОВУ
Ірину Юліївну

-

директора Центру творчості дітей та юнацтва "Шевченківець"


РОМАНОВУ
Ірину Борисівну

-

головного спеціаліста відділу Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


ФАКТОР
Людмилу Володимирівну

-

директора спеціалізованої школи - дитячого садка "Кияночка".


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору