Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 22.05.2008296-VI
Документ 296-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2008
 

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, N 29, ст.257 )

Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини
першої статті 128 Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада
України п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Вінницької області
Вавшка Валерія Станіславовича;
апеляційного суду Донецької області
Левандовича Олександра Олександровича;
апеляційного суду Житомирської області
Ляшука Володимира Володимировича;
апеляційного суду Закарпатської області
Кожух Олену Анатоліївну;
апеляційного суду Луганської області
Авалян Наталію Михайлівну,
Савича Юрія Миколайовича;
апеляційного суду Одеської області
Драгомерецького Миколу Миколайовича;
апеляційного суду Полтавської області
Костенка Володимира Григоровича;
апеляційного суду Харківської області
Пилипчук Наталію Петрівну,
Швецову Ларису Анатоліївну;
апеляційного суду Чернівецької області
Марчака Віталія Ярославовича,
Міцнея Володимира Федоровича;
апеляційного суду міста Києва
Кадєтову Олену Веніамінівну,
Штелик Світлану Павлівну;
місцевого Бахчисарайського районного суду
Автономної Республіки Крим
Атаманюка Германа Степановича;
місцевого Євпаторійського міського суду
Автономної Республіки Крим
Куликовську Ольгу Миколаївну;
місцевого Нижньогірського районного суду
Автономної Республіки Крим
Бриндю Марину Анатоліївну;
місцевого Вінницького районного суду
Вінницької області
Войтка Юрія Борисовича;
місцевого Могилів-Подільського міськрайонного суду
Вінницької області
Совгиру Дмитра Івановича;
місцевого Хмільницького міськрайонного суду
Вінницької області
Білу Людмилу Михайлівну;
місцевого Володимир-Волинського міського суду
Волинської області
Лященка Олександра Валентиновича;
місцевого Рожищенського районного суду
Волинської області
Матвійчук Людмилу Володимирівну;
місцевого Бабушкінського районного суду
міста Дніпропетровська
Карягіну Наталію Олександрівну;
місцевого Авдіївського міського суду
Донецької області
Мєлєшак Олену Вікторівну;
місцевого Краматорського міського суду
Донецької області
Пікалову Наталію Михайлівну;
місцевого Красноармійського міськрайонного суду
Донецької області
Стоілову Тамілу Василівну;
місцевого Мар'їнського районного суду
Донецької області
Лінника Олега Петровича;
місцевого Слов'янського міськрайонного суду
Донецької області
Мінаєва Ігоря Миколайовича,
Мірошніченко Любов Євгенівну;
місцевого Торезького міського суду
Донецької області
Чапланову Олену Миколаївну;
місцевого Харцизького міського суду
Донецької області
Труханову Людмилу Миколаївну;
місцевого Калінінського районного суду
міста Донецька
Карпушову Олену Віталіївну;
місцевого Кіровського районного суду
міста Донецька
Сидорова Євгенія Івановича;
місцевого Гірницького районного суду міста Макіївки
Донецької області
Юрко Ірину Володимирівну;
місцевого Кіровського районного суду міста Макіївки
Донецької області
Шуляк Людмилу Василівну;
місцевого Совєтського районного суду міста Макіївки
Донецької області
Курову Олену Іванівну;
місцевого Бердичівського міськрайонного суду
Житомирської області
Шевчук Аллу Миколаївну;
місцевого Володарсько-Волинського районного суду
Житомирської області
Мельника Миколу Леоновича;
місцевого Черняхівського районного суду
Житомирської області
Слободенюк Наталію Євгенівну;
місцевого Виноградівського районного суду
Закарпатської області
Ключковича Василя Юрійовича,
Надопту Анатолія Анатолійовича;
місцевого Веселівського районного суду
Запорізької області
Нагорного Анатолія Олександровича;
місцевого Баришівського районного суду
Київської області
Коваленка Костянтина Вікторовича,
Єременка Володимира Максимовича;
місцевого Богуславського районного суду
Київської області
Якутюка Володимира Станіславовича;
місцевого Вишгородського районного суду
Київської області
Божок Світлану Костянтинівну;
місцевого Володарського районного суду
Київської області
Ткаченка Олександра Васильовича;
місцевого Іванківського районного суду
Київської області
Гавриленка Володимира Григоровича;
місцевого Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду
Київської області
Овдієнко Катерину Миколаївну,
Реву Олександра Івановича;
місцевого Ставищенського районного суду
Київської області
Марущак Ніну Миколаївну;
місцевого Алчевського міського суду
Луганської області
Ткач Олену Валеріївну;

місцевого Брянківського міського суду
Луганської області
Рудакова Ігоря Павловича;
місцевого Кіровського міського суду
Луганської області
Максюту Ірину Олександрівну;
місцевого Кремінського районного суду
Луганської області
Акулова Євгена Миколайовича;
місцевого Лутугинського районного суду
Луганської області
Бескровного Яна Володимировича;
місцевого Стахановського міського суду
Луганської області
Євтіфієва Вячеслава Миколайовича;
місцевого Артемівського районного суду
міста Луганська
Орлова Ігоря Володимировича;
місцевого Доманівського районного суду
Миколаївської області
Єгорову Наталію Іванівну;
місцевого Жовтневого районного суду
Миколаївської області
Самчишину Ніну Василівну;
місцевого Первомайського міськрайонного суду
Миколаївської області
Маржину Тетяну Валеріївну;
місцевого Снігурівського районного суду
Миколаївської області
Яворську Наталію Іванівну;
місцевого Арцизького районного суду
Одеської області
Танасогло Тетяну Михайлівну;
місцевого Білгород-Дністровського міськрайонного суду
Одеської області
Ступакову Інну Гаврилівну;
місцевого Ізмаїльського міськрайонного суду
Одеської області
Шляхтицького Олександра Ілліча;
місцевого Роздільнянського районного суду
Одеської області
Теренчук Жанну Вікторівну;
місцевого Ширяївського районного суду
Одеської області
Паринюка Сергія Івановича;
місцевого Київського районного суду міста Одеси
Непораду Миколу Петровича,
Огренич Ірину Василівну;
місцевого Приморського районного суду міста Одеси
Цільмака Костянтина Петровича;
місцевого Октябрського районного суду міста Полтави
Тімошенко Наталію Володимирівну;
місцевого Гощанського районного суду
Рівненської області
Рожина Юрія Миколайовича;
місцевого Дубенського міськрайонного суду
Рівненської області
Ральця Руслана Васильовича;
місцевого Кузнецовського міського суду
Рівненської області
Горегляд Оксану Іванівну;
місцевого Острозького районного суду
Рівненської області
Венгерчук Аллу Олександрівну;
місцевого Радивилівського районного суду
Рівненської області
Бірука Володимира Олександровича;
місцевого Великописарівського районного суду
Сумської області
В'юник Наталію Григорівну;
місцевого Недригайлівського районного суду
Сумської області
Захарченка Олександра Петровича;
місцевого Роменського міськрайонного суду
Сумської області
Сольону Надію Михайлівну;
місцевого Ковпаківського районного суду міста Суми
Опімах Ларису Миколаївну;
місцевого Борщівського районного суду
Тернопільської області
Зушман Ганну Іванівну;
місцевого Бучацького районного суду
Тернопільської області
Федорончука Володимира Богдановича;
місцевого Чортківського районного суду
Тернопільської області
Запорожець Ларису Миколаївну;
місцевого Богодухівського районного суду
Харківської області
Харченка Станіслава Миколайовича;
місцевого Борівського районного суду
Харківської області
Зеленькову Надію Григорівну;
місцевого Ізюмського міськрайонного суду
Харківської області
Любчич Любов Василівну;
місцевого Куп'янського міськрайонного суду
Харківської області
Шиховцову Анну Олександрівну;
місцевого Харківського районного суду
Харківської області
Макаренко Яну Миколаївну;
місцевого Ленінського районного суду міста Харкова
Шрамко Людмилу Леонтіївну;
місцевого Бериславського районного суду
Херсонської області
Радченка Сергія В'ячеславовича;
місцевого Великоолександрівського районного суду
Херсонської області
Гальцову Аллу Федорівну;
місцевого Каховського міськрайонного суду
Херсонської області
Терещенка Олега Євгеновича;
місцевого Нижньосірогозького районного суду
Херсонської області
Базіль Людмилу Володимирівну;
місцевого Жашківського районного суду
Черкаської області
Первака Михайла Олексійовича;
місцевого Корсунь-Шевченківського районного суду
Черкаської області
Савранського Олега Анатолійовича;
місцевого Чорнобаївського районного суду
Черкаської області
Цибру Нелю Валентинівну;
місцевого Придніпровського районного суду
міста Черкаси
Драник Ніну Петрівну;
місцевого Садгірського районного суду
міста Чернівці
Байцар Людмилу Валентинівну;
місцевого Бахмацького районного суду
Чернігівської області
Ковалюха Василя Миколайовича;
місцевого Бобровицького районного суду
Чернігівської області
Кузюру Валентину Олександрівну;
місцевого Варвинського районного суду
Чернігівської області
Семенченка Олексія Миколайовича;
місцевого Деснянського районного суду
міста Києва
Іванченка Миколу Миколайовича;
місцевого Оболонського районного суду
міста Києва
Жук Ольгу Володимирівну;
військового місцевого суду Рівненського гарнізону
Антонюка Олега Володимировича;
військового місцевого суду Харківського гарнізону
Чопенка Ярослава Вікторовича.

Голова Верховної Ради України А.ЯЦЕНЮК
м. Київ, 22 травня 2008 року
N 296-VI

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...