Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента Украины от 25.07.2013392/2013
Документ 392/2013, текущая редакция — Принятие от 25.07.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:


Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня


ХАРЛАН
Ольгу Геннадіївну

-

чемпіонку з фехтування


Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


ГВОЗДИКА
Олександра Сергійовича

-

чемпіона з боксу


ДОВГОДЬКО
Наталію Вікторівну

-

чемпіонку з веслування академічного


РАДІВІЛОВА
Ігоря Віталійовича

-

срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної


Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


БОДРОВА
Ігоря Валерійовича

-

чемпіона з легкої атлетики


ВЕРГЕЛЕСА
Віталія Вікторовича

-

чемпіона з веслування на байдарках і каное


ГОВОРОВА
Андрія Андрійовича

-

чемпіона та бронзового призера з плавання


КАМЕРИЛОВА
Дениса Олеговича

-

чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное


КОРЖА
Віталія Андрійовича

-

чемпіона з легкої атлетики


КУЗНЄЦОВА
Віктора Андрійовича

-

чемпіона з легкої атлетики


МИТРОФАНОВА
Дмитра Юрійовича

-

чемпіона з боксу


НІКАНДРОВА
Юрія Юрійовича

-

чемпіона зі стрільби кульової


ПЕРЕСТЮКА
Руслана Сергійовича

-

чемпіона з легкої атлетики


ПОВХ
Олесю Іванівну

-

чемпіонку з легкої атлетики


ПОГРЕБНЯК
Наталю Олегівну

-

чемпіонку з легкої атлетики


П’ЯТАЧЕНКО
Вікторію Валеріївну

-

чемпіонку з легкої атлетики


РЄМЄНЬ
Марію Віталіївну

-

чемпіонку з легкої атлетики


СМЕЛИКА
Сергія Володимировича

-

чемпіона з легкої атлетики


ТІТІМЕЦЬ
Анну Сергіївну

-

чемпіонку з легкої атлетики


ШЕМЕТИЛА
Едуарда Сергійовича

-

чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное


ЯНЧУКА
Дмитра Миколайовича

-

чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


КОСТЕВИЧ
Олену Дмитрівну

-

чемпіонку зі стрільби кульової


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БОЙЧУК
Марту Ігорівну

-

срібну призерку зі стрільби кульової


ГАЙНУТДІНОВУ
Луїзу Анатоліївну

-

срібну призерку з боротьби самбо


ГЕВОНДЯН
Шушану Азатівну

-

срібну призерку з дзюдо


ГОМОН

Євгенію Євгенівну

-

срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої


ГРІДАСОВУ
Олександру Сергіївну

-

срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої


ГУДИМ
Валерію Василівну

-

срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої


ГУСЯК
Ірину Степанівну

-

срібну призерку з боротьби вільної


ДМИТРАШ
Олену Миколаївну

-

срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої


ДЬОМКІНУ
Катерину Олегівну

-

срібну призерку зі стрільби кульової


ЗЕВІНУ
Дарину Юріївну

-

срібну призерку з плавання


КРИВИЦЬКУ
Олену Сергіївну

-

бронзову призерку з фехтування


КУНИЦЬКУ
Олену Вікторівну

-

срібну призерку з боротьби самбо


МАЗУР
Вікторію Олексіївну

-

срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої


МАКСИМЕНКО
Аліну Олександрівну

-

срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої


ПРОКОПОВУ
Світлану Сергіївну

-

срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої


РІЗАТДІНОВУ
Ганну Сергіївну

-

срібну та триразову бронзову призерку з гімнастики художньої


САЙКО
Олену Володимирівну

-

срібну призерку з боротьби самбо


ЧЕРНЯК
Інну Миколаївну

-

срібну призерку з боротьби самбо


ШМІДТ
Світлану Володимирівну

-

срібну призерку з легкої атлетики


ЯРОЩУК
Анну Василівну

-

срібну призерку з легкої атлетики


Нагородити орденом Данила Галицького


БІЛЬЧЕНКА
Максима Андрійовича

-

срібного призера з веслування на байдарках і каное


ВЕРНЯЄВА
Олега Юрійовича

-

срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної


ГЛАВАНА
Ігоря Костянтиновича

-

срібного призера з легкої атлетики


ГОРДІЄНКА
Олександра Сергійовича

-

срібного призера з боротьби на поясах


ГРЕБЕННИКОВА
Віктора Олександровича

-

срібного призера з веслування академічного


ДМИТРЕНКА
Руслана Григоровича

-

двократного срібного призера з легкої атлетики


ДОВГОДЬКА
Івана Вікторовича

-

срібного призера з веслування академічного


ЗАВГОРОДНЬОГО
Василя Володимировича

-

срібного призера з веслування академічного


КАРАБУТУ
Євгена Володимировича

-

срібного призера з веслування на байдарках і каное


КОВАЛЕНКА
Назара Вікторовича

-

срібного призера з легкої атлетики


КОВАЛЬОВА
Станіслава Сергійовича

-

срібного призера з веслування академічного


КОСЕНКА
Дмитра Юрійовича

-

срібного призера з боротьби на поясах


ЛОСЕВА
Івана Володимировича

-

срібного призера з легкої атлетики


МІХАЯ
Дмитра Валерійовича

-

срібного призера з веслування академічного


НАДТОКУ
Олександра Олександровича

-

срібного призера з веслування академічного


НІКУЛІНА
Владислава Юрійовича

-

срібного призера з веслування академічного


ОЛІЙНИКА
Павла Станіславовича

-

срібного призера з боротьби вільної


ПАХНЮКА
Петра Володимировича

-

срібного призера з гімнастики спортивної


ПРОЦЕНКА
Андрія Олексійовича

-

срібного призера з легкої атлетики


РАДЧЕНКА
Анатолія Сергійовича

-

срібного призера з веслування академічного


СЕМЯНКІВА
Максима Олександровича

-

срібного призера з гімнастики спортивної


СЕНКЕВИЧА
Олександра Анатолійовича

-

срібного призера з веслування на байдарках і каное


СТЕПКА
Олега Сергійовича

-

срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної


ТОНОЯНА
Разміка Андраніковича

-

срібного призера з боротьби самбо


ТРУНОВА
Ігоря Сергійовича

-

срібного призера з веслування на байдарках і каное


ФРОЛОВА
Сергія Анатолійовича

-

срібного та бронзового призера з плавання


ФУТРИКА
Івана Володимировича

-

срібного призера з веслування академічного


ХМАРУ
Ігоря Олександровича

-

срібного призера з веслування академічного


ХОЛЯЗНИКОВА
Антона Володимировича

-

срібного призера з веслування академічного


ХОЦЯНІВСЬКОГО
Олександра Йосиповича

-

срібного призера з боротьби вільної


ЦУРКАНА
Віталія Володимировича

-

срібного призера з веслування академічного


ЧОРНОГО
Дениса Вікторовича

-

срібного призера з веслування академічного


ЧУМРАЄВА
Станіслава Володимировича

-

срібного призера з веслування академічного


ЮРЧЕНКА
Івана Васильовича

-

срібного призера з веслування академічного


Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


БЕЛЕНЮКА
Жана Венсановича

-

бронзового призера з боротьби греко-римської


БЕЛЯЛОВА
Умера Муслімовича

-

бронзового призера з боротьби на поясах


БЕРІНЧИКА
Дениса Юрійовича

-

бронзового призера з боксу


БЛАГІНЮ
Юлію Олегівну

-

бронзову призерку з вільної боротьби


БОРИСОВУ
Євгенію Вікторівну

-

бронзову призерку зі стрільби кульової


БУРЯК
Олену Святославівну

-

бронзову призерку з веслування академічного


ВЕРХОГЛЯД
Дарину Сергіївну

-

бронзову призерку з веслування академічного


ГУМЕННОГО
Сергія Євгенійовича

-

бронзового призера з веслування академічного


ІВЧЕНКО
Анастасію Олександрівну

-

бронзову призерку з фехтування


ІЛИТЧУКА
Михайла Ярославовича

-

бронзового призера з боротьби самбо


КАЛАНІНУ
Єлизавету Вікторівну

-

бронзову призерку з дзюдо


КРАВЧЕНКО
Анну Сергіївну

-

бронзову призерку з веслування академічного


ЛІВАЧ
Марію Василівну

-

бронзову призерку з боротьби вільної


НІКІТІНУ
Людмилу Вадимівну

-

бронзову призерку з боротьби на поясах


НІМЧЕНКО
Євгенію Сергіївну

-

бронзову призерку з веслування академічного


ПАНТЕЛЄЄВУ
Ксенію Геннадіївну

-

бронзову призерку з фехтування


ПИШКОВА
Дмитра Ігоровича

-

бронзового призера з боротьби греко-римської


ПОЧКАЛОВУ
Анфісу Сергіївну

-

бронзову призерку з фехтування


ПУНДИК
Галину Василівну

-

бронзову призерку з фехтування


РАДУЛОВА
Семена Івановича

-

бронзового призера з боротьби вільної


РОМАНЕСКУ
Ілону Сергіївну

-

бронзову призерку з веслування академічного


РЯБЧУНА
Леоніда Яковича

-

бронзового призера з боротьби на поясах


СТАДНІК
Аліну В’ячеславівну

-

бронзову призерку з боротьби вільної


ТАРАСЕНКО
Тетяну Анатоліївну

-

бронзову призерку зі стрільби кульової


ТАРАСОВА
Костянтина Вікторовича

-

бронзового призера з боротьби на поясах


ХАРЧЕНКА
Артема Геннадійовича

-

бронзового призера з дзюдо


ЧЕРКАСОВА
Михайла Олександровича

-

бронзового призера з боротьби самбо


ЧЕРНЯК
Марину Миколаївну

-

бронзову призерку з дзюдо


ШАРІПОВУ
Дар’ю Сергіївну

-

бронзову призерку зі стрільби кульової


ШЕРЕМЕТ
Катерину Геннадіївну

-

бронзову призерку з веслування академічного


ШУПТАРЯ
Василя Івановича

-

бронзового призера з боротьби вільної

За значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані:


Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


СКОРОХОДА
Артема Анатолійовича

-

особистого тренера чемпіонки з фехтування Ольги Харлан


Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


БЕССОНОВУ
Раїсу Василівну

-

особистого тренера бронзових призерок з веслування академічного Олени Буряк та Анни Кравченко


ГАВРИЛКА
Валентина Купріяновича

-

генерального секретаря Спортивної студентської спілки України


ГРЕДУНОВА
Валерія Терентійовича

-

особистого тренера чемпіона з легкої атлетики Віктора Кузнєцова


ДЕРЮГІНУ
Ірину Іванівну

-

особистого тренера призерів з гімнастики художньої Олександри Грідасової, Валерії Гудим, Олени Дмитраш, Вікторії Мазур, Аліни Максименко, Світлани Прокопової та Ганни Різатдінової


КАРНИЦЬКОГО
Едуарда Антоновича

-

особистого тренера чемпіона з боксу Олександра Гвоздика


ОМЕЛЬЧЕНКО
Марину Володимирівну

-

особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Олесі Повх та Наталі Погребняк


РУРАКА
Костянтина Михайловича

-

особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Вікторії П’ятаченко та Марії Рємєнь


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ДЕРЮГІНУ
Альбіну Миколаївну

-

особистого тренера срібної та бронзової призерки з гімнастики художньої Євгенії Гомон


СЕМЕРЯК
Зоряну Степанівну

-

особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анфіси Почкалової


Нагородити орденом Данила Галицького


БОНДАРЕНКА
Ігоря Миколайовича

-

особистого тренера срібного та бронзового призера з плавання Сергія Фролова


БУНДЗА
Романа Степановича

-

тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное


ГРИНЯ
Сергія Олександровича

-

тренера студентської збірної команди з дзюдо


КАЛАШНІКОВА
Андрія Миколайовича

-

особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Дмитра Косенка


КРАСОВСЬКОГО
Сергія Федоровича

-

особистого тренера чемпіонки з легкої атлетики Анни Тітімець


МАРКІНА
Анатолія Миколайовича

-

особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Луізи Гайнутдінової


ПРИШУТОВА
Павла Михайловича

-

особистого тренера срібних призерів з веслування академічного Віктора Гребенникова та Антона Холязникова


САРТИНСЬКОГО
Геннадія Людвиговича

-

особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Верняєва


ТОБІАСА
Дениса Юрійовича

-

особистого тренера призерів з легкої атлетики Руслана Дмитренка, Івана Лосева та Ігоря Главана


ЧЕРЕДІНОВА
Ігоря Борисовича

-

особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки зі стрільби кульової Олени Костевич


ЧЕРТОВА
Івана Івановича

-

особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Олександра Гордієнка


ЧЕПУРКА
Максима Максимовича

-

тренера студентської збірної команди з боротьби греко-римської


Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


АДЖИ
Рустама Івановича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Дмитра Пишкова


АЗАРЧЕНКОВА
Петра Михайловича

-

особистого тренера бронзової призерки з фехтування Ксенії Пантелєєвої


БЄЛКІНА
Олександра Леонідовича

-

особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Катерини Дьомкіної


БІЛАСА
Петра Львовича

-

особистого тренера срібної призерки з боротьби вільної Ірини Гусяк


БОДНАРУКА
Євгенія Миколайовича

-

особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Куницької


БОНДАРЧУКА
Андрія Володимировича

-

особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Марини Черняк


БОНДАРЧУКА
Дмитра Васильовича

-

особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Інни Черняк


БОРЗУКОВА
Андрія Олексійовича

-

тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное, особистого тренера срібного призера з веслування на байдарках і каное Євгена Карабути


БЛУДОВА
Вячеслава Миколайовича

-

особистого тренера бронзового призера з дзюдо Артема Харченка


ДАВИДЯНА
Гарніка Джавадовича

-

особистого тренера бронзової призерки з фехтування Галини Пундик


ЗАЇКУ
Олега Анатолійовича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Черкасова


ЗУЄВА
Геннадія Володимировича

-

особистого тренера срібного призера з легкої атлетики Андрія Проценка


КАШТАНОВУ
Ганну Валеріївну

-

особистого тренера бронзової призерки з боротьби на поясах Людмили Нікітіної


КИСЕЛИЦЮ
Віталія Олександровича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Жана Беленюка


КИСЛЕНКА
Петра Михайловича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Василя Шуптаря


КОВАЛЯ
Олександра Гнатовича

-

особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Тетяни Тарасенко


КОНОВАЛЮКА
Георгія Дмитровича

-

особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової


КРАВЧЕНКА
Володимира Івановича

-

особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Анни Ярощук


ЛАВРУХІНА
Вячеслава Вячеславовича

-

особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Ігоря Радівілова


ЛАХНА
Дмитра Миколайовича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Леоніда Рябчуна


ЛЕВИЦЬКОГО
Геннадія Онуфрійовича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Ілитчука


ЛІЩИНСЬКОГО
Ігоря Івановича

-

особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Світлани Шмідт


ЛУЧНИКА
Михайла Олексійовича

-

тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное


МЕМЕТОВА
Сервера Рефатовича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Умера Белялова


МІФТАХУТДІНОВУ
Діну Артурівну

-

особистого тренера чемпіонки з веслування академічного Наталії Довгодько


НАГНІЯ
Віктора Анатолійовича

-

особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Дар’ї Шаріпової


НАКОНЕЧНОГО
Володимира Володимировича

-

особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Сайко


НЕТРЕБУ
Павла Миколайовича

-

особистого тренера срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Степка


ОРЛІКОВСЬКОГО
Андрія Вікторовича

-

особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анастасії Івченко


ПАНАІТОВА
Андрія Павловича

-

особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Семена Радулова


ПОВХА
Романа Федоровича

-

тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное


РОГАЧА
Вадима Ігоровича

-

особистого тренера срібного призера з боротьби самбо Разміка Тонояна


САЗОНОВА
Олега Павловича

-

особистого тренера бронзової призерки з боротьби вільної Юлії Благіні


СВАТЬЄВА
Андрія Вячеславовича

-

особистого тренера срібного призера з веслування академічного Олександра Надтоки


СЕРЕДУ
Валерія Андрійовича

-

особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Єлизавети Каланіної


ТАРАДАЯ
Миколу Петровичу

-

особистого тренера срібного призера з боротьби вільної Павла Олійника


ТКАЧЕНКА
Юрія Івановича

-

особистого тренера бронзового призера з боксу Дениса Берінчика


ТОПАЛОВУ
Наталію Миколаївну

-

особистого тренера бронзового призера з веслування академічного Сергія Гуменного


ЧКАЛОВУ
Ольгу Миколаївну

-

особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової


ЯРМОЛЕНКО
Наталю Миколаївну

-

особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Марти Бойчук


Присвоїти почесне звання


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»


АРЗЮТОВУ
Геннадію Миколайовичу

-

особистому тренерові бронзового призера з боротьби на поясах Костянтина Тарасова


БІЛОДІДУ
Олегу Федоровичу

-

особистому тренерові чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика


БОДРОВУ
Валерію Васильовичу

-

особистому тренерові чемпіонів з легкої атлетики Ігоря Бодрова та Руслана Перестюка


ВЕРЗУНУ
Григорію Васильовичу

-

директорові Центральної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Спартак»


ВОЛОЩУКУ
Георгію Івановичу

-

особистому тренерові призерів з веслування академічного Івана Футрика, Віталія Цуркана, Станіслава Чумраєва та Дарини Верхогляд


ВОЛОЩУКУ
Олегу Івановичу

-

особистому тренерові срібних призерів з веслування академічного Василя Завгороднього, Дмитра Міхая, Анатолія Радченка та Владислава Нікуліна


ЗЕВІНУ
Юрію Михайловичу

-

особистому тренерові срібної призерки з плавання Дарини Зевіної


КАЗАНІНУ
Вадиму Анатолійовичу

-

особистому тренерові чемпіона з боксу Дмитра Митрофанова


КАРТАШОВУ
Костянтину Миколайовичу

-

особистому тренерові чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова


НІКАНДРОВУ
Юрію Юрійовичу

-

особистому тренерові чемпіона зі стрільби кульової Юрія Нікандрова


ПРОДАНУ
Сергію Костянтиновичу

-

особистому тренерові срібного призера з веслування академічного Станіслава Ковальова


ПРУСУ
Борису Васильовичу

-

директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України


САМОТУГУ
Віталію Володимировичу

-

особистому тренерові срібної призерки з дзюдо Шушани Гевондян


СОБОЛЕВСЬКОМУ
Валентину Івановичу

-

тренерові студентської збірної команди з боксу


ТУКМАЧОВІЙ
Анастасії Володимирівні

-

директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
25 липня 2013 року
№ 392/2013




вверх