Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 21.05.2015479-VIII
Документ 479-VIII, поточна редакція — Прийняття від 21.05.2015

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про обрання суддів

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 30, ст.290)

Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду Дніпропетровської області

Онушко Наталію Миколаївну;

Вінницького міського суду Вінницької області

Каленяка Руслана Анатолійовича;

Ківерцівського районного суду Волинської області

Корецьку Вікторію Віталіївну;

Ковельського міськрайонного суду Волинської області

Бойчука Петра Юхимовича;

Луцького міськрайонного суду Волинської області

Артиша Ярослава Даниловича,

Плахтій Інну Борисівну;

Нововолинського міського суду Волинської області

Ушакова Миколу Миколайовича;

Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області

Рунчеву Олену Вікторівну;

Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області

Місюру Катерину Володимирівну;

Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Папаригу Варвару Анатоліївну;

Андрушівського районного суду Житомирської області

Чуб Інну Анатоліївну;

Малинського районного суду Житомирської області

Ярмоленка Володимира Вікторовича;

Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області

Літвин Ольгу Олексіївну;

Овруцького районного суду Житомирської області

Кулініча Ярослава Валерійовича;

Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області

Носова Володимира Володимировича;

Перечинського районного суду Закарпатської області

Чепурнова Вадима Олександровича;

Хустського районного суду Закарпатської області

Сідея Ярослава Ярославовича;

Великобілозерського районного суду Запорізької області

Рогозу Анну Юріївну;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області

Горбачову Юлію Вікторівну;

Оріхівського районного суду Запорізької області

Плечищеву Оксану Валентинівну;

Приазовського районного суду Запорізької області

Васильцову Ганну Анатоліївну;

Заводського районного суду міста Запоріжжя

Сінєльніка Руслана Васильовича;

Комунарського районного суду міста Запоріжжя

Кулик Вікторію Борисівну,

Наумову Ірину Йосипівну;

Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області

Ковалюк Іванну Петрівну;

Васильківського міськрайонного суду Київської області

Кравченко Лесю Миколаївну;

Вишгородського районного суду Київської області

Рудюка Олексія Дмитровича;

Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області

Керекезу Ярославу Ігорівну;

Фастівського міськрайонного суду Київської області

Суботіна Андрія Валерійовича;

Новомиргородського районного суду Кіровоградської області

Орендовського Володимира Анатолійовича;

Кіровського районного суду міста Кіровограда

Мохонько Віталіну Володимирівну;

Казанківського районного суду Миколаївської області

Іщенко Христину Валеріївну;

Центрального районного суду міста Миколаєва

Гречану Світлану Іванівну;

Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області

Заверюху Валентина Олексійовича;

Болградського районного суду Одеської області

Раца Володимира Анатолійовича;

Іванівського районного суду Одеської області

Погорєлова Ігоря Вікторовича,

Тимчука Руслана Миколайовича;

Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області

Баннікову Наталію Володимирівну;

Кілійського районного суду Одеської області

Масленикова Олександра Акимовича;

Комінтернівського районного суду Одеської області

Вінську Наталію Всеволодівну;

Тарутинського районного суду Одеської області

Тончеву Наталю Миколаївну;

Малиновського районного суду міста Одеси

Сегеду Олену Михайлівну;

Гребінківського районного суду Полтавської області

Татіщеву Яну Вікторівну;

Кузнецовського міського суду Рівненської області

Малкова Валерія Володимировича;

Рівненського міського суду Рівненської області

Ореховську Кристину Едуардівну;

Збаразького районного суду Тернопільської області

Левківа Андрія Івановича,

Олещука Богдана Тарасовича;

Лановецького районного суду Тернопільської області

Радосюка Андрія Васильовича;

Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

Базана Любомира Теодоровича,

Братасюка Віктора Миколайовича,

Дзюбановського Юрія Ігоровича,

Кунцьо Сергія Володимировича;

Валківського районного суду Харківської області

Токмакову Аллу Петрівну;

Дергачівського районного суду Харківської області

Нечипоренко Інну Миколаївну;

Кегичівського районного суду Харківської області

Куст Наталію Миколаївну;

Чугуївського міського суду Харківської області

Оболєнську Світлану Анатоліївну;

Великолепетиського районного суду Херсонської області

Гапоненка Романа Васильовича;

Високопільського районного суду Херсонської області

Гуділіну Юлію Юріївну;

Генічеського районного суду Херсонської області

Берлімову Юлію Геннадіївну;

Каланчацького районного суду Херсонської області

Ковальчук Олену Валеріївну;

Суворовського районного суду міста Херсона

Гонтаря Дмитра Олександровича;

Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області

Драча Івана Володимировича;

Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області

Піндрака Олександра Олександровича;

Чемеровецького районного суду Хмельницької області

Борсука Валерія Олексійовича;

Ватутінського міського суду Черкаської області

Здоровила Валерія Андрійовича;

Катеринопільського районного суду Черкаської області

Баранова Олега Івановича;

Черкаського районного суду Черкаської області

Соколишину Лесю Богданівну;

Придніпровського районного суду міста Черкаси

Кондрацьку Наталію Миколаївну,

Степаненка Олександра Михайловича;

Заставнівського районного суду Чернівецької області

Пухарєву Олену Василівну;

Новоселицького районного суду Чернівецької області

Ляху Генадія Олександровича;

Першотравневого районного суду міста Чернівці

Галичанського Олега Івановича,

Скуляка Ігоря Анатолійовича,

Стоцьку Ларису Анатоліївну;

Бахмацького районного суду Чернігівської області

Пархоменка Павла Івановича;

Бобровицького районного суду Чернігівської області

Бойко Валентину Іванівну;

Ічнянського районного суду Чернігівської області

Овчарика Василя Миколайовича;

Коропського районного суду Чернігівської області

Балабу Оксану Анатоліївну;

Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області

Коваленка Анатолія Васильовича;

Семенівського районного суду Чернігівської області

Смагу Сергія Валерійовича;

Сосницького районного суду Чернігівської області

Стельмаха Андрія Петровича;

Талалаївського районного суду Чернігівської області

Тіщенко Людмилу Вікторівну;

Деснянського районного суду міста Чернігова

Григор’єва Руслана Геннадійовича,

Самусь Людмилу Володимирівну;

Дніпровського районного суду міста Києва

Астахову Олександру Олександрівну,

Курила Андрія Віталійовича;

Оболонського районного суду міста Києва

Майбоженко Анну Миколаївну;

Солом’янського районного суду міста Києва

Шевченко Лілію Вікторівну;

Шевченківського районного суду міста Києва

Квашу Антоніну Валеріївну;

Вінницького окружного адміністративного суду

Альчука Максима Петровича,

Вільчинського Олександра Ванадійовича,

Воробйову Інну Анатоліївну,

Дмитришену Руслану Миколаївну,

Поліщук Ірину Миколаївну,

Чернюк Аллу Юріївну;

Дніпропетровського окружного адміністративного суду

Юхно Ірину Валеріївну;

Житомирського окружного адміністративного суду

Липу Володимира Анатолійовича,

Нагірняка Миколу Федоровича,

Чернову Ганну Валеріївну,

Черняхович Ірину Едуардівну;

Закарпатського окружного адміністративного суду

Луцовича Михайла Михайловича;

Запорізького окружного адміністративного суду

Лазаренка Максима Сергійовича,

Прасова Олександра Олександровича,

Татаринова Дмитра Вікторовича;

Кіровоградського окружного адміністративного суду

Хилько Любов Іванівну;

Миколаївського окружного адміністративного суду

Біоносенка Володимира Вікторовича,

Гордієнко Тетяну Олександрівну;

Одеського окружного адміністративного суду

Бойко Оксану Ярославівну,

Бутенка Андрія Володимировича,

Самойлюк Ганну Павлівну,

Свиду Леоніда Івановича,

Танцюру Катерину Олексіївну,

Тарасишину Оксану Миколаївну;

Сумського окружного адміністративного суду

Гелету Світлану Михайлівну,

Кунець Олену Миколаївну,

Павлічек Вікторію Олександрівну,

Прилипчука Олександра Анатолійовича;

Херсонського окружного адміністративного суду

Василяку Дмитра Костянтиновича;

Хмельницького окружного адміністративного суду

Майстера Полікарпа Михайловича,

Салюка Петра Івановича,

Шевчука Олександра Петровича;

Черкаського окружного адміністративного суду

Гаврилюка Василя Олександровича,

Тимошенко Валентину Петрівну;

Чернівецького окружного адміністративного суду

Дембіцького Павла Дмитровича,

Кушнір Віталіну Олександрівну;

Чернігівського окружного адміністративного суду

Бородавкіну Світлану Володимирівну,

Житняк Ларису Олександрівну,

Падій Валентину Василівну;

окружного адміністративного суду міста Києва

Федорчука Андрія Богдановича;

господарського суду Дніпропетровської області

Бондарєва Едуарда Миколайовича,

Назаренко Наталію Григорівну,

Суховарова Артема Володимировича;

господарського суду Житомирської області

Прядко Оксану Василівну,

Шніт Альону Василівну;

господарського суду Івано-Франківської області

Валєєву Талію Емірівну,

Ткаченко Ірину Вікторівну;

господарського суду Київської області

Бацуцу Віталія Михайловича,

Горбасенка Павла Володимировича,

Сокуренко Ларису Віталіївну,

Третьякову Оксану Олегівну;

господарського суду Львівської області

Фартушка Тараса Богдановича;

господарського суду Одеської області

Найфлейша Володимира Давидовича;

господарського суду Харківської області

Добрелю Наталю Сергіївну,

Новікову Наталію Анатоліївну,

Погорелову Олену Вадимівну,

Суярко Тетяну Дмитрівну;

господарського суду Херсонської області

Сулімовську Марину Богданівну;

господарського суду міста Києва

Гавриловську Ірину Олександрівну,

Курдельчука Ігоря Даниловича,

Привалова Артема Ігоровича.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
21 травня 2015 року
№ 479-VIII




вгору