Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів [...]
Кабінет Міністрів України; Постанова від 06.07.2016483
Документ 483-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 06.07.2016
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 6 липня 2016 р. № 483
Київ

Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 446 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1346; 2013 р., № 1, ст. 1477; 2016 р., № 3, ст. 188), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 72




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 липня 2016 р. № 483

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей

1. Пункт 2 після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:

“осіб, які супроводжують до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, які за станом здоров’я потребують сторонньої допомоги відповідно до висновку військово-лікарської комісії, для продовження лікування після стаціонарного лікування в госпіталі (без права на лікування). Особою, яка супроводжує військовослужбовця до санаторно-курортного закладу, не може бути інвалід I групи та особа, яка не досягла 16-річного віку;”.

У зв’язку з цим абзаци дев’ятий - одинадцятий вважати відповідно абзацами десятим - дванадцятим.

2. Пункт 6 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

“особи, які супроводжують до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, які за станом здоров’я потребують сторонньої допомоги відповідно до висновку військово-лікарської комісії, для продовження лікування після стаціонарного лікування в госпіталі (без права на лікування);”.

У зв’язку з цим абзаци третій - тринадцятий вважати відповідно абзацами четвертим - чотирнадцятим.

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...