Документ 491/2015, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


СИМЧИЧА
Мирослава Васильовича

-

учасника національно-визвольного руху, Івано-Франківська область


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


ФОМІНА
Петра Дмитровича

-

завідувача кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


КУНІЦИНА
Сергія Володимировича

-

народного депутата України, голову Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану


ОВСІЙЧУКА
Володимира Антоновича

-

професора кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БЕЗРУКОВА
Владислава Вікторовича

-

директора державної установи "Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова Національної академії медичних наук України", м. Київ


БЕРШЕДУ
Євгена Романовича

-

заступника директора-завідувача відділу Інституту законодавства Верховної Ради України


РИЖЕНКА
Сергія Анатолійовича

-

головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


РОМАНЕНКА
Віктора Дмитровича

-

директора Інституту гідробіології Національної академії наук України, м. Київ


ТАРАСЮКА
Бориса Івановича

-

народного депутата України


ЧУПРИНУ
Петра Яковича

-

генерального директора державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ШНЮКОВА
Євгена Федоровича

-

керівника державної наукової установи "Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України", м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


БЕЗГІНА
Олексія Ігоровича

-

ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ВОЛКОВА
Анатолія Анатолійовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Племзавод "Степной", Запорізька область


ВОРОНУ
Олександра Івановича

-

керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ГАЛЬЧУК
Валентину Дмитрівну

-

директора сільськогосподарського товариства "Птахівник", Житомирська область


ДЕРИЗЕМЛЮ
Андрія Васильовича

-

спортсмена Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності


НОВАКОВСЬКОГО
Леоніда Яковича

-

академіка Національної академії аграрних наук України, м. Київ


ПЕТРЕНКА
Миколу Миколайовича

-

радника ректора Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


СТОГНІЯ
Івана Петровича

-

завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область


ТЕРЕНТЬЄВА
Миколу Васильовича

-

директора вищого професійного училища № 17 міста Дніпропетровська


ШЕБАНІНА
В'ячеслава Сергійовича

-

ректора Миколаївського національного аграрного університету


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БАРКІВСЬКУ
Валентину Олександрівну

-

оператора машинного доїння товариства "Агрофірма "Матюші", Київська область


БОНДАРЯ
Петра Степановича

-

батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, Київська область


ГАДЕНКА
Мар'яна Ілліча

-

композитора, секретаря творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва", м. Київ


ЗАХАРУКА
Дмитра Васильовича

-

члена правління Івано-Франківського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка


ЗДІОРУКА
Сергія Івановича

-

завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


КОРОСТЕЛЬОВА
Олега Петровича

-

генерального конструктора-генерального директора державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч"


КРИШТАЛЯ
Олега Олександровича

-

директора Інституту фізіології імені О.О. Богомольця Національної академії наук України, м. Київ


МАЛІЦЬКОГО
Ігоря Федоровича

-

голову Харківської обласної ради борців антифашистського опору - колишніх політв'язнів фашистських концтаборів


ОЛЬХОВИКА
Віктора Георгійовича

-

голову ради Рівненського обласного об'єднання Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"


ОНУФРІЙЧУКА
Миколу Антоновича

-

голову Волинського обласного ветеранського громадсько-культурного товариства "Холмщина"


ПІВНЯКА
Геннадія Григоровича

-

ректора державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет", м. Дніпропетровськ


ПОЛІЩУКА
Миколу Єфремовича

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БАРАНОВА
Петра Олексійовича

-

начальника територіального вузла урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, полковника Держспецзв'язку


БУРЄННІКОВА
Юрія Анатолійовича

-

директора інституту машинобудування та транспорту Вінницького національного технічного університету


ВАРАВУ
Валерія Степановича

-

головного технолога-консультанта акціонерного товариства "Кожухівське", Київська область


ВЕРНИГОРУ
Леоніда Михайловича

-

голову Полтавської обласної ради професійних спілок


ВДОВИЧЕНКА
Анатолія Андрійовича

-

першого заступника директора державного підприємства "Новатор", м. Хмельницький


ВОЙТЕНКА
Станіслава Михайловича

-

головного інженера - першого заступника директора державного підприємства "Шепетівський ремонтний завод", Хмельницька область


ГАЗІНСЬКОГО
Віталія Івановича

-

головного диригента Академічного міського камерного хору "Вінниця"


ГРЕСЬКА
Володимира Петровича

-

члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації


ГРИНІВА
Ігоря Олексійовича

-

народного депутата України


ДІХТЯРЕНКА
Костянтина Вікторовича

-

директора зі стратегічного розвитку товариства "Харківмаш-Трейд"


ЖОЛОБА
Олександра Григоровича

-

директора - генерального конструктора державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв


КАЗУРОВА
Віктора Миколайовича

-

директора програми заступника головного конструктора державного підприємства "Антонов", м. Київ


КАРТОШКІНА
Костянтина Едуардовича

-

генерального директора - державного підприємства "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря" - "Машпроект", м. Миколаїв


КАЧУРОВСЬКОГО
Анатолія Івановича

-

секретаря Кам'янець-Подільської міської ради, Хмельницька область


КОБУ
Ігоря Степановича

-

начальника цеху акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


КОРОЛЯ
Геннадія Степановича

-

Близнюківського селищного голову, Харківська область


КЮРЧЕВА
Володимира Миколайовича

-

ректора Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізька область


МАРТЮКА
Миколу Івановича

-

головного конструктора відокремленого підрозділу "Лубенський верстатобудівний завод" акціонерного товариства "Мотор Січ", Полтавська область


МИКОЛЕНКА
Петра Петровича

-

начальника територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях


ОЖЕВАНА
Івана Миколайовича

-

заступника генерального директора Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


ПАЩЕНКА
Олександра Івановича

-

начальника управління державного підприємства "Завод імені В.О. Малишева", м. Харків


ПРИСЯЖНЮКА
Сергія Васильовича

-

генерального директора товариства "Орексим Україна", м. Миколаїв


СЛИШИНСЬКОГО
Володимира Івановича

-

першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України


СТАДНІКА
Ігоря Анатолійовича

-

керівника проектів і програм товариства "Евері", м. Миколаїв


ТРУХАНА
Леоніда Володимировича

-

машиніста електропоїзда відокремленого підрозділу "Моторвагонне депо Чернігів" державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"


ФОТЧЕНКОВА
Олександра Дмитровича

-

директора державного підприємства "Харківський автомобільний завод"


ХМИЗА
Василя Івановича

-

головного інженера державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод"


ЧУХЛЄБА
Володимира Семеновича

-

генерального директора акціонерного товариства "Веселинівський завод сухого знежиреного молока", Миколаївська область


ШВЕНЯ
Володимира Ніконовича

-

директора з виробництва Хмельницького акціонерного товариства "Укрелектроапарат"


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


КІНДРАЦЬКОГО
Василя Михайловича
(посмертно)

-

учасника антитерористичної операції, Львівська область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ДІДІКА
Данила Андрійовича
(посмертно)

-

громадського активіста, м. Харків


МЕЛЬНИЧУКА
Миколу Олеговича
(посмертно)

-

громадського активіста, м. Харків


СИЗОНЮКА
Петра Петровича

-

старшого пожежного пожежного поїзда станції Козятин відокремленого підрозділу воєнізованої охорони державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


ШЕВЧУКА
Євгенія Леонідовича
(посмертно)

-

пожежного пожежного поїзда станції Козятин відокремленого підрозділу воєнізованої охорони державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


ШЕВЧУКА
Леоніда Івановича

-

старшого пожежного пожежного поїзда станції Козятин відокремленого підрозділу воєнізованої охорони державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


БЄЛОВУ
Людмилу Олександрівну

-

директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


МІТРЯЄВУ
Світлану Іванівну

-

директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в місті Ужгороді


ЧЕРВІНСЬКУ
Антоніну Миколаївну

-

художнього керівника академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" Кіровоградської обласної філармонії


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЛЕВИТСЬКУ
Марію Сергіївну

-

головного художника державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


САЄНКО
Ніну Олександрівну

-

члена Національної спілки художників України, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БОРТНІКОВУ
Олену Володимирівну

-

директора Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича


ЗВЕЗДІНУ
Наталію Леонідівну

-

старшого слідчого відділу управління прокуратури Луганської області


ЗОЛКІНУ
Лілію Іванівну

-

начальника управління Донецької обласної державної адміністрації


КОРНІЄНКО
Людмилу Василівну

-

директора департаменту Полтавської обласної державної адміністрації


ЛАВРЕНТЬЄВУ
Жанну Миколаївну

-

голову Запорізького обласного об'єднання Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"


НЕГРЕСКО
Ольгу Олексіївну

-

швачку цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область


РИБІНУ
Наталю Вікторівну

-

директора Кремінського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Луганська область


РИЖКОВУ
Ірину Олексіївну

-

начальника управління виконкому Криворізької міської ради, Дніпропетровська область


СЕГЕДУ
Юлію Анатоліївну

-

волонтера, голову правління громадської організації "Армія волонтерів "Дніпро", м. Дніпропетровськ


СОЛОПОВУ
Ларису Володимирівну

-

інспектора Мелітопольського міськрайонного відділу управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області


СУВОРОВУ
Людмилу Вікторівну

-

головного редактора дитячої газети "Казковий вечір", м. Київ


ЧАГОВЕЦЬ
Ярину Владиславівну

-

президента благодійної організації "Благодійний фонд "Сестра милосердя", м. Харків


ЧИРКУ
Марію Григорівну

-

члена координаційної ради Тернопільського обласного товариства дітей політв'язнів та репресованих


ШЕВЧЕНКО
Тетяну Сергіївну

-

монтажника цеху акціонерного товариства "Чернігівський завод радіоприладів"


ЯРОШ
Оксану Богданівну

-

професора кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, м. Луцьк


Нагородити орденом Данила Галицького


ПАВЛЮКА
Василя Васильовича

-

керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ЧЕПУРНОГО
Вячеслава Олександровича

-

заступника керівника Управління - завідувача відділу Апарату Верховної Ради України


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


КРИМА
Максима Юрійовича

-

заступника начальника відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України


МОВЧАНА
Сергія Анатолійовича

-

начальника управління Головного управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, полковника Держспецзв'язку


ТРОХИМЧУКА
Володимира Миколайовича

-

заступника начальника управління апарату Державної пенітенціарної служби України, підполковника внутрішньої служби


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


КАБАКА
Павла Віталійовича

-

заступника начальника третьої групи вузлів зв'язку територіального вузла урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, майора Держспецзв'язку


ПРИЙМЕНКА
Романа Миколайовича

-

начальника четвертого вузла зв'язку територіального вузла урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, майора Держспецзв'язку


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


КУДЛУ
Сергія Васильовича

-

тракториста відокремленого підрозділу "Вуглегірська ТЕС" акціонерного товариства "Центренерго", Донецька область


МОРГУНА
Олега Анатолійовича

-

водія відокремленого підрозділу "Вуглегірська ТЕС" акціонерного товариства "Центренерго", Донецька область


ПОГОДІНА
Вячеслава Григоровича

-

слюсаря відокремленого підрозділу "Вуглегірська ТЕС" акціонерного товариства "Центренерго", Донецька область


СЕЛІВАНОВА
Миколу Семеновича

-

майстра виробничої дільниці відокремленого підрозділу "Вуглегірська ТЕС" акціонерного товариства "Центренерго", Донецька область


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАШУКА
Миколу Захаровича

-

провідного інженера комунального підприємства "Харківський метрополітен"


БОРИСОВУ
Олену Геннадіївну

-

волонтера, м. Харків


ГАНІЛОВА
Олександра Анатолійовича

-

прокурора відділу Департаменту Генеральної прокуратури України


ГОЛОВАЧОВА
Сергія Васильовича

-

водія казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя


ГРАМЧУК
Тетяну Андріївну

-

прокурора відділу управління прокуратури Хмельницької області


ДОЛЕЦЬКОГО
Олександра Франковича

-

заступника прокурора Гайсинського району Вінницької області


ЗАБОЛОТНУ
Тамару Андріївну

-

лікаря-лаборанта лабораторії Сєвєродонецької міськрайонної філії державної установи "Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"


ЗАЙЦЯ
Сергія Володимировича

-

начальника відділу управління прокуратури Донецької області


КРИВИЦЬКУ
Надію Володимирівну

-

волонтера, м. Харків


МІНЄЄВА
Валентина Володимировича

-

прокурора прокуратури Солом'янського району міста Києва


НАД'ЯРНУ
Анжелу Петрівну

-

пекаря-майстра товариства "Комсомольськхліб плюс", Полтавська область


СВЕРГУНА
Василя Михайловича

-

прокурора Збаразького району Тернопільської області


ЧЕБОТАРЯ
Юрія Васильовича

-

слюсаря-ремонтника державного підприємства "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря" - "Машпроект", м. Миколаїв


ШЕЛУДЬКО
Зою Леонідівну

-

старшого прокурора відділу прокуратури Запорізької області


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ДЕРЖИПІЛЬСЬКОМУ
Ростиславу Любомировичу

-

директорові - художньому керівнику Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка


ЄРГІЄВУ
Івану Дмитровичу

-

баяністові, виконувачу обов'язків професора Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


КАВАЦЮКУ
Івану Михайловичу

-

солістові-інструменталісту фольклорного дуету "Писанка" Чернівецької обласної філармонії


МАЗІ
Петру Петровичу

-

режисерові театру пісні Павла Зіброва, м. Київ


МОСКВІНУ
Станіславу Костянтиновичу

-

акторові державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


ОСТАФІЙЧУКУ
Василю Георгійовичу

-

акторові, провідному майстру сцени Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру


РУСНАК
Ларисі Омелянівні

-

артистці драми - провідному майстру сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


САВЧУК
Оксані Василівні

-

солістці-вокалістці фольклорного дуету "Писанка" Чернівецької обласної філармонії


СЛАВІНСЬКІЙ
Таїсі Дмитрівні

-

режисерові-постановнику Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.К. Садовського


ШЕЛЕПНИЦЬКІЙ-ГОВОРУН
Наталії Михайлівні

-

співачці, м. Київ


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ПРОКОПЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БЛАЖЕНКУ
Миколі Зіновійовичу

-

акторові драми комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка"


ВОЛОЩЕНКУ
Олегу Олександровичу

-

провідному майстрові сцени Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Дніпропетровська область


ГРИЦАК
Олександрі Василівні

-

артистці Волинського державного академічного українського народного хору Волинської обласної філармонії


КРИВОРУЧЕНКО
Ірині Петрівні

-

солістці-вокалістці комунального закладу "Рівненська обласна філармонія" Рівненської обласної ради


ЛОКТЄВУ
Володимиру Валентиновичу

-

артистові оркестру Черкаського академічного заслуженого українського народного хору


НОРЧУКУ
Олександру Федоровичу

-

артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


СВЄТЛІЦІ
Євгенію Тарасовичу

-

провідному солістові балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


СУЛІМОВСЬКОМУ
Сергію Васильовичу

-

артистові-вокалісту, провідному майстрові сцени Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм


ТЕПЛІЙ
Валентині Степанівні

-

солістці-вокалістці вокального дуету "Червоне та чорне", м. Житомир


ТЕПЛОМУ
Ярославу Васильовичу

-

солістові-вокалісту вокального дуету "Червоне та чорне", м. Житомир


ФІЛАТОВІЙ
Катерині Степанівні

-

артистці, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя


ХОМАНЬКУ
Артему Олександровичу

-

артистові державного підприємства "Молодість", м. Київ


ЧУРИЛОВУ
Івану Васильовичу

-

артистові заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України


ШЛЯХОВІЙ
Тетяні Сергіївні

-

артистці драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ДУДУРИЧУ
Василю Михайловичу

-

віце-президентові акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"


КОЗЛОВСЬКОМУ
Ігорю Олексійовичу

-

генеральному директорові товариства "МУР", м. Вінниця


ПРОДАНЧУКУ
Михайлу Михайловичу

-

дорожньому робітникові товариства "Шляхово-будівельне управління № 60", м. Чернівці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ГАЛАЙЧУКУ
Ігорю Йосифовичу

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України"


КРИВОМУ
Петру Дмитровичу

-

професорові кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ЄРМЕНЧУКУ
Петру Петровичу

-

учителеві Грушківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів і агротехнічний ліцей" Кам'янець-Подільського району, Хмельницька область


ІЛЬЧЕНКО
Емілії Станіславівні

-

учительці комунального навчального закладу "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів № 2" Житомирської обласної ради


ЛОПАТІ
Івану Івановичу

-

учителеві Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого, Полтавська область


НАЗАРОВУ
Володимиру Вікторовичу

-

учителеві Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ПОЛІЩУКУ
Петру Івановичу

-

учителеві Черепинського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" Тетіївської районної ради, Київська область


ЯКИМЕНКО
Любові Володимирівні

-

учительці Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 імені Ю. Федьковича Чернівецької міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АДАМЕНКУ
Олегу Максимовичу

-

професорові кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктору геолого-мінералогічних наук, професорові


БЕРЕЗІВСЬКІЙ
Ларисі Дмитрівні

-

директорові Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, м. Київ


КРОПИВКУ
Михайлу Федоровичу

-

завідувачеві відділу Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України, доктору економічних наук, професорові, м. Київ


КУШНІРУ
Роману Михайловичу

-

директорові Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові, м. Київ


ЛОБУРЮ
Михайлу Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові


МАЛИШЕВУ
Віктору Володимировичу

-

директорові Інженерно-технологічного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", доктору технічних наук, професорові, м. Київ


НИКИФОРОВИЧУ
Євгену Івановичу

-

завідувачеві відділу Інституту гідромеханіки Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові, м. Київ


ПАЛЬЧЕВСЬКОМУ
Богдану Олексійовичу

-

завідувачеві кафедри Луцького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові


ПИЛИПЕНКУ
Юрію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", доктору сільськогосподарських наук, професорові


РОЗОВУ
Юрію Георгійовичу

-

першому проректорові Херсонського національного технічного університету, кандидату технічних наук


СЕМЕНЧЕНКУ
Андрію Івановичу

-

директорові Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові


СИЧЕВСЬКОМУ
Миколі Петровичу

-

директорові Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України, доктору економічних наук, професорові, м. Київ


СТАРОДУБУ
Миколі Федоровичу

-

професорові кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ


ТРОФИМЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

заступникові директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові, м. Київ


ТУМАНСЬКОМУ
Валерію Олексійовичу

-

проректорові, завідувачу кафедри Запорізького державного медичного університету Міністерства охорони здоров'я України, докторові медичних наук, професору


ШМУКЛЕРУ
Валерію Самуїловичу

-

завідувачеві кафедри будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, доктору технічних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ДОНЧИКУ
Андрію Віталійовичу

-

кінорежисерові-постановнику, членові Національної спілки кінематографістів України, м. Київ


КОНОНЧУКУ
Володимиру Остаповичу

-

доцентові кафедри Київського інституту музики імені Р.М. Глієра


КУПНОВИЦЬКІЙ
Оксані Григорівні

-

викладачеві Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського


ЛАЗО
Сергію Васильовичу

-

письменникові, м. Тернопіль


СТАШЕВСЬКІЙ
Інні Олегівні

-

директорові Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка


ЯРМОЛЮК
Анжелі Володимирівні

-

акторці-виконавцю, композиторові творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ГРЕБІНЧУК
Тамарі Леонідівні

-

донорові, лікарю-методистові Володимир-Волинської станції переливання крові, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ДЖИГІЛЮ
Андрію Івановичу

-

віце-президентові акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"


КЛИМЕНКУ
Олександру Васильовичу

-

проректорові з фінансово-економічних та господарських питань Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ


ОСТРОУМОВІЙ
Вікторії Володимирівні

-

президентові Херсонської торгово-промислової палати


ПАНЧЕНКУ
Дмитру Леонідовичу

-

директорові Департаменту Управління державної охорони України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


НЕТУДИХАТКУ
Валерію Павловичу

-

начальникові зміни відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електростанція" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом", Миколаївська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


АНТІПОВІЙ
Аллі Павлівні

-

власному кореспондентові газети "Голос України" в Луганській області


МАЗУРУ
Володимиру Олексійовичу

-

головному редакторові товариства "Телерадіокомпанія "СІМОН", м. Харків


МИХАЛЬСЬКІЙ
Ларисі Романівні

-

директорові творчого об'єднання телепрограм Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії


ОСОБОВІЙ
Олені Володимирівні

-

власному кореспондентові у Луганській області державного підприємства "Редакція газети "Урядовий кур'єр"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БАНСАЛУ
Алоку

-

лікареві Київської міської клінічної лікарні № 9


БОГУШУ
Анатолію Євгеновичу

-

завідувачеві відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні


БОЛЬШОВІЙ
Олені Василівні

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України", м. Київ


БУРЛІ
Кармелії Костянтинівні

-

завідувачеві Чудейської амбулаторії загальної практики -  сімейної медицини, Чернівецька область


ВАСИЛЬЄВУ
Валерію Михайловичу

-

професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


ВЕРОПОТВЕЛЯНУ
Миколі Петровичу

-

головному лікареві обласного комунального закладу "Міжобласний центр медичної генетики і пренатальної діагностики", Дніпропетровська область


ВОРОБЕЙ
Людмилі Ігнатівні

-

заступникові директора Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини


ГАНДЗЮКУ
Володимиру Андрійовичу

-

заступникові начальника Управління охорони здоров'я та санаторно-курортних закладів - завідувачу відділу організації медичного супроводу та науки Державного управління справами


ГНАТІВ
Ірині Леонідівні

-

головному лікареві - лікарю загальної практики сімейному - лікарю амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Давидів Пустомитівського району, Львівська область


ДАНИЛЮКУ
Андрію Григоровичу

-

завідувачеві Приютівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району" Кіровоградської області


ДОБРОВОЛЬСЬКОМУ
Ігорю Ярославовичу

-

заступникові начальника управління охорони здоров'я - начальнику відділу Рівненської обласної державної адміністрації


ДРАЛЮКУ
Миколі Івановичу

-

головному лікареві Городоцької центральної районної лікарні, Хмельницька область


ЗАКРИЖЕВСЬКІЙ
Тетяні Вікторівні

-

заступникові головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру


ЗОЗУЛІ
Олексію Трохимовичу

-

лікареві відділення Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру


ЙОВЕНКУ
Ігорю Олександровичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


КАПТЄЛОВІЙ
Тетяні Леонідівні

-

головному лікареві відокремленого підрозділу "Поліклініка публічного акціонерного товариства "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", м. Дніпропетровськ


КЛИМЕНКО
Вікторії Іванівні

-

директорові департаменту охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації


КОПТЄВІЙ
Ларисі Анатоліївні

-

лікареві відділення Казанківської центральної районної лікарні, Миколаївська область


КУРГАНУ
Олександру Івановичу

-

лікареві відділення Київського центру репродуктивного здоров'я Київської міської клінічної лікарні № 1


МАКЕДОНУ
Олександру Борисовичу

-

лікареві, завідувачу відділення державної установи "Інститут стоматології Національної академії медичних наук України", м. Одеса


МАЛАЧИНСЬКІЙ
Марії Йосипівні

-

директорові комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення"


МАРУХНУ
Юрію Івановичу

-

заступникові головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна клінічна лікарня"


НІЗОВІЙ
Наталії Миколаївні

-

директорові державної установи "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України", м. Київ


РЕНКЕ
Андрію Леонідовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний онкологічний диспансер"


РОЖКУ
Павлу Дмитровичу

-

головному лікареві комунальної установи "Одеська обласна клінічна стоматологічна поліклініка"


СЕМЕНЮКУ
Пилипу Пилиповичу

-

завідувачеві відділення Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука


СЕРЖУКУ
Володимиру Миколайовичу

-

завідувачеві відділення Золотоніської центральної районної лікарні, Черкаська область


СІРЯЧЕНКУ
Валерію Гавриловичу

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 8


СОКУР
Ірині Володимирівні

-

головному лікареві комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер"


ТАВАРТКІЛАДЗЕ
Наталі Євгенівні

-

лікареві, заступнику головного лікаря комунальної установи "Одеський обласний онкологічний диспансер"


ТОМАШІВСЬКІЙ
Любові Мирославівні

-

заступникові головного лікаря державного закладу "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Джерело" Міністерства охорони здоров'я України", Львівська область


УСАТОВУ
Сергію Андрійовичу

-

професорові кафедри державного закладу "Луганський державний медичний університет"


ЧЕРВАКУ
Руслану Івановичу

-

головному лікареві підприємства "Медичний центр "Інтерсоно", м. Львів


ЮРІЙЧУКУ
Любомиру Михайловичу

-

завідувачеві відділення обласної клінічної лікарні, м. Івано-Франківськ


ЯРОШУ
Віктору Анатолійовичу

-

завідувачеві відділення державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


РАДІОНУ
Володимиру Олександровичу

-

директорові державного підприємства "Маневицьке лісове господарство", Волинська область


ЮРЧИШИНУ
Аркадію Івановичу

-

головному інженерові державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Карпатський держспецлісгосп", Чернівецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


БЕЗКОРОВАЙНІЙ
Дарії Методіївні

-

майстрові художньої вишивки, Тернопільська область


ДЕНИСЕНКУ
Сергію Михайловичу

-

художникові-керамісту, Київська область


СТАСЮК
Дарії Сильвестрівні

-

майстрові народної вишивки, Чернівецька область


ТАФІЙЧУКУ
Михайлу Миколайовичу

-

майстрові музичних інструментів, художньої обробки металу та шкіри, Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


КРИВИЦЬКОМУ
Олександру Миколайовичу

-

начальникові дільниці цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ПАСІЧНОМУ
Миколі Михайловичу

-

заступникові генерального директора - директору технічному акціонерного товариства "Чернігівський завод радіоприладів"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


КУРАСУ
Віктору Володимировичу

-

начальникові виробничого відділу товариства "Миколаївський глиноземний завод"


ПАНЧЕНКУ
Олександру Івановичу

-

заступникові голови правління - технічному директорові акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна", м. Запоріжжя


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


КУЖДІ
Івану Івановичу

-

заступникові начальника міської державної лікарні ветеринарної медицини в місті Тернополі


СЛЮСАРЕНКО
Ніні Михайлівні

-

завідувачеві лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Знам'янської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Кіровоградська область


ХАРЧЕНКУ
Василю Костянтиновичу

-

начальникові Житомирського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Південно-Західної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ДАРМОСТУКУ
Анатолію Феодосійовичу

-

керівникові народного вокального ансамблю "Дивоцвіт" Васильківського міського будинку культури, Київська область


ЗАЄЦЬ
Ангеліні Віталіївні

-

педагогові-організатору Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


КОЗЛЕНКУ
Павлу Юхимовичу

-

директорові музею Голокосту, м. Одеса


КОЗЬМАКУ
Дмитру Івановичу

-

диригентові-хормейстеру заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії


КУПРІЙЧУКУ
Василю Михайловичу

-

заступникові завідувача кафедри Житомирського інституту культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв


МАКІЄВСЬКІЙ
Наталії Михайлівні

-

концертмейстерові кафедри Рівненського державного гуманітарного університету


МАРТИНЕНКО
Олені Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область


МАРУШЦІ
Віктору Івановичу

-

директорові Виноградівської дитячої школи мистецтв імені Бели Бартока, Закарпатська область


МОЙСЕЙ
Ользі Семенівні

-

викладачеві школи мистецтв села Іспас Вижницького району, Чернівецька область


НАДУЛИЧНОМУ
Ярославу Миколайовичу

-

викладачеві вокалу Самбірського училища культури, Львівська область


ПАНКОВІЙ
Валентині Федосіївні

-

завідувачу літературно-меморіального музею Степана Олійника - філії Одеського літературного музею


ПІРУС
Тетяні Петрівні

-

завідувачеві бібліотеки Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради


П'ЯТНИЧУКУ
Івану Романовичу

-

директорові Будинку культури с. Лісний Хлібичин Коломийського району, Івано-Франківська область


САВЧУКУ
Петру Миколайовичу

-

письменникові, м. Хмельницький


ТЕСЛІ
Вірі Романівні

-

викладачеві Більче-Золотецької державної музичної школи Борщівського району, Тернопільська область


ТРАЧУКУ
Леоніду Даниловичу

-

директорові Тульчинського училища культури, Вінницька область


ЧАЙЦІ
Анатолію Федоровичу

-

керівникові народного аматорського козацького гурту "Отаман" та народного аматорського хорового колективу "Дніпровські хвилі" Будинку культури с. Сеньківка Бориспільського району, Київська область


ЧУМАК
Валерії Тимофіївні

-

викладачеві, завідувачу відділу Житомирського музичного училища імені В.С. Косенка


ШУТКУ
Мирославу Івановичу

-

викладачеві Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора, Закарпатська область


ЯКОВЛЕВІЙ
Валентині Іванівні

-

заступникові директора комунального закладу "Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради"


ЯНУШ
Світлані Дмитрівні

-

заступникові директора Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БАГАНУ
Олегу Романовичу

-

доцентові кафедри факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область


БОНДАРЕНКО
Діні Дмитрівні

-

учительці Фрунзівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів дошкільний заклад", Одеська область


ВИХРУЩУ
Анатолію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету


ДУДЦІ
Анатолію Петровичу

-

директорові Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Чернівецька область


ЗАВГОРОДНІЙ
Олені Андріївні

-

методистові відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації, Миколаївська область


ІЗМАЙЛОВІЙ
Катерині Василівні

-

професорові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури


ЙОЛТУХІВСЬКОМУ
Михайлу Володимировичу

-

професорові кафедри, завідувачу відділу Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова


МУЛЯРУ
Володимиру Іллічу

-

завідувачеві кафедри Житомирського державного технологічного університету


РОМАНЦОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Маріупольського державного університету, Донецька область


СИЧЕВСЬКІЙ
Валентині Василівні

-

старшому викладачеві Житомирського державного університету імені Івана Франка


ЧАБАН
Ярославі Семенівні

-

завідувачеві дошкільного навчального закладу № 1 смт Щирець Пустомитівського району, Львівська область


ЧУБУКОВІЙ
Ользі Юріївні

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету технологій та дизайну


ШИПУЛЬСЬКОМУ
Едуарду Едуардовичу

-

директорові Бердянського машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


БУРЕНКО
Вірі Іванівні

-

старшій медичній сестрі державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ЗАДОРОЖНЮК
Людмилі Вікторівні

-

сестрі медичній амбулаторно-діагностичного відділення Міської клінічної лікарні № 3, м. Вінниця


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЄЛОВУ
Віталію Геннадійовичу

-

директорові товариства "Евері", м. Миколаїв


БІЛЕЦЬКОМУ
Адаму Станіславовичу

-

головному конструкторові відділу державного підприємства "Новатор", м. Хмельницький


БОБРОВСЬКОМУ
Олександру Валентиновичу

-

заступникові директора державного підприємства "Харківський машинобудівний завод "ФЕД"


ГУСЄВУ
Юрію Васильовичу

-

головному технологові державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор", Волинська область


ДАНИЛЕВСЬКОМУ
Ігорю Анатолійовичу

-

прохідникові підземної дільниці шахти "Експлуатаційна" акціонерного товариства "Запорізький залізорудний комбінат"


ЗАЙЧИКУ
Ігорю Михайловичу

-

головному конструкторові державного підприємства "Запорізький державний ремонтний завод "МіГремонт"


КОВАЛЕНКУ
Володимиру Григоровичу

-

заступникові голови правління, головному інженеру акціонерного товариства "Рівнеазот"


ПЕТРОВУ
Дмитру Владиславовичу

-

машиністові компресорних установок цеху акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


РЕГУРЕЦЬКОМУ
Володимиру Миколайовичу

-

директорові Вінницького учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих


ТУРІНСЬКОМУ
Олегу Франковичу

-

директорові державного підприємства "Шепетівський ремонтний завод", Хмельницька область


ЦИКАЛЮК
Наталії Миколаївні

-

швачці цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ДЕМ'ЯНЮК
Олені Сергіївні

-

заступникові директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, м. Київ


ДІХТЯРУ
Івану Григоровичу

-

головному агрономові сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Ольгопіль", Вінницька область


ЄРИНЯКУ
Миколі Івановичу

-

провідному науковому співробітникові лабораторії Селекційно-генетичного інституту Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук України, м. Одеса


КЛИМЕНКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові підприємства "Перемога АВК", Дніпропетровська область


ЛИСЕНКУ
Василю Григоровичу

-

директорові сільськогосподарського товариства "Нива", Черкаська область


МАКСИМЕНКУ
Сергію Івановичу

-

директорові товариства "Світанок", Херсонська область


ОЛІЙНИКУ
Анатолію Антоновичу

-

директорові товариства "Сварог-Дністер", Хмельницька область


ТЮТЮННИКУ
Івану Петровичу

-

голові селянського (фермерського) господарства "Мрія", Полтавська область


ЩЕРБАКУ
Валентину Григоровичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства імені Гагаріна, Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БОНДАРЕНКО
Тамарі Михайлівні

-

директорові товариства "ГЛОБАЛ КОНСТРАКШН", м. Київ


ЛАВРЕНЧУК
Катерині Дмитрівні

-

голові правління Новоград-Волинської міської Асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія", Житомирська область


МАКАРЕНКУ
Костянтину Володимировичу

-

президентові Сумської торгово-промислової палати


СЕВЕРИНЕНКУ
Василю Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства "Полюс", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БОРЩУ
Івану Миколайовичу

-

дорожньому робітникові Чернівецького міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства


ДИКСІ
Петру Антоновичу

-

заступникові начальника Департаменту Державної адміністрації залізничного транспорту України


КАПІНУСУ
Володимиру Антоновичу

-

водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"


СВИСТУНУ
Миколі Володимировичу

-

директорові автотранспортного підприємства "Компол", м. Суми


СТАСЕНКУ
Анатолію Вікторовичу

-

начальникові служби спецтранспорту комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БОДНАР-ПЕТРОВСЬКІЙ
Ользі Борисівні

-

завідувачеві секретаріату депутатської фракції у Верховній Раді України


БУДАРІНУ
Максиму Петровичу

-

заступникові керівника юридичного управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ГОРБАНЮ
Олександру Павловичу

-

начальникові Департаменту Генеральної прокуратури України


ДРАГАН
Олені Василівні

-

першому заступникові начальника управління Генеральної прокуратури України


КОЦИРІЙ
Наталії Володимирівні

-

начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області


ЛИСТОПАДСЬКІЙ
Олені Євгенівні

-

заступникові художнього керівника з правової та адміністративної роботи театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


МАРИНІВУ
Володимиру Івановичу

-

директорові Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків


ПОПОВУ
Анатолію Івановичу

-

юрисконсультові Черкаської регіональної організації Української спілки ветеранів Афганістану


РАДОВУ
Денису Георгійовичу

-

керівникові апарату генерального директора Державного концерну "Укроборонпром", м. Київ


САМОХВАЛОВУ
В'ячеславу Вікторовичу

-

голові ради засновників товариства "Правнича фірма "Самохвалов та партнери", м. Київ


СМАЛЬКУ
Олегу Миколайовичу

-

прокуророві Бахмацького району Чернігівської області


ШЕВЧЕНКУ
Олександру Михайловичу

-

заступникові керівника апарату Вищого адміністративного суду України


ШИЛІНУ
Миколі Олександровичу

-

професорові Національної академії Служби безпеки України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


ГРЕЧАНІНОВУ
Віктору Федоровичу

-

заступникові начальника - центру начальнику відділу Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій


РУНАЄВУ
Ігорю Васильовичу

-

начальникові Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ВОЛОШИНУ
Анатолію Анатолійовичу

-

тренерові-викладачу дитячої юнацько-спортивної школи № 3 м. Кривого Рогу, Дніпропетровська область


ВОРОНЕЦЬКОМУ
Вадиму Борисовичу

-

старшому тренерові штатної національної збірної команди України з пауерліфтингу, Хмельницька область


ГАЛІЮ
Сергію Миколайовичу

-

доцентові кафедри Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганська область


ГОНТОВЕНКУ
Євгену Валентиновичу

-

директорові міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Сумської міської ради


ЗІНКЕВИЧУ
Ігорю Іллічу

-

головному тренерові команди з водного поло "Динамо" Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


КАРАБІН
Галині Василівні

-

викладачеві Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України


ЛИТВИНЦЮ
Андрію Миколайовичу

-

начальникові Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ЛОЇВСЬКОМУ
Леоніду Миколайовичу

-

тренерові-викладачу Вінницької школи вищої спортивної майстерності


ПОЛУЛЯЩЕНКУ
Юрію Михайловичу

-

голові Луганської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"


РОМАНЧУКУ
Сергію Вікторовичу

-

начальникові кафедри - начальнику фізичної підготовки і спорту Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Міністерства оборони України


САВЧЕНКУ
Володимиру Васильовичу

-

президентові Федерації традиційного карате-до України, м. Кіровоград


СКОРЕЙКУ
Юрію Миколайовичу

-

керівникові фізичного виховання державного професійно-технічного навчального закладу "Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу"


ЩОКІНУ
Ростиславу Георгійовичу

-

першому віце-президентові Асоціації спортивної боротьби України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"


КРУКУ
Миколі Кіндратовичу

-

токареві товариства "Стіомі-Холдінг", м. Хмельницький


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


КОВАЧУ
Антону Михайловичу

-

художникові-живописцю, м. Ужгород


РОЗБІЦЬКОМУ
Анатолію Броніславовичу

-

художникові-живописцю, м. Житомир


САЛЕВИЧУ
Івану Миколайовичу

-

скульпторові, м. Чернівці


ХУДОЛІЮ
Миколі Савелійовичу

-

художникові-скульптору, м. Одеса.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
21 серпня 2015 року
№ 491/2015




вгору