Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 20.01.201053/2010
Документ 53/2010, поточна редакція — Прийняття від 20.01.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у справу консолідації
українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної
і правової держави та з нагоди Дня Соборності України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом Свободи
КРУЦИКА - голову Київської міської Романа Миколайовича організації товариства "Меморіал"
імені Василя Стуса
ПРОНЮКА - голову Всеукраїнського товариства
Євгена Васильовича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
МІНЯЙЛА - письменника, м. Біла Церква, Віктора Олександровича Київська область
ЧЕРНИХ - ректора Національного Валентина Петровича фармацевтичного університету,
м. Харків
ЯРЕМУ - заступника Голови Верховного Суду
Анатолія Григоровича України
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ГОРДІЯ - директора приватно-орендного Миколу Васильовича сільськогосподарського
підприємства "Уманський тепличний
комбінат", Черкаська область
ДЕМЧЕНКА - Керівника Офісу Президента України
Руслана Михайловича Секретаріату Президента України
ЗІНКЕВИЧА - директора видавництва "Смолоскип",
Осипа Степановича громадянина США
КУЛЬЧИЦЬКОГО - професора кафедри Львівського Володимира Семеновича національного університету імені
(посмертно) Івана Франка
НЕСТАЙКА - письменника, м. Київ Всеволода Зіновійовича
ПАКА - голову правління Київської Володимира Петровича регіональної спілки споживчої
кооперації
РУБАНА - директора Національного інституту
Юрія Григоровича стратегічних досліджень, м. Київ
СУСЛОВА - засновника дитячого будинку Івана Миколайовича сімейного типу "Центр розвитку
дитини N 7" Сквирського району,
Київська область
ЧАЙКОВСЬКОГО - генерального директора Сергія Михайловича Національного музею історії
України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БАЛАБАНОВА - директора товариства "Рассвет" Василя Васильовича Володарського району, Донецька
область
БОНДАРЯ - президента - голову наглядової Анатолія Олександровича ради акціонерного товариства
"Корюківська фабрика технічних
паперів", Чернігівська область
ГОРОХОВА - редактор Донбаської національної
Євгена Васильовича академії будівництва і
архітектури, м. Донецьк
НІЗЕНКА - голову Державної податкової Олега Васильовича адміністрації у місті Києві
ПИЛИПЧУКА - першого заступника Голови Петра Пилиповича Верховного Суду України
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БЕРКУТУ - першого заступника Міністра Анатолія Всеволодовича будівництва та регіонального
розвитку України
БУЗЬКА - генерального директора товариства
Юрія Івановича "Глобус-Юг", м. Іллічівськ,
Одеська область
БУХАРЄВА - першого заступника Голови Владислава Вікторовича Державної податкової адміністрації
України - начальника податкової
міліції
ВЕРБОВИКА - начальника служби автомобільних Анатолія Миколайовича доріг у Сумській області
ГАДЗАЛА - заступника Міністра аграрної Ярослава Михайловича політики України
ГНАТЕНКА - голову Судової палати у цивільних
Андрія Васильовича справах Верховного Суду України
ЄФІМЕНКА - заступника Міністра юстиції Леоніда Васильовича України
ЗБУРЖИНСЬКОГО - начальника регіонального Владислава Францовича відділення Фонду державного майна
України по місту Києву
ЗІНИЧА - викладача Київської православної
Петра Миколайовича богословської академії, протоієрея
КАЛІКУ - директора сільськогосподарського
Семена Іммануїловича підприємства "Векка"
Комінтернівського району, Одеська
область
КІЗИМУ - заступника генерального директора
Степана Федоровича товариства "Леоні Ваерінг Системс
УА ГмБХ", с. Нежухів, Львівська
область
КМІТЯ - голову Львівської обласної Миколу Івановича державної адміністрації
КОВАЛЕНКА - віце-президента господарської Сергія Олексійовича асоціації "Крани України",
м. Дніпропетровськ
КРУПЧАКА - повноважного представника Володимира Ярославовича акціонерного товариства "Київський
картонно-паперовий комбінат",
Київська область
ОГОРОДНІКА - художнього керівника заслуженого
Олександра Володимировича народного ансамблю пісні і танцю
України "Колос", смт Торчин,
Волинська область
СЕРЕДУ - голову Львівського регіонального
Володимира Миколайовича суспільно-культурного товариства
"Надсяння"
СОЛОВ'ЯНЕНКА - режисера-постановника театрально-
Анатолія Анатолійовича концертних програм та культурно-
мистецьких заходів, м. Київ
СУХОВЕРСЬКОГО - директора Чернігівського музичного
Володимира Михайловича училища імені Л.М. Ревуцького
ТУРЧЕНКА - проректора Запорізького Федора Григоровича національного університету
ФОЛЬВАРОЧНОГО - письменника, заступника голови Василя Івановича Всеукраїнського товариства
"Просвіта" імені Тараса Шевченка,
м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРІАНОВА - першого заступника Міністра Віктора Михайловича культури і туризму України
БАНЧУКА - директора департаменту Миколу Васильовича Міністерства охорони здоров'я
України
БЛИЗНЮКА - першого заступника голови Івана Федоровича Полтавської обласної державної
адміністрації
БОБОСЯ - члена правління Спілки ветеранів
Леоніда Миколайовича Афганістану Деснянського району
міста Києва
БОЛЄЩУКА - голову Тернопільської районної Володимира Михайловича державної адміністрації
БОНДАРЯ - заступника голови - керівника Миколу Григоровича апарату Черкаської обласної
державної адміністрації
БОНДАРЯ - директора Львівського коледжу Миколу Федоровича будівництва, архітектури
та дизайну
БУКІНА - керівника апарату генерального Павла Юрійовича директора державної компанії
"Укрспецекспорт", м. Київ
ГАЙДАЙЧУКА - керівника зразкового дитячого Василя Даниловича духового оркестру "Смига"
Дубенської районної державної
адміністрації, Рівненська область
ГАЛУШКА - директора підприємства "Джерело",
Леоніда Володимировича м. Вінниця
ГОСУДАРСЬКОГО - голову апеляційного суду Валентина Францовича Львівської області
ГРИЦАЯ - голову ради старійшин при голові
Івана Трохимовича Миколаївської обласної державної
адміністрації
ДЕЙЧАКІВСЬКОГО - старшого радника Комісії США з Ореста питань безпеки та співробітництва
в Європі
ДЖУСА - художника-живописця, м. Ялта, Степана Петровича Автономна Республіка Крим
ДМИТРУКА - начальника Фінансового управління
Василя Миколайовича Державного управління справами
ЄРОХІНА - керівника державного підприємства
Андрія Юрійовича "Севастопольський морський рибний
порт"
ЗАВГОРОДНЬОГО - начальника Державного управління
Владислава Валерійовича охорони навколишнього природного
середовища в місті Севастополі
ЗІНКЕВИЧА - настоятеля Свято-Троїцького Анатолія Семеновича духовного центру на честь князя
Данила Галицького, м. Тернопіль
ІВАНОВУ - солістку-вокалістку Одеського Ідалію Валеріївну академічного театру музичної
комедії імені М. Водяного
ІЩЕНКА - генерального директора Миколу Івановича акціонерного товариства
"Інгулецький гірничо-
збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
КАЛЬЦЕВА - голову ради директорів товариства
Володимира Федоровича "Компанія "Александр",
м. Запоріжжя
КАПШТИКА - представника Президента України в
Івана Марковича Київській області у 1992-1995
роках
КАРПАША - проректора, завідувача кафедри Олега Михайловича Івано-Франківського національного
технічного університету нафти
і газу
КІСТОЛА - директора товариства "Агрофірма Івана Васильовича "Дністровська" Арцизького району,
Одеська область
КОВАЛЕНКА - голову орендного підприємства Миколу Миколайовича імені Гагаріна Новоархангельського
району, Кіровоградська область
КОПИЛЕНКА - директора Інституту законодавства
Олександра Любимовича Верховної Ради України
КОРОВІЯ - першого заступника голови Валерія Вікторовича Вінницької обласної державної
адміністрації
КОСТЮЧКА - генерального директора Сергія Степановича підприємства "Агро-Експрес-Сервіс"
Млинівського району, Рівненська
область
КОСЯКА - помічника Секретаря Ради Юрія Миколайовича національної безпеки і оборони
України
КРАВЧУКА - директора Волинської дирекції Ярослава Федоровича Українського державного
підприємства поштового зв'язку
"Укрпошта"
КУКУЗЕНКА - директора - художнього керівника
Юрія Миколайовича Донецького державного цирку
КУНЦЯ - голову Бородянської районної Ігоря Степановича державної адміністрації, Київська
область
ЛЕВЧЕНКО - Хоружівського сільського голову,
Ніну Олександрівну Сумська область
ЛІШАНСЬКОГО - першого віце-президента Євгена Юхимовича багатофункціонального підприємства
"Солідарність", м. Київ
МАСЕЛЬСЬКОГО - голову Балаклійської районної Степана Івановича державної адміністрації,
Харківська область
МИТРОФАНОВА - генерального директора Олександра Олександровича Миколаївської обласної державної
телерадіокомпанії
МОРОЗОВА - першого проректора Херсонського Володимира Васильовича державного аграрного університету
НЕСТРУГІНА - віце-президента акціонерного Сергія Івановича товариства "Українська промислова
енергетична компанія", м. Харків
НОВОХАТЬКА - першого заступника генерального Леоніда Михайловича директора Українського
національного інформаційного
агентства "Укрінформ", м. Київ
ОРМЕЛІ - голову Асоціації кримських Володимира Юрійовича караїмів "Кримкарайлар",
м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
ПАВЛІША - директора товариства Василя Михайловича "Відродження", Нижньосірогозького
району, Херсонська область
ПЕРЕГУДОВА - директора державної Дмитра Олександровича госпрозрахункової
зовнішньоторговельної
та інвестиційної фірми "Укрінмаш"
державної компанії
"Укрспецекспорт", м. Київ
ПЕРИХА - голову правління акціонерного Анатолія Михайловича товариства "Дарницький завод ЗБК",
м. Київ
ПІРУСА - доцента Прикарпатського Володимира Степановича національного університету імені
Василя Стефаника, м. Івано-
Франківськ
ПІСНОГО - начальника Головного управління Василя Михайловича МВС України у Львівській області
ПУСТОВОГО - голову секретаріату Товариства Ігоря Васильовича зв'язків з українцями за межами
України "Україна - Світ", м. Київ
СЛАПЧУКА - письменника, м. Луцьк, Волинська
Василя Дмитровича область
ТЕЛЕШМАНА - директора товариства "Дністрові Василя Григоровича роси" Кельменецького району,
Чернівецька область
ТИМОШЕНКА - керівника секретаріату громадської
Миколу Єгоровича ради при Сумській обласній
державній адміністрації
ТОЛЧИНА - генерального директора державного
Станіслава Марксовича підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ФЕДОРКІНА - ректора Національної академії Сергія Івановича природоохоронного та курортного
будівництва, м. Сімферополь,
Автономна Республіка Крим
ШЕВЧЕНКА - генерального директора товариства
Геннадія Миколайовича "Будсервіс", смт Кирилівка,
Запорізька область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
КОРОБКОВА - командира відділення загону Бориса Олександровича Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості,
м. Красний Луч, Луганська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АНТОНІЧЕВУ - викладача Дитячої хореографічної
Лідію Іванівну школи при Національному
заслуженому академічному ансамблі
танцю України імені Павла
Вірського, м. Київ
БАС - генерального директора Ніну Павлівну акціонерного товариства
"Чернігівська взуттєва фабрика
"Берегиня"
БЕСПОПОВЦЕВУ - заступника керівника апарату - Світлану Теодозіївну начальника відділу апарату
Тернопільської обласної державної
адміністрації
БУЛАТОВУ - завідувача кафедри Національного
Марію Михайлівну університету фізичного виховання
і спорту України, м. Київ
БОЙКО - завідувача кафедри Полтавського Аллу Микитівну державного педагогічного
університету імені В.Г. Короленка
ГІТЛЯНСЬКУ - кореспондента Українського Олену Самійлівну незалежного інформаційного
агентства "Україна" (УНІАН),
м. Київ
ГУБЕНКО - голову ревізійної комісії Марію Кас'янівну Київського відділення Української
спілки в'язнів - жертв нацизму
ДЖЕМІЛОВУ - голову Ліги кримськотатарських Сафінар жінок, м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
ДУБИЦЬКУ - генерального директора Ніну Федорівну сільськогосподарського
підприємства "Гринчуцьке"
Кам'янець-Подільського району,
Хмельницька область
ЖИЛАН - заступника директора підприємства
Галину Миколаївну "Агрофірма "Шахтар",
м. Краматорськ, Донецька область
КАЛЄТНІК - члена благодійного фонду "Майбутнє
Антоніну Андріївну наших дітей", м. Київ
КЛЕПАЦЬКУ - швачку акціонерного товариства Ніну Пилипівну "Санта Україна", м. Первомайськ,
Миколаївська область
КОРОЛЬОВУ - директора спеціалізованої школи Раїсу Іванівну I-III ступенів N 58 міста
Севастополя
КРАМАР - начальника відділу апарату Світлану Йосипівну Черкаської обласної державної
адміністрації
КРИСУ - президентові благодійного фонду Марину Броніславівну "Товариство "Приятелі дітей",
м. Київ
МАНАСТЕРСЬКІ - почесного члена Союзу українок Ольгу Америки
НЕСВЕТОВУ - майстра дільниці акціонерного Ольгу Миколаївну товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання імені
М.В. Фрунзе"
НІКОЛЕНКО - старшого прокурора відділу Лілію Сергіївну Головного управління Генеральної
прокуратури України
ОСАДЧУ - завідувача кафедри Харківської Віру Миколаївну державної академії культури
ПАВЛИЦЬКУ - голову правління асоціації Валентину Максимівну "Луганськмолоко"
РАДАЄВУ - начальника відділу апарату Аллу Анатоліївну Житомирської обласної державної
адміністрації
РОМАНЕНКО - заступника директора - начальника
Ірину Михайлівну управління державного підприємства
"Миколаївський регіональний центр
стандартизації та сертифікації"
РОХОВУ - голову Дунаєвецької районної Наталію Абібуллаївну державної адміністрації,
Хмельницька область
СЕНЧИК - голову правління акціонерного Валентину Андріївну товариства "Блок Агросвіт"
Ічнянського району, Чернігівська
область
СУПОНЬКІНУ - керівника народного ансамблю Людмилу Петрівну сучасного танцю "Сузір'я
Едельвейс" Рівненського міського
палацу культури
ЧИКАЛЕНКО - професора Київського національного
Ольгу Назарівну університету культури і мистецтв
ШИПКО - директора навчально-виховного Валентину Григорівну комплексу N 57 "Загальноосвітній
навчальний заклад I ступеня -
гімназія", м. Дніпропетровськ
ШИКЕРИНЕЦЬ - начальника управління Ольгу Іванівну Новоукраїнської районної державної
адміністрації, Кіровоградська
область
ЯКИМЕНКО - начальника управління Одеської Олену Олександрівну міської ради
ЯЦКАНИЧ - керівника народного Олену Юсупівну хореографічного колективу
шоу-балету "Сучасник"
Мукачівського міського будинку
культури
Нагородити орденом Данила Галицького
АГЕЄВА - начальника відділу департаменту Віталія Валерійовича Міністерства оборони України,
полковника
БОДНАРЯ - заступника керівника Василя Євгеновича департаменту - керівника
управління Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України
ГОРАКА - митрополита Львівського і Андрія Григоровича Сокальського Андрія
ДРИГИНИЧА - заступника голови - керівника Романа Володимировича апарату Запорізької обласної
державної адміністрації
ДУДКУ - голову Гуляйпільської районної Олександра Івановича державної адміністрації,
Запорізька область
ЛЕВИЦЬКОГО - командира військової частини Василя Юрійовича внутрішніх військ Міністерства
внутрішніх справ України,
полковника
ТАТІЄВСЬКОГО - заступника начальника управління
Володимира Дмитровича Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ТКАЧУКА - голову Володимирецької районної Володимира Федоровича державної адміністрації,
Рівненська область
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
БЛИЗНЮКА - полковника внутрішніх військ Сергія Вікторовича Міністерства внутрішніх справ
України
КОНДРАТЮКА - начальника Апарату Голови Служби
Валерія Віталійовича безпеки України, генерал-майора
НАЗАРОВА - начальника Управління Служби Анатолія Анатолійовича безпеки України в
Івано-Франківській області,
генерал-майора
СУПРУНА - начальника Центру Служби безпеки
Андрія Анатолійовича України, полковника
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ГУДЕНКА - підполковника міліції Валерія Євгеновича
ОМЕЛЬЧЕНКА - прапорщика внутрішніх військ Віктора Вікторовича Міністерства внутрішніх справ
України
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ГОЛБАНА - заступника командира роти Дмитра Вікторовича військової частини управління
Південного територіального
командування внутрішніх військ
МВС України, м. Одеса
РЯБОШАПКУ - начальника зміни оперативно- Сергія Миколайовича координаційного центру Головного
управління Міністерства України
з питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської
катастрофи в Донецькій області
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
КИДИСЮК - заступника начальника відділу Ольгу Іванівну Головного управління Генеральної
прокуратури України
МОСКАЛЯ - єпископа Української католицької
Роберта єпархії у місті Парма, США
РЕЗНЮК - наукового співробітника Раїсу Іларіонівну Національного музею героїчної
оборони і визволення Севастополя
УСОВА - водія цеху акціонерного товариства
Сергія Олексійовича "Комсомольське рудоуправління",
Старобешівський район, Донецька
область
ХОБОТА - начальника дочірнього будівельно-
Віктора Степановича монтажного підприємства
"Лебединпромбуд" акціонерного
товариства "Сумбуд", Сумська
область
ЧЕРНІКОВА - голову Севастопольської міської Юрія Вікторовича незалежної профспілки працівників
транспорту
ШЕВЕЛЬОВУ - начальника служби у справах дітей
Зою Антонівну Очаківської районної державної
адміністрації, Миколаївська
область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
АБАДЖЯНУ - художньому керівникові Молодіжного
Гаррію Артушевичу академічного симфонічного оркестру
"Слобожанський", м. Харків
БАБИЧ - артистці пісенного дуету Тетяні Василівні "Тетяна + Андрій",
м. Дніпропетровськ
БАБИЧУ - артистові пісенного дуету Андрію Федоровичу "Тетяна + Андрій",
м. Дніпропетровськ
БЕНЧ - диригентові, заступникові Міністра
Ользі Григорівні культури і туризму України,
м. Київ
ЗЕЛІЗНІЙ - артистці Національного Дарії Іванівні академічного українського
драматичного театру імені Марії
Заньковецької, м. Львів
МАЛОМУЖ - керівникові тріо бандуристок Тетяні Антонівні академічного оркестру народної та
популярної музики Національної
радіокомпанії України, м. Київ
ПОПОВІЙ - солістці-вокалістці творчої спілки
Аллі Борисівні "Асоціація діячів естрадного
мистецтва України", м. Київ
ПОТАПОВУ - артистові симфонічного оркестру Валентину Олександровичу Національного академічного театру
опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
ЯЦИНЯКУ - директорові - художньому керівнику
Василю Ільковичу Галицького камерного хору,
м. Львів

НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ІГНАЩЕНКУ - почесному члену Академії мистецтв
Анатолію Федоровичу України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
АНДРЮЩЕНКО - солістці балету Українського Вікторії Іванівні академічного фольклорно-
етнографічного ансамблю "Калина",
м. Київ
БАТАЛОВІЙ - солістці-вокалістці, Ельзарі Халітівні м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
ДЕМИДОВІЙ - доцентові кафедри Одеської Віолі Григорівні державної музичної академії імені
А.В. Нежданової
КОНОВАЛОВІЙ - старшому викладачеві кафедри Ганні Олексіївні Київського національного
університету культури і мистецтв
КОНОНОВУ - артистові оркестру Національного
Миколі Миколайовичу академічного театру опери
та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
КОЦАБІ - солістові-вокалісту заслуженої Ігорю Ярославовичу академічної капели України
"Трембіта", м. Львів
ЛЕВАШОВУ - солістові балету Національного Олексію Володимировичу заслуженого академічного ансамблю
танцю України імені
Павла Вірського, м. Київ
ЛІСЕНБАРТУ - артистові Національного Вячеславу Олександровичу академічного театру російської
драми імені Лесі Українки, м. Київ
МАТЮШЕНКО-МАТВІЙЧУК - солістці-вокалістці Національної
Валентині Володимирівні філармонії України, м. Київ
НЕТРЕБ'ЯКУ - артистові оркестру народних Степану Григоровичу інструментів заслуженого ансамблю
України "Галичина", м. Львів
ПАЩУКУ - солістові опери Національного Сергію Михайловичу академічного театру опери
та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
ТУРЧАКУ - солістові балету Національного Денису Валерійовичу заслуженого академічного ансамблю
танцю України імені
Павла Вірського, м. Київ
ФУРДИЧКУ - естрадному співакові, м. Київ Андрію Орестовичу
ХОЦЯНОВСЬКІЙ - солістці театру "Сузір'я Аніко",
Людмилі Францівні м. Київ
ЧИЖЕНКО - солістці-вокалістці Харківської Марині Владиславівні обласної філармонії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
МОЛОЖУ - начальникові комплексної Олександру Єгоровичу архітектурно-реставраційної
майстерні N 2 Інституту
"УкрНДІпроектреставрація", м. Київ
ШТЕРБУЛЬ - архітекторові, начальнику Наталії Анатоліївні управління Одеської обласної
державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГРИЦЕНКУ - директорові Катеринопільського Євгенію Васильовичу підприємства "Агрошляхбуд",
Черкаська область
КАМЄНЄВУ - генеральному директорові Віктору Олексійовичу товариства "Бюро інвестиційних
проектів - проектний менеджмент",
м. Київ
НАУМЦЮ - голові спостережної ради Ігорю Володимировичу акціонерного товариства
"Малинський каменедробильний
завод", Житомирська область
РУДИКУ - директорові товариства "МЖК-1", Володимиру Івановичу м. Київ
СЛІПЕЦЬКОМУ - віце-президентові акціонерного Володимиру Михайловичу товариства холдингової компанії
"Київміськбуд"
ЧУРИЛОВУ - генеральному директорові Валерію Володимировичу товариства будівельної фірми
"Рембудсервіс", смт Чабани,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ПОПОВУ - провідному інженерові-конструктору
Степану Івановичу акціонерного товариства "Азовмаш",
м. Маріуполь, Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БОДНАР - директорові Бендерської Валентині Володимирівні української гімназії N 3 імені
І. Котляревського, Республіка
Молдова
ГНАТЮКУ - учителеві Підгайчиківської Юрію Михайловичу загальноосвітньої школи
I-III ступенів,
Івано-Франківська область
ЛЕБІДЬ - директорові комунального закладу
Світлані Василівні освіти "Навчально-реабілітаційний
центр "Горлиця",
м. Дніпропетровськ
ПИЛИПЕНКО - учительці загальноосвітньої школи
Олександрі Олександрівні I-III ступенів N 2 м. Роздільна,
Одеська область
ПІНЬКАС - учительці загальноосвітнього Людмилі Федорівні навчального закладу I-III ступенів
Херсонського Таврійського ліцею
мистецтв
СЕРБІНІЙ - учительці Черкаської Галині Володимирівні спеціалізованої школи
I-III ступенів N 13
ФІЛІПОВІЙ - заступникові директора Луганської
Тетяні Володимирівні спеціалізованої школи
I-III ступенів N 1
ЧЕРЕПЕНЬКО - вчителеві-методисту комунального
Клавдії Петрівні закладу освіти "Навчально-
реабілітаційний центр "Горлиця",
м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
АВРАМЕНКО - завідувачеві лабораторії Інституту
Олесі Олександрівні проблем сучасного мистецтва,
м. Київ
ГУЛИНУ - художникові станкової та книжкової
Петру Анатолійовичу графіки, м. Львів
ОЛІЙНИК - секретареві правління Олександрі (Лесі) Степанівні Національної спілки композиторів
України, м. Київ
СКОРИХ - скульпторові, м. Донецьк Олександру Митрофановичу
ЦЕЛЮХУ - директорові Дашавської музичної Степану Андрійовичу школи імені Філарета Колесси,
Львівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГРИЦЯКУ - завідувачеві кафедри Національної
Ігорю Андрійовичу академії державного управління при
Президентові України, доктору наук
з державного управління,
професорові
ПОДОЛЬСЬКОМУ - заступникові директора Інституту
Василю Васильовичу педіатрії, акушерства і гінекології
Академії медичних наук України,
доктору медичних наук, професорові
СВІДЗИНСЬКОМУ - професорові, завідувачу кафедри Анатолію Вадимовичу Волинського національного
університету імені Лесі Українки,
доктору фізико-математичних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
АФОНІНУ - директорові Інституту ефіроолійних
Олександру Васильовичу та лікарських рослин Української
академії аграрних наук,
м. Севастополь
БЕДРЕЗІ - директорові департаменту Одеської
Світлані Миколаївні міської ради
БИЧОК - начальникові управління Ганні Іванівні Національної телекомпанії України,
м. Київ
БУРМАЦІ - членові Комісії з цінних паперів
Миколі Олексійовичу та фондового ринку
ДЖУРИНСЬКОМУ - заступникові генерального Олегу Олександровичу директора товариства "ВіДі Груп",
Київська область
ДИБІ - начальникові Контрольно- Михайлу Івановичу ревізійного управління в
місті Києві
ДЬЯКОВІЙ - директорові департаменту - Ользі Василівні головному бухгалтеру Фонду
державного майна України
КЛАДІЄВУ - головному консультантові Головної
Володимиру Миколайовичу служби Секретаріату Президента
України
КОЗОДОЮ - голові постійної комісії Леоніду Кириловичу Вінницької обласної ради
ЛАЗАРЮ - начальникові управління Петру Даниловичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
МУХІНУ - директорові державного Олексію Олександровичу підприємства "Державний центр
з питань відновлення
платоспроможності та банкрутства",
м. Київ
НОВОСЕЛЬСЬКОМУ - заступникові Тернопільського Зіновію Мар'яновичу міського голови - начальнику
управління Тернопільської міської
ради
ПЕНТЮК - фінансовому директорові Ірині Костянтинівні акціонерного товариства
"Акціонерна компанія
"Вінницяобленерго"
РОЗЕНБЛАТУ - редакторові відділу газети "Прес-
Едуарду Мусійовичу Центр", м. Черкаси
РОМАНОВІЙ - завідувачеві сектору Головної Людмилі Сергіївні служби Секретаріату Президента
України
САВЧУКУ - начальникові Регіонального Валерію Федоровичу відділення Фонду державного майна
України по Хмельницькій області
ХОЛОДНЮКУ - заступникові Голови державної Зеновію Васильовичу служби автомобільних доріг України
ЯНЧЕНКО - начальникові головного управління
Зінаїді Борисівні Житомирської обласної державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
КОНСТАНТИНОВУ - начальникові спеціалізованої Валерію Миколайовичу дільниці відокремленого підрозділу
"Южно-Українська АЕС",
Миколаївська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ВЕРГЕЛЕСУ - редакторові відділу газети Олегу Анатолійовичу "Дзеркало тижня", м. Київ
ГЕРЕНКО - позаштатному кореспондентові Світлані Василівні газети "Сумщина"
ГРИНЮКУ - заступникові головного редактора
Василю Михайловичу товариства "Редакція газети
"Молодий буковинець", м. Чернівці
ГРОМНИЦЬКОМУ - ведучому програми творчо- Юрію Вікторовичу виробничого об'єднання "Новини"
Національної телекомпанії України,
м. Київ
ДОРОШ - шефу-кореспондентові Світлані Григорівні представництва Британської
радіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі)
у Києві
ЗАМЯТІНУ - завідувачеві відділу Головної Віктору Веніаміновичу служби Секретаріату Президента
України
ІЩЕНКУ - головному редакторові Віктору Григоровичу Кіровоградського обласного
тижневика "Селянська газета"
ЇВЖЕНКО - власному кореспондентові Тетяні Григорівні "Независимой газеты" в Україні,
м. Київ
КУЛЬЧИНСЬКОМУ - директорові акціонерного Миколі Георгійовичу товариства "Радіо Трек", м. Рівне
ЛОЗАН - генеральному директорові Уляні Іванівні інформаційного агентства
"ІнтерМедіаКонсалтинг", м. Київ
МАРТИНЧУКУ - директорові товариства "Агенція Миколі Даниловичу Тернопіль-Медіа", м. Тернопіль
НЕЧИПОРЕНКУ - заступникові генерального Валерію Петровичу директора Українського незалежного
інформаційного агентства "Україна"
(УНІАН), м. Київ
САЛІМОНОВИЧ - власному кореспондентові газети Ларисі Миколаївні "Україна молода" у Харківській
області
ТОРГОВЕЦЬ - головному консультантові Головної
Юлії Василівні служби Секретаріату Президента
України
ЧУБУ - заступникові директора - головному
Ігорю Вікторовичу редактору товариства "Редакція
газети "Віче-інформ", Волинська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АНІЩЕНКУ - начальникові головного управління
Олександру Володимировичу Донецької обласної державної
адміністрації
БОДНАРЮ - сімейному лікареві вищої Віктору Васильовичу категорії, м. Київ
ДУДНИКУ - заступникові головного лікаря Олександру Миколайовичу Черкаської обласної лікарні
ЗАБОЛОТНОМУ - завідувачеві кафедри Львівського
Тарасу Дмитровичу національного медичного
університету імені Данила
Галицького
КАНЮРІ - доцентові кафедри Національного Олександру Андрійовичу медичного університету імені
О.О. Богомольця, м. Київ
НГУЄН - завідувачеві відділення Одеського
Ван Ханю обласного протитуберкульозного
диспансеру
ОЛТАРЖЕВСЬКІЙ - лікареві відділення Центральної Надії Дмитрівні районної лікарні Києво-
Святошинського району, Київська
область
САХНІЙ - заступникові директора державного
Марії Андріївні підприємства "Санаторій
"Моршинський", Львівська область
СУСЛИКУ - начальникові управління Миколі Петровичу Житомирської міської ради
ТЕЛЕЖИНСЬКІЙ - науковому співробітникові Катерині Володимирівні Національного інституту раку,
м. Київ
ЮР'ЄВУ - головному лікареві Кримської Михайлу Миколайовичу республіканської установи
"Клінічна психіатрична
лікарня N 1", м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
МАЛЯРОВУ - голові правління - генеральному Сергію Прокоповичу директору акціонерного товариства
"Науково-виробничий комплекс
"Київський завод автоматики імені
Г.І. Петровського"
ЩЕРБЕЦЮ - технічному директорові Миколі Геннадійовичу акціонерного товариства
"Українська промислова енергетична
компанія", м. Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ІЛЛАРІОШИНУ - заступникові голови правління Ігорю Вікторовичу акціонерного товариства
"Стахановський завод феросплавів",
Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ТРОЯН - лікареві-бактеріологу Катерині Юліанівні Першотравневої міжрайонної
державної лабораторії ветеринарної
медицини, Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АЛІЄВІЙ - директорові Українського Ірині Вікторівні культурного центру в Бакинському
слов'янському університеті,
Азербайджанська Республіка
БЄЛИХ - директорові Рубіжанського Михайлу Івановичу індустріально-педагогічного
технікуму, Луганська область
ВИХВАТЕНКУ - директорові-декану Старобільського
Миколі Тимофійовичу факультету Луганського
національного університету імені
Тараса Шевченка
ГОДУ - завідувачеві кафедри Полтавського
Борису Васильовичу державного педагогічного
університету імені В.Г. Короленка
ГОЛОМБ - професорові кафедри Ужгородського
Лідії Григорівні національного університету
ГОРОДЕЦЬКОМУ - начальникові Харківського ліцею з
Сергію Леонідовичу посиленою військово-фізичною
підготовкою
ГРОЗАВУ - начальникові відділу освіти Василю Дмитровичу Сторожинецької районної державної
адміністрації, Чернівецька область
ЖОЛОБОК - начальникові управління освіти Наталі Красномирівні і науки Хмельницької обласної
державної адміністрації
КІЛЬОВІЙ - заступникові начальника управління
Ганні Олексіївні освіти Дарницької районної в місті
Києві державної адміністрації
МИХАЙЛОВІЙ - завідувачеві кафедри Сумського Любові Іванівні національного аграрного
університету
ОСТРОВСЬКІЙ - завідувачеві кафедри Буковинської
Наталії Степанівні фінансово-економічної академії,
Чернівецька область
ПЕЛЕПЕЙЧЕНКО - професорові кафедри Академії Людмилі Миколаївні внутрішніх військ МВС України,
м. Харків
ПОСОХОВУ - деканові Харківського Сергію Івановичу національного університету імені
В.Н. Каразіна
РАДИШЕВСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Інституту Ростиславу Петровичу філології Київського національного
університету імені Тараса Шевченка
СКІЛЬСЬКОМУ - завідувачеві кафедри Кременецького
Дмитру Михайловичу обласного гуманітарно-
педагогічного інституту імені
Тараса Шевченка, Тернопільська
область
ЧМИЗІ - начальникові управління Вірі Олександрівні Національної академії державного
управління при Президентові
України, м. Київ
ШИХАНОВУ - начальникові відділу апарату Руслану Борисовичу Запорізької обласної державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИКОВІЙ - старшій медичній сестрі Клінічної
Ніні Олександрівні лікарні N 15 Подільського району
міста Києва
ШПИТІ - головному державному санітарному
Олександру Олександровичу лікареві міста Житомира
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
АНЖИЯКУ - завідувачеві відділу Головної Сергію Михайловичу служби Секретаріату Президента
України
БОЛВІ - головному спеціалістові відділу Людмилі Петрівні Державного архіву Чернігівської
області
ВАНДЖУРАКУ - керівникові народного аматорського
Михайлу Юрійовичу родинно-фольклорного колективу
Ілюків та Ванджураків, с. Віпче,
Івано-Франківська область
ГЛУТКОВСЬКІЙ - головному хореографу, директорові
Любомирі Михайлівні дитячого танцювального ансамблю
"Полтава", м. Пітсбург, США
КАПІТУЛІ - провідному методистові Валентині Василівні Рівненського обласного центру
народної творчості
КЕЛЬШУ - начальникові відділу Олександру Антоновичу Старобільської районної державної
адміністрації, Луганська область
КИТАЙГОРОДСЬКІЙ - головному редакторові газети Вірі Микитівні "Буковинське віче", м. Чернівці
КОЛЄСНІКУ - начальникові відділу департаменту
Ігорю Анатолійовичу Міністерства оборони України
ЛЕВИЦЬКОМУ - методистові навчально-методичного
Мирону Євгеновичу центру культури і туризму
Прикарпаття, м. Івано-Франківськ
ЛИМАРЕНКО - завідувачеві кафедри Херсонського
Лідії Іванівні державного університету
НИЧАЮ - керівникові народного аматорського
Михайлу Михайловичу фольклорно-етнографічного ансамблю
дримбарів "Струни Черемоша",
с. Верхній Ясенів,
Івано-Франківська область
ОНІЩУК - начальникові відділу Полтавської
Ларисі Миколаївні обласної державної адміністрації
ПОПОВІЙ - вченому секретареві Національного
Інні Сергіївні музею героїчної оборони і
визволення Севастополя
СМУЛЬСЬКІЙ - завідувачеві філії Національного
Ларисі Михайлівні музею героїчної оборони
і визволення Севастополя
ТРУСОВІЙ - заступникові Керівника Прес- Олені Степанівні служби - завідувачу відділу
Секретаріату Президента України
ШИШМАНОВІЙ - методистові відділу культури Катерині Пантелеївні Мелітопольської міської ради,
Запорізька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОНДАРЮ - директорові Луганської Сергію Івановичу фармацевтичної фабрики
ГРУШЕЦЬКІЙ - директорові з виробництва Валентині Павлівні акціонерного товариства "Дюна-
Веста", м. Червоноград, Львівська
область
ДЕНИСЮК - заступникові голови Київської Людмилі Всеволодівні міської державної адміністрації
ДОМБРОВСЬКОМУ - голові правління - директору Володимиру Станіславовичу акціонерного товариства
"Кондитерська фабрика
"Харків'янка", м. Харків
ЗАЛІСКУ - президентові господарської Ігорю Ігоровичу асоціації "Крани України",
м. Дніпропетровськ
ЛАВРЕНЕНКУ - механікові акціонерного товариства
Володимиру Степановичу "Запорізький виробничий
алюмінієвий комбінат "Глухівський
кар'єр кварцитів", Сумська область
НІКІФОРОВУ - першому заступникові голови Олександру Сергійовичу правління акціонерного товариства
"Хмельницька маслосирбаза",
м. Хмельницький
ОСИПЕНКО - начальникові цеху акціонерного Галині Олександрівні товариства "М'ясокомбінат
"Ятрань", м. Кіровоград
ПРОКОПЕНКУ - голові правління Первомайського Віктору Михайловичу молочноконсервного комбінату,
Миколаївська область
ХАЛІНУ - голові правління акціонерного Олександру Сергійовичу товариства "Кримський содовий
завод", м. Красноперекопськ,
Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АНТОНЕЦЬ - заступникові генерального Антоніні Семенівні директора підприємства
"Агроекологія" Шишацького району,
Полтавська область
БЕРЕНШТЕЙНУ - президентові товарної біржі Борису Леонідовичу "Київська агропромислова біржа",
м. Київ
БУРКАЦЬКОМУ - голові Золотоніської районної Валерію Васильовичу державної адміністрації, Черкаська
область
ГЛАДИШУ - директорові сільськогосподарського
Андрію Андрійовичу товариства "Птахівник"
Нововоронцовського району,
Херсонська область
ГОГУНСЬКОМУ - директорові сільськогосподарського
Андрію Владленовичу товариства "Токмачани"
Чернігівського району, Запорізька
область
ДІДКІВСЬКОМУ - директорові сільськогосподарського
Івану Адольфовичу товариства "Племзавод
"Коростишівський", Житомирська
область
ДІДОРУ - доцентові Житомирського Віктору Григоровичу національного агроекологічного
університету
КОРМИШКІНУ - голові правління акціонерного Юрію Анатолійовичу товариства "Правда" Єланецького
району, Миколаївська область
НІКОЛАЄВУ - голові Ізмаїльської районної Сергію Афанасійовичу державної адміністрації, Одеська
область
ОЛІЙНИКУ - голові Томашпільської районної Анатолію Дмитровичу державної адміністрації, Вінницька
область
САВЧУКУ - директорові сільськогосподарського
Сергію Миколайовичу підприємства "Нива" Гайворонського
району, Кіровоградська область
СЕРЕДІ - директорові сільськогосподарського
Миколі Івановичу товариства "Піщане", Сумська
область
СТРЕЛЬЦОВУ - начальникові управління Віктору Васильовичу Криничанської районної державної
адміністрації, Дніпропетровська
область
ТАРТАСЮКУ - комерційному директорові Георгію Пилиповичу товариства "Торговий дім
"Насіння", м. Київ
УСТИМЕНКУ - заступникові голови Обухівської Олександру Митрофановичу районної державної адміністрації -
начальнику управління, Київська
область
ЦЕСАРСЬКОМУ - голові правління акціонерного Анатолію Юрійовичу товариства "Бобринецька
сільгосптехніка", Кіровоградська
область
ШЕВЧЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Григорію Григоровичу товариства "Полісся" Козелецького
району, Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ДРАЧКО - начальникові управління праці та
Людмилі Володимирівні соціального захисту населення
Чернігівської районної державної
адміністрації
НАЙЧУК - заступникові начальника головного
Наталії Анатоліївні управління - начальнику відділу
Тернопільської обласної державної
адміністрації
РЕВІ - заступникові Вінницького міського
Андрію Олексійовичу голови
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БАЛІМЧУКУ - голові правління Тульчинського Сергію Васильовичу районного споживчого товариства,
Вінницька область
БІЛОУСОВУ - начальникові управління Андрію Леонідовичу Дніпропетровської обласної
державної адміністрації
БОЙКО - першому заступникові директора Маргариті Мирославівні товариства "Фірма "Надія",
м. Івано-Франківськ
ГОРБАЧ - головному консультантові сектору
Ірині Петрівні секретаріату Державного управління
справами
КУЛЬБАШНОМУ - генеральному директорові Сергію Андрійовичу державного підприємства
"Агроспецсервіс", м. Київ
МАЙБОРОДІ - заступникові Керівника Головного
Миколі Володимировичу управління Апарату Верховної Ради
України
ПРЕЗЛУ - генеральному директорові Миколі Михайловичу державного підприємства
"Укржитлосервіс", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ДРАГАНУ - заступникові генерального Юрію Івановичу директора асоціації
"Територіально-виробниче
об'єднання "Дніпроавтотранс",
м. Дніпропетровськ
ХАРАБАРІ - голові правління Чернівецького Віктору Михайловичу акціонерного товариства
"Денисівна"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
КУЧІРКУ - директорові акціонерного Михайлу Дмитровичу товариства "Ганза", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
ВАСИЛЬЄВУ - генеральному директорові Олександру Володимировичу державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ДУБОВИКУ - тренерові-викладачу Олексію Івановичу Республіканської школи вищої
спортивної майстерності,
м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
ЄФАНОВУ - директорові спортивно-оздоровчого
Сергію Вікторовичу комплексу "Зміна" спеціального
навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа-інтернат
II-III ступенів - вище училище
фізичної культури", м. Херсон
ЗБАНДУТУ - президентові Всеукраїнської Івану Васильовичу федерації з пауерліфтингу,
м. Маріуполь, Донецька область
ПІДПЕРИГОРІ - тренерові-викладачу Тернопільської
Стефану Михайловичу обласної дитячо-юнацької
спортивної школи "Колос"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ГОРБАЧЕВСЬКОМУ - начальникові департаменту МВС Віталію Яковичу України, генерал-майору міліції
ДИБІ - судді Апеляційного суду міста Василю Гурійовичу Києва
ДОМНІЦЬКОМУ - голові Ужгородського В'ячеславу Вікторовичу міськрайонного суду, Закарпатська
область
КАСМІНІНУ - заступникові голови апеляційного
Олександру Володимировичу суду Полтавської області
КІСЕЛИЧНИКУ - проректорові Львівського Василю Петровичу державного університету внутрішніх
справ
КОСТЮКОВУ - головному спеціалістові Олександру Дмитровичу департаменту Державного комітету
України у справах ветеранів
МІЩЕНКОВУ - заступникові начальника головного
Володимиру Валентиновичу управління МВС України, полковнику
міліції
ПОГОНЮКУ - начальникові управління Василю Анатолійовичу секретаріату Центральної виборчої
комісії
ПРИШКУ - прокуророві Рівненської області Анатолію Григоровичу
РУСНАКУ - заступникові керівника апарату Борису Артемійовичу Чернівецької обласної державної
адміністрації
РЯБОШАПЦІ - директорові Департаменту Руслану Георгійовичу Міністерства юстиції України
ТРИГУБЕНКУ - заступникові Міністра охорони Сергію Миколайовичу навколишнього природного
середовища України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ГАПОНЮКУ - майстрові декоративного розпису Петру Григоровичу іконостасів, Вінницька область
МІНСЬКОМУ - художникові-живописцю, м. Київ Григорію Семеновичу
СИНЬКЕВИЧУ - скульпторові, м. Київ Леву Юлійовичу
ЯКИМЦЮ - художникові, м. Запоріжжя Анатолію Яковичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
НЕЧАЄВІЙ - майстрині художнього плетіння, Ользі Костянтинівні м. Рівне
ПЕТРОСЮКУ - майстрові художньої обробки Павлу Тимофійовичу деревини, м.Рівне
ПОЛІЩУК - майстрині народного декоративного
Олені Василівні розпису, м. Умань, Черкаська
область
ШЕВЧУКУ - майстрові килимарства, викладачу
Петру Петровичу Решетилівського художнього
професійного ліцею, Полтавська
область
ЯНУШЕВСЬКІЙ - майстрині-вишивальниці, с. Зелене,
Василині Василівні Івано-Франківська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 20 січня 2010 року
N 53/2010



вгору