Документ 616_177, чинний, поточна редакція — Підписання від 17.12.2014

ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про навчання громадян України в Європейському колегїумі в Натоліні від 25 листопада 2009 року

Дата підписання:

17.12.2014

Дата набрання чинності для України:

17.12.2014

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Польща (далі - Договірні Сторони)

домовилися про таке:

Стаття 1

Пункт 2 статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про навчання громадян України в Європейському колегіумі в Натоліні від 25 листопада 2009 року (далі - Угода) викласти в такій редакції:

«2. Стипендії фінансуватимуться за рахунок коштів державного бюджету Республіки Польща з частини бюджету, розпорядником якої є Міністерство закордонних справ.».

Стаття 2

Статтю 2 Угоди викласти в такій редакції:

«Контактними органами Договірних Сторін щодо виконання Угоди є:

в Україні - Міністерство закордонних справ,

в Республіці Польща - Міністерство закордонних справ.».

Стаття 3

Статтю 3 Угоди викласти в такій редакції:

«1. Стипендії надаються громадянам України Міністерством закордонних справ Республіки Польща після проведення процедури відбору.

2. З урахуванням правил College of Europe для проведення відбору кандидатів в Україні створюється Конкурсний комітет за участю представників Європейського колегіуму в Натоліні, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Міністерства закордонних справ України та профільних вищих навчальних закладів України (за їх згодою).».

Стаття 4

У статтях 5 і 6 Угоди слова «Управлінням Комітету європейської інтеграцій замінити словами «Міністерством закордонних справ Республіки Польща».

Стаття 5

Цей протокол набирає чинності з дати його підписання.

Вчинено в м. Варшава 17 грудня 2014 року у двох примірниках, кожен українською та польською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Кабінет Міністрів України

(підпис)


(підпис)

За Уряд Республіки Польща


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору