Документ 655/2013, поточна редакція — Прийняття від 30.11.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


ОНИЩЕНКА
Олексія Семеновича

-

академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України, доктора філософських наук, академіка НАН України, м. Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ГОЛУБОВИЧА
Михайла Васильовича

-

художнього керівника Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БІЛОБЛОЦЬКОГО
Миколу Петровича

-

Віце-прем’єр-міністра України у 1997-1998 роках

Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня


БЛИЗНЮКА
Анатолія Михайловича

-

народного депутата України


ЛОБАНОВА
Леоніда Михайловича

-

заступника директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України, м. Київ


СИЗОНЕНКА
Віктора Васильовича

-

директора державного підприємства «Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор», м. Київ


СТАНКЕВИЧА
Станіслава Івановича

-

артиста драми - провідного майстра сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


АВКСЕНТЬЄВА
Юрія Анатолійовича

-

заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України


ДАРЧУКА
Семена Івановича

-

голову правління акціонерного товариства «Подільський цемент», Хмельницька область


ДОРОВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

генерального директора товариства «Фармацевтична компанія «Здоров’я», м. Харків


ІВАСЮКА
Василя Корнилійовича

-

директора товариства «Валявське», Чернівецька область


КАРПЮКА
Віталія Володимировича

-

заступника голови Волинської обласної державної адміністрації


КІССЕ
Антона Івановича

-

народного депутата України


КОРЖА
Павла Петровича

-

народного депутата України


ЛЕВИЦЬКОГО
Анатолія Володимировича

-

голову правління акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Житомиробленерго»


МУДРОГО
Степана-Василя Григоровича
(СОФРОНА)

-

єпископа-емерита Івано-Франківської архієпархії Української греко-католицької церкви, ректора Івано-Франківської теологічної академії


ПАКАНИЧА
Івана Івановича
(АНТОНІЯ)

-

митрополита Бориспільського і Броварського, керуючого справами Української православної церкви, ректора Київської духовної академії і семінарії


ПАЛАМАРЧУКА
Миколу Петровича

-

народного депутата України


ТРАХТЕНБЕРГА
Ісаака Михайловича

-

завідувача лабораторії державної установи «Інститут медицини праці Національної академії медичних наук України»


ШИПКА
Андрія Федоровича

-

народного депутата України

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


АБДУЛЛАЄВА
Азіза Рефатовича

-

заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим


АНДОНОПУЛОСА
Іоанніса
(НЕКТАРІОСА)

-

митрополита Арголідського, настоятеля Святого монастиря Перетворення Господня Сагмата Святої Митрополії Фів і Левадії Греції


ГЕРАСИМЕНКА
Валерія Вікторовича

-

директора державного підприємства по розповсюдженню періодичних видань «Преса», м. Київ


ГЛАЗУНОВА
Сергія Миколайовича

-

народного депутата України


ГРИГОРЕНКА
Василя Васильовича

-

директора комунального підприємства «Керуюча дирекція Шевченківського району», м. Київ


ДРІБНОХОДА
Віктора Івановича

-

заступника генерального директора корпорації виробничих та комерційних підприємств «Союз», м. Одеса


ЖЕЖЕРУНА
Анатолія Васильовича

-

директора державного підприємства «Пансіонат «Ізумруд», м. Севастополь


ІГНАТЕНКА
Сергія Вячеславовича

-

начальника Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»


КАЛЬЧЕНКА
Валерія Миколайовича

-

члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг


КОВАЛЯ
Олега Анатолійовича

-

директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


КОРЧАГІНА
Миколу Володимировича

-

головного фахівця бюро головних інженерів проектів державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект», Дніпропетровська область


ЛЮТІКОВУ
Валентину Іванівну

-

народного депутата України


МАРЗАКА
Івана Миколайовича

-

голову Комінтернівської районної державної адміністрації, Одеська область


МЕЛЬНИКА
Василя Віталійовича

-

директора товариства «Укрспецзберігання», Київська область


ПОЧИНКА
Ігоря Мирославовича

-

старшого тренера-викладача закладу об’єднання громадян «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону»


САВЧЕНКА
Олександра Григоровича

-

президента товариства «Гранд Інвест Лімітед», Волинська область


СТРУКОВА
Костянтина Андрійовича

-

голову правління Бориспільського районного споживчого товариства, Київська область


ТАЛАХА
Віктора Миколайовича

-

заступника директора Департаменту Антимонопольного комітету України


ТКАЧЕНКА
Володимира Володимировича

-

голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Авіакомпанія «Українські вертольоти», м. Київ


ФАЛАЛЄЄВА
Віктора Івановича

-

художнього керівника камерно-інструментального ансамблю «Київська Русь» Луганської обласної філармонії


ФІЛАТОВА
Станіслава Юрійовича (ВАРНАВУ)

-

єпископа Макіївського, настоятеля Свято-Георгіївського собору, вікарія Донецької єпархії Української православної церкви


ЧАЛОВА
Альберта Олексійовича

-

першого заступника голови ради Дніпропетровської обласної організації ветеранів України


ЧЕХУНА
Василя Федоровича

-

директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького Національної академії наук України, м. Київ


ЯЩУКА
Володимира Миколайовича

-

голову Іллінецької районної державної адміністрації, Вінницька область

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня


БОЖКА
Руслана Івановича

-

інспектора прикордонної служби – інструктора відділення відділу прикордонної служби «Сопич» Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшину


ГОРБУНОВА
Віктора Юрійовича
(посмертно)

-

монтажника (бригадира) цеху акціонерного товариства «Концерн Стирол», Донецька область


ІСКРИЧА
Сергія Сергійовича

-

командира 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Харків Головного управління ДСНС України у Харківській області, сержанта служби цивільного захисту


САВОНІНУ
Марину Сергіївну
(посмертно)

-

фельдшера підстанції спеціалізованих бригад швидкої медичної допомоги комунальної установи «Запорізька станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» Запорізької обласної ради


УСКА
Миколу Вячеславовича

-

інспектора прикордонної служби відділення відділу прикордонної служби «Сопич» Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика


ЧМУЖА
Вадима Сергійовича
(посмертно)

-

пожежного – рятувальника 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Харків Головного управління ДСНС України у Харківській області, молодшого сержанта служби цивільного захисту


ШЕВЧУКА
Ігоря Дмитровича
(посмертно)

-

начальника караулу 1-ї самостійної державної пожежної частини м.Івано-Франківськ Територіального управління МНС України в Івано-Франківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту


ШИПІЦИНА
Артема Олександровича

-

інспектора прикордонної служби відділення відділу прикордонної служби «Дергачі» Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, прапорщика

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЛІБАНОВУ
Еллу Марленівну

-

академіка-секретаря Відділення економіки Національної академії наук України, директора Інституту демографії і соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України, м. Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АВДІЄВСЬКУ
Майю Пантелеймонівну

-

помічника головного балетмейстера Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки, м. Київ


АРТИСЮК
Любов Гнатівну

-

майстра лісу Рожищенського лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство», Волинська область


ВАКУЛЕНКО
Тетяну Леонідівну

-

заступника начальника управління – начальника відділу Головного управління статистики у Харківській області


ГАВРИЛЕНКО
Марину Миколаївну

-

голову громадської організації «Севастопольське об'єднання пошукових організацій «Долг»


ГАВРИЛЕНКОВУ
Ірину Анатоліївну

-

машиніста електровоза цеху акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», Донецька область


КЛЮЧНИКОВУ
Тетяну Миколаївну

-

голову ради громадської організації «Національно-культурне об’єднання українців «Криниця», Російська Федерація


ЛЕСЬКІВ
Лесю Северинівну

-

спортсмена-інструктора Управління спорту Міністерства оборони України


ЛИСЕНКО
Аріадну Остапівну

-

професора кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького


КІРІЄНКА
Олександра Олександровича

-

першого заступника голови Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область


ПТАШКУ
Миколу Миколайовича

-

начальника управління Донецької обласної державної адміністрації


ЩЕРБЕЯ
Мирослава Васильовича

-

начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області, майора служби цивільного захисту

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня


ВОВКА
Володимира Сергійовича

-

старшого оперуповноваженого відділу Головного управління МВС України в Харківській області, майора міліції

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


БИКАНОВУ
Людмилу Павлівну

-

начальника відділу управління статистики у місті Сєвєродонецьку Головного управління статистики у Луганській області


КОВАЛЯ
Віктора Петровича

-

бригадира акціонерного товариства «Вепр», Полтавська область


КОРЕНЕВСЬКОГО
Леоніда Степановича

-

модельника формувально-заливної ділянки ливарного виробництва цеху товариства «Сервісний центр «Металург», м. Миколаїв


ЛИТВІНЕНКА
Володимира Григоровича

-

ветерана акціонерного товариства «Лисичанський склозавод «Пролетарій», Луганська область


НОВОСАДА
Віталія Євгеновича

-

машиніста збагачувальної фабрики акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область


СЕМЕНЮТУ
Анатолія Миколайовича

-

директора дочірнього підприємства «Гуляйпільський механічний завод» акціонерного товариства «Мотор Січ», Запорізька область


ФЕДЕНКО
Зінаїду Миколаївну

-

апаратника дільниці дочірнього підприємства «Пластмас» товариства «ТД Пластмас-Прилуки», Чернігівська область


ЧИРВУ
Олександра Володимировича

-

формувальника акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод», Донецька область


ШЕПЕЛЕНКА
Олександра Володимировича

-

лінійного техніка акціонерного товариства «Авіакомпанія «Українські вертольоти», м. Київ


ШКОЛУ
Анатолія Васильовича

-

свердлувальника цеху акціонерного товариства «Бериславський машинобудівний завод», Херсонська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


БРОНЄВОМУ
Леоніду Сергійовичу

-

акторові театру і кіно, м. Москва


КОЗАЧКУ
Андрію Миколайовичу

-

диригентові Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди, м. Київ

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


ОДАЙНИК
Оксані Вадимівні

-

художникові-живописцю, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


АРТЕМЕНКО
Анні Петрівні

-

актрисі державного підприємства «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ


БОГАТИРЬОВІЙ
Олександрі Юріївні

-

актрисі, провідному майстру сцени комунального закладу «Ордена Трудового Червоного Прапора академічний російський драматичний театр імені О.С. Пушкіна», м. Харків


ДОРОЩУК
Валентині Миколаївні

-

артистці Волинського державного академічного українського народного хору Волинської обласної філармонії


КАРАКАШ
Ірині Олександрівні

-

актрисі Донецького академічного обласного театру ляльок


КІКАБІДЗЕ
Вахтангу Костянтиновичу

-

акторові, співаку, режисерові, м. Тбілісі


МАЛИНОВСЬКОМУ
Артуру Рафаїловичу

-

солістові балету ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії


НЕРЯНОВІЙ
Наталії Володимирівні

-

артистці-вокалістці Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна


СЕЛЕЗНЬОВІЙ
Катерині Віталіївні

-

артистці драми Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.К. Садовського


ТЕРЛЕЦЬКІЙ
Жанні Олексіївні

-

провідному майстрові сцени комунальної установи «Севастопольський театр для дітей та молоді»


ШАПОВАЛУ
Олександру Миколайовичу

-

артистові балету Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»


МОШИНСЬКІЙ
Наталії Ігнатівні

-

директорові департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації – головному архітектору Київської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»


ЗАВОЙЧИНСЬКОМУ
Валентину Олександровичу

-

начальникові Служби автомобільних доріг в Автономній Республіці Крим


КОБЛИКУ
Василю Йосифовичу

-

начальникові Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області


СИДОРЕНКУ
Володимиру Андрійовичу

-

заступникові завідувача відділу будівництва та ремонту Управління справами Апарату Верховної Ради України


ХАРКУ
Михайлу Степановичу

-

директорові Департаменту Волинської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»


МЕЛЬНИКУ
Роману Івановичу

-

технічному директорові товариства «Високовольтний союз - Україна», м. Рівне


НЕЛІПІ
Віталію Івановичу

-

головному конструкторові проектів акціонерного товариства «Феодосійська суднобудівна компанія «Море», Автономна Республіка Крим


ОНІПКУ
Олексію Федоровичу

-

президентові всеукраїнської громадської організації «Українська академія наук», м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»


ФАТЄЄВІЙ
Ользі Наумівні

-

учительці Київського військового ліцею імені Івана Богуна


ХОРЦЮ
Михайлу Олександровичу

-

викладачеві Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради


ХРИПЧЕНКО
Ніні Володимирівні

-

директорові Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа I–III ступенів – позашкільний навчальний заклад «Гармонія» Приазовської районної ради, Запорізька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»


БАРАБАШУ
Івану Васильовичу

-

директорові будівельно-технологічного інституту, завідувачу кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури, докторові технічних наук, професору


БОГДАНОВУ
Вячеславу Леонідовичу

-

першому заступникові головного вченого секретаря Національної академії наук України – начальнику Науково-організаційного відділу Президії Національної академії наук України, докторові фізико-математичних наук, м. Київ


ЗИМАН
Світлані Миколаївні

-

провідному науковому співробітникові Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ


ІВАКІНУ
Олексію Аркадійовичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету «Одеська юридична академія», доктору філософських наук, професорові


ПАЛІЮ
Володимиру Михайловичу

-

начальникові Відділу Президії Національної академії наук України, кандидату геолого-мінералогічних наук, м. Київ


ПЕХНЬО
Василю Івановичу

-

заступникові директора Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського Національної академії наук України, доктору хімічних наук, професорові, м. Київ


ЧЕРНОБАЮ
Юрію Миколайовичу

-

директорові державного природознавчого музею Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професорові, м. Львів


ЧУМАКУ
Вадиму Віталійовичу

-

завідувачеві лабораторії Інституту радіаційної гігієни і епідеміології державної установи «Науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України», доктору біологічних наук, м. Київ


ЯНЧІЮ
Роману Івановичу

-

завідувачеві відділу Інституту фізіології імені О.О. Богомольця Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»


БОГОМАЗОВУ
Дмитру Михайловичу

-

режисерові-постановнику театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра»


КОЛОДУБ
Оксані Львівні

-

музикознавцеві, лектору-музикознавцю Національної філармонії України, м. Київ


ЦУГОРЦІ
Олександру Петровичу

-

художникові-живописцю, старшому викладачу кафедри Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»


ЄСИПЧУКУ
Анатолію Володимировичу

-

донорові комунального закладу «Сумська обласна клінічна лікарня»


ІВАНЧУКУ
Михайлу Васильовичу

-

донорові Коломийської центральної районної лікарні, Івано-Франківська область


МАЛАКЄЄВУ
Руслану Івановичу

-

донорові Кримської республіканської установи «Центр служби крові»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»


ВОСКОБІЙНИК
Юлії Сергіївні

-

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України


НОВОХАЦЬКІЙ
Світлані Сергіївні

-

віце-президентові акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»


ОСНИЦЬКІЙ
Наталії Анатоліївні

-

завідувачеві Відділу Секретаріату Конституційного Суду України


ПЕНДЗИНУ
Олегу Володимировичу

-

директорові департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


ПОЛХОВСЬКОМУ
Ігорю Стахійовичу

-

голові правління акціонерного товариства «АВТОКРАЗБАНК», м. Київ


САЛАЩЕНКУ
Миколі Івановичу

-

ветеранові дорожньої галузі, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»


ІЛЬНИЦЬКОМУ
Василю Івановичу

-

головному редакторові обласної газети «Срібна земля ФЕСТ», Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


БАЮНУ
Юрію Володимировичу

-

завідувачеві центру комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня»


ГЛУШОК
Оксані Кирилівні

-

завідувачеві відділення комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер»


ГОНЧАРУ
Олексію Андрійовичу

-

професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


ДИННИК
Світлані Михайлівні

-

завідувачеві лікарської амбулаторії № 2 державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами


ЗІНЧЕНКУ
Віктору Михайловичу

-

завідувачеві відділення медичного центру товариства «ІСІДА-IVF», м. Київ


КОШЕЛЄВУ
Юрію Георгійовичу

-

лікареві відділення клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами


ПОЛІНКЕВИЧУ
Броніславу Станіславовичу

-

професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


ТОВШТЕЙНУ
Леоніду Арнольдовичу

-

завідувачеві відділення комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер»


ФУРСІ
Ірині Анатоліївні

-

заступникові головного лікаря державного лікувально-профілактичного закладу «Центральна клінічна лікарня Укрзалізниці», м. Харків


ЧЕРВИЦЬ
Галині Костянтинівні

-

завідувачеві відділення Лікарні для вчених Національної академії наук України, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»


МУНТЯН
Валентині Василівні

-

майстрині-вишивальниці, м. Кіровоград

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»


ІОРДАНОВУ
Ігорю Вячеславовичу

-

генеральному директорові – голові дирекції акціонерного товариства «ТЕТЗ-ІНВЕСТ», Донецька область


КОСТЕНКУ
Володимиру Анатолійовичу

-

ковалю цеху акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені М.В. Фрунзе»


КРАЙНЮКУ
Олександру Анатолійовичу

-

головному конструкторові товариства «ТД «Краснолуцький машинобудівний завод», Луганська область


МИТРОФАНОВУ
Олександру Петровичу

-

директорові Південно-Української філії державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого», м. Херсон


ФІРСОВУ
Миколі Васильовичу

-

розмітникові цеху акціонерного товариства «Турбоатом», м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»


ДРАГНЄВІЙ
Світлані Іванівні

-

заступникові головного редактора газети Всеукраїнської громадської організації «Асоціація болгар України», м. Одеса


ЖУКОВУ
Євгену Самійловичу

-

викладачеві-методисту відділу Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби


КЕБІ
Мирославу Євгеновичу

-

старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


НОРЕЦЬ
Галині Григорівні

-

головному костюмерові Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки, м. Київ


СИРОТЮК
Халіді Халілулаївні

-

викладачеві-методисту комунального вищого навчального закладу «Криворізьке обласне музичне училище», Дніпропетровська область


СЛОБОДЕНЮКУ
Юрію Володимировичу

-

керівникові оркестрової групи, солістові оркестру академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм


ТОМШИНСЬКІЙ
Ларисі Валентинівні

-

керівникові зразкового ансамблю народного танцю «Відродження» Машівського районного будинку культури, Полтавська область


ЦИБУЛЬСЬКОМУ
Олександру Юрійовичу

-

заступникові директора дирекції виставок Національної спілки художників України, м. Київ


ЧЕРНЕНКО
Лілії Олексіївні

-

викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 2


ШТИХАЛЮКУ
Павлу Івановичу

-

директорові комунального закладу «Муніципальний духовий оркестр «Дубно» Дубенської міської ради, Рівненська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»


БАБІЧ
Надії Денисівні

-

професорові кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


БАШТАНЕНКО
Ользі Миколаївні

-

начальникові управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради, Дніпропетровська область


БІЛОУСУ
Олександру Миколайовичу

-

декану факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка


ВЄТРОВУ
Ігорю Георгійовичу

-

заступникові директора Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ГОСПОДАРЕНКУ
Григорію Миколайовичу

-

професорові кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


КАРГІНУ
Анатолію Олексійовичу

-

деканові факультету Донецького національного університету


КУПРІЄНКУ
Миколі Павловичу

-

директорові Сокиринського професійного аграрного ліцею, Чернігівська область


ЛЕВЧЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

головному спеціалістові відділу Ємільчинської районної державної адміністрації, Житомирська область


НЕПОМНЯЩОМУ
Андрію Анатолійовичу

-

професорові кафедри Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Автономна Республіка Крим


ПАВЛЕНКУ
Петру Григоровичу

-

директорові Ялтинської гімназії імені А.П. Чехова Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим


ШАПОВАЛУ
Роману Володимировичу

-

директорові Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»


ВЕЛИЧКО
Марині Борисівні

-

ученому секретареві державної установи «Інститут нефрології Національної академії медичних наук України», м. Київ


КАСЬЯНЕНКУ
Івану Івановичу

-

директорові державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»


АТАНАСОВУ
Юрію Васильовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства «Сентравіс Продакшн Юкрейн», Дніпропетровська область


ГОЛОВАТОМУ
Володимиру Петровичу

-

голові правління акціонерного товариства «Ковельські ковбаси», Волинська область


ГОНЧАРУКУ
Геннадію Михайловичу

-

головному інженерові акціонерного товариства «Кременчуцький завод технічного вуглецю», Полтавська область


ДЕРЖАКУ
Леоніду Нестеровичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства «Луганський лікеро-горілчаний завод «Луга-Нова»


КОСТЮЧЕНКУ
Григорію Івановичу

-

начальникові Марківського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства філії акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз»


ОЛІЙНИЧЕНКУ
Віктору Михайловичу

-

заступникові голови правління – директору технічному акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси


ТЕР-ТУМАСОВУ
Артуру Олеговичу

-

генеральному директорові товариства «Спільне українсько-німецьке підприємство «АТЕМ-ФРАНК», м. Житомир


ЧЕБЕРКУ
Андрію Івановичу

-

генеральному директорові товариства «Дніпрокераміка», м. Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»


ЗАРІЧАНСЬКОМУ
Григорію Івановичу

-

начальникові відділу акціонерного товариства «Бершадське АТП-10527», Вінницька область


МИХАЙЛЕНКО
Валентині Олексіївні

-

адміністраторові державного підприємства «Зал офіційних делегацій» Державного управління справами


НЕФЬОДОВУ
Олександру Васильовичу

-

начальникові флоту (портового) Маріупольської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», Донецька область


НОВИКОВІЙ
Ларисі Юріївні

-

директорові товариства «Автотранспортне підприємство 11231», м. Дніпропетровськ


ЧИЖОВУ
Миколі Миколайовичу

-

механізаторові (докеру-механізатору) комплексної бригади державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск», м. Миколаїв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»


ЛЕВЧЕНКУ
Віталію Панасовичу

-

завідувачеві лабораторії Маньківської сортодослідної станції філії Українського інституту експертизи сортів рослин – Черкаський обласний державний центр експертизи сортів рослин


ПРИСЯЖНЮКУ
Сергію Васильовичу

-

генеральному директорові товариства «Орексим Україна», м. Миколаїв


ТРОХИМЮКУ
Олександру Адамовичу

-

трактористові-машиністу підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», Рівненська область


ФЕДОРЧУКУ
Володимиру Васильовичу

-

голові Баранівської районної державної адміністрації, Житомирська область


ШУЛЬЗІ
Володимиру Миколайовичу

-

директорові товариства «Агрофірма «40 років Жовтня», Запорізька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»


МЕЛЬНИК
Валентині Іванівні

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації, Житомирська область


ПУСТОВІЙ
Марії Іванівні

-

керівникові Служби Віце-прем’єр-міністра України


СІДЛЕЦЬКОМУ
Олександру Станіславовичу

-

голові Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»


ГИРИЧ
Тетяні Миколаївні

-

начальникові цеху обслуговування споживачів № 8 Кіровоградської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»


КИРИЛЮКУ
Віталію Анатолійовичу

-

заступникові голови правління Вінницької обласної спілки споживчих товариств


ЛИСОМУ
Володимиру Васильовичу

-

директорові департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради


СОРОКІНІЙ
Марії Василівні

-

завідувачеві виробництва акціонерного товариства «Туристсько-оздоровчий комплекс «Судак», Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»


КАПІРУЛІ
Олексію Михайловичу

-

директорові національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», Сумська область


МАСЛОВУ
Івану Ігоровичу

-

завідувачеві відділу Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру Національної академії аграрних наук України, Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»


БІЛОМУ
Олександру Миколайовичу

-

голові Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України


КАРАКАШУ
Іллі Івановичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету «Одеська юридична академія»


КОВАЛЬЧУКУ
Вадиму Олексійовичу

-

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»


БУБЦІ
Василю Назаровичу

-

члену федерації легкої атлетики Донецької області, президентові товариства «Спортивний клуб Сергія Бубки»


КОЗИЦЬКОМУ
Віктору Васильовичу

-

директорові Стахановського стадіону «Перемога», Луганська область


ЛЕНДЬЄЛУ
Василю Золтановичу

-

віце-президентові Федерації вуличного баскетболу України, м. Київ


ПИЩЄВУ
Віктору Федоровичу

-

заступникові голови комітету Федерації футболу України, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


АДЄЄВУ
Володимиру Васильовичу

-

художникові-живописцю, м. Севастополь


ГУДИМІ-БІЛОУС
Романні Володимирівні

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, м. Львів


ЖІЛІНСКАЙТЕ
Крістіні Казимерівні

-

художникові станкового та монументального живопису, м. Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»


МЕЛЬНИКУ
Сергію Афанасійовичу

-

директорові структурного підрозділу «Шахтоуправління «Суходільське-Східне» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
30 листопада 2013 року
№ 655/2013




вгору