Про відзначення державними нагородами України з нагоди 20-ї річниці незалежності України
Президент України; Указ від 23.08.2011845/2011
Повідомлення: Дуже багато відкритих сторінок за хвилину
Почекайте одну хвилину, будь-ласка......
Документ 845/2011, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2011
 

Сторінки:  [ 1 ]  2
наступна сторінка »  

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди 20-ї річниці незалежності України

За значний особистий внесок у становлення незалежності
України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету,
заслуги у державотворчій, соціально-економічній,
науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та
бездоганне служіння Українському народові п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня
СМОЛІЯ - директора Інституту історії України Валерія Андрійовича НАН України, академіка НАН України,
м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ГУРСЬКОГО - голову Організації ветеранів Олексія Георгійовича Одеської області
ЗЛЕНКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Анатолія Максимовича України, Міністра закордонних справ
України у 1990-1994 роках і
2000-2003 роках
ІВАНЧУКА - інструктора-спортсмена Федерації Василя Михайловича шахів України, м. Львів
КІВАЛОВА - народного депутата України Сергія Васильовича
КУЧУКА-ЯЦЕНКА - заступника директора Інституту Сергія Івановича електрозварювання імені Є.О. Патона,
академіка НАН України, м. Київ
РЕЗНІКОВИЧА - генерального директора - художнього Михайла Ієрухімовича керівника Національного академічного
театру російської драми імені Лесі
Українки, м. Київ
РИБАКА - народного депутата України Володимира Васильовича
ШЕВЧЕНКА - генерального директора - художнього Володимира Дмитровича керівника державного підприємства
"Національний цирк України", народного
артиста України, м. Київ
ЯЦУБУ - голову Севастопольської міської Володимира Григоровича державної адміністрації
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
АСМОЛОВА - радника генерального директора Олександра Олександровича державного науково-виробничого
підприємства "Об'єднання Комунар",
м. Харків
БЕЗГІНА - віце-президента Національної академії
Ігоря Дмитровича мистецтв України, м. Київ
ГАЛУНЕНКА - заступника начальника Євгена Олександровича льотно-випробувальної і доводочної
бази з льотно-випробувальної роботи
державного підприємства "АНТОНОВ",
м. Київ
ГАРКУШУ - професора кафедри Національної Григорія Якимовича музичної академії України імені
П.І. Чайковського, м. Київ
ГУЦАЛА - генерального директора - художнього Віктора Омеляновича керівника Національного оркестру
народних інструментів України, м. Київ
ЗАЙЦЕВА - голову наглядової ради товариства Олексія Борисовича "Агрофірма "Сади України", Харківська
область
ЗАХАР'ЄВА - директора приватного Миколу Йосиповича сільськогосподарського підприємства
"Маяк", Одеська область
ЛІПКАНА - генерального директора Анатолія Васильовича акціонерного товариства
"Уманьферммаш", Черкаська область
ПАНАСЮКА - директора Фізико-механічного інституту
Володимира Васильовича імені Г.В. Карпенка НАН України,
академіка НАН України, м. Львів
ПРИГОДСЬКОГО - народного депутата України Антона Вікентійовича
ТАБАЧНІКА - народного депутата України Якова Піневича
ЯНКА - голову Всеукраїнського галузевого Станіслава Васильовича об'єднання організацій роботодавців
вугільної промисловості
"Укрвуглероботодавці", м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БАЖЕНОВА - першого проректора Київського Віктора Андрійовича національного університету будівництва
і архітектури, доктора технічних наук
БІЛИКА - директора приватно-орендного Антона Івановича підприємства "Іванівське",
Тернопільська область
БОЙКА - народного депутата I скликання Івана Григоровича Верховної Ради України
БОРИМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Івана Арсеньовича товариства "Промінь", Вінницька
область
БРИНЗАКА - президента Федерації біатлону України,
Володимира Михайловича м. Київ
ВИШИВАНЮКА - голову Івано-Франківської обласної Михайла Васильовича державної адміністрації
ГАСЮКА - голову приватного Осипа Амброзовича сільськогосподарського підприємства
агрофірми "Горинь", Тернопільська
область
ГЕРМАНЧУКА - Постійного представника Національного
Петра Кузьмовича банку України у Верховній Раді України
ГОНЧАРОВА - генерального директора державного Анатолія Дмитровича підприємства "Артемвугілля", Донецька
область
ГУРЕЄВА - народного депутата України Василя Миколайовича
ДЬОМІНА - Надзвичайного і Повноважного Посла Олега Олексійовича України в Республіці Казахстан
ЄВТЄЄВА - директора Департаменту Секретаріату Юрія Олексійовича Кабінету Міністрів України
КОНЬКОВА - голову Комісії у справах колишніх Василя Олександровича партизанів Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років при Верховній Раді
України
КОСТУСЄВА - Одеського міського голову Олексія Олексійовича
КРУКА - народного депутата України Юрія Борисовича
КУНЧЕНКА - народного депутата України Олексія Петровича
ЛАНДИКА - народного депутата України Валентина Івановича
ЛЕГОТКІНА - голову наглядової ради акціонерного Геннадія Івановича товариства "Кременчуцький колісний
завод", Полтавська область
МАЩЕНКА - кінорежисера-постановника, Миколу Павловича академіка-секретаря відділення
Національної академії мистецтв
України, м. Київ
МЕЛЬНИКА - народного депутата України Петра Володимировича
МОСКАЛЕНКА - Коростенського міського голову, Володимира Васильовича Житомирська область
МОСКАЛЯ - народного депутата України Геннадія Геннадійовича
НАЗАРОВУ - артистку драми Національного Тетяну Євгенівну академічного театру російської драми
імені Лесі Українки, м. Київ
НОВІКОВА - директора Інституту надтвердих Миколу Васильовича матеріалів імені В.М. Бакуля
НАН України, м. Київ
ПОПОВА - голову Київської міської Олександра Павловича державної адміністрації
САЛЬДА - Херсонського міського голову Володимира Васильовича
СТОЯНА - народного депутата України Олександра Миколайовича
ТЕДЕЄВА - народного депутата України Ельбруса Сослановича
ТІНДЮКА - першого заступника голови Миколу Андрійовича Одеської обласної ради
ФЕДОСОВА - завідувача кафедри державного вищого
Віктора Михайловича навчального закладу "Київський
національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана"
ЧУЛКОВА - голову правління об'єднання громадян
Євгенія Івановича "Рада старійших енергетиків України",
м. Київ
ЩЕЛКУНОВА - президента Українського національного
Володимира Ігоровича комітету Міжнародної торгової палати,
м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАРАБАША - президента Асоціації народних Олександра Леонідовича депутатів України, народного депутата
I скликання Верховної Ради України
БЕСЧАСТНОГО - проректора Луганського державного Віктора Миколайовича університету внутрішніх справ імені
Е.О. Дідоренка - начальника Донецького
юридичного інституту
БОНДАРЕНКА - народного депутата України Віктора Вікторовича
БУДЖЕРАКА - народного депутата України Олександра Олександровича
ВАСИЛЬЄВА - народного депутата України Олександра Андрійовича
ВАЩУКА - архієпископа Рівненського і Віктора Володимировича Острозького, керуючого Рівненською
(ВАРФОЛОМІЯ) єпархією Української православної
церкви
ВІЛКУЛА - голову Дніпропетровської обласної Олександра Юрійовича державної адміністрації
ГАЙДОША - Берегівського міського голову, Іштвана Ференцовича Закарпатська область
ГУСАРОВА - народного депутата України Сергія Миколайовича
ДАНИЛЕНКО - генерального директора Валентину Петрівну сільськогосподарського товариства
"Агросвіт", Київська область
ДЖИГУ - голову Вінницької обласної Миколу Васильовича державної адміністрації
ДОБКІНА - голову Харківської обласної Михайла Марковича державної адміністрації
ДОЛІНСЬКОГО - директора Інституту технічної Анатолія Андрійовича теплофізики НАН України, академіка
НАН України, м. Київ
ДУБАСА - голову правління акціонерного Петра Андрійовича товариства по газопостачанню та
газифікації "Рівнегаз"
ЗАЙКА - народного депутата I скликання Якова Яковича Верховної Ради України
ЗАСУХУ - народного депутата II скликання Анатолія Андрійовича Верховної Ради України
ЗВАРИЧА - народного депутата України Ігоря Теодоровича
КОМАРА - народного депутата України Миколу Степановича
КОРОБКА - директора Київської обласної філії Володимира Васильовича акціонерного товариства "Укртелеком"
КРИВОЛАПА - народного депутата I скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
КРИЖАНІВСЬКОГО - народного депутата I скликання Володимира Петровича Верховної Ради України
КУРОВСЬКОГО - народного депутата України Івана Івановича
ЛАРІНА - голову Кіровоградської обласної Сергія Миколайовича державної адміністрації
ЛЕЩЕНКА - голову Київської групи ветеранів Федора Прокоповича 13-ї Червонопрапорної армії
ЛИСОВА - народного депутата України Ігоря Володимировича
ЛУБКІВСЬКОГО - письменника, громадського діяча, Романа Мар'яновича м. Львів
МАЛЬЦЕВА - Макіївського міського голову, Олександра Миколайовича Донецька область
МІНАЄВА - ректора Донецького національного Олександра Анатолійовича технічного університету
МОЛОДКІНА - апаратника акціонерного товариства Михайла Юрійовича "Сєвєродонецьке об'єднання Азот",
Луганська область
МОРГУНА - старшого наукового співробітника Олександра Андрійовича Центрального науково-дослідного
інституту навігації і управління,
м. Київ
МОСКАЛЕНКА - голову Чернігівської обласної ради Анатолія Івановича Організації ветеранів України
НАГОРЯНСЬКОГО - директора державного підприємства Анатолія Олексійовича "Санаторій "Конча-Заспа" Державного
управління справами
НАКОНЕЧНОГО - народного депутата України Володимира Леонтієвича
ПАВЛЕНКА - народного депутата України Сергія Григоровича
ПАВЛОВСЬКОГО - завідувача кафедри Львівського Михайла Петровича національного медичного університету
імені Данила Галицького
ПРИХОДЬКА - голову спостережної ради - президента
Володимира Івановича акціонерного товариства "Крюківський
вагонобудівний завод", Полтавська
область
ПРИХОДЬКА - генерального директора корпорації Ігоря Владленовича виробничих та комерційних підприємств
"Союз", м. Одеса
РИЖУКА - голову Житомирської обласної державної
Сергія Миколайовича адміністрації
РОГОВА - начальника державного підприємства Миколу Васильовича "Донецька залізниця"
САМОЙЛЕНКА - народного депутата України Юрія Павловича
САМОФАЛОВА - народного депутата України Геннадія Григоровича
СИДОРЕНКА - народного депутата II скликання Григорія Васильовича Верховної Ради України
СОЛОШЕНКА - народного депутата України Миколу Павловича
ТУРЧИНА - голову Дніпропетровської міської Ігоря Володимировича спілки "Союз Чорнобиль України"
ЧЕЧЕТОВА - народного депутата України Михайла Васильовича
ШКІРЮ - народного депутата України Ігоря Миколайовича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АЛЕКСЕЙЧУКА - учителя спеціалізованої Володимира Івановича школи-інтернату "Львівський
фізико-математичний ліцей при
Львівському національному університеті
імені Івана Франка з поглибленим
вивченням природничо-математичних
наук"
АНОПРІЄНКА - Керівника Головного управління Євгена Яковича Адміністрації Президента України
БАБЕНКА - заступника генерального директора Юрія Володимировича товариства "Агрофірма "Золота Балка",
м. Севастополь
БАГНЮКА - голову Волинської обласної організації
Олександра Тимофійовича воїнів останнього воєнного призову
БАЛАНДЮКА - народного депутата I скликання Миколу Степановича Верховної Ради України
БАХМАЧА - голову наглядової ради акціонерного Євгенія Степановича товариства "Науково-виробниче
підприємство "Радій", м. Кіровоград
БАХТЕЄВУ - народного депутата України Тетяну Дмитрівну
БІЛЯ - завідувача відділення Київської Богдана Назаровича міської клінічної лікарні N 9
БІРЮКА - народного депутата України Льва Васильовича
БІТАЄВА - проректора Національної академії Валерія Анатолійовича керівних кадрів культури і мистецтв,
м. Київ
БОНДАРЕНКО - народного депутата України Олену Анатоліївну
БОНДІКА - директора Українського державного Віктора Анатолійовича підприємства "Укрхімтрансаміак",
м. Київ
БОРИСОВА - протоієрея, настоятеля храму Святителя
Євгена Євгеновича Феодосія Чернігівського парафії
Дніпропетровської єпархії Української
православної церкви
БУТЯГУ - Надзвичайного і Повноважного Посла Володимира Івановича України в Республіці Кенія та
Об'єднаній Республіці Танзанія
ВАСИЛЕНКА - заступника головного інженера Миколу Івановича акціонерного товариства
"Новокраматорський машинобудівний
завод", Донецька область
ВАСИЛИШИНА - головного лікаря Олександрівської Романа Йосифовича клінічної лікарні міста Києва
ВАСЮТІНА - народного депутата України Сергія Івановича
ВЕЛИЧКА - головного консультанта секретаріату Віктора Івановича Комітету Верховної Ради України з
питань аграрної політики та земельних
відносин
ВИСОЦЬКОГО - голову правління акціонерного Геннадія Васильовича товариства "Харківський машинобудівний
завод "Світло шахтаря"
ВІТРУКА - директора товариства "Прогрес", Анатолія Олександровича Волинська область
ГАЛЬЧИНСЬКУ - директора департаменту Генерального Тетяну Анатоліївну економічного департаменту
Національного банку України
ГОРДОВА - першого заступника голови Віктора Арсентійовича Хмельницької обласної ради Організації
ветеранів України
ГОФМАНА - токаря портових майстерень державного
Олександра Володимировича підприємства "Керченський морський
торговельний порт", Автономна
Республіка Крим
ГУЛЬЧІЯ - головного лікаря Київського міського
Миколу Васильовича клінічного ендокринологічного центру
ДАНИЛЕНКА - завідувача відділу Інституту історії
Віктора Михайловича України НАН України, м. Київ
ДЕМИДКА - народного депутата України Володимира Миколайовича
ДЕМЧИШЕНА - народного депутата України Василя Васильовича
ДЕМЯНКА - народного депутата України Миколу Івановича
ДІДУРКА - головного балетмейстера Одеського Ігоря Олександровича академічного театру музичної комедії
імені М. Водяного
ЗЕНЧЕНКА - голову правління Всеукраїнської спілки
Олександра Федоровича "Координаційна рада громадських
об'єднань інвалідів та постраждалих
від Чорнобильської катастрофи",
Київська область
ЗУБКА - директора приватного Володимира Івановича сільськогосподарського підприємства
"Комишанське", Сумська область
ІСТРАТЕНКА - народного депутата I скликання Миколу Васильовича Верховної Ради України
КАТУНІНА - муляра товариства "ЕН ЕС АЙ БУД", Миколу Олексійовича м. Київ
КИЦУНА - бурильника Стрийського відділення Петра Івановича бурових робіт бурового управління
"Укрбургаз" дочірньої компанії
"Укргазвидобування", Львівська область
КІНАХА - народного депутата України Анатолія Кириловича
КІЧАТОГО - голову Рівненської обласної ради Юрія Святославовича
КЛИМЦЯ - народного депутата України Павла Анатолійовича
КЛЮЄВА - народного депутата України Сергія Петровича
КОЖАРУ - народного депутата України Леоніда Олександровича
КОРЖА - народного депутата України Павла Петровича
КОСТЮКА - народного депутата I скликання Олександра Власовича Верховної Ради України
КОСТЯКА - голову Херсонської обласної Миколу Михайловича державної адміністрації
КУЛИКА - Байковецького сільського голову, Анатолія Романовича Тернопільська область
КУЛИКА - ректора Національного авіаційного Миколу Сергійовича університету, м. Київ
КУПЧИШИНА - Надзвичайного і Повноважного Посла Олександра Михайловича України у Французькій Республіці,
Постійного представника України
при ЮНЕСКО
КУШНІРА - керівника центрального апарату Олександра Дмитровича Партії регіонів, м. Київ
ЛЕВЧЕНКА - народного депутата I скликання Геннадія Петровича Верховної Ради України
ЛЕДИДУ - голову Закарпатської обласної Олександра Олександровича державної адміністрації
ЛИСЕНКА - завідувача відділу Інституту історії
Олександра Євгеновича України НАН України, м. Київ
ЛИЧУКА - народного депутата України Володимира Івановича
ЛУКАСЕВИЧА - головного бухгалтера - директора Богдана Володимировича департаменту Національного банку
України
ЛУК'ЯНОВА - голову наглядової ради публічного Валентина Борисовича акціонерного товариства "Часівоярський
вогнетривкий комбінат",
Донецька область
ЛУК'ЯНОВА - народного депутата України Владислава Валентиновича
ЛУК'ЯНОВА - начальника Головного управління Ігоря Вікторовича справами Державної адміністрації
залізничного транспорту України
ЛУЦЬКОГО - народного депутата України Максима Георгійовича
МАКЕЄНКА - народного депутата України Володимира Володимировича
МАЛЬГІНА - заступника командира загону Сьомого Павла Володимировича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості міста Краснодон,
Луганська область
МАНЬКОВСЬКОГО - народного депутата України Григорія Володимировича
МАТВІЙЧУКА - голову Одеської обласної державної Едуарда Леонідовича адміністрації
МИКИТЕНКА - Спеціального представника України з Євгена Олеговича питань Близького Сходу та Африки,
Надзвичайного і Повноважного Посла
України
МИРОНЕНКА - народного депутата України Михайла Івановича
МОРОКА - народного депутата України Юрія Миколайовича
НАЗАР - слюсаря з огляду та ремонту Розалію Семенівну локомотивів відокремленого підрозділу
"Локомотивне депо Львів-Захід"
державного територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця"
НОВОХАТЬКА - голову правління акціонерного Миколу Миколайовича товариства "Агронива", Запорізька
область
НОСІКА - токаря цеху акціонерного товариства Олександра Петровича "Завод напівпровідників", м. Запоріжжя
ОСТАПЕНКА - генерального директора Національного
Максима Анатолійовича заповідника "Хортиця", м. Запоріжжя
ПАВЛЕНКА - народного депутата України Едуарда Івановича
ПАСТУШЕНКА - голову Донецької обласної ради Володимира Михайловича профспілок
ПІНЧУКА - народного депутата України Андрія Павловича
ПОТАПОВА - народного депутата України Василя Івановича
ПРИМАКА - директора Нижньодністровського Віталія Олександровича національного природного парку,
Одеська область
РЕБРИКА - політв'язня, народного депутата Богдана Васильовича I скликання Верховної Ради України,
м. Івано-Франківськ
РУБЛЬОВА - ученого секретаря Інституту історії Олександра Сергійовича України НАН України, м. Київ
СВИРИДЕНКА - капітана порту державного підприємства
Алевтина Івановича "Контора капітана Севастопольського
морського рибного порту"
СЕМЕНЮКА - генерального директора товариства Івана Васильовича "Родничок" с. Бояни Новоселицького
району, Чернівецька область
СЕМИНОГУ - народного депутата України Анатолія Івановича
СКАРГУ - начальника головного управління Михайла Олександровича Донецької обласної державної
адміністрації
СКИРТАЧА - віце-президента, генерального Григорія Єгоровича директора Міжнародної громадської
організації "Луганське земляцтво" у
місті Києві
СМІТЮХА - народного депутата України Григорія Євдокимовича
СТАДНИКА - художнього керівника, головного Олександра Олександровича диригента Волинського державного
академічного українського народного
хору Волинської обласної філармонії
СТОЛЯРА - президента товариства "Спортивний Василя Андрійовича клуб "ФК Волинь", м. Луцьк
ТЕРЕЩУКА - народного депутата України Сергія Миколайовича
ТЕРЛЕЦЬКОГО - протоієрея, настоятеля церкви Володимира Михайловича Святителя Спирідонія Одеської єпархії
Української православної церкви
ТОЛСТЕНКА - народного депутата України Володимира Леонідовича
ТРОНЕВИЧА - головного спеціаліста головного Петра Олексійовича управління Волинської обласної
державної адміністрації
ТРОЯНА - директора товариства "Микулинецький Степана Матвійовича Бровар", Тернопільська область
УДОВІЧЕНКА - голову Полтавської обласної державної
Олександра Васильовича адміністрації
УСАТЕНКА - народного депутата I скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
ФЕДОРЧЕНКА - слюсаря аварійно-диспетчерської служби
Андрія Петровича Білоцерківської філії по експлуатації
газового господарства акціонерного
товариства по газопостачанню та
газифікації "Київоблгаз"
ФІЛАТОВА - голову наглядової ради акціонерного Юрія Васильовича товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод"
ФОМЕНКА - начальника управління акціонерного Василя Івановича товариства "Єнакієвський металургійний
завод", Донецька область
ЦАРЬОВА - народного депутата України Олега Анатолійовича
ЦЕРЕТЕЛІ - власника приватного виробничого Юрія Джакоєвича підприємства "Гірник-95" міста
Макіївки, Донецька область
ЦЮРКА - народного депутата України Петра Івановича
ЧЕРЕДНІЧЕНКА - генерального директора державного Юрія Анатолійовича підприємства обслуговування
повітряного руху України, Київська
область
ЧЕРНОВА - голову Харківської обласної ради Сергія Івановича
ЧИФІЛЬОВА - начальника Управління Національного Юрія Миколайовича банку України в Донецькій області
ЧМИРЯ - голову Сумської обласної державної Юрія Павловича адміністрації
ШАЦЬКУ - заступника головного бухгалтера - Олену Георгіївну начальника управління Головного
управління Національного банку
України по місту Києву і Київській
області
ШЕНЦЕВА - народного депутата України Дмитра Олексійовича
ШЕРЕМЕТЬЄВА - начальника Центру соціально-побутового
Миколу Олександровича призначення Миколаївської філії
акціонерного товариства "Укртелеком"
ЩЕРБИНУ - першого заступника начальника Миколу Миколайовича управління - завідувача відділу
Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
ЯДУХУ - голову Хмельницької обласної Василя Степановича державної адміністрації
ЯРОША - головного експерта-консультанта Олега Володимировича товариства "Герольдмайстер", м. Київ
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
КУДРЯШОВА - голову Луцької міської організації Павла Георгійовича інвалідів війни та Збройних Сил,
Волинська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
САДРЕДІНОВА - члена Республіканської асоціації Решата Зевадіновича ветеранів війни, праці та військової
служби кримських татар, Автономна
Республіка Крим
ЩЕТИНІНА - голову комісії Желєзнодорожної Віталія Геннадійовича районної організації ветеранів міста
Сімферополя, Автономна Республіка Крим
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ПОДОЛЯНЧУКА - голову Ковельської міської організації
Віталія Семеновича ветеранів війни, праці та Збройних
Сил, Волинська область
СТЕФАНЕНКА - декана факультету Донецького Павла Вікторовича національного технічного університету
ФИСУНА - голову громадської організації Якова Михайловича ветеранів війни заводу "Чисті метали",
Кіровоградська область
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
МІНЬКА - члена ради Волинської обласної Миколу Миколайовича Організації ветеранів України
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ДАТЧЕНКА - респіраторника Сьомого воєнізованого
Віктора Валентиновича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості міста
Краснодон, Луганська область
ГОЛОЛОБОВА - голову Алчевської міської організації
Сергія Григоровича Української Спілки ветеранів
Афганістану, Луганська область
ЄФІМЦЕВА - командира відділення Сьомого Миколу Миколайовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості міста Краснодон,
Луганська область
ПІДДУБНОГО - голову Шахтарської міської в Донецькій
Анатолія Івановича області організації Всеукраїнської
громадської організації інвалідів
"Союз Чорнобиль України"
ШЛЯПЦЕВА - помічника командира загону Сьомого Сергія Анатолійовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості
міста Краснодон, Луганська область
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
СУХОМЛИНСЬКУ - академіка-секретаря відділення Ольгу Василівну Національної академії педагогічних
наук України, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ЗЕЛЕНЧУК - референта Вінницького обласного Ольгу Петрівну об'єднаного товариства колишніх
політв'язнів, репресованих та їх дітей
МАРИНІНУ - директора товариства "Будинок Ірину Никифорівну побуту "Столичний", м. Київ
МІТРЯЄВУ - директора регіонального філіалу Світлану Іванівну Національного інституту стратегічних
досліджень в місті Ужгороді,
Закарпатська область
СЕМЕНЮК - голову Крижопільської районної Лідію Павлівну державної адміністрації, Вінницька
область
СЕМЕРЕНКО - заслуженого майстра спорту України, Віту Олександрівну члена національної збірної команди
України з біатлону, м. Суми
СТЕПЕНЬКІНУ - директора Корсунь-Шевченківського Парасковію Яківну державного історико-культурного
заповідника, Черкаська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГАРАЩЕНКО - директора Кіровоградської обласної Олену Миколаївну універсальної наукової бібліотеки
імені Д.І. Чижевського
ГАСЮК - майстра художньої вишивки, Олену Онуфріївну Чернівецька область
ДЕРКАЧ - завідувача фельдшерсько-акушерського
Надію Павлівну пункту с. Велика Яблунька
Маневицького району, Волинська область
ДРОГАН - голову наглядової ради дитячого Оксану Степанівну будинку для дітей-сиріт "Перлинка",
м. Одеса
ЖИВОДУЄВУ - учителя, директора Севастопольської Тетяну Олексіївну спеціалізованої школи I-III ступенів
N 3 з поглибленим вивченням
англійської мови
ЗАХАРЧЕНКО - художнього керівника Ансамблю Валентину Олександрівну класичної музики імені
Бориса Лятошинського Національного
будинку органної та камерної музики
України, народну артистку України,
м. Київ
ІЖЕВСЬКУ - Надзвичайного і Повноважного Посла Тетяну Іванівну України при Святому Престолі (Ватикан)
КОВАЛЬСЬКУ - заступника директора Волинського Віру Іванівну обласного центру перепідготовки та
підвищення кваліфікації працівників
органів державної влади, органів
місцевого самоврядування, державних
підприємств, установ і організацій
КРИВДУ - начальника контрольно-ревізійного Олександру Василівну управління в Миколаївській області
ЛЕВІЩЕНКО - пресувальника-вулканізаторника цеху Ганну Гаврилівну філії "Серійний завод "АНТОНОВ"
державного підприємства "АНТОНОВ",
м. Київ
ЛИТВИНЕНКО - головного спеціаліста відділу Ніну Анатоліївну департаменту Державного агентства
рибного господарства України
МІЗУН - логопеда Вільшанського дитячого Марію Іванівну будинку-інтернату, Закарпатська
область
ОЛЕКСИН - учительку спеціалізованої Лілію Тадеївну школи-інтернату "Львівський
фізико-математичний ліцей при
Львівському національному університеті
імені Івана Франка з поглибленим
вивченням природничо-математичних
наук"
ПЕКАРСЬКУ - директора-розпорядника Національного
Гертруду Лейбівну академічного театру російської драми
імені Лесі Українки, м. Київ
ПІДДУБНУ - голову Новосанжарської районної Валентину Іванівну асоціації фермерів та приватних
землевласників "Відродження
Полтавщини"
ПОТАПОВУ - репетитора з балету Національного Олену Михайлівну академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, народну
артистку України, м. Київ
РАДУШИНСЬКУ - диктора, ведучу програм, редактора Оксану Петрівну державного підприємства
"Старокостянтинівська
телерадіокомпанія", Хмельницька
область
РИБАК - майстра декоративного розпису, Наталію Михайлівну смт Петриківка, Дніпропетровська
область
СНІГУР - машиніста крана цеху акціонерного Тетяну Павлівну товариства "Український графіт",
м. Запоріжжя
СТРИЖЕВСЬКУ - оператора машинного доїння дочірнього
Оксану Сергіївну підприємства "Ілліч-Агро Умань"
публічного акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Черкаська область
ФЕДЯЄВУ - заступника голови Житомирської Любов Миколаївну обласної ради ветеранів
Нагородити орденом Данила Галицького
ГОНЧАРЕНКА - голову правління Донецької обласної Василя Дмитровича спілки споживчих товариств
ЛИТВИНЮКА - начальника управління служби Андрія Анатолійовича розпорядника Державного реєстру
виборців Центральної виборчої комісії
МИРОНОВА - керівника Головного управління Апарату
Володимира Миколайовича Верховної Ради України
МОРОЗОВА - заступника завідувача секретаріату Миколу Олексійовича депутатської фракції Апарату Верховної
Ради України
ОСАДЧУКА - члена Центральної виборчої комісії Олександра Кузьмича
САТКА - заступника керівника управління Вадима Борисовича Головного управління Адміністрації
Президента України
СОЛДАКА - члена Тернопільської обласної Івана Володимировича ветеранської організації Асоціації
ветеранів МВС України
ШЕВЧЕНКА - народного депутата II скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ГРІЩЕНКА - майстра дільниці комунального Андрія Андрійовича підприємства "Донецькміськводоканал"
КРИВОНОСА - начальника зміни служби комунального
Віктора Володимировича підприємства "Донецькміськводоканал"
КУЗНЕЦОВА - слюсаря служби комунального Олександра Яковича підприємства "Донецькміськводоканал"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АЛЕЙНІКОВУ - інженера-технолога відділу Зінаїду Федорівну державного підприємства "Луганський
авіаційний ремонтний завод"
БАЗИЛЮКА - начальника цеху Волинської обласної Івана Миколайовича державної телерадіокомпанії
БЕЗКИДНЯКА - машиніста компресорних установок Юрія Михайловича автомобільної газонаповнювальної
компресорної станції N 1 міста
Тернопіль регіонального виробничого
управління "Львівавтогаз"
БОРСУКА - секретаря Краматорської міської Андрія Михайловича ради, Донецька область
БЯНОВУ - голову Іванівської районної державної
Наталю Анатоліївну адміністрації, Одеська область
ДІДИКА - водія Служби автомобільних доріг Романа Миколайовича у Вінницькій області
ДМІТРОВУ - оброблювача виноматеріалів та вина Ларису Геннадіївну товариства "Інкерманський завод
марочних вин", м. Севастополь
ЖУРАКІВСЬКОГО - слюсаря-електрика акціонерного Анатолія Омеляновича товариства "Івано-Франківський
локомотиворемонтний завод"
КІЯШКО - заступника генерального директора Любов Григорівну Національного історико-культурного
заповідника "Гетьманська столиця",
Чернігівська область
КРАСНОЩОКА - тракториста сільськогосподарського Василя Миколайовича товариства "Тясмин", Черкаська область
ЛОБКО - головного спеціаліста відділу Катерину Никифорівну Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
МАРКУ - докера-механізатора товариства Федора Пилиповича "Європейська транспортна стивідорна
компанія", м. Миколаїв
НОВІКОВА - тракториста-машиніста Володимира Миколайовича сільськогосподарського товариства
"Манжурка", Кіровоградська область
ОНІЩЕНКА - фрезерувальника цеху Фастівської Миколу Андрійовича вагоноремонтної дільниці державного
підприємства "Український державний
центр залізничних рефрижераторних
перевезень "Укррефтранс", Київська
область
СВИРІПУ - механізатора товариства "Городище", Ігоря Володимировича Волинська область
СИМОНЕНКА - водія лісової пожежної станції Олександра Вікторовича державного підприємства "Ізюмське
лісове господарство", Харківська
область
ТИМЧЕНКА - газорізальника цеху акціонерного Ігоря Павловича товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання
імені М.В. Фрунзе"
ФЕДЬКА - машиніста бурової установки кар'єру Володимира Миколайовича акціонерного товариства "Інгулецький
гірничозбагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ШЕВЕЛЬ - оператора машинного доїння Світлану Василівну сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Агрофірма "Перше травня",
Сумська область
ШМІГОЛЯ - горнового доменного цеху філії Миколу Степановича "Металургійний комплекс" акціонерного
товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод", м. Донецьк
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КИРИЧЕНКУ - скрипалю, концертмейстерові Юрію Миколайовичу академічного симфонічного оркестру
Луганської обласної філармонії
КІЛЬЧИЦЬКІЙ - актрисі, провідному майстру сцени Тамарі Дмитрівні Чернівецького академічного обласного
музично-драматичного театру
імені Ольги Кобилянської
ЛЕМІШЦІ - солістові-вокалісту, провідному Ярославу Петровичу майстрові сцени, директору
Тернопільської обласної філармонії
ПЕКУН - ведучій програми творчого об'єднання
Оксані Олександрівні музичних програм Національної
телекомпанії України, м. Київ
СЛОБОДЕНКУ - композиторові, співаку, м. Київ Олегу Анатолійовичу
ТРЕПОВСЬКОМУ - артистові Національного академічного
Олегу Борисовичу театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
ФАРИНІ - солістці-вокалістці Рівненської Наталії Петрівні обласної філармонії
ХОМЕНКО - солістці-вокалістці Полтавської Наталії Сергіївні обласної філармонії
ХОРУНЖОМУ - провідному майстрові сцени Володимиру Петровичу Сумського обласного театру для дітей
та юнацтва
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
СОГОЯНУ - скульпторові, м. Київ Фрідріху Мкртичовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКО - артистці балету, репетитору Юлії Валеріївні академічного театру музики, пісні і
танцю "Зоряни" Кіровоградської
обласної філармонії
ЛАБІ - солістці-вокалістці Львівської Маріанні Миколаївні обласної філармонії
ЛІГУСУ - артистові взводу Зразково-показового
Валентину Олександровичу оркестру Збройних Сил України,
м. Київ
МАЛЬЦЕВІЙ - солітці-вокалістці малого Олені Володимирівні симфонічного оркестру Черкаської
обласної філармонії
МУРЗІ - балалаєчникові, виконувачу Олександру Анатолійовичу обов'язків доцента кафедри Одеської
державної музичної академії імені
А.В. Нежданової
НЕДАКУ - артистові балету - провідному майстру
Денису Юрійовичу сцени Національного академічного
театру опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
РАБІЙЧУКУ - диригентові Хмельницького Сергію Георгійовичу академічного обласного симфонічного
оркестру
СТЕПАНЮК - оперній співачці, Токіо Фудзівара Оксані Анатоліївні Опера, Японія
ЧЕВЕРНОЖЕНКО - артистці комунальної установи Євгенії Миколаївні "Луганський академічний обласний
російський драматичний театр"
ШВЕЦЮ - артистові Донецького обласного Володимиру Володимировичу академічного українського
музично-драматичного театру
ШЕВЧЕНКО - артистці Національного академічного Наталії Сергіївні театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ГОЛОВАНОВУ - провідному архітекторові архітектурної
Олександру Дмитровичу майстерні "Архмайстер", члену
правління Національної спілки
архітекторів України, м. Одеса
КУЦУ - завідувачеві архітектурно-планувальної
Віталію Петровичу майстерні державного підприємства
"Науково-дослідний і проектний
інститут містобудування", м. Київ
ЦЕЛОВАЛЬНИКУ - архітекторові, начальнику головного Сергію Анатолійовичу управління Київської міської державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКУ - президентові Української будівельної
Олександру Миколайовичу корпорації "Укрархбудінвест", м. Київ
ГРОМКУ - заступникові голови правління Валерію Васильовичу акціонерного товариства
"Луцьксантехмонтаж - 536",
Волинська область
КАРНАКОВУ - директорові з виробництва товариства
Ігорю Анатолійовичу "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ",
м. Донецьк
КУЯНУ - генеральному директорові товариства Юрію Михайловичу "Управління по будівництву тунелів і
підземних споруд спеціального
призначення", м. Київ
ОДАРЧЕНКО - начальникові управління товариства Наталії Василівні "Концерн "Київпідземшляхбуд"
СИДОРЕНКУ - директорові товариства "ЕН ЕС АЙ БУД",
Михайлу Григоровичу м. Київ
ТЕЛЮЩЕНКУ - генеральному директорові товариства Івану Федоровичу "Керамейя", м. Суми
ФЕЩЕНКУ - першому заступникові генерального Валерію Федоровичу директора акціонерного товариства
"Домобудівник", м. Чернігів
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ПАЛІЙЧУКУ - доцентові кафедри Івано-Франківського
Івану Васильовичу національного медичного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БЕРЕСЛАВСЬКІЙ - учительці Першої міської гімназії Валентині Іванівні Черкаської міської ради
ГАЙДАЄНКО - учительці Білоцерківського колегіуму,
Олені Анатоліївні Київська область
МАЛІЙ - учительці навчально-виховного Людмилі Миколаївні комплексу "Рівненський обласний
ліцей-інтернат"

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...

Сторінки:  [ 1 ]  2
наступна сторінка »