Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
Центрвиборчком; Постанова від 13.06.20061257
Документ v1257359-06, поточна редакція — Прийняття від 13.06.2006

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
13.06.2006 N 1257
Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії

За сумлінне виконання своїх обов'язків, організацію на
високому якісному рівні підготовки та проведення виборів народних
депутатів України 26 березня 2006 року, забезпечення дотримання
принципів виборчого процесу, реалізації виборчих прав громадян
України, керуючись статтею 12 Закону України "Про Центральну
виборчу комісію" ( 1932-15 ) та Положенням про заохочувальну
відзнаку Центральної виборчої комісії "Подяка Центральної виборчої
комісії", затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від
15 березня 2005 року N 58 ( v0058359-05 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
Абаржи - бухгалтера окружної виборчої
Олега Івановича комісії територіального
виборчого округу N 129,
Миколаївська область;
Абраменко - секретаря окружної виборчої
Світлану Харитонівну комісії територіального
виборчого округу N 137, Одеська
область;
Абрамцову - заступника голови окружної
Ніну Анатоліївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 158, Сумська
область;
Авруха - голову дільничної виборчої
Георгія Йосиповича комісії виборчої дільниці N 1
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Агаєву - голову дільничної виборчої
Світлану Володимирівну комісії виборчої дільниці N 126
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Агафонову - секретаря дільничної виборчої
Таїсію Миколаївну комісії виборчої дільниці N 195
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Азарова - секретаря окружної виборчої
Віктора Георгійовича комісії територіального
виборчого округу N 219, м. Київ;
Албу - секретаря окружної виборчої
Раїсу Іванівну комісії територіального
виборчого округу N 140, Одеська
область;
Алексєєву - секретаря окружної виборчої
Ірину Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 216,
Чернігівська область;
Ал-Хато - голову дільничної виборчої
Оксану Олександрівну комісії виборчої дільниці N 60
територіального виборчого округу
N 223, м. Київ;
Альбещенка - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Сергійовича територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Альбещенко - голову дільничної виборчої
Людмилу Олексіївну комісії виборчої дільниці N 82
територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Андасян - голову дільничної виборчої
Людмилу Євгенівну комісії виборчої дільниці N 13
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Анікійчук - члена окружної виборчої комісії
Надію Іванівну територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Анісімову - голову дільничної виборчої
Валентину Олександрівну комісії виборчої дільниці N 70
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Анкудінову - журналіста репортерської групи
Тетяну Петрівну інформаційної служби
телерадіокомпанії
"Творчо-виробниче об'єднання
"Телефабрика";
Атаманову - голову окружної виборчої комісії
Ніну Миколаївну територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Бабієць - голову дільничної виборчої
Ларису Панасівну комісії виборчої дільниці N 87
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Балабанова - члена окружної виборчої комісії
Сергія Олександровича територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Баланюка - голову дільничної виборчої
Геннадія Андрійовича комісії виборчої дільниці N 33
територіального виборчого округу
N 33, Одеська область;
Бараненкова - члена окружної виборчої комісії
Миколу Федоровича територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Батечко - голову дільничної виборчої
Людмилу Павлівну комісії виборчої дільниці N 101
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Бевза - голову окружної виборчої комісії
Івана Івановича територіального виборчого округу
N 10, Вінницька область;
Безгінську - кореспондента відділу політичних
Людмилу Миколаївну новин інформаційного агентства
"Інтерфакс-Україна";
Безпалого - члена окружної виборчої комісії
Андрія Миколайовича територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Беліч - діловода окружної виборчої
Ірину Вікторівну комісії територіального
виборчого округу N 71,
Запорізька область;
Березу - члена дільничної виборчої
Світлану Петрівну комісії виборчої дільниці N 80
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Беспалого - голову дільничної виборчої
Василя Яковича комісії виборчої дільниці N 28
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Бєлоглазову - голову дільничної виборчої
Любов Михайлівну комісії виборчої дільниці N 95
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Бистрік - члена окружної виборчої комісії
Ольгу Олександрівну територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Білика - голову Снятинської районної
Романа Павловича державної адміністрації
Івано-Франківської області;
Білову - члена окружної виборчої комісії
Галину Василівну територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Білоуса - голову дільничної виборчої
Анатолія Миколайовича комісії виборчої дільниці N 28
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Білоуса - керуючого справами Ширяєвської
Василя Івановича районної ради Одеської області;
Благого - секретаря окружної виборчої
Олега Миколайовича комісії територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Бобир - оператора комп'ютерного набору
Ірину Олександрівну окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Бобир - діловода окружної виборчої
Тетяну Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 126,
Миколаївська область;
Богацьку - голову дільничної виборчої
Аллу Арисівну комісії виборчої дільниці N 38
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Богуш - голову дільничної виборчої
Галину Артемівну комісії виборчої дільниці N 155
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Боднар - заступника голови дільничної
Валентину Степанівну виборчої комісії виборчої
дільниці N 66 територіального
виборчого округу N 141, Одеська
область;
Боднарчук - журналіста відділу політики
Наталю Василівну Інтернет-видання "Pro UA";
Бойчука - голову дільничної виборчої
Михайла Васильовича комісії виборчої дільниці N 4
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Бондаря - голову дільничної виборчої
Миколу Васильовича комісії виборчої дільниці N 26
територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Бонку - члена окружної виборчої комісії
Василя Васильовича територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Бордуніс - працівника патронатної служби
Орину Вячеславівну Центральної виборчої комісії за
угодою;
Борисову - секретаря окружної виборчої
Наталію Вікторівну комісії територіального
виборчого округу N 141, Одеська
область;
Бородійчук - голову дільничної виборчої
Марію Мусіївну комісії виборчої дільниці N 11
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Брижатого _ начальника цеху приймання та
Володимира Онисимовича обробки відправлень Державного
підприємства спеціального
зв'язку, м. Київ;
Брилко - касира окружної виборчої комісії
Галину Іванівну територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Броварську - начальника організаційного
Марину Владиславівну відділу департаменту
організаційно-кадрового і
документального забезпечення та
контрою Одеської міської ради;
Будзинську - секретаря дільничної виборчої
Наталю Петрівну комісії виборчої дільниці N 90
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Буздіна - члена окружної виборчої комісії
Анатолію Дмитровича територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Булах - заступника голови дільничної
Валентину Іванівну виборчої комісії виборчої
дільниці N 175 територіального
виборчого округу N 126,
Миколаївська область;
Булах - секретаря окружної виборчої
Олену Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 126,
Миколаївська область;
Буринську - голову дільничної виборчої
Тетяну Григорівну комісії виборчої дільниці N 1
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Бурмістра - голову окружної виборчої комісії
Олега Володимировича територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Буряк - оператора комп'ютерного набору
Ірину Олександрівну окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Бушковську - заступника голови окружної
Тетяну Степанівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 183,
Харківська область;
Ванько - голову дільничної виборчої
Раїсу Романівну комісії виборчої дільниці N 124
територіального виборчого округу
N 127, Миколаївська область;
Василевську - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Миколаївну територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Васильєву - члена окружної виборчої комісії
Надію Дмитрівну територіального виборчого округу
N 188, Херсонська область;
Васильєву - голову дільничної виборчої
Любов Володимирівну комісії виборчої дільниці N 10
територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Васильєву - голову дільничної виборчої
Олену Володимирівну комісії виборчої дільниці N 128
територіального виборчого округу
N 127, Миколаївська область;
Великоконя - секретаря окружної виборчої
Миколу Тихоновича комісії територіального
виборчого округу N 164, Сумська
область;
Вельчеву - секретаря дільничної виборчої
Катерину Михайлівну комісії виборчої дільниці N 67
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Верещук - голову дільничної виборчої
Ірину Миколаївну комісії виборчої дільниці N 53
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Веселу - секретаря дільничної виборчої
Світлану Олександрівну комісії виборчої дільниці N 138
територіального виборчого округу
N 188, Херсонська область;
Вишинського - шефа-редактора групи спеціальних
Кирила Юрійовича проектів телерадіокомпанії
"Творчо-виробниче об'єднання
"Телефабрика";
Вігулярну - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Нектаріївну територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Вічева - головного бухгалтера окружної
Василя Георгійовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 140, Одеська
область;
Віштала - голову окружної виборчої комісії
Анатолія Нестеровича територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Власенко - члена окружної виборчої комісії
Любов Яківна територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Вовкова - голову дільничної виборчої
Василя Васильовича комісії виборчої дільниці N 95
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Водяницьку - члена окружної виборчої комісії
Галину Анатоліївну територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Войтенко - заступника голови окружної
Антоніну Іванівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 12, Вінницька
область;
Волканову - члена окружної виборчої комісії
Валентину Василівну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Вольф - члена окружної виборчої комісії
Марію Костянтинівну територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Воронкову - голову дільничної виборчої
Діну Борисівну комісії виборчої дільниці N 126
територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Воропаєву - члена окружної виборчої комісії
Ганну Іллівну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Вторушину - кореспондента служби новин
Маріанну Вікторівну інформаційно-аналітичного центру
"Ліга";
Вутке - заступника голови окружної
Олену Володимирівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 223, м. Київ;
Вшестенко - голову дільничної виборчої
Лідію Федорівну комісії виборчої дільниці N 1
територіального виборчого округу
N 188, Херсонська область;
Гаврилюк - голову дільничної виборчої
Людмилу Миколаївну комісії виборчої дільниці N 179
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Гайдидея - члена окружної виборчої комісії
Леоніда Тихоновича територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Гайкову - голову окружної виборчої комісії
Жанну Анатоліївну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область.
Галузінського - системного адміністратора
Сергія Мичеславовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 131, Одеська область;
Гамана - першого секретаря відділу
Олександра Віталійовича консульсько-правових питань
Департаменту консульської служби
Міністерства закордонних справ
України;
Гарькаву - юриста окружної виборчої комісії
Наталію Віталіївну територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Гендрюк - члена окружної виборчої комісії
Марію Іванівну територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Генову - касира окружної виборчої комісії
Валентину Пилипівну територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Герасимчук - секретаря дільничної виборчої
Тетяну Платонівну комісії виборчої дільниці N 30
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Гільченко - головного бухгалтера окружної
Людмилу Петрівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 139, Одеська
область;
Годорожу - голову дільничної виборчої
Ігоря Івановича комісії виборчої дільниці N 108
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Головко - керівника виконавчого апарату
Ганну Мефодіївну Роздільнянської районної ради
Одеської області;
Гомона - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Ілліча територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Гонцул - голову дільничної виборчої
Лідію Олександрівна комісії виборчої дільниці N 1
територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Горбаня - члена окружної виборчої комісії
Олександра Васильовича територіального виборчого округу
N 66, Закарпатська область;
Горбачевську - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Яківну територіального виборчого округу
N 197, Хмельницька область;
Горбенка - члена окружної виборчої комісії
Ігоря Васильовича територіального виборчого округу
N 74, Запорізька область;
Горбунова - члена окружної виборчої комісії
Євгена Олександровича територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Горковенка - спеціального кореспондента
Володимира Валентиновича інформаційно-аналітичної служби
Української незалежної
телекорпорації (телеканал
"Інтер");
Горнишеву - заступника керівника апарату -
Світлану Михайлівну начальника організаційного
відділу Хмельницької обласної
державної адміністрації;
Городник - члена окружної виборчої комісії
Раїсу Володимирівну територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Горон - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Миколаївну територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Горпинича - голову Вільнянської районної
Івана Григоровича територіальної виборчої комісії,
Запорізька область;
Горянську _ заступника головного бухгалтера
Валентину Григорівну відділу бухгалтерського обліку
та фінансування Державного
підприємства спеціального
зв'язку, м. Київ;
Граждана - голову дільничної виборчої
Віктора Олександровича комісії виборчої дільниці N 6
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Граф - головного бухгалтера окружної
Віру Іванівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 109,
Луганська область;
Грачову - члена окружної виборчої комісії
Ірину Валентинівну територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Гриб - члена окружної виборчої комісії
Тамару Юріївну територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Грибовську - голову дільничної виборчої
Тетяну Вікторівну комісії виборчої дільниці N 61
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Гримайло - заступника голови окружної
Світлану Рафаїлівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Гринчишина - члена окружної виборчої комісії
Мар'яна Степановича територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Грицак - голову дільничної виборчої
Любов Вікторівну комісії виборчої дільниці N 43
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Громську - бухгалтера окружної виборчої
Марію Корніївну комісії територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Грохольського - заступника голови окружної
Олександра Микитовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 140, Одеська
область;
Грушанського - члена окружної виборчої комісії
Артема Валерійовича територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Губкіну - голову дільничної виборчої
Галину Павлівну комісії виборчої дільниці N 28
територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Гузик - журналіста Київського бюро
Тетяну Борисівну телерадіокомпанії
"Чорноморська";
Гулу - бухгалтера окружної виборчої
Ольгу Ріхардівну комісії територіального
виборчого округу N 135, Одеська
область;
Гуминського - члена окружної виборчої комісії
Анатолія Васильовича територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Гурова - голову дільничної виборчої
Павла Валентиновича комісії виборчої дільниці N 61
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Давидюк - головного бухгалтера окружної
Ганну Михайлівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 191,
Хмельницька область;
Давидюк - асистента продюсера
Оксану Василівну інформаційної служби
телерадіокомпанії
"Творчо-виробниче об'єднання
"Телефабрика";
Данилюк - голову дільничної виборчої
Надію Василівну комісії виборчої дільниці N 158
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Данілову - юриста окружної виборчої комісії
Ларису Павлівну територіального виборчого округу
N 74, Запорізька область;
Двойноса - начальника управління Державного
Олексія Григоровича департаменту України з питань
виконання покарань, м. Київ;
Дегтяр - голову окружної виборчої комісії
Тамілу Андріївну територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Демчук - заступника голови дільничної
Тетяну Василівну виборчої комісії виборчої
дільниці N 23 територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Дехтяра - голову дільничної виборчої
Володимира Олексійовича комісії виборчої дільниці N 114
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Джелілова - члена окружної виборчої комісії
Максима Анатолійовича територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Джигун - бухгалтера окружної виборчої
Людмилу Петрівну комісії територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Джуса - голову дільничної виборчої
Івана Максимовича комісії виборчої дільниці N 191
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Дзенглюка - начальника контрольно-ревізійного
Володимира Олександровича відділу в місті Хмельницькому та
Хмельницькому районі
Дикого - заступника головного редактора
Віталія Олександровича товариства з обмеженою
відповідальністю телерадіокомпанії
радіо "Ера-ФМ";
Димедюк - діловода окружної виборчої
Анастасію Вікторівну комісії територіального
виборчого округу N 208,
Чернівецька область;
Дмитренкову - начальника організаційного
Валентину Михайлівну відділу Золочівської районної
державної адміністрації
Харківської області;
Дмитришину - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Миколаївну територіального виборчого округу
N 223, м. Київ;
Дмитрів - голову дільничної виборчої
Тетяну Дмитрівну комісії виборчої дільниці N 92
територіального виборчого округу
N 82, Івано-Франківська область;
Добу - голову дільничної виборчої
Сергія Васильовича комісії виборчої дільниці N 11
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Довгу - члена окружної виборчої комісії
Антоніну Володимирівну територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Домбровську - начальника відділу обробки
Тетяну Едуардівну вихідної документації
Департаменту генерального
секретаріату Міністерства
закордонних справ України;
Дранчук - головного бухгалтера окружної
Валентину Миколаївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 130,
Миколаївська область;
Дрожину - голову дільничної виборчої
Тамару Костянтинівну комісії виборчої дільниці N 103
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Дроздика - голову Рівненської обласної
Едуарда Семеновича територіальної виборчої комісії,
Рівненська область.
Дячука - секретаря окружної виборчої
Олега Івановича комісії територіального
виборчого округу N 189,
Хмельницька область;
Єршову - керуючу справами виконавчого
Тетяну Миколаївну комітету Одеської міської ради;
Жаровського - головного бухгалтера окружної
Романа Михайловича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 82,
Івано-Франківська область;
Жеруль - бухгалтера окружної виборчої
Тетяну Борисівну комісії територіального
виборчого округу N 135, Одеська
область;
Жирного - юриста окружної виборчої комісії
Романа Михайловича територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Жмінько - кореспондента інформаційного
Зою Віталіївну агентства "Українські новини";
Жук - провідного контролера-ревізора
Валентину Олександрівну контрольно-ревізійного відділу
в місті Хмельницькому та
Хмельницькому районі;
Журавель - головного бухгалтера окружної
Тетяну Костянтинівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 128,
Миколаївська область;
Журавську - члена дільничної виборчої
Броніславу Юхимівну комісії виборчої дільниці N 2
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Журомського - голову дільничної виборчої
Віталія Володимировича комісії виборчої дільниці N 157
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Загороднюк - голову дільничної виборчої
Тетяну Миколаївну комісії виборчої дільниці N 39
територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Закомірну - голову дільничної виборчої
Наталю Миколаївну комісії виборчої дільниці N 149
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Запуговиченко - заступника голови окружної
Тамару Григорівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 216,
Чернігівська область;
Заяць - начальника відділу
Інну Олексіївну організаційно-кадрової роботи
Шахтарської районної державної
адміністрації Донецької області;
Заяць - адміністратора окружної виборчої
Лілію Вікторівну комісії територіального
виборчого округу N 193,
Хмельницька область;
Збаравську - заступника голови дільничної
Оксану Юріївна виборчої комісії виборчої
дільниці N 15 територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Зелінського - голову дільничної виборчої
Адольфа Івановича комісії виборчої дільниці N 146
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Зенякіну - заступника голови окружної
Тамілу Євгеніївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 177,
Харківська область;
Зубкевича - голову Гощанської районної ради
Петра Павловича Рівненської області;
Іванисова - голову дільничної виборчої
В'ячеслава Савельевича комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Іваніна - системного адміністратора
Дениса Сергійовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Іванова - члена окружної виборчої комісії
Василя Антоновича територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Іванову - заступника голови окружної
Людмилу Христофорівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 136, Одеська
область;
Іванову - заступника голови окружної
Наталію Валеріївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 135, Одеська
область;
Ілюхіна - члена окружної виборчої комісії
Віктора Анатолійовича територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Кадука - заступника голови окружної
Леоніда Фомича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 141, Одеська
область;
Калічаву - члена окружної виборчої комісії
Нугзара Лаврентійовича територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Калюжняк - голову дільничної виборчої
Ольгу Андріївну комісії виборчої дільниці N 84
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Карп - члена дільничної виборчої
Клавдію Кирилівну комісії виборчої дільниці N 29
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Касап - голову дільничної виборчої
Ніну Володимирівну комісії виборчої дільниці N 101
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Кахнич - голову дільничної виборчої
Ірину Леонідівну комісії виборчої дільниці N 4
територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Качура - члена окружної виборчої комісії
Юрія Володимировича територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Каштанову - члена окружної виборчої комісії
Наталію Михайлівну територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Кащин - оператора комп'ютерного набору
Аллу Степанівну окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Квазнодій - секретаря окружної виборчої
Тетяну Борисівну комісії територіального
виборчого округу N 197,
Хмельницька область;
Квасовську - голову дільничної виборчої
Катерину Трохимівну комісії виборчої дільниці N 83
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Кендиса - голову дільничної виборчої
Олега Георгійовича комісії виборчої дільниці N 17
територіального виборчого округу
N 177, Харківська область;
Кечину - члена окружної виборчої комісії
Любов Миколаївну територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Кигим - члена Чернігівської обласної
Євдокію Пилипівну територіальної виборчої комісії;
Кириченко - касира окружної виборчої комісії
Ірину Володимирівну територіального виборчого
округу, Вінницька область;
Киричок - бухгалтера окружної виборчої
Світлану Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 216,
Чернігівська область;
Кислого - голову дільничної виборчої
Олександра Васильовича комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Кіфу - заступника голови окружної
Василя Георгійовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 208,
Чернівецька область;
Клименко - секретаря окружної виборчої
Людмилу Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 105,
Луганська область;
Кобенко - голову дільничної виборчої
Ольгу Сергіївну комісії виборчої дільниці N 18
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Кобзар - голову дільничної виборчої
Ольгу Миколаївну комісії виборчої дільниці N 108
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Коваленка - аташе відділу консульського
Максима Володимировича забезпечення захисту інтересів
фізичних та юридичних осіб
Департаменту консульської служби
Міністерства закордонних справ
України;
Коваленко - голову дільничної виборчої
Ганну Іванівну комісії виборчої дільниці N 62
територіального виборчого округу
N 190, Хмельницька область;
Коваль - голову дільничної виборчої
Аллу Олександрівну комісії виборчої дільниці N 180
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Коваль - голову дільничної виборчої
Валентину Миколаївну комісії виборчої дільниці N 56
територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Коваль - голову дільничної виборчої
Вікторію Михайлівну комісії виборчої дільниці N 50
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Ковальову - голову дільничної виборчої
Ольгу Ярославівну комісії виборчої дільниці N 89
територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Козенюка - голову окружної виборчої комісії
Віктора Володимировича територіального виборчого округу
N 15, Вінницька область;
Козирко - секретаря дільничної виборчої
Любов Олексіївну комісії виборчої дільниці N 17
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Козік - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Георгіївна територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Козловського - секретаря окружної виборчої
Василя Богдановича комісії територіального
виборчого округу N 153,
Рівненська область;
Койнову - заступника голови окружної
Галину Павлівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 105,
Луганська область;
Кокошка - члена окружної виборчої комісії
Василя Степановича територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Колбас - голову дільничної виборчої
Вікторію Олександрівну комісії виборчої дільниці N 62
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Колєсніченко - голову дільничної виборчої
Тетяну Олексіївну комісії виборчої дільниці N 12
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Коломієць - оператора програмно-технічного
Тетяну Іванівну комплексу окружної виборчої
комісії територіального
виборчого округу N 164, Сумська
область;
Коломієць - голову дільничної виборчої
Вікторію Вікторівну комісії виборчої дільниці N 57
територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Коломійця - системного адміністратора
Леоніда Васильовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Конверського - заступника голови окружної
Віктора Євгеновича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 14, Вінницька
область;
Кондратенка - секретаря окружної виборчої
В'ячеслава Вікторовича комісії територіального
виборчого округу N 127,
Миколаївська область;
Кондратенко - голову окружної виборчої комісії
Тетяну Іванівну територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Кондратюка - секретаря окружної виборчої
Миколу Васильовичу комісії територіального
виборчого округу N 18, Вінницька
область;
Корзун - головного бухгалтера окружної
Ольгу Василівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 137, Одеська
область;
Корінчука - члена окружної виборчої комісії
Олександра Анатолійовича територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Корнаківського - голову дільничної виборчої
Сергія Олександровича комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Корню - голову дільничної виборчої
Івана Миколайовича комісії виборчої дільниці N 43
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Костевич - секретаря окружної виборчої
Орисю Михайлівну комісії територіального
виборчого округу N 70,
Закарпатська область;
Костенка - голову Токмацької міської
Володимира Павловича територіальної виборчої комісії
Запорізької області;
Костенка - члена окружної виборчої комісії
Олександра Володимировича територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Костенко - члена окружної виборчої комісії
Богдану Степанівну територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Косянчук - оглядача газети "Урядовий
Інну Миколаївну кур'єр";
Котляра - члена окружної виборчої комісії
Бориса Антоновича територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Кошин - керуючого справами Дубровицької
Віру Олексіївна районної ради Рівненської
області;
Кошмака - секретаря дільничної виборчої
Миколу Тарасовича комісії виборчої дільниці N 105
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Кравцову - голову дільничної виборчої
Марію Станіславівну комісії виборчої дільниці N 8
територіального виборчого округу
N 198, Хмельницька область;
Кравченка - члена окружної виборчої комісії
Бориса Петровича територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Кравчука - голову Красилівської районної
Василя Степановича ради Хмельницької області;
Кранарську - голову дільничної виборчої
Ніну Володимирівну комісії виборчої дільниці N 68
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Красевич-Ковальчук - голову дільничної виборчої
Ілону Ростиславівну комісії виборчої дільниці N 123
територіального виборчого округу
N 82, Івано-Франківська область;
Краснікова - голову дільничної виборчої
Івана Дмитровича комісії виборчої дільниці N 71
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Краснова - заступника голови дільничної
Андрія Андрійовича виборчої комісії виборчої
дільниці N 21 територіального
виборчого округу N 126,
Миколаївська область;
Крата - голову окружної виборчої комісії
Олега Васильовича територіального виборчого округу
N 75, Запорізька область.
Кривого - голову дільничної виборчої
Володимира Степановича комісії виборчої дільниці N 16
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Криворучко - члена окружної виборчої комісії
Надію Анатоліївну територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Крилова - голову Пологівської міської
Дениса Валерійовича територіальної виборчої комісії,
Запорізька область;
Кристофовича - секретаря окружної виборчої
Олександра Віталійовича комісії територіального
виборчого округу N 17, Вінницька
область;
Крупенка - члена окружної виборчої комісії
Андрія Олеговича територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Крупицьку - секретаря Дмитрівської сільської
Наталю Костянтинівну ради Донецької області;
Крупського - оператора комп'ютерного набору
Дмитра Ігоревича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Кузьменка - члена Чернігівської обласної
Володимира Васильовича територіальної виборчої комісії;
Кузьменко - кореспондента служби новин
Олену Володимирівну інформаційно-аналітичного центру
"Ліга";
Кулика - члена окружної виборчої комісії
Івана Івановича територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Кулика - голову окружної виборчої комісії
Сергія Григоровича територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Кулікова - члена окружної виборчої комісії
Олександра Юрійовича територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Куліцу - бухгалтера окружної виборчої
Ларису Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 130,
Миколаївська область;
Кутову - члена окружної виборчої комісії
Ірину Владиславівну територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Лавреку - голову дільничної виборчої
Олену Ігорівну комісії виборчої дільниці N 32
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Лазаренко - діловода окружної виборчої
Тетяну Борисівну комісії територіального
виборчого округу N 130,
Миколаївська область;
Лазарєва _ начальника цеху автотранспорту
Сергія Петровича Державного підприємства
спеціального зв'язку, м. Київ;
Ларгенкову - члена окружної виборчої комісії
Ларису Василівну територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Левенець - члена окружної виборчої комісії
Зою Іванівну територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Левенцову - головного бухгалтера окружної
Ніну Миколаївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 105,
Луганська область;
Лемберського - секретаря дільничної виборчої
Олександра Юрійовича комісії виборчої дільниці N 160
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Леоненко - голову дільничної виборчої
Ганну Йосипівну комісії виборчої дільниці N 11
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Лєшеву - члена окружної виборчої комісії
Зінаїду Василівну територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Лис - голову дільничної виборчої
Ангеліну Михайлівну комісії виборчої дільниці N 23
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Лисенка - голову окружної виборчої комісії
Михайла Петровича територіального виборчого округу
N 131, Одеська область;
Литвиненко - бухгалтера-касира окружної
Галину Анатоліївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 164, Сумська
область;
Литвиненко - голову дільничної виборчої
Ганну Григорівну комісії виборчої дільниці N 2
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Литвинову - кореспондента Українського
Олену Геннадіївну незалежного інформаційного
агентства новин "УНІАН";
Лі - секретаря дільничної виборчої
Ірину Володимирівну комісії виборчої дільниці N 4
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Літвінову - голову дільничної виборчої
Діну Андріївну комісії виборчої дільниці N 26
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Лобачевського - оператора комп'ютерного набору
Романа Юрійовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 82, Івано-Франківська область;
Ломаченкова - члена окружної виборчої комісії
Олександра Васильовича територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Луньова - члена окружної виборчої комісії
Дмитра Олександровича територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Лупул - голову дільничної виборчої
Ольгу Василівну комісії виборчої дільниці N 54
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Ляпощенко - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Іванівну територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Ляха - голову дільничної виборчої
Анатолія Івановича комісії виборчої дільниці N 17
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Ляш - журналіста телерадіокомпанії
Наталію Петрівну "Україна";
Маглу - голову дільничної виборчої
Ніну Миколаївну комісії виборчої дільниці N 107
територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Мазепу - оператора комп'ютерного набору
Світлану Миколаївну окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Макарову - заступника голови Бердянської
Ніну Федорівну міської територіальної виборчої
комісії, Запорізька область;
Максимчук - голову дільничної виборчої
Валентину Василівну комісії виборчої дільниці N 62
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Малець - секретаря окружної виборчої
Андріанну Михайлівну комісії територіального
виборчого округу N 66,
Закарпатська область;
Марадика - голову окружної виборчої комісії
Василя Васильовича територіального виборчого округу
N 66, Закарпатська область;
Маргацького - голову окружної виборчої комісії
Леоніда Анан'євича територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Мартинову - секретаря окружної виборчої
Олену Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 188,
Херсонська область;
Мартинюк - голову дільничної виборчої
Галину Іванівну комісії виборчої дільниці N 2
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Марченко - голову дільничної виборчої
Світлану Василівну комісії виборчої дільниці N 94
територіального виборчого округу
N 52, Донецька область;
Маслову - голову дільничної виборчої
Зінаїду Степанівну комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Мацана - заступника голови окружної
Геннадія Макаровича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 138, Одеська
область;
МашковаІвана Петровича - заступника голови окружної
виборчої комісії територіального
виборчого округу N 66,
Закарпатська область;
Машлевську - голову дільничної виборчої
Уляну Іванівну комісії виборчої дільниці N 100
територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Мельник - секретаря окружної виборчої
Марію Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 194,
Хмельницька область;
Мельниченко - секретаря дільничної виборчої
Альону Іванівну комісії виборчої дільниці N 57
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Мєлєшкіна - системного адміністратора
Олександра Володимировича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 74, Запорізька область;
Мигачову - голову дільничної виборчої
Валентину Олександрівну комісії виборчої дільниці N 177
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Милейко - голову дільничної виборчої
Ганну Володимирівну комісії виборчої дільниці N 25
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Минька - члена окружної виборчої комісії
Михайла Михайловича територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Мирончука - голову дільничної виборчої
Івана Івановича комісії виборчої дільниці N 93
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Мирошниченко - голову дільничної виборчої
Світлану Семенівну комісії виборчої дільниці N 60
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Михалко - члена дільничної виборчої
Ольгу Федорівну комісії виборчої дільниці N 60
територіального виборчого округу
N153, Рівненська область;
Мімей - голову дільничної виборчої
Олену Василівну комісії виборчої дільниці N 52
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Міронову - голову окружної виборчої комісії
Ольгу Олегівну територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Міхєєву - голову окружної виборчої комісії
Валентину Євгеніївну територіального виборчого округу
N 193, Хмельницька область;
Міщенко - члена окружної виборчої комісії
Ольгу Іванівну територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Мозгову - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Анатоліївну територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Мордюкаленко - голову дільничної виборчої
Ніну Йосипівну комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Мороз - голову дільничної виборчої
Антоніну Григорівну комісії виборчої дільниці N 54
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Мостовських - секретаря окружної виборчої
Наталію Іванівну комісії територіального
виборчого округу N 132, Одеська
область;
Муясарову - голову дільничної виборчої
Світлану Іванівну комісії виборчої дільниці N 36
територіального виборчого округу
N 198, Хмельницька область;
Мялик - коментатора Головної редакції
Світлану Степанівну інформації Національної
радіокомпанії України;
Назаренко - голову Кремінської районної ради
Юлію Іванівну Луганської області;
Назарову - керівника Шахтарської районної
Тетяну Олексіївну робочої групи обліку виборців,
Донецька область;
Наливайченка - посла України в Республіці
Валентина Олександровича Білорусь;
Нападовську - голову дільничної виборчої
Марію Василівну комісії виборчої дільниці N 43
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Насташенко - голову дільничної виборчої
Світлану Василівну комісії виборчої дільниці N 8
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Недашківську - голову окружної виборчої комісії
Марію Василівну територіального виборчого округу
N 220, м. Київ;
Нероду - заступника голови окружної
Миколу Івановича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 153,
Рівненська область;
Нестеренко - голову Пологівської районної
Ольгу Андріївну територіальної виборчої комісії,
Запорізька область;
Нестерову - голову дільничної виборчої
Олену Зіновіївну комісії виборчої дільниці N 116
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Нечипорука - голову дільничної виборчої
Олексія Сергійовича комісії виборчої дільниці N 190
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Нєгур - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Володимирівну територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Новічкову - члена окружної виборчої комісії
Любов Олександрівну територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Ногаль - консультанта виконавчого апарату
Ольгу Іванівну Іванівської районної ради
Одеської області;
Ногу - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Йосипівну територіального виборчого округу
N 109, Луганська область;
Образцову - спеціального кореспондента
Анастасію Валеріївна Української незалежної
телекорпорації (телеканал
"Інтер");
Обуховську - заступника голови окружної
Галину Валеріанівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 139, Одеська
область;
Огребчук - діловода окружної виборчої
Валентину Захарівну комісії територіального
виборчого округу N 132, Одеська
область;
Олабіна - заступника голови окружної
Володимира Васильовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 128,
Миколаївська область;
Олійник - головного бухгалтера окружної
Людмилу Жоржівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 135, Одеська
область;
Онофрійчука - голову дільничної виборчої
Івана Семеновича комісії виборчої дільниці N 189
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Оробченко - секретаря окружної виборчої
Олену Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 177,
Харківська область;
Павленка _ водія цеху автотранспорту
Віталія Миколайовича Державного підприємства
спеціального зв'язку, м. Київ;
Павліченко _ інспектора відділу обліку,
Валентину Анатоліївну підготовки кадрів та
соціального захисту Державного
підприємства спеціального
зв'язку, м. Київ;
Павлову _ начальника відділу з контролю за
Ірину Вікторівну якістю послуг Державного
підприємства спеціального
зв'язку, м. Київ;
Павлюк - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Володимирівну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Панасюк - заступника керівника виконавчого
Ніну Іванівну апарату, керуючого справами
Хмельницької обласної ради;
Панасюка - члена окружної виборчої комісії
Миколу Петровича територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Панасюка - заступника голови окружної
Олександра Вікторовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 19, Вінницька
область;
Панкова - члена окружної виборчої комісії
Олександра Анатолійовича територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Панову - голову окружної виборчої комісії
Валентину Іванівну територіального виборчого округу
N 219, м. Київ;
Паркаренко - голову дільничної виборчої
Євдокію Опанасівну комісії виборчої дільниці N 20
територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Партуту - головного бухгалтера окружної
Наталію Миколаївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 192,
Хмельницька область;
Паршину - члена окружної виборчої комісії
Аллу Андріївну територіального виборчого округу
N 223, м. Київ;
Пацьору _ водія цеху автотранспорту
Станіслава Володимировича Державного підприємства
спеціального зв'язку, м. Київ;
Пейгалайнен - заступника голови окружної
Анатолія Володимировича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 222, м. Київ;
Перебенду - секретаря окружної виборчої
Василя Костянтиновича комісії територіального
виборчого округу N 16, Вінницька
область;
Передістову - голову дільничної виборчої
Валерію В'ячеславівну комісії виборчої дільниці N 43
територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Перепелицю - голову дільничної виборчої
Юлію Іванівну комісії виборчої дільниці N 150
територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Петренка - голову дільничної виборчої
Івана Михайловича комісії виборчої дільниці N 110
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Петровську - голову дільничної виборчої
Валентину Терентіївну комісії виборчої дільниці N 17
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Пилипенко - голову дільничної виборчої
Валентину Петрівну комісії виборчої дільниці N 91
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Пиляй _ водія цеху автотранспорту
Сергія Васильовича Державного підприємства
спеціального зв'язку, м. Київ;
Писаненко - члена окружної виборчої комісії
Світлану Григорівну територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Писаренко - кореспондента Інтернет-газети
Ганну Валеріївну "Форум";
Пишеніну - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Олександрівну територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Підгорного - системного адміністратора
Олександра Станіславовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Пікуль - секретаря окружної виборчої
Тетяну Віленівну комісії територіального
виборчого округу N 129,
Миколаївська область;
Платонову - заступника голови окружної
Тетяну Борисівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 134, Одеська
область;
Плетіня - заступника голови окружної
Віктора Степановича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 74,
Запорізька область;
Поваляєва - голову дільничної виборчої
Юрія Валерійовича комісії виборчої дільниці N 15
територіального виборчого округу
N 177, Харківська область;
Подвича - заступника голови окружної
Михайла Івановича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 70,
Закарпатська область;
Подолян - голову дільничної виборчої
Тетяну Володимирівну комісії виборчої дільниці N 20
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Полішкарову - голову дільничної виборчої
Ларису Михайлівну комісії виборчої дільниці N 81
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Поляк - головного бухгалтера окружної
Ганну Дмитрівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 208,
Чернівецька область;
Полякову - голову дільничної виборчої
Наталію Анатоліївну комісії виборчої дільниці N 29
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Помялову - секретаря окружної виборчої
Яну Олександрівну комісії територіального
виборчого округу N 41, Донецька
область;
Пономаренко - голову дільничної виборчої
Ірину Миколаївну комісії виборчої дільниці N 14
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Поноченюк - голову дільничної виборчої
Павліну Семенівну комісії виборчої дільниці N 30
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Попельського - системного адміністратора
Віктора Валерійовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Попову - голову дільничної виборчої
Валентину Марківну комісії виборчої дільниці N 55
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Попову - бухгалтера окружної виборчої
Людмилу Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 128,
Миколаївська область;
Потапенко - заступника голови окружної
Наталію Володимирівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 82,
Івано-Франківська область;
Прилипчан - голову дільничної виборчої
Світлану Василівну комісії виборчої дільниці N 169
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Приходченко - члена окружної виборчої комісії
Тамару Степанівну територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Приходько - секретаря дільничної виборчої
Людмилу Вікторівну комісії виборчої дільниці N 14
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Продан - бухгалтера окружної виборчої
Пелагею Михайлівну комісії територіального
виборчого округу N 164, Сумська
область;
Прокопюка - голову дільничної виборчої
Михайла Георгійовича комісії виборчої дільниці N 146
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Прохоренка - члена окружної виборчої комісії
Дмитра Григоровича територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Проців - голову дільничної виборчої
Олену Олександрівну комісії виборчої дільниці N 86
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Прудникову - журналіста репортерської групи
Тетяну Олександрівну інформаційної служби
телерадіокомпанії
"Творчо-виробниче об'єднання
"Телефабрика";
Пташнік - діловода окружної виборчої
Ганну Костянтинівну комісії територіального
виборчого округу N 105,
Луганська область;
Пушика - директора Волинського обласного
Михайла Івановича вузла спеціального зв'язку
Державного підприємства
спеціального зв'язку;
Пшеничного - члена окружної виборчої комісії
Віктора Івановича територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Радь - члена окружної виборчої комісії
Марту Іванівну територіального виборчого округу
N 66, Закарпатська область;
Ратка - заступника голови окружної
Владислава Йосиповича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 13, Вінницька
область;
Рачицьку - секретаря окружної виборчої
Тетяну Федорівну комісії територіального
виборчого округу N 139, Одеська
область;
Ревуцьку - голову дільничної виборчої
Світлану Володимирівну комісії виборчої дільниці N 83
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Резніченка - члена окружної виборчої комісії
Валентина Івановича територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Резніченка - системного адміністратора
Володимира Олександровича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Рекіту - члена окружної виборчої комісії
Івана Юрійовича територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Рєпу - секретаря окружної виборчої
Руслана Олександровича комісії територіального
виборчого округу N 223, м. Київ;
Рибак - секретаря окружної виборчої
Ольгу Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 198,
Хмельницька область;
Рибак - члена дільничної виборчої
Тетяну Валентинівну комісії виборчої дільниці N 29
територіального виборчого округу
N 198, Хмельницька область;
Ріцєвську - голову дільничної виборчої
Люсю Єфімівну комісії виборчої дільниці N 63
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Ровінець - голову дільничної виборчої
Антоніну Іванівну комісії виборчої дільниці N 83
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Родинченко - члена Чернігівської обласної
Олександру Дмитрівну територіальної виборчої комісії;
Родюшкіна - директора Сватівської нафтобази,
Сергія Івановича Луганська область;
Ролл - члена окружної виборчої комісії
Ірину Ренівну територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Романовського - голову окружної виборчої комісії
Володимира Петровича територіального виборчого округу
N 221, м. Київ;
Романька _ директора з питань стратегії
Юрія Івановича розвитку та технології - першого
заступника Генерального директора
Державного підприємства спеціального
зв'язку, м. Київ;
Рощина - заступника голови Запорізької
Олександра Васильовича обласної територіальної виборчої
комісії;
Рубін - голову дільничної виборчої
Галину Василівну комісії виборчої дільниці N 61
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Рудого - голову окружної виборчої комісії
Михайла Михайловича територіального виборчого округу
N 196, Хмельницька область;
Рябенко - головного бухгалтера окружної
Діну Олександрівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 131, Одеська
область;
Рябеньку - члена окружної виборчої комісії
Ніну Андріївну територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Сабодаша - члена дільничної виборчої
Дмитра Юрійовича комісії виборчої дільниці N 154
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Савченка - голову окружної виборчої комісії
Анатолія Карповича територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Сагайдак - члена окружної виборчої комісії
Тетяну Федорівну територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Садову - голову дільничної виборчої
Раїсу Іванівну комісії виборчої дільниці N 175
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Салоненко - голову дільничної виборчої
Оксану Михайлівну комісії виборчої дільниці N 79
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Самотей - секретаря окружної виборчої
Ганну Сергіївну комісії територіального
виборчого округу N 135, Одеська
область;
Самохіну - працівника патронатної служби
Катерину Анатоліївну Центральної виборчої комісії за
угодою;
Сахневича _ директора Житомирського
Анатолія Степановича обласного вузла спеціального
зв'язку Державного підприємства
спеціального зв'язку;
Сахно - голову Чернігівської обласної
Надію Федорівну територіальної виборчої комісії;
Сахно - члена окружної виборчої комісії
Олену Михайлівну територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Свечинську - бухгалтера окружної виборчої
Катерину Іванівну комісії територіального
виборчого округу N 129,
Миколаївська область;
Свириденко - секретаря дільничної виборчої
Олександру Іванівну комісії виборчої дільниці N 24
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Севастьян - голову дільничної виборчої
Ніну Федорівну комісії виборчої дільниці N 35
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Северенчук - головного бухгалтера окружної
Ольгу Володимирівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 134, Одеська
область;
Северіну - голову дільничної виборчої
Надію Опанасівну комісії виборчої дільниці N 19
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Семака _ директора Донецького обласного
Володимира Павловича вузла спеціального зв'язку
Державного підприємства
спеціального зв'язку;
Семирядченка - головного редактора
Олександра Віталійовича інформаційної служби
телерадіокомпанії
"Творчо-виробниче об'єднання
"Телефабрика";
Серафімова - голову дільничної виборчої
Віталія Віталійовича комісії виборчої дільниці N 158
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Серікова - заступника голови дільничної
Миколу Івановича виборчої комісії виборчої
дільниці N 95 територіального
виборчого округу N 183,
Харківська область;
Сидорець - голову дільничної виборчої
Олександра Олександровича комісії виборчої дільниці N 9
територіального виборчого округу
N 216, Чернігівська область;
Сидорука - заступника голови окружної
Михайла Сергійовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 18, Вінницька
область;
Симоненко - секретаря окружної виборчої
Ольгу Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 218, м. Київ;
Синило - голову окружної виборчої комісії
Надію Павлівну територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Сіренко - голову дільничної виборчої
Світлану Миколаївну комісії виборчої дільниці N 104
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Сірого - голову дільничної виборчої
Миколу Миколайовича комісії виборчої дільниці N 93
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Скокова - начальника управління Державного
Сергія Івановича департаменту України з питань
виконання покарань, м. Київ;
Скопиченко - голову окружної виборчої комісії
Інну Миколаївну територіального виборчого округу
N 213, Чернігівська область;
Скрипку - члена окружної виборчої комісії
Володимира Васильовича територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Скрипченко - голову дільничної виборчої
Ніну Іванівну комісії виборчої дільниці N 57
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Слюз - голову дільничної виборчої
Тамару Федорівну комісії виборчої дільниці N 111
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Смаглюк - заступника голови окружної
Світлану Василівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 175,
Харківська область;
Смик - члена окружної виборчої комісії
Ірину Віталіївну територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Снєгурову - члена окружної виборчої комісії
Людмилу Василівну територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Соболя - члена окружної виборчої комісії
Віталія Івановича територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Соколюк - голову дільничної виборчої
Людмилу Іванівну комісії виборчої дільниці N 105
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Соловчука - кореспондента управління
Костянтина Вікторовича підготовки та поширення
загальнонаціональної інформації
державного інформаційного
агентства "Укрінформ";
Сорвачову - бухгалтера окружної виборчої
Аллу Олексіївну комісії територіального
виборчого округу N 133, Одеська
область;
Ставніченко - члена окружної виборчої комісії
Світлану Михайлівну територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Станченко - члена окружної виборчої комісії
Світлану Петрівну територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Стародубцеву - члена окружної виборчої комісії
Олену Анатоліївну територіального виборчого округу
N 110, Луганська область;
Стасенчук - члена окружної виборчої комісії
Надію Іванівну територіального виборчого округу
N 127, Миколаївська область;
Стасюка - заступника голови Солом'янської
Олександра Миколайовича районної в місті Києві ради;
Стелю - секретаря окружної виборчої
Наталію Петрівну комісії територіального
виборчого округу N 134, Одеська
область;
Степаненко - члена окружної виборчої комісії
Наталію Григорівну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Степанець - голову дільничної виборчої
Ольгу Іванівну комісії виборчої дільниці N 107
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Стецюка - голову дільничної виборчої
Василя Михайловича комісії виборчої дільниці N 82
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Стешакову - секретаря дільничної виборчої
Тетяну Михайлівну комісії виборчої дільниці N 92
територіального виборчого округу
N 138, Одеська область;
Столяренко - голову дільничної виборчої
Олену Іванівну комісії виборчої дільниці N 9
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Стопхая - начальника організаційного
Юрія Борисовича відділу апарату Черкаської
обласної державної
адміністрації;
Стоянова - члена окружної виборчої комісії
Олега Леонідовича територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Стрєлу - члена окружної виборчої комісії
Тамару Іванівну територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Строганова - голову дільничної виборчої
Юрія Валерійовича комісії виборчої дільниці N 28
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Супліченко - голову окружної виборчої комісії
Світлану Василівну територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Суховірську - голову окружної виборчої комісії
Олену Борисівну територіального виборчого округу
N 224, м. Київ;
Танчук - голову дільничної виборчої
Лідію Володимирівну комісії виборчої дільниці N 5
територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Тараніну - голову дільничної виборчої
Ольгу Юріївну комісії виборчої дільниці N 117
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Татарікову - члена окружної виборчої комісії
Надію Яківну територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Телегуза - оператора комп'ютерного набору
Василя Івановича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Терещенко - члена окружної виборчої комісії
Аллу Петрівну територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Теслюка - голову дільничної виборчої
Миколу Леонтійовича комісії виборчої дільниці N 2
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Тетяничко - заступника голови окружної
Людмилу Василівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 109,
Луганська область;
Тимків - заступника голови дільничної
Світлану Миколаївну виборчої комісії виборчої
дільниці N 123 територіального
виборчого округу N 82,
Івано-Франківська область;
Тимощука - голову дільничної виборчої
Миколу Олексійовича комісії виборчої дільниці N 46
територіального виборчого округу
N 153, Рівненська область;
Ткач - голову дільничної виборчої
Ніну Георгіївну комісії виборчої дільниці N 46
територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Ткач - голову дільничної виборчої
Тетяну Миколаївну комісії виборчої дільниці N 8
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Ткаченка - юриста окружної виборчої комісії
Дмитра Анатолійовича територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Ткачук - голову дільничної виборчої
Оксану Сергіївну комісії виборчої дільниці N 16
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Товарницького - голову дільничної виборчої
Олега Юліановича комісії виборчої дільниці N 39
територіального виборчого округу
N 198, Хмельницька область;
Токарську - голову дільничної виборчої
Любов Василівну комісії виборчої дільниці N 106
територіального виборчого округу
N 126, Миколаївська область;
Токарчук - голову дільничної виборчої
Людмилу Олексіївну комісії виборчої дільниці N 164
територіального виборчого округу
N 131, Миколаївська область;
Томенко - голову дільничної виборчої
Валентину Василівну комісії виборчої дільниці N 195
територіального виборчого округу
N 191, Хмельницька область;
Трач - члена окружної виборчої комісії
Аллу Василівну територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Триколич - оператора комп'ютерного набору
Ларису Анатоліївну окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 130, Миколаївська область;
Троянову - діловода окружної виборчої
Ольгу Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 74,
Запорізька область;
Троянову - бухгалтера-касира окружної
Тетяну Павлівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 74,
Запорізька область;
Тугай - голову дільничної виборчої
Валентину Василівну комісії виборчої дільниці N 32
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Удовенка - члена окружної виборчої комісії
Олексія Івановича територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Улічну - члена дільничної виборчої
Ольгу Олексіївну комісії виборчої дільниці N 33
територіального виборчого округу
N 192, Хмельницька область;
Унгурян - голову дільничної виборчої
Василя Івановича комісії виборчої дільниці N 3
територіального виборчого округу
N 208, Чернівецька область;
Усенка - голову дільничної виборчої
Олександра Олександровича комісії виборчої дільниці N 19
територіального виборчого округу
N 164, Сумська область;
Фадєєва - заступника голови Березівської
Євгенія Геннадійовича районної ради Одеської області;
Федоринську - члена окружної виборчої комісії
Валентину Валентинівну територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Федорову - бухгалтера окружної виборчої
Тетяну Володимирівну комісії територіального
виборчого округу N 223, м. Київ;
Федорченка - системного адміністратора
Андрія Миколайовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 71, Запорізька область;
Федотова - члена окружної виборчої комісії
Володимира Веніаміновича територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Феру - члена окружної виборчої комісії
Ганну Миколаївну територіального виборчого округу
N 70, Закарпатська область;
Фесенко - члена окружної виборчої комісії
Олену Іванівну територіального виборчого округу
N 188, Херсонська область;
Філатову - члена окружної виборчої комісії
Оксану Сільвестрівну територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Фісунову - голову дільничної виборчої
Ольгу Василівну комісії виборчої дільниці N 38
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Фортушну - члена окружної виборчої комісії
Ірину Миколаївну територіального виборчого округу
N 105, Луганська область;
Фурманюка - члена окружної виборчої комісії
Сергія Петровича територіального виборчого округу
N 133, Одеська область;
Харченка - члена окружної виборчої комісії
Михайла Михайловича територіального виборчого округу
N 158, Сумська область;
Ховращук - бухгалтера-касира окружної
Оксану Віталіївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 140, Одеська
область;
Хомич - заступника голови дільничної
Розалію Іванівну виборчої комісії виборчої
дільниці N 144 територіального
виборчого округу N 126,
Миколаївська область;
Хоробрих - члена дільничної виборчої
Ганну Вікторівну комісії виборчої дільниці N 2
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Христинюка - заступника голови окружної
Віталія Миколайовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 16, Вінницька
область;
Хуторну - голову дільничної виборчої
Світлану Миколаївну комісії виборчої дільниці N 172
територіального виборчого округу
N 162, Сумська область;
Цвігун _ старшого інструктора цеху
Ірину Миколаївна приймання та обробки відправлень
Державного підприємства
спеціального зв'язку, м. Київ;
Цеголка - шефа-редактора проектів 5
Святослава Петровича каналу;
Цимбалюка - голову дільничної виборчої
Сергія Ілліча комісії виборчої дільниці N 1
територіального виборчого округу
N 183, Харківська область;
Чабаненко - члена окружної виборчої комісії
Надію Дмитрівну територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Черевченко - керуючого справами виконавчого
Людмилу Петрівну комітету Хмельницької міської
ради;
Черкаса - голову окружної виборчої комісії
Василя Гавриловича територіального виборчого округу
N 14, Вінницька область;
Чернегу - секретаря окружної виборчої
Валентину Миколаївну комісії територіального
виборчого округу N 131, Одеська
область;
Чернишова - голову окружної виборчої комісії
Василя Михайловича територіального виборчого округу
N 140, Одеська область;
Чернявську - голову окружної виборчої комісії
Галину Олександрівну територіального виборчого округу
N 128, Миколаївська область;
Чиджавадзе - члена окружної виборчої комісії
Наталію Анатоліївну територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Чмельова - члена окружної виборчої комісії
Дмитра Павловича територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Чміль - члена окружної виборчої комісії
Лілію Петрівну територіального виборчого округу
N 136, Одеська область;
Чорноголову - головного бухгалтера окружної
Валентину Олексіївну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 133, Одеська
область;
Чуйко - секретаря дільничної виборчої
Ларису Афанасіївну комісії виборчої дільниці N 107
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Шабанову - голову дільничної виборчої
Оксану Володимирівну комісії виборчої дільниці N 125
територіального виборчого округу
N 2, Автономна Республіка Крим;
Шамріну - голову окружної виборчої комісії
Людмилу Олексіївну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Шарабаріну - голову дільничної виборчої
Валентину Іванівну комісії виборчої дільниці N 65
територіального виборчого округу
N 137, Одеська область;
Шатілову - головного бухгалтера окружної
Ольгу Леонідівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 164, Сумська
область;
Шведа - заступника голови окружної
Віталія Борисовича виборчої комісії територіального
виборчого округу N 194,
Хмельницька область;
Шевченка - члена окружної виборчої комісії
Олександра Григоровича територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Шевченко - члена окружної виборчої комісії
Валентину Ананіївну територіального виборчого округу
N 131, Одеська область;
Шевченко - секретаря окружної виборчої
Наталію Іванівну комісії територіального
виборчого округу N 110,
Луганська область;
Шевченко - голову дільничної виборчої
Ольгу Яківну комісії виборчої дільниці N 7
територіального виборчого округу
N 141, Одеська область;
Шевчук - бухгалтера окружної виборчої
Ольгу Миронівну комісії територіального
виборчого округу N 191,
Хмельницька область;
Шемберка - члена окружної виборчої комісії
Володимира Васильовича територіального виборчого округу
N 129, Миколаївська область;
Шидловського - голову дільничної виборчої
Віталія Андрійовича комісії виборчої дільниці N 115
територіального виборчого округу
N 134, Одеська область;
Шийка - голову дільничної виборчої
Богдана Олександровича комісії виборчої дільниці N 57
територіального виборчого округу
N 223, м. Київ;
Шипілова - системного адміністратора
Дениса Юрійовича окружної виборчої комісії
територіального виборчого округу
N 175, Харківська область;
Шлапаченка - члена окружної виборчої комісії
Олександра Васильовича територіального виборчого округу
N 135, Одеська область;
Шорнікова - головного спеціаліста відділу
Володимира Олександровича аналізу та планування
Департаменту консульської служби
Міністерства закордонних справ
України;
Шост - кореспондента товариства з
Юлію Василівну обмеженою відповідальністю
телерадіокомпанії радіо
"Ера-ФМ";
Штефанюк - члена окружної виборчої комісії
Лесю Василівну територіального виборчого округу
N 139, Одеська область;
Щепковського - голову дільничної виборчої
Леоніда Цезаровича комісії виборчої дільниці N 39
територіального виборчого округу
N 198, Хмельницька область;
Юкіш - бухгалтера окружної виборчої
Наталію Ігорівну комісії територіального
виборчого округу N 82,
Івано-Франківська область;
Юрчака - голову дільничної виборчої
Володимира Володимировича комісії виборчої дільниці N 14
територіального виборчого округу
N 132, Одеська область;
Якимчук - головного бухгалтера окружної
Галину Юхимівну виборчої комісії територіального
виборчого округу N 132, Одеська
область;
Яковенка - працівника патронатної служби
Ігоря Владиславовича Центральної виборчої комісії за
угодою;
Янова - члена окружної виборчої комісії
Михайла Івановича територіального виборчого округу
N 137, Одеська область.
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ



вгору