Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку [...]
НА запобігання корупції; Рішення, Заява, Форма типового документа від 02.06.20167
Документ z0902-16, чинний, поточна редакція — Прийняття від 02.06.2016
 

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

02.06.2016  № 7


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 червня 2016 р.
за № 902/29032

Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії до установи банку України чи відділення зв’язку

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України “Про політичні партії в Україні” Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. Затвердити такі що додаються:

1) форму Заяви про відсутність обставин, передбачених частинами першою-третьою статті 15 Закону України “Про політичні партії в Україні”, наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску (від громадянина України);

2) форму Заяви про відсутність обставин, передбачених частинами першою-третьою статті 15 Закону України “Про політичні партії в Україні”, наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску (від юридичної особи).

2. Департаменту з питань запобігання політичній корупції (Смик Р.П.) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Корчак Н.М.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова

Н. Корчак

ПОГОДЖЕНО:

В.о. Міністра інфраструктури України


Є.КравцовЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення
Національного агентства
з питань запобігання корупції
02.06.2016  № 7

ЗАЯВА
про відсутність обставин, передбачених частинами першою - третьою статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні", наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску (від громадянина України)


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення
Національного агентства
з питань запобігання корупції
02.06.2016  № 7

ЗАЯВА
про відсутність обставин, передбачених частинами першою - третьою статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні", наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії  (від юридичної особи)

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...