Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України
НКРЗІ; Рішення від 08.11.2016588
Повідомлення: Дуже багато відкритих сторінок за хвилину
Почекайте одну хвилину, будь-ласка......
Документ z1561-16, чинний, поточна редакція — Прийняття від 08.11.2016
 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ’ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

08.11.2016  № 588


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
02 грудня 2016 р.
за № 1561/29691

Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України

Відповідно до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, ВИРІШИЛА:

1. Внести до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України, затверджених рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 19 серпня 2005 року № 53, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2005 року за № 1237/11517 (із змінами), такі зміни:

1) підпункт 4.1.8 пункту 4.1 глави 4 викласти у такій редакції:

«4.1.8. Дотримуватися термінів початку та повного освоєння радіочастотного ресурсу за ліцензією відповідно до плану освоєння радіочастотного ресурсу, який надавався суб’єктом господарювання до заяви про видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом, з урахуванням вимог цього підпункту, якщо інше не визначено умовами ліцензії.

Термін початку користування радіочастотним ресурсом за ліцензією -  6 місяців з дати оформлення ліцензії. У разі якщо ліцензія передбачає користування радіочастотним ресурсом у декількох регіонах, початок користування радіочастотним ресурсом для першого регіону - 6 місяців з дати оформлення ліцензії, для другого - 8, далі - з інтервалом 2 місяці.

Повним освоєнням радіочастотного ресурсу за ліцензією, яка надає права виключного користування номіналами, смугами радіочастот, є наявність у ліцензіата не менше одного дозволу на експлуатацію РЕЗ з користуванням певною частиною смуги радіочастот, визначеної в ліцензії для цього регіону, на кожні 500 тисяч населення відповідного регіону* за умови надання цим ліцензіатом у відповідному регіоні телекомунікаційних послуг за встановленими значеннями показників якості послуг. У разі наявності у ліцензіата кількох ліцензій в одній смузі радіочастот враховуються всі вказані ліцензії.»;

2) доповнити Ліцензійні умови виноскою такого змісту:

«* Підставою для визначення чисельності наявного населення  в Україні, зокрема у відповідному регіоні, є статистичний збірник «Чисельність наявного населення України», що видається Державною службою статистики України, за попередній рік.».

2. Департаменту ліцензування в установленому законодавством порядку подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Рішення набирає чинності через 6 місяців з дня його офіційного опублікування.

Голова НКРЗІ

О. Животовський

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної
регуляторної служби України

Голова Державної служби
спеціального зв'язку
та захисту інформації України

Голова
Антимонопольного комітету УкраїниК.М. ЛяпінаЛ.О. Євдоченко


Ю. Терентьєв

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...