Документ 228-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.03.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 07.04.2016. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 23 березня 2016 р. № 228
Київ

Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році (далі - базовий норматив) господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, у тому числі дочірніх підприємств (далі - суб’єкти господарювання), у розмірі 75 відсотків.

Для публічного акціонерного товариства “Укргідроенерго” затвердити базовий норматив у розмірі 30 відсотків.

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

довести базовий норматив до суб’єктів управління корпоративними правами держави;

надавати роз’яснення з питань застосування базового нормативу.

3. Суб’єктам управління корпоративними правами держави у разі невиплати до 1 липня 2016 р. суб’єктом господарювання дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2015 році вжити заходів до розірвання контракту з керівником такого суб’єкта господарювання.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 25
вгору