Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 07.02.20023060-III
Документ 3060-III, поточна редакція — Прийняття від 07.02.2002

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 30, ст.211 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Автономної Республіки Крим
Ісаєва Григорія Анатолійовича, Куриленка Олега Станіславовича, Любобратцеву Наталію Іванівну, Петюшеву Нану Миколаївну, Терент'єву Ніну Миколаївну;
апеляційного суду Вінницької області
Голембевську Лідію Мефодіївну, Іванюка Миколу Володимировича, Копаничук Світлану Григорівну, Кузьменко Віру Петрівну, Мартьянову Любов Іванівну, Міхасішина Ігоря Васильовича;
апеляційного суду Волинської області
Осіпука Василя Васильовича;
апеляційного суду Дніпропетровської області
Архипова Віталія Вікторовича, Болтунову Ларису Михайлівну, Дудіну Людмилу Петрівну, Литвиненка Олександра Олександровича, Петренко Інну Олімпівну, Ремеза Валентина Анатолійовича;
апеляційного суду Донецької області
Кленцаря Володимира Борисовича, Смірнову Вікторію Володимирівну, Шилову Тетяну Семенівну, Масла Валентина Устимовича;
апеляційного суду Закарпатської області
Бєлякова Ігоря Івановича, Власова Сергія Олександровича;
апеляційного суду Запорізької області
Бондаря Михайла Сергійовича, Жовніренко Валентину Петрівну, Імберову Галину Петрівну, Коваленко Анастасію Іванівну, Косенко Альбіну Яківну, Осоцького Ігоря Івановича, Прямілову Наталію Станіславівну;
апеляційного суду Київської області
Давидову Наталію Іванівну, Касьяненко Лілію Іванівну, Оношко Галину Михайлівну;
апеляційного суду Кіровоградської області
Єгорову Світлану Миколаївну, Кварталову Антоніну Михайлівну, Черненка Віктора Васильовича, Черниш Тамару Володимирівну;
апеляційного суду Луганської області
Бас Ольгу Євгенівну, Гаврилюка Володимира Кузьмича, Іванову Ірину Петрівну, Карташова Олександра Юрійовича, Оробцову Раїсу Іллівну, Темнікову Валентину Іванівну;
апеляційного суду Львівської області
Павлишина Олега Федоровича;
апеляційного суду Одеської області
Берназа Віктора Андрійовича, Бітова Андрія Івановича, Шейко Лідію Миколаївну;
апеляційного суду Полтавської області
Захожая Олександра Івановича, Чернова Сергія Івановича;
апеляційного суду Рівненської області
Сачука Василя Івановича, Шимківа Степана Степановича, Шпинту Михайла Дмитровича;
апеляційного суду Сумської області
Сахнюка Валентина Григоровича;
апеляційного суду Тернопільської області
Шевчук Галину Михайлівну;
апеляційного суду Харківської області
Грошеву Олену Юріївну, Довгаль Ганну Петрівну, Задніпровського Олега Олексійовича, Карімову Ларису Вікторівну, Кіпенка Ігоря Станіславовича, Котелевець Аллу Вікторівну, Крилову Тетяну Геннадіївну, Меркулову Тетяну Володимирівну, Пелішенко Жанну Іванівну, Черкасова Володимира Володимировича;
апеляційного суду Чернівецької області
Галичанського Анатолія Дмитровича, Черновського Олексія Костянтиновича, Яремка Василя Васильовича;
апеляційного суду міста Києва
Дмитренко Галину Михайлівну, Коваль Світлану Миколаївну, Корнієнко Тетяну Юріївну;
апеляційного суду міста Севастополя
Алєєву Наталю Галівну;
місцевого Верхньодніпровського районного суду
Дніпропетровської області
Бурхана Сергія Михайловича;
місцевого Дніпропетровського районного суду
Дніпропетровської області
Демченко Ельвіру Львівну;
місцевого Нікопольського міського суду
Дніпропетровської області
Громака Євгена Олеговича;
місцевого Синельниківського міського суду
Дніпропетровської області
Черкову Ніну Тимофіївну;
місцевого Індустріального районного суду
міста Дніпропетровська
Чебикіна Віталія Петровича;
місцевого Красногвардійського районного суду
міста Дніпропетровська
Кочкову Наталію Олексіївну;
місцевого Самарського районного суду
міста Дніпропетровська
Лаченкову Оксану Володимирівну;
місцевого Жовтневого районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Тимошенко Тетяну Іванівну;
місцевого Дзержинського міського суду
Донецької області
Бабенко Стеллу Станіславівну;
місцевого Берегівського районного суду
Закарпатської області
Фейіра Олександра Олександровича;
місцевого Ужгородського міського суду
Закарпатської області
Короля Юрія Андрійовича, Машкаринця Івана Миколайовича;
місцевого Бориспільського міського суду
Київської області
Бондаренка Ігоря Анатолійовича;
місцевого Краснолуцького міського суду
Луганської області
Самойленка Євгена Юрійовича, Хоменко Валентину Іванівну;
місцевого Ізмаїльського міського суду
Одеської області
Волкова Юрія Руфовича;
місцевого Суворовського районного суду
міста Одеси
Головея Віктора Миколайовича;
місцевого Шосткинського міського суду
Сумської області
Свиненка Михайла Дмитровича;
місцевого Генічеського районного суду
Херсонської області
Малиніна Віктора Володимировича;
місцевого Глибоцького районного суду
Чернівецької області
Косована Трояна Трояновича;
місцевого Новоселицького районного суду
Чернівецької області
Вівчара Георгія Ауреловича;
місцевого Першотравневого районного суду
міста Чернівці
Савчук Марію Володимирівну;
місцевого Куликівського районного суду
Чернігівської області
Білого Михайла Михайловича;
місцевого Дніпровського районного суду
міста Києва
Кошіля Валентина Васильовича;
місцевого Печерського районного суду
міста Києва
Іваненко Юлію Геннадіївну;
місцевого Святошинського районного суду
міста Києва
Ізмайлову Тетяну Леонідівну.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 7 лютого 2002 року
N 3060-III



вгору