Документ 355/2013-рп, поточна редакція — Прийняття від 03.12.2013

Розпорядження
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах з Республікою Сербія щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Республікою Сербія про соціальне забезпечення

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Республікою Сербія щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Республікою Сербія про соціальне забезпечення в такому складі:


ДРОЗДОВА
Лідія Миколаївна

-

заступник Міністра соціальної політики України, глава делегації


РОЗКА
Ірина Костянтинівна

-

начальник відділу міжнародних договорів Департаменту міжнародних зв'язків та інформаційних технологій Міністерства соціальної політики України, заступник глави делегації


ГЕРАСЬКО
Лариса Анатоліївна

-

заступник директора Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України


ГІРКА
Сергій Миколайович

-

начальник Юридичного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (за згодою)


ГОЛОВКО
Павло Валерійович

-

начальник відділу правового забезпечення договірної та претензійної роботи Управління правового забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (за згодою)


ГОРЛЕНКО
Віктор Вікторович

-

головний спеціаліст відділу міжнародних договорів Департаменту міжнародних зв'язків та інформаційних технологій Міністерства соціальної політики України


ГРИНЕНКО
Наталія Вікторівна

-

головний спеціаліст відділу правової експертизи міжнародних договорів Управління міжнародно-правової експертизи Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України


КУПЛІВАНЧУК
Анжела Володимирівна

-

заступник директора Департаменту економіки та ресурсного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України


ПЛАКСІЙ
Марія Василівна

-

начальник Управління міжнародного співробітництва Пенсійного фонду України


ФРЕЮК
Артем Тарасович

-

начальник Управління правового забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (за згодою).

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до персонального складу делегації, залучати в установленому порядку до роботи делегації працівників органів державної влади, підприємств, установ та організацій, дипломатичних працівників закордонних дипломатичних установ України, а також наукових радників та експертів.

2. Міністерству соціальної політики України за погодженням із Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування заходів із проведення переговорів щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Республікою Сербія про соціальне забезпечення.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
3 грудня 2013 року
№ 355/2013-рп
вгору