Документ 634/2013, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня


РУДЯ
Петра Володимировича

-

голову правління акціонерного товариства «Житомирський маслозавод»

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


РОЖКА
Миколу Миколайовича

-

директора товариства «Злагода», Дніпропетровська область


ФІЛІППОВА
Анатолія Матвійовича

-

директора зі стратегічного розвитку товариства «Інкерманський завод марочних вин», м. Севастополь

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


АМЕЛІНА
Сергія Володимировича

-

першого заступника голови Артемівської районної державної адміністрації, Донецька область


АНТОНЮКА
Луку Васильовича

-

директора товариства «Агрофірма «Медобори«, Тернопільська область


АРСІРІЯ
Володимира Вікторовича

-

директора сільськогосподарського товариств «Степ-Агро», Кіровоградська область


БЄЛІНСЬКОГО
Віктора Івановича

-

голову фермерського господарства «Альфа», Харківська область


БУЛГАКА
Олександра Вікторовича

-

тракториста-машиніста товариства «Маяк», Донецька область


БУСЯ
Андрія Федоровича

-

оператора птахоферми селянсько-фермерського господарства «Крупецьагроптиця», Рівненська область


ВАКУЛЕНКА
Михайла Володимировича

-

тракториста підприємства «Агрофірма «Фаворит», Харківська область


ВАСЮТУ
Михайла Васильовича

-

голову фермерського господарства «Козубівське», Полтавська область


ВЕРЕША
Атилла Йосиповича

-

голову фермерського господарства «Ренет», Закарпатська область


ВІЛЬХОВОГО
Петра Васильовича

-

головного агронома підприємства «Західний Буг», Львівська область


ВІТЮКА
Івана Григоровича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мрія», Волинська область


ВОВКА
В'ячеслава Володимировича

-

директора товариства «Адоніс Агро», Автономна Республіка Крим


ГОРБА
Володимира Михайловича

-

головного технолога сільськогосподарського товариства «Кримтеплиця», Автономна Республіка Крим


ГУКОВА
Василя Петровича

-

директора акціонерного товариства «Макстрой», Донецька область


ДИШКАНТА
Володимира Михайловича

-

голову фермерського господарства «Пума», Вінницька область


ДРОНИКА
Віктора Сергійовича

-

Голову Державного агентства рибного господарства України


ЗАДВЕРНЯКА
Анатолія Васильовича

-

механізатора фермерського господарства «Добробут», Миколаївська область


ЗУБРИЦЬКОГО
Василя Богдановича

-

голову фермерського господарства «Сяйво-Стрий», Львівська область


ІВАНЧИКА
Віктора Петровича

-

генерального директора товариства «Фірма «Астарта-Київ»


ІЗБІНСЬКОГО
Івана Володимировича

-

директора товариства «Нові аграрні технології», Хмельницька область


КОВТУНА
Григорія Павловича

-

директора підприємства «Агрофірма «Довжанська», Луганська область


КОНДРАТЮКА
Юрія Федоровича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства «Перше травня», Херсонська область


КРОХМАЛЯ
Андрія Аркадійовича

-

директора фермерського господарства «Ладіс», Черкаська область


МОСКАЛЬЧЕНКА
Григорія Петровича

-

директора сільськогосподарського підприємства «Чечеліївське», Кіровоградська область


МУЗИЧУКА
Миколу Сергійовича

-

головного інженера агрофірми «Єрчики», Житомирська область


ПИСЬМЕННОГО
Миколу Григоровича

-

директора підприємства «Агрофірма «Славутич» Дніпропетровська область


САЛЮК
Тетяну Володимирівну

-

доярку акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область


СТЕПАНЮКА
Олексія Яковича

-

голову сільськогосподарського товариства імені Богдана Хмельницького, Житомирська область


СТЕГНІЯ
Бориса Тимофійовича

-

директора Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Національної академії аграрних наук України, м. Харків


ТОДОРОВА
Миколу Дмитровича

-

заступника директора сільськогосподарського товариства імені Мічуріна, Одеська область


ЦИКОВА
Валентина Сергійовича

-

завідувача лабораторії Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України, м.Дніпропетровськ


ШИРИТОВИЧА
Володимира Васильовича

-

тракториста товариства «Уманьхімагро», Черкаська область


ЯРЕНЧУКА
Володимира Арсентійовича

-

голову фермерського господарства «Перлина Турії», Волинська область


ЯСЕНОВОГО
Віктора Івановича

-

голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Пинчуки», Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


СЕЛЕЦЬКУ
Ніну Федорівну

-

голову селянського (фермерського) господарства «Центр», Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ГОНЧАРОВУ
Ольгу Іванівну

-

завідувача сектору Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру Національної академії аграрних наук України, Автономна Республіка Крим


ІВАНОВУ
Тетяну Іванівну

-

доярку сільськогосподарського товариства «Артеміда», Луганська область


ІГНАТ
Ларису Іванівну

-

генерального директора товариства «Агропрайм Холдинг», Одеська область


ДАВИДЕНКО
Тамару Вікторівну

-

доярку сільськогосподарського підприємства «Нива», Полтавська область


ДІНЕЦЬ
Наталію Олексіївну

-

телятницю державного підприємства «Дослідне господарство Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України»


КВАЩУК
Олену Володимирівну

-

професора кафедри Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область


КОЛОМІЄЦЬ
Людмилу Василівну

-

директора підприємства «Альма Віта», Тернопільська область


КОСТЮЧКО
Аллу Миколаївну

-

фінансового директора підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», Рівненська область


КУБЕЦЬ
Ганну Митрофанівну

-

садівника акціонерного товариства «Радгосп «Весна», Автономна Республіка Крим


КУРИЛО
Людмилу Анатоліївну

-

директора державного підприємства «Донецьке обласне підприємство по племінній справі в тваринництві»


ЛУЦИК
Наталію Миколаївну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Нива», Донецька область


МАЛЬОВАНЧИК
Людмилу Євгеніївну

-

оператора машинного доїння товариства «Сільськогосподарське підприємство «Імені Воловікова», Рівненська область


НЕДОВЄСОВУ
Любов Василівну

-

доярку акціонерного товариства «Підсереднє», Харківська область


ПЕТРИКАНИН
Людмилу Федорівну

-

заступника директора департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації


СЕВЕРИН
Надію Василівну

-

головного економіста товариства «Батьківщина», Запорізька область


ТЕТЬОРУ
Людмилу Миколаївну

-

директора сільськогосподарського товариства «Світанок», Черкаська область


ХАЛІМОНЧУК
Валентину Йосипівну

-

головного агронома агрофірми «Україна», Полтавська область


ШЛЕМКЕВИЧ
Марію Михайлівну

-

доярку аграрного товариства «Свято Трипілля», Івано-Франківська область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


АБРОСІМОВА
Олександра Івановича

-

механізатора сільськогосподарського товариства «Вікторія», Дніпропетровська область


БУЖАКА
Івана Степановича

-

головного зоотехніка сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря», Чернівецька область


ВЕРБІВСЬКОГО
Павла Івановича

-

механізатора товариства «Кочубій», Черкаська область


ВИХІДЦЕВУ
Оксану Миколаївну

-

доярку сільськогосподарського товариства«Вітчизна», Полтавська область


ГАПОНОВА
Григорія Івановича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Хлібороб», Сумська область


ДЕРЕКУ
Геннадія Федоровича

-

голову селянського (фермерського) господарства «Дружба», Харківська область


ДРАГУН
Тетяну Василівну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область


ДРОБОТА
Олександра Миколайовича

-

тракториста державного підприємства «Дослідне господарство «Зелені Кошари», Миколаївська область


КИРНАСІВСЬКОГО
Віталія Анатолійовича

-

тракториста акціонерного товариства «Племзавод «Степной», Запорізька область


КУДРЯВЦЕВА
Вадима Віталійовича

-

директора товариства «Малинівка», Донецька область


МЯКОТКІНА
Віктора Олексійовича

-

голову фермерського господарства «Батьківщина-М», Луганська область


ПОГРЕБНОГО
Анатолія Андрійовича

-

тракториста-машиніста державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське» Національної академії аграрних наук України», Херсонська область


ПОМПУША
Георгія Дмитровича

-

головного агронома селянського (фермерського) господарства «Бояни-Глиниця», Чернівецька область


ТІЩЕНКА
Анатолія Михайловича

-

головного інженера сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Перше травня», Дніпропетровська область


ТРЕТЯКА
Валерія Ростиславовича

-

механізатора сільськогосподарського підприємства «Рать», Волинська область


ШИДЄРЕВА
Івана Дмитровича

-

голову фермерського господарства «Промінь», Одеська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»


ВЛІЗЛУ
Василю Васильовичу

-

директорові Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України, доктору ветеринарних наук, професорові, м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»


БІЛЯНСЬКІЙ
Марії Іванівні

-

майстрові лісу Рахинського лісництва державного підприємства «Болехівське лісове господарство», Івано-Франківська область


ПРИСТУПІ
Володимиру Михайловичу

-

директорові державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Закарпатська область


ХАРИКУ
Володимиру Михайловичу

-

вальникові лісу Сторожинецького лісництва державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство», Чернівецька область


ЦЕЛЕНЮ
Ярославу Павловичу

-

першому заступникові начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»


БОЙЧЕНКУ
Сергію Федоровичу

-

головному конструкторові з посівної та ґрунтообробної техніки головного спеціалізованого конструкторського бюро товариства «Науково-виробниче підприємство «Херсонський машинобудівний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»


ЖИЛІХІВСЬКОМУ
Адаму Станіславовичу

-

завідувачеві відділу Житомирської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини


КУЗЬМІНУ
Анатолію Альбертовичу

-

генеральному директорові товариства «Науково-виробниче підприємство Біофарм», м. Харків


НЕРОДИКУ
Анатолію Спиридоновичу

-

начальникові управління ветеринарної медицини, головному державному ветеринарному інспектору у Маневицькому районі, Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»


АРТЕМЕНКО
Наталії Михайлівні

-

директорові виконавчому товариства «М'ясокомбінат «Ятрань», м. Кіровоград


СЛОЄВУ
Олександру Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»


АЛЕКСІЄНКУ
Станіславу Олександровичу

-

директорові товариства «Птахокомбінат», Миколаївська область


АНАТІЙЧУКУ
Василю Миколайовичу

-

директорові товариства «Покуття-Фрукт», Івано-Франківська область


БАБИЧУ
Миколі Васильовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства «Агрокомплекс «Степанецьке», Черкаська область


БАУЛУ
Євгенію Миколайовичу

-

начальникові Державної фітосанітарної інспекції Вінницької області - головному державному фітосанітарному інспектору Вінницької області


БЕРДИЧЕВСЬКОМУ
Миколі Артемовичу

-

виконавчому директорові товариства «Сільськогосподарське підприємство «Агродім», Чернігівська область


БІЛОУСУ
Віктору Івановичу

-

директорові підприємства «Агрофірма Катеринівська-1», Дніпропетровська область


БІЛОУСУ
Сергію Кириловичу

-

голові селянського господарства «Вікторія», Одеська область


БІСЮКУ
Івану Юрійовичу

-

першому заступникові Міністра аграрної політики та продовольства України


БОГАТЧУКУ
Василю Олексійовичу

-

пасічникові товариства «Побережне», Вінницька область


БОНДАРЕНКУ
Миколі Васильовичу

-

начальникові управління агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Херсонська область


БОНДАРЮ
Михайлу Миколайовичу

-

генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Інтер», Чернігівська область


БРАТАНІЧУ
Володимиру Андрійовичу

-

директорові філії агрофірми «Заповіт Шевченка» акціонерного товариства «Науково-виробнича фірма «Урожай», Черкаська область


БУТЕНКУ
Олексію Івановичу

-

голові фермерського господарства «Бутенко», Чернігівська область


ВАРУШІ
Віталію Віталійовичу

-

трактористові-машиністу акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область


ВДОВЕНКО
Наталії Михайлівні

-

економістові виробничо-комерційної фірми «Агропродресурси», Київська область


ВЛАСОВІЙ
Олені Юріївні

-

завідувачеві кафедри Одеського державного аграрного університету


ВОЛОШКО
Ларисі Леонідівні

-

заступникові директора товариства «Качинський+», м. Севастополь


ВОРОНЧИХІНІЙ
Людмилі Василівні

-

операторові машинного доїння товариства «Бета-Агро-інвест», Донецька область


ГАРКАВЕНКУ
Олександру Івановичу

-

директорові товариства «Агроальянс», Дніпропетровська область


ГАСЮКУ
Анатолію Петровичу

-

директорові товариства «Гарант Агро», Миколаївська область


ГОВОРУНУ
Віталію Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Маки» імені О.П. Сем'янівського, Київська область


ГОНЧАРУКУ
Федору Филимоновичу

-

генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Дібрівка-Агросервіс», Київська область


ЄЛІСЄЄВУ
Юрію Яковлевичу

-

голові фермерського господарства «Брати Єлісєєви», Луганська область


ЗЕЛЕНСЬКОМУ
Миколі Олексійовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Племзавод «Михайлівка», Сумська область


ІВАЩЕНКУ
Володимиру Луковичу

-

директорові товариства «Журавське», Черкаська область


КАБУЛІ
Миколі Петровичу

-

директорові державного підприємства «Дослідне господарство імені 9 Січня Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України», Київська область


КАЛЮЖНОМУ
Леоніду Олександровичу

-

директорові приватного підприємства «Агрофірма «Промінь», Запорізька область


КАМІНСЬКОМУ
Віктору Францевичу

-

директорові Національного наукового центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», Київська область


КОВБАСЮКУ
Олегу Івановичу

-

директорові товариства «Світанок-Агросвіт» Вінницька область


КОЛЄСОВУ
Віктору Олександровичу

-

операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Росія», Запорізька область


КУЗЬМИЧУ
Андрію Миколайовичу

-

операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Маяк», Рівненська область


КУТЬКУ
Сергію Прохоровичу

-

директорові товариства «Фіторадгосп «Радуга», Автономна Республіка Крим


КУЧМІ
Ярославу Нестеровичу

-

завідувачеві майстерні товариства «Романів», Волинська область


ЛАПЧУКУ
Олександру Віталійовичу

-

голові фермерського господарства «Нива», Рівненська область


МАКАРЕВИЧУ
Ігорю Миколайовичу

-

генеральному директорові товариства «Агрофірма «Подолівська», Харківська область


МАТЛАЄВУ
Василю Миколайовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства агрофірми «Донбас», Луганська область


МІМЕЮ
Борису Миколайовичу

-

головному агрономові колективного сільськогосподарського кооперативу «Дружба народів», Одеська область


НЕДІЛЬСЬКОМУ
Віктору Івановичу

-

керівникові фермерського господарства «Украгро», Чернівецька область


НІКОЛЕНКУ
Олегу Вікторовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства «Банівка», Запорізька область


НІКОНЕНКО
Світлані Володимирівні

-

першому заступникові директора державного підприємства «Завод шампанських вин «Новий Світ», Автономна Республіка Крим


ПЕТРУКУ
Петру Володимировичу

-

директорові товариства «Інтерагроінвест-2007», Київська область


ПІЧАХЧІ
Дмитру Миколайовичу

-

голові фермерського господарства «Родіна», Донецька область


ПРИЙМІ
Вячеславу Івановичу

-

директорові товариства «Агрофірма «Маяк», Полтавська область


ПУЧЦІ
Олегу Анатолійовичу

-

директорові товариства «Україна», Дніпропетровська область


САХНУ
Сергію Вікторовичу

-

рибоводові акціонерного товариства «Чернігіврибгосп»


СЕНЧУКУ
Миколі Олексійовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства «Україна», Вінницька область


СТЕПАНЕНКУ
Івану Івановичу

-

директорові підприємства «Імені Калашника», Полтавська область


СУРІНУ
Юрію Григоровичу

-

водію сільськогосподарського підприємства «Агрофірма Новознам'янське», Луганська область


ТУЛУПОВУ
Олегу Геннадійовичу

-

інженерові-гідротехніку Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів


ТУЧИКУ
Андрію Васильовичу

-

директорові державного підприємства «Дослідне господарство «Олександрійське» Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, Вінницька область


ФІЛОНЕНКУ
Вячеславу Григоровичу

-

директорові товариства «Племінний завод «Біловодський», Луганська область


ЧУМАКОВУ
Миколі Дмитровичу

-

машиністові головної насосної станції Ялпутської зрошувальної системи Криничненської експлуатаційної дільниці Болградського міжрайонного управління водного господарства, Одеська область


ШЕВЧЕНКУ
Василю Гнатовичу

-

директорові підприємства «Русь Єдина», Харківська область


ШЕВЧЕНКУ
Михайлу Івановичу

-

голові селянського (фермерського) господарства «Урожай», Сумська область


ШЛЯХОВЧУКУ
Володимиру Андрійовичу

-

начальникові Запорізького обласного управління водних ресурсів


ШМАГАЮ
Сергію Володимировичу

-

керуючому сільськогосподарською дільницею підприємства «Аграрна компанія 2004», Хмельницька область


ЮЗЕФОВИЧ
Надії Федорівні

-

операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства «Племзавод Коростишівський», Житомирська область


ЯЦУКУ
Ігорю Петровичу

-

генеральному директорові державної установи «Інститут охорони грунтів України» Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
13 листопада 2013 року
№ 634/2013




вгору