Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України
Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2004802
Документ 802-2004-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.06.2004

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 червня 2004 р. N 802
Київ
Про нагородження Почесною грамотою
Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Нагородити Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з
врученням пам'ятного знака:
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,
вагомий особистий внесок у розвиток харчової промисловості та
впровадження у виробництво прогресивних технологій БІЛАША
В'ячеслава Анатолійовича - генерального директора товариства з
обмеженою відповідальністю "Агропромислове об'єднання "Цукровик
Полтавщини", Шишацький район
за особистий внесок у збільшення обсягів виробництва
сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю
ШЕВЧЕНКА Івана Васильовича - тракториста-машиніста дослідного
господарства "Степне" Полтавської державної сільськогосподарської
дослідної станції
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та
вагомий особистий внесок у забезпечення будівництва об'єктів для
агропромислового комплексу:
БОГДАНОВА - головного інженера об'єднання Едуарда Павловича "Луганськоблагробуд" -
генерального директора
відкритого акціонерного
товариства "Агробуд"
ВОЛОЩЕНКА - директора Луганського управління Сергія Віталійовича механізованих робіт - голову
правління відкритого акціонерного
товариства "Підряд Агро"
об'єднання "Луганськоблагробуд"
за значний особистий внесок у забезпечення розвитку
будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю та високий
професіоналізм:
АСАДЧОГО - голову правління - президента Леоніда Васильовича закритого акціонерного товариства
фірми "Сантехмонтаж - 1", м. Київ
БІЛЕНЬКОГО - начальника сантехнічної дільниці Олександра Юрійовича дочірнього підприємства
"Житомирські монтажно-заготівельні
майстерні" закритого акціонерного
товариства фірми "Сантехмонтаж - 1"
ГЕРШКОВИЧА - керівника центру Віктора Федоровича енергозбереження відкритого
акціонерного товариства
"КиївЗНДІЕП"
КОЛОДУ - головного інженера закритого Анатолія Васильовича акціонерного товариства фірми
"Сантехмонтаж - 1", м. Київ
ПУШИЧА - директора дочірнього підприємства Бориса Володимировича "Житомирські монтажно-заготівельні
майстерні" закритого акціонерного
товариства фірми "Сантехмонтаж - 1"
САЛЬНИКА - голову правління закритого Валерія Григоровича акціонерного товариства
"Славутський комбінат
"Будфарфор", Хмельницька область
за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку
агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю і високий
професіоналізм:
СМАЛЯ - директора Ковельського Петра Петровича спеціалізованого лісогосподарського
акціонерного товариства "Тур",
Волинська область
ТИМОЩУКА - голову правління закритого Олексія Ананійовича акціонерного товариства
"Рожищенський птахокомбінат",
Волинська область
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та
вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку споживчої
кооперації:
КАСЬЯН - керівника виробництва Раїсу Василівну хлібопечення хлібокомбінату
Сосницької районної спілки
споживчих товариств,
Чернігівська область
КРАВЧУК - кухаря VI розряду комбінату Любов Яківну громадського харчування
Березнівського районного
споживчого товариства, Рівненська
область
КРИШТАФОВИЧА - заступника голови правління Льва Франковича Центральної спілки споживчих
товариств
КУЗЬМИНА - директора кооперативного Михайла Юрійовича підприємства "Коопторг"
Тернопільської обласної спілки
споживчих товариств
КУДРЮ - майстра зміни підприємства Валентину Митрофанівну "Хлібозавод" Шишацької районної
спілки споживчих товариств,
Полтавська область
МАКАРОВУ - першого заступника голови Людмилу Андріївну правління Одеської обласної
спілки споживчих товариств
ОЧЕРЕТНУ - кухаря VI розряду ресторану Наталію Василівну "Дубовий гай" об'єднання ринків
м. Вінниці
ПЕРЕДЕРІЙ - директора виробничо-торговельного Ніну Андріївну кооперативного підприємства
Очаківського районного споживчого
товариства, Миколаївська область
ПЕРХУНА - першого заступника голови Володимира Григоровича правління Кіровоградської
обласної спілки споживчих
товариств
САВКО - кондитера V розряду Ганну Петрівну кондитерського цеху
Білківського споживчого
товариства Іршавської районної
спілки споживчих товариств,
Закарпатська область
СЕНІШИНУ - директора дочірнього Людмилу Олександрівну підприємства "Ринок
м. Свердловськ" Луганської
обласної спілки споживчих
товариств
ХИЛЬКО - майстра-пекаря Гельмязівського Валентину Володимирівну хлібокомбінату Золотоніського
районного споживчого товариства,
Черкаська область
ЦИКАЛЯКА - голову правління Вижницької Василя Петровича районної спілки споживчих
товариств, Чернівецька область
ЧИГРИНА - директора виробничого Анатолія Михайловича автотранспортного підприємства
Хмельницької обласної спілки
споживчих товариств
ЮСІФОВА - директора підприємства Нураддіна Ісрафіл-огли "Центральний ринок" Херсонської
обласної спілки споживчих
товариств
ЯЦИКА - столяра оздоблювальної дільниці Михайла Івановича будівельно-монтажного управління
Львівської спілки споживчих
товариств
за значний особистий внесок у реалізацію державної політики у
сфері міжнаціональних відносин та міграції, налагодження співпраці
із закордонними українцями і високий професіоналізм:
АНТОНЮК - головного спеціаліста Тетяну Романівну Управління науково-технічного
та гуманітарного розвитку
Департаменту координації
здійснення соціальної,
гуманітарної та регіональної
політики Секретаріату Кабінету
Міністрів України
МОСКАЛЯ - Голову Державного комітету Геннадія Геннадійовича у справах національностей та
міграції
за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального
захисту населення та багаторічну сумлінну працю КОЧУБЕЙ Галину
Іванівну - головного спеціаліста відділу оплати праці та
врегулювання соціально-трудових відносин управління праці
Головного управління праці та соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації
за вагомий особистий внесок у розвиток української культури,
багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність
НЕСТЕРЕНКА Володимира Михайловича - народного артиста України,
художнього керівника - директора театру фольклору, народних свят і
видовищ, м. Івано-Франківськ
за вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва
та високий професіоналізм РОЇК Віру Сергіївну - художника, члена
Національної спілки художників
за вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну
сумлінну працю ЧУМАК Галину Володимирівну - начальника відділу
управління культури Донецької обласної державної адміністрації
за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у
розвиток архівної справи і високий професіоналізм таких
працівників Українського науково-дослідного інституту архівної
справи та документознавства:
МАТЯШ - директора Інституту Ірину Борисівну
ХРИСТОВУ - заступника директора Інституту Наталію Миколаївну з наукової роботи
КУЛЕШОВА - завідуючого відділом Сергія Георгійовича документознавства
за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи,
високий професіоналізм і багаторічну сумлінну працю працівників
Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки:
БРАСЛАВСЬКУ - завідуючу відділом періодики Ірину Михайлівну
ТІТОВУ - директора бібліотеки Надію Миколаївну
за вагомий особистий внесок у підвищення якості
обслуговування, багаторічну працю та зразкове виконання службових
обов'язків УЛІТІНУ Валентину Анатоліївну - санітарку-прибиральницю
Севастопольського геріатричного будинку-інтернату
за значний особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого
самоврядування і високий професіоналізм СКИДАНА Віктора
Макаровича - голову Золотоніської районної ради Черкаської області
за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і
культурний розвиток Волинської області, багаторічну сумлінну
працю, високий професіоналізм РОДИЧА Степана Володимировича -
заступника голови Волинської обласної державної адміністрації
за особистий внесок у розвиток машинобудівної промисловості,
досягнення вагомих показників у виконанні виробничих завдань
ЛАТИША В'ячеслава Степановича - терміста інструментального цеху
відкритого акціонерного товариства "Дніпроважмаш",
м. Дніпропетровськ
за вагомий особистий внесок у підвищення ефективності
діяльності судової влади БІЛИКА Василя Вікторовича - начальника
територіального управління державної судової адміністрації у
Вінницькій області
за вагомі досягнення у професійній діяльності і багаторічну
сумлінну працю в державних органах приватизації ПОДОБНОГО
Володимира Антоновича - начальника управління з питань
інженерно-технічного забезпечення та проведення тендерних процедур
Фонду державного майна
за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у
професійній діяльності та значний особистий внесок у реформування
державної власності таких працівників Фонду державного майна:
ЗІНЧЕНКА - заступника начальника Олександра Михайловича управління кадрів
КРАСОВСЬКОГО - директора департаменту Віктора Аркадійовича оперативного планування та
систем продажу акцій
УСТЯНЧУКА - начальника регіонального Івана Захаровича відділення Фонду по Волинській
області
за значний особистий внесок у забезпечення роботи об'єктів
житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю і
високий професіоналізм БУРЛІНА Анатолія Андрійовича - начальника
виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства
м. Генічеська Херсонської області
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і
вагомий особистий внесок у розвиток дорожнього господарства
ОРОНОВСЬКОГО Ігоря Ярославовича - начальника Служби автомобільних
доріг у Тернопільській області
за особистий внесок у забезпечення розвитку галузі
машинобудування, багаторічну сумлінну працю та високий
професіоналізм таких працівників відкритого акціонерного
товариства "Мелітопольський завод Автокольорлит":
КАЗМИРЧУКА - заливальника металу цеху Володимира Степановича алюмінієвого литва
СКАЛОЗУБА - першого заступника голови Олега Михайловича правління
ФРУСЛОВА - слюсаря цеху чавунного литва Валерія Івановича
ЦИОМАШКО - майстра дільниці цеху магнієвого Віру Василівну литва
за особистий внесок у забезпечення розвитку галузі
машинобудування, багаторічну сумлінну працю та високий
професіоналізм ГРИШКА Станіслава Івановича - голову правління
відкритого акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання
"Етал", м. Олександрія Кіровоградської області
за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у
забезпечення розвитку фізичної культури і спорту та з нагоди
70-річчя від дня народження ДОНСЬКОГО Семена Абрамовича -
тренера-викладача школи вищої спортивної майстерності
Національного університету фізичного виховання і спорту
за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у
становлення, розвиток і зміцнення системи Державного казначейства
ДАНЕВИЧА Олександра Степановича - заступника Голови Державного
казначейства

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 19



вгору