Документ 818/2015-рп, поточна редакція — Прийняття від 25.12.2015

Розпорядження
Президента України

Про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

З метою удосконалення механізму забезпечення права дитини на виховання в сім'ї, створення умов для розвитку і виховання дітей у сім'ях або в умовах, максимально наближених до сімейних:

1. Утворити робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей (далі - робоча група).

2. Призначити співголовами робочої групи ПАВЛЕНКА Ростислава Миколайовича - Заступника Глави Адміністрації Президента України та КУЛЕБУ Миколу Миколайовича - Уповноваженого Президента України з прав дитини.

3. Співголовам робочої групи сформувати та затвердити персональний склад робочої групи.

Дозволити співголовам робочої групи вносити зміни до її складу.

4. Робочій групі:

1) у тримісячний строк:

проаналізувати законодавство України з питань охорони дитинства, охорони здоров'я, освіти, соціального захисту, державного управління та місцевого самоврядування з метою визначення положень, які потребуватимуть змін для забезпечення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей;

провести моніторинг існуючої мережі інтернатних закладів, закладів соціального захисту для дітей, їх кадрового та фінансового забезпечення;

2) до 10 травня 2016 року за результатами проведеної роботи підготувати та подати в установленому порядку законопроекти щодо удосконалення механізму забезпечення створення належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, впровадження системи раннього втручання, розвитку інклюзивної освіти, реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

5. Покласти організаційне забезпечення діяльності робочої групи на Адміністрацію Президента України.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
25 грудня 2015 року
№ 818/2015-рп
вгору