Document 376/2017, current version — Adoption on November 20, 2017

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (4 - 8 грудня 2017 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:


КЛИМЕНКО
Юрій Аркадійович

-

Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, глава делегації


КАПУСТІН
Олександр Вікторович

-

начальник відділу нових викликів і загроз - секретаріату Національного органу України з виконання Конвенції про заборону хімічної зброї Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації


КОМІСАРЕНКО
Сергій Васильович

-

академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, академік Національної академії наук України, заступник глави делегації (за згодою)


ГЕРІЛОВИЧ
Антон Павлович

-

заступник директора Національного наукового центру "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" НАН України, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України (за згодою)


ЗАДОРОЖНА
Вікторія Іванівна

-

директор Державної установи "Інститут епідеміології та інфекційних захворювань імені Л.В. Громашевського" Національної академії медичних наук України (за згодою)


СОКИРКА
Сергій Петрович

-

завідувач від ділу з питань воєнної політики Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України


ТУКАЛО
Михайло Арсентійович

-

заступник директора Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою).

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення А. Геріловича, В. Задорожної, С. Комісаренка, С. Сокирки, М. Тукала (відряджаються з 3 до 9 грудня 2017 року).

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
20 листопада 2017 року
№ 376/2017
on top