Документ v2009359-12, поточна редакція — Прийняття від 27.12.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2012 року № 2009

Про нагородження Почесною грамотою Центральної виборчої комісії

За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, за сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Почесну грамоту Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 268, керуючись статтями 11-13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

Відзначити Почесною грамотою Центральної виборчої комісії:


АВЕРБАХА
Юрія Вадимовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 141, Одеська область;


АКІНЬШИНУ
Ілону Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 56, Донецька область;


АЛЕКСАНДРОВУ
Світлану Олександрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 118, Львівська область;


АЛЕКСАШКІНУ
Олену Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради;


АЛЄЙНІКОВА
Федора Михайловича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації;


АНДРУНЦІВА
Михайла Васильовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163, Тернопільська область;


АНТОНЕНКО
Людмилу Павлівну

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Прилуцької міської ради Чернігівської області;


АРТЕМЕНКА
Євгенія Валентиновича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 206, Чернігівська область;


БАЙРАКА
Андрія Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 22, Волинська область;


БАКАЙ
Валентину Анатоліївну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


БАНДРОВСЬКУ
Наталію Богданівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 212, м. Київ;


БАНЬОЇ
Тетяну Юріївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71, Закарпатська область;


БАСАЯ
Олександра Вікторовича

-

заступника керівника апарату Київської обласної державної адміністрації;


БЕДРОВУ
Олену Василівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134, Одеська область;


БЕЗУГЛОВА
Олександра Івановича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441346 одномандатного виборчого округу № 105, Луганська область;


БЕРЕЗЮК
Марію Григорівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 119, Львівська область;


БИХАЛА
Артема Івановича

-

працівника відділу міжнародного співробітництва Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);


БІЛОГО
Ярослава Віталійовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 217, м. Київ;


БЛОХУ
Ольгу Миколаївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 34, Дніпропетровська область;


БОГАЧЕНКА
Євгенія Валерійовича

-

завідуючого сектором комп’ютерного забезпечення апарату Миколаївської облдержадміністрації Миколаївської області;


БОДНАРА
Сергія Богдановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;


БОЙКО
Олену Володимирівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної адміністрації Запорізької міської ради;


БОНДАРЕНКА
Олега Вікторовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170, Харківська область;


БОНДАРЧУКА
Сергія Миколайовича

-

інженера-програміста ТОВ НВП "Медирент";


БУГАЯ
Володимира Миколайовича

-

працівника управління організаційно-методичної роботи Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);


БУДНИК
Софію Василівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 69, Закарпатська область;


БУРБЕЛУ
Григорія Віталійовича

-

начальника відділу супроводження корпоративних споживачів ПАТ "Укртелеком";


БУРКОВСЬКУ
Ольгу Сергіївну

-

помічника члена Центральної виборчої комісії;


БУТА
Сергія Вікторовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 51, Донецька область;


БУЧИНСЬКУ
Тетяну Мефодіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 65, Житомирська область;


ВАСИЛЕНКА
Михайла Олександровича

-

заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу апарату облдержадміністрації Миколаївської області;


ВДОВЕНКА
Віктора Петровича

-

друкаря високого друкування цеху голографічного захисту та нумерації продукції Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";


ВІЗНЮКА
Олександра Дмитровича

-

радника голови Одеської обласної державної адміністрації;


ВІЛКУЛА
Олександра Юрійовича

-

Віце-прем’єр-міністра України;


ВЛАДИКУ
Ігоря Михайловича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців  апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації;


ВОВК
Тетяну Олександрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 40, Дніпропетровська область;


ВОЗНОГО
В’ячеслава Володимировича

-

начальника відділу УФСЕ Головного управління Державної фельд’єгерської служби України;


ВОЙТЮК
Марію Іванівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 19, Волинська область;


ВОЛКОВУ
Наталю Олександрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим;


ВОРОНІНУ
Тетяну Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 179, Харківська область;


ГАВРИЛЮКА
Василя Анатолійовича

-

члена окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область;


ГАЛІЩУК
Наталію Андріївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 204, Чернівецька область;


ГАЛОЧКІНУ
Майю Володимирівну

-

заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців міста Вінниці;


ГОЛОСОВСЬКУ
Тетяну Василівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 32, Дніпропетровська область;


ГОНДУРАКА
Василя Івановича

-

голову Верховинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;


ГОРЖЕЄВУ
Ольгу Георгіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


ГОРОДИСЬКОГО
Василя Андрійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ГРЕКА
Володимира Юхимовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 19, Волинська область;


ГРИНЧИШИН
Ольгу Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Галицької районної адміністрації Львівської міської ради;


ГРІГУ
Миколу Михайловича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ГРІТЧИНУ
Ларису Кузьмівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 177, Харківська область;


ГУМЕНЮКА
Олега Юрійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


ГУМЕНЮКА
Сергія Григоровича

-

першого заступника Генерального директора з питань виробництва, безпеки та охоронної діяльності Державного підприємства спеціального зв’язку;


ГУСАНА
Івана Івановича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 203, Чернівецька область;


ДЕМЧЕНКА
Руслана Михайловича

-

першого заступника Міністра закордонних справ України;


ДЕЯКА
Івана Петровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 72, Закарпатська область;


ДИВУЛЬСЬКОГО
Владислава Васильовича

-

заступника начальника відділу пожежно-профілактичного забезпечення будинків Верховної Ради України Київської обласної державної адміністрації управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах при Головному управління Держтехногенбезпеки у м. Києві;


ДІДЕНКО
Олену Іванівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Гірницької районної адміністрації Макіївської міської ради Донецької області;


ДОВБНЮ
Віту Вікторівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 158, Сумська область;


ДОМАШЕНКО
Катерину Дмитрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 67, Житомирська область;


ДОМОЛАЗОВА
Віктора Васильовича

-

адміністратора баз даних ТОВ НВП "Медирент";


ДУГІНУ
Вікторію Миколаївну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181, Харківська область;


ДУДКА
Костянтина Юрійовича

-

начальника відділу аналітичної та методичної роботи організаційного управління Донецької обласної державної адміністрації Донецької області;


ЄФІМОВА
Андрія Олександровича

-

головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради у місті Житомирі;


ЖУРБУ
Тетяну Валентинівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Нахімовської районної державної адміністрації міста Севастополя;


ЗАВГОРОДНЮ
Наталію Миколаївну

-

завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі ради Дніпропетровської області;


ЗАПЛЮЙСВІЧКУ
Олексія Олександровича

-

заступника директора Центру продажу послуг корпоративним споживачам ПАТ "Укртелеком";


ЗІНЧЕНКА
Віктора Івановича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради;


ЗОЗУЛЮ
Сергія Володимировича

-

начальника організаційного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації;


ЗОЛОТУХІНА
Олександра Вікторовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 16, Вінницька область


ЗЮМАН
Раїсу Олексіївну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ІЛІЙЧУК
Богдану Михайлівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Верховинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;


КАБАЧЕКА
Валерія Павловича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 27, Дніпропетровська область;


КАЛАЙДУ
Миколу Олександровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 83, Івано-Франківська область;


КАРПУНЦОВА
Валерія Віталійовича

-

представника політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";


КАРТАВОГО
Івана Леонідовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


КАРХАЧОВА
Володимира Германовича

-

заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу апарату Запорізької обласної державної адміністрації;


КАТАНЦЕВУ
Ольгу Володимирівну

-

начальника організаційного відділу Шахтарської міської ради Донецької області;


КАЧМАРСЬКОГО
Євгенія Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


КІКТЕНКО
Надію Яківну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області;


КІНДЮКА
Андрія Валерійовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Нововолинської міської ради Волинської області;


КІЦЮК
Олену Анатоліївну

-

начальника відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства Закордонних Справ України;


КЛЮКУ
Володимира Федоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187, Хмельницька область;


КОЗАЧОК
Тамілу Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208, Чернігівська область;


КОЗІНУ
Руслану Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Подільської районної державної адміністрації в місті Києві;


КОЛЕСНИК
Ірину Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 50, Донецька область;


КОЛЕСНИКА
Дмитра Володимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80, Запорізька область;


КОЛІСНІЧЕНКА
Олександра Володимировича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Херсонської обласної державної адміністрації;


КОМАРЕНКА
Дмитра Анатолійовича

-

водія відділу транспортного забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії;


КОНДРАЧУКА
Сергія Юрійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154, Рівненська область;


КОНДРАШОВА
Ігоря Миколайовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Центральної районної у місті Сімферополі ради;


КОРБУ
Наталію Федорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Фастівської районної державної адміністрації Київської області;


КОСТЕНКА
Володимира Павловича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81, Запорізька область;


КОСТЯНЦЯ
Ігоря Станіславовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 26, Дніпропетровська область;


КОСЮГУ
Володимира Івановича

-

першого заступника міського голови м. Алчевська з питань діяльності виконавчих органів влади, Луганська область;


КОЧМАРЬОВУ
Надію Анатоліївну

-

завідуючого відділом адміністрування Державного реєстру виборців Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим;


КРЕХОВЕЦЬКОГО
Юрія Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 120, Львівська область;


КРИЖАНОВСЬКОГО
Олександра Петровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 146, Полтавська область;


КРИЦЬКУ
Світлану Станіславівну

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Хмельницької обласної державної адміністрації;


КРОНГЛЕВСЬКОГО
Віктора Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 39, Дніпропетровська область;


КРУЦА
Олексія Васильовича

-

старшого інспектора з ОД УФСЕ Головного управління Державної фельд’єгерської служби України;


КУДІШИНА
Олексія Володимировича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 57, Донецька область;


КУЛАКОВА
Володимира Ілліча

-

заступника керівника апарату - начальника організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації;


ЛЕТКУ
Оксану Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області;


ЛИСАКА
Олександра Олександровича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78, Запорізька область;


ЛИТВИНА
Олександра Григоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 28, Дніпропетровська область;


ЛИТВИНЕНКА
Віктора Сергійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 42, Донецька область;


ЛІНТУРА
Юрія Павловича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 128, Миколаївська область;


ЛОМОНОСОВА
Романа Миколайовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169, Харківська область;


ЛУКАШ
Олену Леонідівну

-

Міністра Кабінету Міністрів України;


ЛУКАШУКА
Миколу Михайловича

-

начальника відділу реєстраційної та паспортної роботи управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби України;


МАЗУРА
Євгена Миколайовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


МАЛТАБАР
Галину Миколаївну

-

начальника відділу правового забезпечення і роботи із зверненням громадян виконавчого апарату Великоновосілківської районної ради Донецької області;


МАНДЗЮКА
Леонтія Юрійовича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців  апарату Тернопільської обласної державної адміністрації;


МАРТИНЕНКО
Інесу Анатоліївну

-

завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Автозаводського району міста Кременчука Полтавської області;


МАСЮКОВА
Сергія Олександровича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Запорізької обласної державної адміністрації;


МАХНІЦЬКОГО
Олега Ігоровича

-

представника політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


МЕДВЕДЮК
Наталію Геннадіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 33, Дніпропетровська область;


МИХАЙЛОВА
Дмитра Володимировича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 112, Луганська область;


МИХАЙЛОВУ
Марію Василівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 129, Миколаївська область;


МІНЯЙЛЕНКА
Миколу Олександровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Андрушівської районної державної адміністрації Житомирської області;


МОКРИЦЬКОГО
Івана Петровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 126, Львівська область;


МОРОЗ
Галину Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 66, Житомирська область;


МОРОККО
Людмилу Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 25, Дніпропетровська область;


МУРАШКІНА
Андрія Вікторовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 182, Херсонська область;


НАЙДЕНКА
Олександра Леонідовича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської обласної державної адміністрації;


НЕКЛЕСУ
Сергія Миколайовича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 30, Дніпропетровська область;


НІКОНОВУ
Тетяну Юріївну

-

заступника директора ТОВ НВП "Медирент";


НІКУЛУШКІНА
Бориса Олександровича

-

заступника начальника Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення - начальника управління спеціальних перевірок та довідкового обліку Міністерства внутрішніх справ України;


ОГРИНСЬКОГО
Руслана Петровича

-

начальника цеху доставки Державного підприємства спеціального зв’язку;


ОДІНЦОВУ
Ольгу Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ОЛЕФІРОВА
Андрія Володимировича

-

заступника Міністра закордонних справ України - керівника апарату;


ОЛЬШАНСЬКУ
Анну Василівну

-

працівника управління документального забезпечення Секретаріату Центральної виборчої комісії (за угодою);


ОСАДЧОГО
Дмитра Григоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської районної державної адміністрації Сумської області;


ОСТРОВЕРХА
Олександра Івановича

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 175, Харківська область;


ОСТРОВСЬКОГО
Костянтина Володимировича

-

заступника начальника відділу Служби
4 комендатури Департаменту охорони об’єктів УДО України;


ПАНЧЕНКО
Тетяну Геннадіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 24, Дніпропетровська область;


ПАХОВСЬКОГО
Івана Павловича

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 441143 одномандатного виборчого округу № 111, Луганська область;


ПЕЛИХА
Юрія Георгійовича

-

заступника голови - керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації;


ПЕРЕПЕЛИЦЮ
Зою Іванівну

-

заступника директора ТОВ НВП "Медирент";


ПЕТРАЧУК
Людмилу Іванівну

-

першого заступника начальника Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України;


ПЕТРУШЕВСЬКУ
Людмилу Григорівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 31, Дніпропетровська область;


ПЛОТНІКОВА
Ігоря Леонідовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 113, Луганська область;


ПОБЕРЕЖНОГО
Євгена Віталійовича

-

співробітника з питань виборів та врядування Координатора проектів ОБСЄ в Україні;


ПОЛЕЖАКУ
Людмилу Миколаївну

-

обліковця цеху цінних паперів Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";


ПОЛУПАНА
Івана Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 48, Донецька область;


ПОНОМАРЬОВУ
Валентину Володимирівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 41, Донецька область;


ПОТАПЕНКО
Ларису Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим;


ПОХИЛЕНКО
Ганну Григорівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 29, Дніпропетровська область;


ПРОТОПОПОВУ
Світлану Миколаївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 147, Полтавська область;


РАЗГОНЯЄВА
Михайла Васильовича

-

радника голови Дніпропетровської обласної ради;


РОСЛЯКА
Володимира Петровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87, Івано-Франківська область;


РУДЕНКО
Вікторію Володимирівну

-

помічника начальника Головного центру з правової роботи - начальника групи правового забезпечення Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України;


РУДНИКА
Андрія Олександровича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134, Одеська область;


РУМЯНЦЕВА
Андрія Миколайовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 201, Чернівецька область;


САВКІВ
Світлану Степанівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 167, Тернопільська область;


САМОЙЛОВА
Олександра Григоровича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 218, м. Київ;


САЧКА
Володимира Володимировича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 222, м. Київ;


СВІДРУН
Оксану Михайлівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 124, Львівська область;


СВІТКО
Галину Олександрівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 63, Житомирська область;


СВІТЛИЦЬКОГО
Андрія Вікторовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 219, м. Київ;


СЕВЕРИНА
Юрія Вікторовича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Полтавської обласної державної адміністрації;


СЕЛЕЗНЬОВУ
Олександру Михайлівну

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172, Харківська область;


СЕЛІХОВА
Павла Івановича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 38 Дніпропетровська область;


СИДОРЕНКА
Сергія Миколайовича

-

першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби України;


СИМОНЕНКО
Олену Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 127, Миколаївська область;


СИНЯВСЬКОГО
Анатолія Леонідовича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців міста Вінниці;


СИРОТУ
Дмитра Юхимовича

-

члена окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 68, Закарпатська область;


СИСОЄВУ
Ганну Юріївну

-

начальника поштового відділення
Київ - 196 КМД УДППЗ "Укрпошта";


СІВОВА
Володимира Валентиновича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області;


СКАЛЬСЬКОГО
Ярослава Казимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 123, Львівська область;


СКОРНЯКА
Олексія Петровича

-

системного адміністратора окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 114, Луганська область;


СОЛДАТОВА
Валерія Володимировича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


СОЛОВИХ
Єлизавету Василівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 180, Харківська область;


СПАСЬКОГО
Андрія Сергійовича

-

заступника голови - керівника апарату Київської обласної державної адміністрації;


СТАНЬКО
Надію Євгенівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 122, Львівська область;


СТЕПАНОВА
Максима Володимировича

-

директора Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";


СТРІЛЬЦЯ
Миколу Івановича

-

заступника голови - керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації;


СУПРУН
Оксану Леонідівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178, Харківська область;


СУХЕЦЬКОГО
Михайла Остаповича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 165, Тернопільська область;


ТАБУЛІНСЬКОГО
Юрія Івановича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35 Дніпропетровська область;


ТАРАСОВУ
Олену Геннадіївну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 106, Луганська область;


ТЕРЕЗУ
Віталія Сергійовича

-

начальника відділу комп’ютерного забезпечення Шахтарської міської ради Донецької області;


ТЕТЕВУ-РОДЮК
Ірину Олександрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 12, Вінницька область;


ТІМОФЄЄВУ
Галину Володимирівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область


ТКАЧЕНКО
Тетяну Григорівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 37, Дніпропетровська область;


ТКАЧОВУ
Олену Вікторівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради Луганської області;


ТКАЧУКА
Олега Миколайовича

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Київської обласної державної адміністрації;


ТОМАЩУК
Галину Серафимівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 85, Івано-Франківська область;


ТРОФИМОВА
Володимира Сергійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 185, Херсонська область;


ТРОФІМОВА
Юрія Валерійовича

-

друкаря офсетного плоского друкування цеху офсетного друку Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів";


ТРОЯК
Любов Іванівну

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Черкаської обласної державної адміністрації;


ТУРКЕНЮ
Інну Григорівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 212, м. Київ;


ТУТОВУ-МАРЧУК
Ірину Вікторівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


ТЮПАЛОВА
Олександра Георгійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 117, Львівська область;


ТЮТЮН
Надію Василівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рівненської міської ради;


ФЕДОТОВУ
Валерію Геннадіївну

-

начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Одеської обласної державної адміністрації;


ФЕДУРЦО
Надію Владиславівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 22, Волинська область;


ФЛЯЧОК
Лесю Петрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 115, Львівська область;


ХАРЧЕНКО
Людмилу Григорівну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради;


ХЛОПЯНИК
Тетяну Миколаївну

-

Новоекономічного селищного голову Красноармійського району Донецької області;


ХРИСТЕНКО
Тамару Миколаївну

-

начальника дільниці з прийому та  обробки відправлень Дніпропетровського обласного вузла спеціального зв’язку Державного  підприємства спеціального зв’язку;


ХРІМЛІ
Віталію Віталіївну

-

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою);


ХРУЩА
Павла Романовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 109, Луганська область;


ЧАБАНЕНКО
Надію Дмитрівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 130, Миколаївська область;


ЧЕБАНА
Олександра Сергійовича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 140, Одеська область;


ЧЕБАН-ЛЯНКУ
Олександра Йосиповича

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 143, Одеська область;


ЧЕРНІГІВСЬКУ
Яну Григорівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173, Харківська область;


ЧЕРНУШЕВИЧ
Надію Олександрівну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації;


ЧУБЕЙ
Любомиру Павлівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 166, Тернопільська область;


ШАТСЬКОГО
Василя Григоровича

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоселицької районної державної адміністрації Чернівецької області;


ШВЕЦЬ
Оксану Анатоліївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 84, Івано-Франківська область;


ШЕВЧЕНКО
Ірину Юріївну

-

головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Луганської обласної державної адміністрації;


ШЕВЧЕНКО
Людмилу Іванівну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171, Харківська область;


ШЕРЕМЕТЬЄВУ
Ганну Василівну

-

головного бухгалтера - начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансування Державного підприємства спеціального зв’язку;


ШИПОВИЧ
Наталію Всеволодівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 70, Закарпатська область;


ШКІНДЕРА
Сергія Васильовича

-

першого заступника начальника Головного управління Державної фельд’єгерської служби України;


ЩЕРБАТЮК
Мар’яну Василівну

-

головного бухгалтера окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу
№ 36, Дніпропетровська область;


ЩУРА
Миколу Васильовича

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 116, Львівська область;


ЮРЧУК
Тетяну Володимирівну

-

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 050425 одномандатного виборчого округу № 13, Вінницька область;


ЮСАКОВУ
Ольгу Петрівну

-

секретаря окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ЯРЕМЧУК
Тамару Терентіївну

-

голову окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 62, Житомирська область;


ЯЩЕНКО
Світлану Петрівну

-

заступника голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 53, Донецька область.

Голова
Центральної виборчої комісії


В.ШАПОВАЛ



вгору