Документ z1381-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 30.09.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 01.12.2015. Подивитися в історії? )


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова
Національної комісії, що здійснює
державне регулювання
у сферах енергетики
та комунальних послуг
30.09.2015  № 2495


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
06 листопада 2015 р.
за № 1381/27826

КРИТЕРІЇ,
згідно з якими до певного газосховища застосовується режим договірного доступу або режим регульованого доступу

1. До газосховища застосовується режим договірного доступу в разі відповідності оператора цього газосховища таким критеріям:

проектний робочий обсяг всіх газосховищ оператора становить 35 % або менше від загального обсягу газосховищ України (за винятком газосховищ, розташованих на території вільної економічної зони "Крим");

оператор не належить до числа трьох операторів газосховищ (з найбільшими частками на ринку послуг із зберігання природного газу), сукупний проектний робочий обсяг газосховищ яких перевищує 50 % від загального обсягу газосховищ України (за винятком газосховищ, розташованих на території вільної економічної зони "Крим");

оператор не належить до числа п’яти операторів газосховищ (з найбільшими частками на ринку послуг із зберігання природного газу), сукупний проектний робочий обсяг газосховищ яких перевищує 70 % від загального обсягу газосховищ України (за винятком газосховищ, розташованих на території вільної економічної зони "Крим").

2. До газосховища застосовується режим регульованого доступу у випадку, якщо оператор цього газосховища не відповідає хоча б одному з критеріїв, визначених пунктом 1 цих Критеріїв.

Заступник директора
Департаменту із регулювання
відносин у нафтогазовій сферіТ. Рябухавгору