Перелік термінів Кількість: 5 термінiв

Нафта

Нафта — природна суміш, що складається з вуглеводневих сполук метанової, нафтенової та ароматичної груп, які в пластових і стандартних умовах (0,1 МПа при 20 град.С) перебувають у рідкій фазі. Невуглеводневі сполуки присутні в нафті у вигляді сірчастих, азотистих, кисневих, металоорганічних комплексів. Поширеним компонентом є сірка, що міститься в нафті як у вигляді різних сполук, так і у вільному стані. У більшості нафт в пластових умовах міститься, у тій чи іншій кількості, розчинений газ.


Нафта — мінеральна речовина, що складається із суміші вуглеводнів природного походження, із змінними показниками густини та в'язкості.


Нафта — нафта, що видобувається з родовищ суб'єктом підприємницької діяльності, який отримав відповідну ліцензію.


Нафта — корисна копалина, що являє собою суміш вуглеводнів та розчинених в них компонентів, які перебувають у рідкому стані за стандартних умов (тиску 760 мм ртутного стовпа і температури 20 град. C), і є товарною продукцією.

 Про нафту і газ
Закон України від 12.07.20012665-III

Нафта — корисна копалина, що є сумішшю вуглеводнів та розчинених у них компонентів, яка перебуває у рідкому стані за стандартних умов (тиску 760 мм рт.ст. і температури 20 град.С) і є товарною продукцією.

 Про затвердження Правил безпеки під час експлуатації магістральних нафтопроводів
Держгірпромнагляд; Наказ, Правила, Форма типового документа, Перелік від 23.05.2007110


вгору