Перелік термінів Кількість: 4 терміна

Абонементна скринька

Абонементна скринька — скринька із засобами для запобігання несанкціонованому доступу, яка встановлюється в об'єктах поштового зв'язку і орендується адресатом на визначений термін для одержання на його ім'я поштових відправлень, поштових переказів, періодичних друкованих видань.

 Про затвердження Правил користування послугами поштового зв'язку
Постанова Кабінету Міністрів України; Правила від 22.12.19971446

Абонементна скринька — скринька у спеціальній шафі, встановленій у відділенні поштового зв'язку, яка орендується на визначений адресатом термін для одержання на його ім'я поштових відправлень та періодичних видань.

 Про затвердження Правил розповсюдження періодичних друкованих видань
Держкомзв'язку України, Мінінформ України, Мінтранс України; Наказ, Правила від 10.12.1998169/81/492

Абонементна скринька — скринька із засобами для запобігання несанкціонованому доступу, що встановлюється в об'єктах поштового зв'язку і орендується адресатом на визначений термін для одержання на його ім'я поштових відправлень, поштових переказів, періодичних друкованих видань.

 Про поштовий зв'язок
Закон України від 04.10.20012759-III

Абонементна скринька — скринька, виготовлена за встановленим стандартом, оснащена засобами для запобігання несанкціонованому доступу, яка розміщується на об'єктах поштового зв'язку і орендується адресатом на визначений термін для одержання поштових відправлень (поштових переказів), періодичних друкованих видань.

 Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку
Постанова Кабінету Міністрів України; Правила, Перелік від 17.08.20021155


вгору