Перелік термінів Кількість: 6 термінiв

Авіаційні правила

Авіаційні правила визначають і регулюють порядок діяльності авіації України з метою забезпечення безпеки польотів і екологічної безпеки.

 Повітряний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 04.05.19933167-XII

Авіаційні правила — звід процедур, правил, норм і стандартів, виконання яких є обов'язковою умовою забезпечення безпеки польотів і охорони навколишнього середовища від впливу авіації. Авіаційні правила вводяться в дію у встановленому порядку.


Авіаційні правила — нормативно-правові документи, які визначають і регулюють порядок діяльності авіації України з метою забезпечення безпеки польотів і екологічної безпеки.


Авіаційні правила — звід процедур, правил, норм і стандартів, виконання яких є обов'язковою умовою забезпечення безпеки польотів і охорони навколишнього середовища від впливу авіації.


Авіаційні правила — правила, що визначають і регулюють порядок діяльності авіації України з метою забезпечення безпеки польотів і екологічної безпеки.

 Про затвердження Правил сертифікації навчально-тренувальних центрів з підготовки персоналу з авіаційної безпеки
Державіаслужба; Наказ, Правила, Форма типового документа, Форма, Перелік від 09.12.2005936

Авіаційні правила — правила, що визначають і регулюють порядок діяльності авіації України з метою забезпечення безпеки польотів і екологічної безпеки.

 Про затвердження Програми підготовки персоналу з авіаційної безпеки
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Програма, Форма типового документа від 18.06.2007508


вгору