Перелік термінів Кількість: 3 терміна

Аеродром (вертодром)

Аеродром (вертодром) (далі — аеродром) — ділянка суші або водної поверхні (включаючи розміщені на ній будь-які будинки, споруди та обладнання), призначена повністю або частково для прибуття, відправлення і руху ПС. Якщо поняття "аеродром" використовується в положеннях, що стосуються планів польотів і порядку сполучення, воно включає також місця, які можуть використовуватися літальними апаратами певних видів, наприклад вертольотами або аеростатами.

 Про затвердження Правил сертифікації цивільних аеродромів України
Мінтранс України; Наказ, Правила, Форма типового документа від 29.03.2004252

Аеродром (вертодром) (далі — аеродром) — ділянка суші або водної поверхні (включаючи розміщені на ній будь-які будинки, споруди та обладнання), призначена повністю або частково для прибуття, відправлення і руху повітряних суден.


Аеродром (вертодром) (далі — аеродром) — ділянка суші або водної поверхні (включаючи розміщені на ній будь-які будинки, споруди та обладнання), призначена повністю або частково для прибуття, відправлення і руху повітряних суден (далі-ПС). Якщо поняття "аеродром" використовується в положеннях, що стосуються планів польотів і порядку сполучення, воно включає також місця, які можуть використовуватися літальними апаратами певних видів, наприклад вертольотами або аеростатами.

 Про затвердження Правил реєстрації цивільних аеродромів України
Державіаслужба; Наказ, Правила, Форма від 25.10.2005795


вгору