Про порядок доступу осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України
Розпорядження Голови Верховної Ради України від 27.10.2014694
Документ 694/14-РГ, поточна редакція — Прийняття від 27.10.2014

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови Верховної Ради України

м. Київ

№ 694

27 жовтня 2014 р.

Про порядок доступу осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України

На період до узгодження окремих положень Регламенту Верховної Ради України, законів України "Про статус народного депутата України", "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" та з метою забезпечення вимог частини другої статті 3 Регламенту Верховної Ради України встановити, що:

1. Вільний доступ осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України здійснюється відповідно до календарного плану роботи чергової сесії Верховної Ради України з урахуванням положень Регламенту Верховної Ради України, Закону України "Про статус народного депутата України" та на основі вимог законодавчих актів України щодо підтримання порядку проходу громадян, проносу речей в об'єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

2. Доступ осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України здійснюється шляхом вільного відвідування громадянами будинку Верховної Ради України (місто Київ, вул. Грушевського, 5).

Особа, яка бажає відвідати відкрите пленарне засідання Верховної Ради України, подає через офіційний веб-сайт Верховної Ради України електронну заявку щодо бажаного дня для відвідин відкритого пленарного засідання.

Направлення відповідної електронної заявки є дозволом особи на обробку її персональних даних.

3. Реєстрація заявок здійснюється в порядку їх надходження на відповідний пленарний день. Загальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати у будинку Верховної Ради України, визначається з урахуванням санітарних та протипожежних правил, технічної та фізичної можливості одночасного перебування осіб у відповідній ложі балкона.

Особа, яка подала заявку на відвідування відкритого пленарного засідання Верховної Ради України, може отримати гостьову іменну перепустку впродовж робочого дня у будь-який зручний для неї час до початку відповідного пленарного засідання за наявності підтвердження про можливість його відвідування, яке надсилається особі за зазначеною нею електронною адресою.

4. Гостьова іменна перепустка на відвідування відкритих пленарних засідань Верховної Ради України видається особі безоплатно при пред'явленні документа, що посвідчує особу, у бюро перепусток (місто Київ, вул. Садова, 3-а), в якій зазначаються прізвище, ім'я, по батькові відповідної особи та дата проведення пленарного засідання.

Зразок гостьової іменної перепустки затверджується Керівником Апарату Верховної Ради України.

5. Вхід до будинку Верховної Ради України (місто Київ, вул. Грушевського, 5) здійснюється через під'їзд № 1 із пред'явленням гостьової іменної перепустки та документа, що посвідчує особу.

6. Особи, які відвідують відкриті пленарні засідання Верховної Ради України, зобов'язані дотримуватися вимог стосовно перебування на об'єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

7. Апарату Верховної Ради України:

- здійснити заходи щодо матеріально-технічного, кадрового, інформаційно-технологічного та іншого забезпечення цього Розпорядження;

- забезпечити вільний доступ до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України з дня відкриття першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання;

- у разі необхідності внести пропозиції щодо вдосконалення порядку доступу осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України.

8. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України за участю Комендатури охорони адміністративних будівель Верховної Ради України внести пропозиції щодо забезпечення охорони і захисту адміністративних будинків та службових приміщень Верховної Ради України під час вільного доступу осіб до відкритих пленарних засідань Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

вгору